|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Psikolog,psikoterapi
Psikolog,psikoterapi
Psikolog,psikoterapi
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj nje vajz qe studjon ose me fakl mbaruar
(Germany , TIRANA) Kerkoj nje vajz deri 28 . I’m not crazy but I like something crazy I want dominant women we canplay game I’m really soft and submissive . If you know what I’m talking wr...
Keshillim Pikologjik & Psikoterapi
(Tirane , TIRANA) Ofrojme sherbimet ne keshillim psikologjik dhe psikoterapi prane studios PSIKOTERAPI TIRANA. Per meteper info na vizitoni ne PSIKOTERAPITIRANA.COM Ju mirepresim.
Keshillim Pikologjik & Psikoterapi
(Tirane , TIRANA) Ofrojme sherbimet ne keshillim psikologjik dhe psikoterapi prane studios PSIKOTERAPI TIRANA. Per meteper info na vizitoni ne PSIKOTERAPITIRANA.COM Ju mirepresim.
Astrologji
(Tirane, TIRANA) Jam astrologe, qe parashikoj te ardhmen e njeriut. Mjafton te jepni datelindjen e sakte dhe emermbiemrin tuaj. *Ne se e di fatin tend di si ta drejtosh jeten tende* KY eshte ...
Pershendetje!
Pershendetje!

(Tirane, TIRANA) Pershendetje! Jam 29 vjec kam mbaruar psikologji ne Itali edhe specializim GENDER, kam ushtruarprofesinon tim atje per nje periudhe 2 vjecare. kryesisht kam punuar me ciftet n...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale