|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Perkthyes
Perkthyes
Perkthyes
Kërko
  Emërtimi
PERKTHYES GJYQESOR
PERKTHYES GJYQESOR

(PRIZREN, Te gjitha qytetet) Përshëndetje klientë të nderuar! Kam kënaqësinë të ju njoftoj që në zyrën tonë bëhenpërkthime gjyqësore të gjuhëve huaja sikurse që është publikuar në fo...
PERKTHYES GJYQESOR
PERKTHYES GJYQESOR

(PRIZREN, Prizren) Përshëndetje klientë të nderuar! Kam kënaqësinë të ju njoftoj që në zyrën tonë bëhenpërkthime gjyqësore të gjuhëve huaja sikurse që është publikuar në fo...
PERKTHYES GJYQESOR
PERKTHYES GJYQESOR

(PRIZREN, Kukes) Përshëndetje klientë të nderuar! Kam kënaqësinë të ju njoftoj që në zyrën tonë bëhenpërkthime gjyqësore të gjuhëve huaja sikurse që është publikuar në fo...
Flori
Flori

(Durres, TIRANA) Pershendetje. Quhem Flori dhe banoj ne Durres. Nese kerkoni perkthyes shqip-anglisht ose anasjelltasme kenaqesi do te ofroja sherbimin tim. Kam mbaruar universitetin per gjuhe...
Ofroj Përktihme
(Te gjitha qytetet) Ofroj perkthime Anglisht-Shqip, Shqip-Anglisht, Spanjisht-Shqip dhe Spanjisht-Anglisht. Njohje shumee mire e gjuhes angleze dhe asaj spanjolle.
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane
(Sarande, Saranda) Disponojme nje zyre perkthimesh ku kryejme disa sherbime te ndryshme por kryesisht bejeme perkthimezyrtare te njohura nga Min e Drejtesis dhe nga te gjitha Institucionet komb...
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane
(Sarande, Saranda) Jemi nje zyre perkthimesh ne qytetin e Sarandes dhe kerkojme nje te bashkepunojme me nje perkthyesete gjuhes Gjermane (Mundesisht zyrtare). Per sqarime te metejeshme na kont...
ofroj perkthime
(tirane, TIRANA) Ofroj perkthime nga anglishtja ne shqip dhe anasjelltas me nje cmim mjaft te arsyeshem Bejme njepune ne kohe rekord dhe me cilesine me te larte
Interpreter,linkworker,Perkthyes,kordinator,
(Berat, Berat) Hi l am luan rama.jam perkhyes i kualifikuar ne gjuhen angleze nefushat:mjekesi,emigracion,turizem,ligj,Industri ndertimi,etj,,, Gjithashtu flas miregreqisht,turqisht,dhe di...
Perkthime Italisht-shqip dhe shqip-anglisht
(Tirane, TIRANA) Ofroj perkthime italisht-shqip dhe shqip-italisht. Cmimi konkurrues .
Mesuese private
Mesuese private

(Gjakove, Gjakove) Ofroj mesime private ne Gjuhen Angleze per nxenesit qe kane nevoje per perforcim te gjuhes dhemesimin e gramatikes.
Kerkoj te punesohem si perkthyese e gjuhes angleze
Kerkoj te punesohem si perkthyese e gjuhes angleze

(Durres, Durres) Kerkoj te punesohem si perkthyese e gjuhes angleze. Kam studiuar 12 vjet gjuhen angleze, pervecseacademike jam e afte te perkthej dhe tekste te ndryshme shkencore per lende sh...
perkthyese e gjuhes Angleze
(Tirane , TIRANA) Pershendetje. Kerkoj te punesohem ne nje kompani i perkthyese e gjuhes Angleze duke perkthyer ngaAnglishtja ne shqip dhe anasjelltas. , kam punuar si perkhyese neper konfer...
Bej perkthime te materialeve te ndryshme nga Anglisht dhe Italisht ne Shqip
(Tirane, TIRANA) BEJ PERKTHIME TE MATERIALEVE MJEKESORE ,KULTURORE DHE TE TJERA NGA ANGLISHTJA DHE ITALISHTJA NESHQIP DHE ANASJELLAS, E DIPLOMUAR NE MJEKESI,AKTUALISHT SPECIALIZANTE,CMIMI MJAF...
Përkthime
(Durrës, Durres) Instituti i Edukimit & Trajnimeve ofron përkthimeve të gjuhëve ANGLISHT, ITALISHT dheGJERMANISHT Çmimi 1 cent/fjalë traedu@teachers.org 0662942009
Përkthyes anglisht -shqip
(gjilan, Gjilan) beje perkthime nga gjuha angleze dhe anasjlltas me qmime te volitshme
kerkoj femra per ti plotesuar cdo deshire seksuale ,,, 0692703122
(tirane , TIRANA) Tme kontaktoj ato femra qe duan lidhje per seks Numri im i telit eshte 0692703122 1 e 82 i gjat Mjaft i bukur .. terheqes Mosha 20 vjec pranoj femra deri ne 30 vjec Sk...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale