|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime
Sherbime
Sherbime
Kërko
 
  Emërtimi
Jam duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij - Urgjent
(Kumanove, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje ! Jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jam duke kerkuar pune ne Zvicer. Nese munden telajmerohen ato familje qe jan ne Zurich apo afer Zurich sepse ne keto vende me per...
Jam duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij - Urgjent
(Kumanove, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij ( per 1 Femij ) ..ne Zvicer - diku ne Zurich apo rrethine !! Per me shume mundeni te me kon...
Babysitter
(Shkup , Shkup)  - Sherbime / Babysitter Kerkoj pune ne Zvicer si Babysitte,jam 20 vjecare
Babysitter
(shkup, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Kerkoj pune ne zvicer si babysitter ju lutem me kontaktoni ne email
Kerkoj nje kujdestare Babysitter
(Zvicer, Shkup)  - Sherbime / Babysitter Kerkoj nje Babysitter per vajzen 3 vjeqare jet e sinqert te ket pervoj Pune me femijet perperkujdesjen e shtepis mosha per Kujdestaren duhet te jet mbi 30vjec Kërkojm prej...
Jame nje Nane , dhe kerkoj te punsohem si Kujdestare ne Zvicer
(Shkup, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje. Jame nje Nane, qe kame nevoj te gjej 1 pune si Kujdestare per Femij. Jame e afte pertpunu. Ju lutem, ju qe keni interesim me kontaktoni ne Viber ne kete numer : ...
PROJEKTI I FINANCIMIT.
PROJEKTI I FINANCIMIT.

(Fier)  - Sherbime / Financiar PROJEKTI I FINANCIMIT. PËR TË GJITHË PROBLEMIN TUAJ FINANCIAR, KONTAKTONI MË E DREJTA MBIEMAILIN E ADRESËS SË MEJ DHE JU DO TË JETË SIGURIM. josephedupin@gmail.comP...
PROJEKTI I FINANCIMIT.
PROJEKTI I FINANCIMIT.

(Vlore)  - Sherbime / Financiar PROJEKTI I FINANCIMIT. PËR TË GJITHË PROBLEMIN TUAJ FINANCIAR, KONTAKTONI MË SËMISHME NËADRESËN EMAIL DHE JU DO TË JETË DËSHMITAR. oliviaduven@gmail.com
Le RETOUR DE l'AMOUR de la RAPIDE ET URGENTE  MAÎTRE MARABOUT ATTAGLAFA
Le RETOUR DE l'AMOUR de la RAPIDE ET URGENTE MAÎTRE MARABOUT ATTAGLAFA

(France)  - Sherbime / Babysitter Le RETOUR DE l'AMOUR de la RAPIDE ET URGENTE MAÎTRE MARABOUT ATTAGLAFA Je suis prêt àrésoudre tous vos problèmes suivants : Maladies Graves, - Retour rapide de ...
Kerkojme punojse per masazheri
(France , France)  - Sherbime / Masazhe Kerkojme punojse per masazheri 20e oren. sigurojme dhe srehimin.per me Shume informacion Mosngurroni te na kontaktoni.France.00 33 75 12 66 511.ju Faleminderit.
Credit offer
Credit offer

(france 68260 Kingersheim, Te gjitha qytetet)  - Sherbime / Financiar *Sr / Sra / Srta* Ofrece préstamos de dinero de € 5,000 a € 10,000,000 a todas laspersonas capaz de pagarme con una tasa de interés del 3% - Préstamo de finan...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kacanik , Kacanik)  - Sherbime / Super Mjeshtri Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Financim i shpejtë dhe serioz në 72 orë
Financim i shpejtë dhe serioz në 72 orë

(Vlore)  - Sherbime / Financiar Ne jemi një strukturë që është vënë në dispozicion të njerëzve seriozë për t'u dhënëatyre fonde që variojnë nga 5.000 € në 300.000.000 €. Norma e interesi...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke)  - Sherbime / Super Mjeshtri Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi) , Istog (Burimi))  - Sherbime / Financiar Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Vitia , Vitia)  - Sherbime / Detektiv Privat Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kercove , Kercove)  - Sherbime / Legale,ligjore Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Saranda , Saranda)  - Sherbime / Reklama,marketing Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Detektiv Privat
Detektiv Privat

(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Detektiv Privat **Përshkrimi:** Misioni i ynë, është që të ofrojmë informacione dhe fakte të besueshmepër klientët, për vendimmarrje të drejtë dhe efektive. Para fillimit të ...
Propozimet për një hua
Propozimet për një hua

(Propozimet për një hua, Vlore)  - Sherbime / Financiar Propozimet për një hua Numeros Whatapps + 49 174 8850815 Unë jam një investitor privat dheunë ofroj përparime të holla për të gjithë njerëzit, të cilët kanë s...
Puntore për ruajtjen e pleqve
(Strugë, Struge)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Kërkojm puntore për kujdesje të Nënës tonë Në qytetin e strugës Për më shum informata julutemi na Kontaktoni në tel. 0038970680184
Puntore për ruajtjen e pleqve
(Strugë, Struge)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Kërkojm puntore për kujdesje të Nënës tonë Në qytetin e strugës Për më shum informata julutemi na Kontaktoni në tel. 0038970680184
JKOLLNA self ta'eur 5000 li 5000.000€ fi żmien 24 siegħa li tagħmel it-talba issa
JKOLLNA self ta'eur 5000 li 5000.000€ fi żmien 24 siegħa li tagħmel it-talba issa

(Tetovo, Shkup)  - Sherbime / Financiar Email-berthiercorinnecorinne@gmail.com Bonġu, is-Sur u s-Sinjura dan il-messaġġ huwaindirizzat lejn dawk kollha li huma fl-bżonn ta serju-applikazzjoni tas-self u urġe...
JKOLLNA self ta'eur 5000 li 5000.000€ fi żmien 24 siegħa li tagħmel it-talba issa
JKOLLNA self ta'eur 5000 li 5000.000€ fi żmien 24 siegħa li tagħmel it-talba issa

(Tetovo, Shkup)  - Sherbime / Financiar Email-berthiercorinnecorinne@gmail.com Bonġu, is-Sur u s-Sinjura dan il-messaġġ huwaindirizzat lejn dawk kollha li huma fl-bżonn ta serju-applikazzjoni tas-self u urġe...
JKOLLNA self ta'eur 5000 li 5000.000€ fi żmien 24 siegħa li tagħmel it-talba issa
JKOLLNA self ta'eur 5000 li 5000.000€ fi żmien 24 siegħa li tagħmel it-talba issa

(Vélès, Gjirokaster)  - Sherbime / Financiar Email-berthiercorinnecorinne@gmail.com Bonġu, is-Sur u s-Sinjura dan il-messaġġ huwaindirizzat lejn dawk kollha li huma fl-bżonn ta serju-applikazzjoni tas-self u urġe...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Oferta e financave / kredive
Oferta e financave / kredive

(Albanain, Shkoder)  - Sherbime / Financiar A keni nevojë për ndihmë financiare për qëllime personale apo të biznesit? Na kontaktoni sotpërmes emailit për informata më të hollësishme. Email: swift.funds@li...
Financimi i huasë garantuar  100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit
Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit

(Podujeva (Besiana) , Podujeva (Besiana))  - Sherbime / Financiar Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com, WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë garantuar  100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit
Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit

(Prishtine , Prishtine)  - Sherbime / Financiar Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com, WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Kerkoj nje vajz qe studjon ose me fakl mbaruar
(Germany , TIRANA)  - Sherbime / Psikolog,psikoterapi Kerkoj nje vajz deri 28 . I’m not crazy but I like something crazy I want dominant women we canplay game I’m really soft and submissive . If you know what I’m talking wr...
Sherbimi Investigativ-SH.I.P
Sherbimi Investigativ-SH.I.P

(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Detektiv Privat **Sherbimi Investigativ-SH.I.P** Sherbimi Investigativ ne perberje te tije ka nje stafeprofesionistesh te fushes se hetimit dhe investigimit.Sherbejme 24/24 dhe jemi soluci...
Shes KamerëHD nga Amerika
Shes KamerëHD nga Amerika

(Ferizaj , Te gjitha qytetet)  - Sherbime / Fotograf,video Reklamë : Në shitje #Kamera e pa përdorur nga #Amerika !! #Çmimi95€ me mundësi#marëveshje !! Kontakt : 0038643514990 Viber
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë 4, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj nje bebisiter per femijet e mi urgjent
(Zvicer, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Kerkoj bebisiter per tre femijet e mi. Djali 4 vjec,vajza 6 vjece dhe vajza tjeter 4muajshe. Ndodhem ne St.Galen Zvicer. Nqoftese jeni te interesuar mund te me kontaktoni n...
Kërkoj babysitter
(Zürich, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Kërkoj kujdestare për 3 fëmit e mi me mozhen 12, 8 dhe 3 vjet. Jetojm më kanton Zürich, julutem kontaktomi pas imail adresses. Për detajt tjera për me bizedu. Ju për...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Flori
Flori

(Durres, TIRANA)  - Sherbime / Perkthyes Pershendetje. Quhem Flori dhe banoj ne Durres. Nese kerkoni perkthyes shqip-anglisht ose anasjelltasme kenaqesi do te ofroja sherbimin tim. Kam mbaruar universitetin per gjuhe...
Ofroj pune masazhiere.
(Lushnje, Lushnje)  - Sherbime / Masazhe Kerkohen masazhatore me eksprience pune apo fizioterapiste per hapjen e nje qender masazhi nelushnje.te interesuarit te shkruajne nmodul per detajet.
Eco Pastrim
(Tirana, TIRANA)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Agjensia Eco Pastrim kerkon punetore me kohe te plote si sanitare te moshesh 25-45 vjece. Rrogaesht e kenaqshme me siguracion, te interesuarat te kontaktojne ne 0672058580 os...
Kredi Biznesi - Aplikoni për Kredi të shpejta personale
Kredi Biznesi - Aplikoni për Kredi të shpejta personale

(ALBANIA " TIRANA , TIRANA)  - Sherbime / Financiar A keni nevojë për një hua me 3% për të paguar faturat ose për të nisur një biznes tuaj?Nëse po, kontaktoni SHBA me këto detaje të mëposhtme ... GLOBAL SOLUTION FIN...
Masazhe speciale
(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Masazhe Ofroj masazhe relaksuese per femra ne banesen tuaj.Doni te relaksoheni pas nje jave te ngarkuar mepune dhe stres? Keni nevoje te qetesoni trupin tuaj? Doni te riperterini ener...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale