|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 28 Korrik, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Kërko
  Emërtimi
Fiat Panda 2007
(Tirane) Shitet Fiat Panda 1.1 benzine gaz , viti 2007 ne gjendje shume te mire motorike ,xhenerike dheestetike . Makina ka kondicioner dhe airbag dokumentat deri ne fund te shtatorit...
Shitet Mercedes BENZ E 320 CDI
Shitet Mercedes BENZ E 320 CDI

(Sauk, Tirane) Shitet Mercedes Benz E 320 CDI (2983 cm kub per efekt dokumentacioni, pra nuk e kap taksa e luksit),ne gjendje perfekte. 119.000 km, e pajisur edhe me gomat e dimrit, e sapoar...
Shitet renault megane portobagazh 1.9disel
Shitet renault megane portobagazh 1.9disel

(Tirane) Renault megane portobagazh 1.9disel ngjyr gri metalizato me dokumenta te rregullta. Cmimi 1700euro
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME

(Stacioni i Trenit) Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-GazFull Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa. ...
Volkswagen Golf 5
Volkswagen Golf 5

(Tirane) Volkswagen Golf 5 fsi viti 2005, motorr benzine 1.4, kamio manuale, 3 porta, kondicioner, Blu 70000km, 5500 euro
Ford Focus 1.9 TDCI kambio manuale, naftë, ngjyre...
Ford Focus 1.9 TDCI kambio manuale, naftë, ngjyre...

Ford Focus 1.9 TDCI kambio manuale, naftë, ngjyre e zeze, viti 2006, 157000 km. Airbag,kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini
Benz C220 CDI
Benz C220 CDI

(Tiranë) Makina është në gjëndje shumë të mirë.Dokumentat i ka të gjitha të rregullta ,tëpaguara.Shërbimet të bëra plotësishtë.Shitet për arsye sepse kam blerë makin t...
Shes Mitsubishi Carisma
Shes Mitsubishi Carisma

(Tirane) Shes Mitsubishi Carisma, viti 2000, te gjitha te paguara, me targa shqiptare. 1400 Euro Nr.Cel:0696169324
Shes Fiat Panda
Shes Fiat Panda

(Tirane) Shes Fiat Panda, benzin + gaz, te gjitha te paguara, me targa shqiptare. Nr. Cel: 0696169324
Shitet Volkswagen Caddy 2004
Shitet Volkswagen Caddy 2004

(Tirane) Shitet makina, e sapo ardhur nga Gjermania, me marshe,diesel ne gjendje shume te mire. Ka njedefekt xhamin mbrapa te thyer. Per informacione te metejshme telefononi ne 069203...
Benz CL600 AMG
Benz CL600 AMG

(Tirane) Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Opsionet: Full option, sallon lekure,elektrike,ngrohje,ftohje,memorje, disqe alumini,dopjo xham,drita kseno, se...
Benz CL600 AMG
Benz CL600 AMG

(Tirane) Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Opsionet: Full option, sallon lekure,elektrike,ngrohje,ftohje,memorje, disqe alumini,dopjo xham,drita kseno, se...
Renault Clio 1,2 benzine 2005
Renault Clio 1,2 benzine 2005

(Tirana ) Renault Clio 1.2 benzine, manuale, viti 2005, 180,000 km, gjendje optimale. Sherbimet te kryeracdo vit. Nr.cel + 355693768166 Crimi 2100 euro
Shes Mercedes-Benz viti 2000
Shes Mercedes-Benz viti 2000

(Tiranë) Shes Mercedes-Benz të vitit 2000. Makina është në gjendje shumë të mirë, me shërbime tëbëra rregullisht, me ajer te kondicionuar dhe mjaft ekonomike. Madhësia e mot...
shitet okazion
shitet okazion

(tirane) shes okazion shes okazion renault scenic 1.4 16v benzin+gaz ne gjendje shum te mire xhenerike dhemotorrike pasi motorri i eshte vene ne nentore te 2016 letra te paguara deri n...
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9TDI NAFTE TURBO AUTOMATIK
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9TDI NAFTE TURBO AUTOMATIK

(Kamëz, Tiranë) PASSAT 1.9TDI ME KAMJE AUTOMATIKE, SPORT, ME KRAHUN ANGLEZ, ME SEDILE LËKURE, I VITIT2000, LEJEN E QARKULLIMIT ANGLEZ MUND TJA BEJME NË EMRIN E TË INTERESUARIT. MAKINA...
Shitet Mercedes Benz A180 Klima Automat Diesel 124.000 km Originale
(Tirane) Shitet Mercedes Benz A180 Diese Klimal me kambio automatike me 124.000 km ORIGINALE e ardhur ngaGermania dhe me dokumenta te rregullta taksa te paguara asigurazion kolaudim et...
Mercedes Benz A180 5.500€ Automati Klima Diesel Modell 2005
(Tirane) Shitet Mercedes Benz A180 Diese Klimal me kambio automatike me 124.000 km ORIGINALE e ardhur ngaGermania dhe me dokumenta te rregullta taksa te paguara asigurazion kolaudim et...
shitet okazion
shitet okazion

(tirane) shitet okazion renault scenic 1.4 16v benzin gaz ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike meletra te paguara deri ne gusht 2017
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA.
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA.

(TIRANE) Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA. E ardhur ngaGjermania dhe me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne qershor 2017 . 1. Xh...
Shes Land Rover Freelander
(Tirane) Land Rover Freelander. Prodhimi : fund i vitit 2002. Ngjyra: e gjelber. Kambio: tronik. Dokumentashqiptare te paguara deri ne fund te vitit 2017. Ne gjendje te mire. 4 me 4 ...
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP

(Tirana) Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP Viti : 2009 Largësi: 147000 gearbox :udhëzues karburantit: naftë frenat ABS tërheqje trarëve çeliku Kontrollin e...
Volvo S40, viti 1996
Volvo S40, viti 1996

(Tirane) **Karburanti** 2.0 benzine (shume e pershtatshme per impiant gazi)Dokumenta te rregullta per brendadhe jashte vendit deri me qershor 2017. **Konsumi:** 6.5-11 l / 100km (i ko...
Smart Roadster
Smart Roadster

(Tirane) Ne gjendje shume te mire. Me dokumenta te rregullta.
Audi A4 2003 Tdi 1.9
(Tirane) Shes Audi A4 2003 1.9 Tdi 200000 km gjendja e mire klima xhama dhe pasqyrat elektrike, gomat e mirasiguracion I prere deri ne janar 2018. Çmimi 4000 € I diskutueshem.
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME

(HUNGARI) Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-GazFull Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa. ...
Shitet golf 5,v.2004,3 dyer,manuale
(Tirane) Makina i ka dokumentat dhe siguracionin te paguar deri ne gusht 2017,ne gjendje sh.te miremotorrike,e zeze,kasetofon me ekran te madh,mp3,disqe alumini,kondicioner.
Importo makina dhe kamiona nga gjermania (mercedez,audi, bmw,volkswagen,..)
(ITALY) Importoj makina nga gjermania sipas kerkesave te klientave,sidomos mercedez,audi,bmw,volksvagen,perinformcion kontatoni me nr 00393395696324. makine ne gjendje shume te mire,...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale