|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Kërko
  Emërtimi
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro

(Tirane, TIRANA) Çmimi: 3 800 EUR Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 120 000 - 129 999 Karburanti:Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit Komuna: Tiranë Struktura e vetur...
Shitet Audi A3 2.0 Nafte
Shitet Audi A3 2.0 Nafte

(Vlore, Vlore) Audi a3 Viti prodhimit 2005 Motor 2.0 nafte Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo llojprove Goma 100% te reja Letrat te paguara deri ne qershor 2019 Cmimi 36...
Makine (TAXI) me Qera DACIA SANDERO 2010
(Tirane, TIRANA) **Jap Makine me Qera (Taxi) Dacia Sandero 2010.** Kambio: manuale,Lloji i Karburantit: Nafte, 5dyer, Nr.i vendeve 4+1, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shof...
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO

(FIER, Fier) SHITET MERCEDEZ-BENZ -300CC TURBO DIESEL -DISQE 17"" AMG -SALLON MESHIN -KAMBIOAUTOMATIKE -ME NAFT -NGJYRA GRI
BMW X5
(Kosove, Peje) Shes makinen BMW X5 e viti 2012 Makina eshte fully loaded me kamer dhe Panoramic roof. Makinaeshte me gjendje perfekte, te gjitha serviset I jan bere me BMW Servise, gjith...
Shitet VW-Sharan 6+1
(Tirane, TIRANA) Shitet VW-Sharan ngjyre gri (e hapur) e vitit 2003 (96/130) 1.9tdi (me nafte) per 6+1persona. Automjeti eshte i pajisur me baule (235L) mbi tavan, ka bere rreth 175000km dhe ...
Lidhje serioze
(Tirane, TIRANA) Jam nje djal 32 vjecar dua te njihem me nje vajz pwr lidhje serjoze per tkrijuar familje kush esht eintresuar tme kontaktoi ne kte nr ju faleminderit 0698729085
Importo makina dhe kamiona nga gjermania (mercedez,audi, bmw,volkswagen,..)
(ITALY, TIRANA) Importoj makina nga gjermania sipas kerkesave te klientave,sidomos mercedez,audi,bmw,volksvagen,perinformcion kontatoni me nr 00393395696324. makine ne gjendje shume te mire,...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale