|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Vetura,gjejmakina
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Shitet JAGUAR XJ8 4.2 V8 - 13.500 Euro
(Tirane, TIRANA) Ky jaguar me karrocerine ne lege alumini ka nje motor 4200 kubikesh benzine me 295 kuaj fuqi, njohurndryshe nga shtepia prodhuese edhe si X350, ka nje konsum fort me te mire s...
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro

(Tirane, TIRANA) Çmimi: 3 800 EUR Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 120 000 - 129 999 Karburanti:Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit Komuna: Tiranë Struktura e vetur...
Shitet Audi A3 2.0 Nafte
Shitet Audi A3 2.0 Nafte

(Vlore, Vlore) Audi a3 Viti prodhimit 2005 Motor 2.0 nafte Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo llojprove Goma 100% te reja Letrat te paguara deri ne qershor 2019 Cmimi 36...
Makine (TAXI) me Qera DACIA SANDERO 2010
(Tirane, TIRANA) **Jap Makine me Qera (Taxi) Dacia Sandero 2010.** Kambio: manuale,Lloji i Karburantit: Nafte, 5dyer, Nr.i vendeve 4+1, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shof...
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO

(FIER, Fier) SHITET MERCEDEZ-BENZ -300CC TURBO DIESEL -DISQE 17"" AMG -SALLON MESHIN -KAMBIOAUTOMATIKE -ME NAFT -NGJYRA GRI
Shitet VW-Sharan 6+1
(Tirane, TIRANA) Shitet VW-Sharan ngjyre gri (e hapur) e vitit 2003 (96/130) 1.9tdi (me nafte) per 6+1persona. Automjeti eshte i pajisur me baule (235L) mbi tavan, ka bere rreth 175000km dhe ...
Lidhje serioze
(Tirane, TIRANA) Jam nje djal 32 vjecar dua te njihem me nje vajz pwr lidhje serjoze per tkrijuar familje kush esht eintresuar tme kontaktoi ne kte nr ju faleminderit 0698729085
Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU -cel. 0672061089
Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU -cel. 0672061089

(Tiranë, TIRANA) OKAZION PER PAK DITE!!! Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU 132.300 KM KondicionerCD-player PERFEKT TIRANA targa AA -cel. 0672061089
OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU
OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU

(Tirana, TIRANA) Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU 132.300 KM - Kondicioner, CD-changer - NE GJENDJEPERFEKTE - Tirana Targa AA
Shitet Fiat Punto
Shitet Fiat Punto

(Tirane, TIRANA) Shitet Fiat Punto 1.2 benzine, viti 2001, kamio MANUALE, 225.000km, kondicioner, xhama te pareelektrik, opsion CITY per timonin, dokumenta te paguara deri ne 11-2018 me targa ...
Shitet mercedes benz prodhim amerikan - E 350 viti 2012
(Tirane, TIRANA) Makina ka ardhur nga USA ne 2 Korrik dhe eshte targuar ne 5 Korrik 2018 me dokumentat te paguaraderi ne 10 Korrik 2019. Ka 147,000 mije kelimotra dhe harxhon mesatarisht 7/l...
Shitet Benz CClass
Shitet Benz CClass

(Fushe kruje, Kruje) Shes C klas viti 2007 naft automatik .Ka sensor para dhe mbrapa baxho dhe sendilje me ngrohje metako mbrapa. pasqyra me te mbyllme me dogan i ardhur nga gjermania me liber ...
Shitet JAGUAR XJ8 4.2 V8 - 13.500 Euro
(Tirane, TIRANA) Ky jaguar me karrocerine ne lege alumini ka nje motor 4200 kubikesh benzine me 295 kuaj fuqi, njohurndryshe nga shtepia prodhuese edhe si X350, ka nje konsum fort me te mire s...
Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003
(tirane, TIRANA) Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003. dokumentet te paguara deri neGusht 2018, ne kushte te nira teknikke dhe xhenerike. Ngjyra vishnje. Shite...
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000€
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000€

(Shkoder) Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000€ Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuterngrohës brendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838...
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001

(Shkoder) Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 23283...
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001

(Shkoder) Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838...
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001

(Shkoder) Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838...
FORD MONDEO 2.0 TDCI
FORD MONDEO 2.0 TDCI

(Tiranë, TIRANA) ford mondeo tdci 2.0 viti 2005 .. full opsion .. me dogan te paguar gjitha sherbimet e bera ...ne gjende te shkelqyer .. e gatshme per cdo lloj prove ... çmimi 3500 euro ...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder) Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder) Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder) Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder) Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Importo makina dhe kamiona nga gjermania (mercedez,audi, bmw,volkswagen,..)
(ITALY, TIRANA) Importoj makina nga gjermania sipas kerkesave te klientave,sidomos mercedez,audi,bmw,volksvagen,perinformcion kontatoni me nr 00393395696324. makine ne gjendje shume te mire,...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale