|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Qershor, 2017 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Kërko
 
  Emërtimi
Hyundai Santa fe
(Fier )  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Santa fe 2.0 crd viti 2002 gjendje shum te mir motorrike.
Shitet ALFA ROMEO 147 viti 2001
Shitet ALFA ROMEO 147 viti 2001

(Fier)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Gas Benzine, 1600cc me impjanti gazi dixhital. Shitet 150.000 Lek (te rij) 1.5milion (te vjetra)
Shitet ALFA ROMEO 147 viti 2001
Shitet ALFA ROMEO 147 viti 2001

(Fier)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Gas benzine 1600cc, dixhital impianti gazi
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale