|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 19 Shkurt, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Kërko
 
  Emërtimi
shitet okazion
shitet okazion

(tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina shitet okazion renault scenic 1.4 16v benzin gaz ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike meletra te paguara deri ne gusht 2017
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA.
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA.

(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA. E ardhur ngaGjermania dhe me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne qershor 2017 . 1. Xh...
Shes Land Rover Freelander
(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Land Rover Freelander. Prodhimi : fund i vitit 2002. Ngjyra: e gjelber. Kambio: tronik. Dokumentashqiptare te paguara deri ne fund te vitit 2017. Ne gjendje te mire. 4 me 4 ...
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP

(Tirana)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP Viti : 2009 Largësi: 147000 gearbox :udhëzues karburantit: naftë frenat ABS tërheqje trarëve çeliku Kontrollin e...
Volvo S40, viti 1996
Volvo S40, viti 1996

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina **Karburanti** 2.0 benzine (shume e pershtatshme per impiant gazi)Dokumenta te rregullta per brendadhe jashte vendit deri me qershor 2017. **Konsumi:** 6.5-11 l / 100km (i ko...
Smart Roadster
Smart Roadster

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Ne gjendje shume te mire. Me dokumenta te rregullta.
Audi A4 2003 Tdi 1.9
(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes Audi A4 2003 1.9 Tdi 200000 km gjendja e mire klima xhama dhe pasqyrat elektrike, gomat e mirasiguracion I prere deri ne janar 2018. Çmimi 4000 € I diskutueshem.
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME

(HUNGARI)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-GazFull Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa. ...
Shitet golf 5,v.2004,3 dyer,manuale
(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Makina i ka dokumentat dhe siguracionin te paguar deri ne gusht 2017,ne gjendje sh.te miremotorrike,e zeze,kasetofon me ekran te madh,mp3,disqe alumini,kondicioner.
Shes Land Rover Defender 90
Shes Land Rover Defender 90

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina -Shitet Land Rover 90! -Ne gjendje perfekte! -2.4Diesel 90KW -Me 87.000 KM origjinale, mund tikontrolloni! -Eshte perdorur gjithmone si makine e dyte, vetem per shetitje...
OKAZION
OKAZION

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet ose nderrohet cls 320 nafte.Viti 2007,ne gjendje super te mire,e mirembajtur. Full option megjithe Sherbimet e kryera,187.00 km origjinale.Çmimi 13.800€ i diskutuesh...
Okazion
Okazion

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt te mundshem.Prodhuar ne dhjetor te 2008,nxjerre neqarkullim ne 2012.Motorri 2.4 benzine, kamjo automatike tiptronic.Me impjant g...
www.dyrrota.al
www.dyrrota.al

(Shqiperi, Kosove)  - Makina ne shitje dhe motora / Bicikleta [www.dyrrota.al][1] - "Platforma e parë shqiptare për shit-blerje biçikletash, aksesorëshe pjesësh të ndryshme për biçikleta." Reklamoni, shisni dhe gje...
shes makinen passat
(prishtin)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina shes makinen Passat viti 1998 veq sa ka ardh nga zvicra shume rujtur qmimi 1350 ero
OKAZION
OKAZION

(Tirane )  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet ose nderrohet BMW seria 7,730 lungo,motori 300 NAFTE. Viti I prodhimit fundi I 2010,dal meqarkullim me 2012,109.00 km Origjinale.Letrat te prera deri me tetor 2017.Me d...
OKAZION
OKAZION

(Tirane )  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet ose nderrohet BMW seria 7,730 lungo,motori 300 NAFTE. Viti I prodhimit fundi I 2010,dal meqarkullim me 2012,109.00 km Origjinale.Letrat te prera deri me tetor 2017.Me ...
Okazion!!
Okazion!!

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Shitet ose nderrohet BMW seria 7,730 lungo,motori 300 NAFTE. Viti I prodhimit fundi I 2010,dal meqarkullim me 2012,109.00 km Origjinale.Letrat te prera deri me tetor 2017.Me ...
SHITET VOLSWAGEN SHARAN 1999
(KAMZE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina URGJENT! SHITET VOLSWAGEN SHARAN E VITIT 1999 ME NAFTE, ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VIT, NEGJENDJE TE SHKEQYER TEKNIKE. ÇMIMI 3 MILJON E 700 MIJE LEK (I DISKUTUESHEM). M...
Shitet Nisan Primera
(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Nisan Primera, Benzin gaz, Viti 1994, Kondicioner, dokumentat paguar deri qershor2017. Cmimi 45000 leke te reja.
OKAZION SHITET AUTOVETUR CITROEN C3
OKAZION SHITET AUTOVETUR CITROEN C3

(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHES PER ARSYE EMIGRIMI AUTOVETURE CITROEN C3, MOTORR 1.1 BENZINE, ME MARSHE , VITI I PRODHIMIT2002. NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE E XHENERIKE, ME TARGA E DOKUMENTA TE PA...
Shitet Peugeot 407 SW , 1.6  Diesel
Shitet Peugeot 407 SW , 1.6 Diesel

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Peugeot 407 SW , 1.6 Diesel Viti 2005 , 200.000 Km , Ne gjendje te mire. Cmimi: 4.000Euro. Tel. 069 77 63 141
SHES FORD FOCUS 1.6 GPL BENZIN E GAS.VITI 99 120MIJ.KM.TARG SHQIP
(TIRANE .BOLOGNA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHES FORD FOCUS 1.6 GAS E BENZIN NE GJENDJE SH TE MIRE,SERVIS E KONTROLLI TE BERA NE ITALI, 120 000MIJ KM REALE,IMPIANTI BER NE SHQIP ME DOKUMENTA E TERG SHQIP ,PRA NUK PAGUHE...
SHITET FORD FOCUS 99.1.6 GPL GAS E BENZIN....targa shqip
(Bologna)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHITET FORD FOCUS 1.6 E 99.120000KM NE GJENDJE SH TE MIR CMIMI 2200 €. I DISKUTUSHEM.TEL0039/3293333445 MARIO( WATSUPP,VIBER) JO TEL MBAS 4.30.MAKINA NDODHET NE BOLOGNE NESE...
Tirane, shitet AUDI A4 1.9 TDI - Dhjetor '01
Tirane, shitet AUDI A4 1.9 TDI - Dhjetor '01

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Ngjyra: Blu e erret Kilometrazhi: 215200 Kamio: Manuale (5 marshe) Karburanti: Nafte Pilotautomatik Audi concert me bagazhier 6 + 1 CD Klima ABS 2 gomat e para te ...
BMW X3 2.0 xDrive 1995 Ccl 2.0 Liter 177PSkW
BMW X3 2.0 xDrive 1995 Ccl 2.0 Liter 177PSkW

 - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina 4 Airbag , Sedile me Pozicionim Manual , Fenere Halogjene , Drita Mjegulle Prapa , Pasqyrat neNgjyren e Trupit , Timon me Komanda Multifunksional , Xhama Elektrike ,...
BMW X3 2.0 xDrive 1995 Ccl 2.0 Liter 177PSkW
BMW X3 2.0 xDrive 1995 Ccl 2.0 Liter 177PSkW

 - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina 4 Airbag , Sedile me Pozicionim Manual , Fenere Halogjene , Drita Mjegulle Prapa , Pasqyrat neNgjyren e Trupit , Timon me Komanda Multifunksional , Xhama Elektrike ,...
Renault Clio 2003 2 porta 1.4 benzine
(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Renault Clio 2003 2 porta 1.4 benzine ngjyre bizele perlato,xhama dhe pasqyra elektrike,komanda ketimoni, fener mjegulle,kambio automatize 129000 kilometra,ne gjendje shum te ...
Okazion!!
Okazion!!

(Tiranë)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Chevrolet Matiz 1000 cc, viti 2006 prerje e re, 150 000 km te bera, benzene+gaz, impianti igazit i montuar qe nga fabrika, kamio manuale, 5 marsha, konsum minimal 4.0 l...
Okazion!!! Për arsye mospërdorimi
Okazion!!! Për arsye mospërdorimi

(Tiranë)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Citroen C4 Coupe 1.6 diesel, viti 2006 prerje e re, 160 000 km te bera, nafte, kamio manuale,5 marsha, konsum minimal 4.0 litra ne 100 km ne autostrade, 4.7 litra ne 10...
shitet nje Toyota Corolla
shitet nje Toyota Corolla

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet nje TOYOTA COROLLA, me 3 dyer. kambio manuale, 90 CV, naftë, ngjyre Gri e metalizuar, Viti 2004, 239 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, disqe alumini Sapo...
SHES MAKINE VW SCIROCCO
SHES MAKINE VW SCIROCCO

(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Volkswagen Scirocco 9300 km origjinale Ne gjendje perfekte 1.4 TSI Goma te reja Dokumenta tepaguara deri ne 2017 Fener Bi-Xenon led Xhama te zinj origjinal Cmimi: 15...
shes veture
shes veture

(tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina shes benz c class 220 full opsion 150000 km , cmimi 4300 euro dokumenta te prera ne tetor.Negjendje shume te mire.
Shitet Ford Focus 1.9 TDCI
Shitet Ford Focus 1.9 TDCI

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Tirane, shes makine Ford Focus 1.9 TDCI Viti 2006, 4.700 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: ezeze Kamjo......: manual (7 marshe) Ftohja.....: Kondicioner KM.........:...
SHITET RENAULT CLIO 1.4 BNENZINE AUTOMATIKE, VITI204
SHITET RENAULT CLIO 1.4 BNENZINE AUTOMATIKE, VITI204

(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHES MAKINE AUTOVETURE RENO CLIO , BENZINE 1.4 , ME KAMIO AUTOMATIKE, E VITIT 2004. nE GJENDJE SHUMETE MIRE TEKNIKE E MOTORRIKE, ME KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE , AIRBAG E AB...
Audi Q7 2006 3.0nfte 13500€
Audi Q7 2006 3.0nfte 13500€

(tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina shes audi Q7 e 2006 3.0nafte 213000km ngjyere e zeze tapiceri lekure ngjyre bezhe jastek ajri dispesport 20 dok te paguara deri me 01/2017 13500€ i padiskutueshem (sherbime ...
SHITET VOLSWAGEN SHARAN 1999
(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHITET VOLSWAGEN SHARAN (NAFTE) E VITIT 1999 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. KA TE NDERRUAR RRIPIN EMOTORRIT KOMPLET DHE DY RRIPA TE TJERE. KA KATER GOMA TE REJA, KA BATERI TE RE. ...
Shitet Fiat Stilo 1.9ccc jTD Nafte Viti 2003 Cmimi 2,100 Euro
Shitet Fiat Stilo 1.9ccc jTD Nafte Viti 2003 Cmimi 2,100 Euro

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Fiat Stilo Motorri (CC):1.9L jTD (100 Cv ) Tipi karburantit Nafte Viti Prodhimit 2003Transmisioni Manuale 185,000 km Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme Blu Gjendje...
Shitet Ford Focus, me portobagazh, viti 2000; 2200 Euro
Shitet Ford Focus, me portobagazh, viti 2000; 2200 Euro

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Ford Focus, me portobagazh, i vitit 2000; benzinë, kambio manuale, motor 1,6 c (1591);287.000 km; me kondicioner. Ngjyrë gri e hapur (e argjendë). Mbyllje qendrore ...
SHITET CITROEN C5 2005 3800 € E GATSHME TE PROVOHET NE CDO SERVIS!!!
SHITET CITROEN C5 2005 3800 € E GATSHME TE PROVOHET NE CDO SERVIS!!!

(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina makina me te gjitha sherbimet e bera. filtra ,vaj te ndruara para 1 muaji.me liber sherbimesh negjermani dhe shqiperi. kilometra origjiale. 140 680 KM . 1.6 CC MANUALE.e gats...
Shitet Peugeot 206 1.1 cc Benzine Viti 2001
Shitet Peugeot 206 1.1 cc Benzine Viti 2001

(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Peugeot 206 Motorri (CC):1.1L Tipi Karburantit Benzine Viti Prodhimit 2001 TransmisioniManuale 139,000 km Ngjyra e Jashtme Blu Ngjyra e Brendshme e erret Gjendje Motorr...
Shes Mitsubishi Colt
(Tirane )  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes Autoveture Modeli Mitsubishi Colt,ngjyra e bardhe,me benzine, viti i prodhimit 1995,mekamjo manuale. Letrat i ka te paguara deri ne 21-04-2017. Vendndodhja Tirane...
shitet benz c class cdi 220 Elegance viti 2002 jeshile
shitet benz c class cdi 220 Elegance viti 2002 jeshile

(tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe me tapiceri te shkelqyer, me nje perdorues tevetem ne Shqiperi. sherbimet te kryera rregullisht dhe dokumenta te paguara. c...
shitet benz c class cdi 220 Elegance viti 2002 jeshile
(tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe me tapiceri te shkelqyer, me nje perdorues tevetem ne Shqiperi. sherbimet te kryera rregullisht dhe dokumenta te paguara....
SHITET AUTOVETURE CITROEN C3 1.1 BENZINE 2002
(TIRANE)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHITET PER ARSYE EMIGRIMI AUTOVETURE E MARKES CITROEN C3 VITI I PRODHIMIT 2002 ME MOTORR 1.1 BENZINE, ME KONDICIONER AIRBAG E SISTEM FRENIMI ABS, HAPJA DHE MBYLLJA ME KOMANDIM...
autoveture
(tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina shes autoveture Renaul Dacia 1.4 me kondicionet e vitit 2005 ngjyre e kuqe, me cmim 1500 Euro.
Shitet Peugeot 407 2.0 HDI ne gjendje perfekte Full Optional per arsye nderrimi makine
(Tirane)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Peugeot 407 Ne gjendje te perkryer si nga jashte pas asnje te gervishtur ashtu edhe nga brenda,lekure e paster bezhe. Te gjitha sherbimet e bera para pak muajsh, ferrota, tamb...
Importo makina dhe kamiona nga gjermania (mercedez,audi, bmw,volkswagen,..)
(ITALY)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Importoj makina nga gjermania sipas kerkesave te klientave,sidomos mercedez,audi,bmw,volksvagen,perinformcion kontatoni me nr 00393395696324. makine ne gjendje shume te mire,...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale