|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Kërko
 
  Emërtimi
Shitet Golf IV
Shitet Golf IV

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vitprodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vi...
Shitet Benz E-Class
Shitet Benz E-Class

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Makina eshte vit prodhimi 2004, me fuqi motorrike 320 benzine. Ne gjendje shume te mire. Kamioautomatic & tetronic. Sallon lekure te zeze ,sedilje elektrike me komando tek...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(TIRANA , TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
shes makine BMV x 3
shes makine BMV x 3

(Durres lagjja nr 8, Durres)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina BMW X3 4X4 2,0 180 ps / kuajfuqi Turbo diezel Viti prodhimit 2008-2009 170000km Automat Ngjyra blu 5.6 L per 100 km 6,5 normal vozitje 7;4 rug lokale Ganxh qe ...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Tepelene , Tepelene)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Puke, Puke)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Tepelene , Tepelene)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Permet , Permet)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
MAKINE TE LIRE
(TIRANE, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina JAM NE KERKIM TE NJE MAKINE ME CMIM TE LIRE, AUTOMATIKE, NAFTE E PERSHTATSHME PER FEMRA. LININUMRIN E KONTAKTIT DHE TE DHENAT NE MODUL.
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjirokaster , Gjirokaster)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kavaje , Kavaje)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO
Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO

(Tirane , TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes A clas Elegance 140 benzine , kambio manuale 6 marshe , me kondicioner ,xhama elektrike pasqyraelektrike , tapiceri cope shume e paster dhe e mirembajtur. Makina ka 17500...
Shitet Benz Cls 320
Shitet Benz Cls 320

(TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Mercedes Benz Cls 320, ne gjendje te shkelqyer. 10 mije euro I diskutueshem 0693742848
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Korce , Korce)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine, Prishtine)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjirokaster , Gjirokaster)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA

(permet, Permet)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA Unë jam i gatshëm përtë zgjidhur të gjitha problemet tuaja si rezultat: - Sëmundje serioze, ...
Shitet Peugeot 206
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Peugeot 206, viti 2003, 1.4 benzine, 4 dyer, ngjyre blu. Cmimi: 150,000 leke. Nr tel:0692787567
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Berat , Berat)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kruje , Kruje)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjirokaster , Gjirokaster)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
seat cordoba
seat cordoba

(Elbasan, Elbasan)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet makine seat cordoba 1.400 benzine me 220 000 km viti i prodhimit 2002 ne gjendje shume temire cmimi 600 euro Shitet per arsye emigrimi
Tirane, shes makine Volkswagen Passat Viti 2001, 2.500 Euro
Tirane, shes makine Volkswagen Passat Viti 2001, 2.500 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes Passat (VW Volkswagen) te vitit 2001.1.9 diezel,kamio automat ne gjendje te mire motorikexhenerike.Cmimi 2500 euro i diskutueshem.Kontakto ne numrin 0682121886.
BMW X1, 4000€
BMW X1, 4000€

(tirana, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Bicikleta BMW X1, 4000€ - year: 2010, mileage: 46018 km, transmission: mechanical, exterior color: gray,fuel: Diesel Excellent condition, garage, winch and hook, certified and regis...
Reno clio
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Reno clio benzine+gaz me impjant te ri lovato shume ekonomike dhe ne gjendje shum te mire motorrikeme te gjitha sherbimet e kryera.me dokumentacjon te rregullt deri ne nentor ...
shitet Renault, 2003, dok paguara deri ne gusht 2018
(Kompleksi Dinamo, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003. dokumentet te paguara deri neGusht 2018, ne kushte te nira teknikke dhe xhenerike. Ngjyra vishnje. Sh...
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Gjakove , Gjakove)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Kacanik , Kacanik)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Gjakove , Gjakove)  - Makina ne shitje dhe motora / Pjesë këmbimi për makina Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Dardana , Dardana)  - Makina ne shitje dhe motora / Kërkoj të ndryshme Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2000€
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2000€

(pacolliamma@yahoo.com, Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Kamjone Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2010, 55,000 km 129CV 2143cm verë Alloy Wheels qendror xhamiatkontrolluar elektrik Pasqyrë elektrike Vende të ndezur Timon hidraulik A...
Shitet Mercedes Benz cls 320
Shitet Mercedes Benz cls 320

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Mercedes Benz Cls viti 2006, kambio automatike, tapicrri lekure, nafte. 10 mije euro. ‭+35569 374 2848‬
Shitet Mercedes Benz CLS
Shitet Mercedes Benz CLS

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Mercedes Benz, viti prodhimit 2006, 11 mije euro I diskutueshem. ‭+355 69 374 2848‬ .Gjendje shume te mire.
Fito para nga telf ose pc.
(Tirana, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Kliko linkun me blu.....ket http mbi 10 her http://qyfjredrfypa.win/5874057617725/?rstr=102
Mitsubishi Pajero 2.5 GLS
(2500, Peshkopi)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mitsubishi Pajero Gls 2.5 super select 4wd Km 255.000 1995 Gomme Mont Pro
Mercedes-Benz 400 CDI 2001 3000€
Mercedes-Benz 400 CDI 2001 3000€

(Alice, Korce)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mercedes-Benz  400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838 ...
Shitet Ford Focus 1.8
(Durres, Durres)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Ford Focus 1.8 nafte i vitit 2003 per 2300€.Makina eshte ne gjendje te mire dhd medokumentacion te rregullt.
Shitet opel astra 2005 me 80 mij km
Shitet opel astra 2005 me 80 mij km

(Vlore, Vlore)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Opel astra 2005 me motor 1.4 benzine ka 80.000 km te bera Me targa shqiptare dhe letra t paguaraderi n 2018. Makina esht ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos per...
SHES GOLF IV 1.9 TDI NAFTE
SHES GOLF IV 1.9 TDI NAFTE

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina GOLF IV 1,9 TDI Nafte ,Shume Ekonomik Ne Gjendje Shume Te Mire Motorike,Xhenerike,Llamarine Me Kondicioner Cmimi 2700 Euro 0665274136
Importo makina dhe kamiona nga gjermania (mercedez,audi, bmw,volkswagen,..)
(ITALY, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Importoj makina nga gjermania sipas kerkesave te klientave,sidomos mercedez,audi,bmw,volksvagen,perinformcion kontatoni me nr 00393395696324. makine ne gjendje shume te mire,...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale