|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 23 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Makina ne shitje dhe motora
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Shitet JAGUAR XJ8 4.2 V8 - 13.500 Euro
(Tirane, TIRANA) Ky jaguar me karrocerine ne lege alumini ka nje motor 4200 kubikesh benzine me 295 kuaj fuqi, njohurndryshe nga shtepia prodhuese edhe si X350, ka nje konsum fort me te mire s...
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO

(FIER, Fier)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina SHITET MERCEDEZ-BENZ -300CC TURBO DIESEL -DISQE 17"" AMG -SALLON MESHIN -KAMBIOAUTOMATIKE -ME NAFT -NGJYRA GRI
BMW X5
(Kosove, Peje)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes makinen BMW X5 e viti 2012 Makina eshte fully loaded me kamer dhe Panoramic roof. Makinaeshte me gjendje perfekte, te gjitha serviset I jan bere me BMW Servise, gjith...
Shitet VW-Sharan 6+1
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet VW-Sharan ngjyre gri (e hapur) e vitit 2003 (96/130) 1.9tdi (me nafte) per 6+1persona. Automjeti eshte i pajisur me baule (235L) mbi tavan, ka bere rreth 175000km dhe ...
Lidhje serioze
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Jam nje djal 32 vjecar dua te njihem me nje vajz pwr lidhje serjoze per tkrijuar familje kush esht eintresuar tme kontaktoi ne kte nr ju faleminderit 0698729085
MOTOR YAMAHA DRANG STAR 650 CC
(LAÇ KURBIN, Lac)  - Makina ne shitje dhe motora / Motocikleta ,skuter SHITET MOTOR Yamaha Drang Star 650 cc viti 2001 58 000 km
Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU -cel. 0672061089
Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU -cel. 0672061089

(Tiranë, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina OKAZION PER PAK DITE!!! Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU 132.300 KM KondicionerCD-player PERFEKT TIRANA targa AA -cel. 0672061089
OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU
OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU

(Tirana, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 2003 Automatik BLU 132.300 KM - Kondicioner, CD-changer - NE GJENDJEPERFEKTE - Tirana Targa AA
Shitet Fiat Punto
Shitet Fiat Punto

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Fiat Punto 1.2 benzine, viti 2001, kamio MANUALE, 225.000km, kondicioner, xhama te pareelektrik, opsion CITY per timonin, dokumenta te paguara deri ne 11-2018 me targa ...
Shitet mercedes benz prodhim amerikan - E 350 viti 2012
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Makina ka ardhur nga USA ne 2 Korrik dhe eshte targuar ne 5 Korrik 2018 me dokumentat te paguaraderi ne 10 Korrik 2019. Ka 147,000 mije kelimotra dhe harxhon mesatarisht 7/l...
Shitet Benz CClass
Shitet Benz CClass

(Fushe kruje, Kruje)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shes C klas viti 2007 naft automatik .Ka sensor para dhe mbrapa baxho dhe sendilje me ngrohje metako mbrapa. pasqyra me te mbyllme me dogan i ardhur nga gjermania me liber ...
Shitet JAGUAR XJ8 4.2 V8 - 13.500 Euro
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Ky jaguar me karrocerine ne lege alumini ka nje motor 4200 kubikesh benzine me 295 kuaj fuqi, njohurndryshe nga shtepia prodhuese edhe si X350, ka nje konsum fort me te mire s...
Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003
(tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003. dokumentet te paguara deri neGusht 2018, ne kushte te nira teknikke dhe xhenerike. Ngjyra vishnje. Shite...
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000€
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000€

(Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000€ Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuterngrohës brendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838...
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001

(Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 23283...
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001

(Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838...
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001

(Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohësbrendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838...
FORD MONDEO 2.0 TDCI
FORD MONDEO 2.0 TDCI

(Tiranë, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina ford mondeo tdci 2.0 viti 2005 .. full opsion .. me dogan te paguar gjitha sherbimet e bera ...ne gjende te shkelqyer .. e gatshme per cdo lloj prove ... çmimi 3500 euro ...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike

(Shkoder, Shkoder)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe negjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera va...
Shitet Golf IV
Shitet Golf IV

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vitprodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vi...
Shitet Benz E-Class
Shitet Benz E-Class

(Rruga “Abdulla Keta”, mbrapa pastiçeri Mon Am, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Makina eshte vit prodhimi 2004, me fuqi motorrike 320 benzine. Ne gjendje shume te mire. Kamioautomatic & tetronic. Sallon lekure te zeze ,sedilje elektrike me komando tek...
Shitet Peugeot 206
(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Shitet Peugeot 206, viti 2003, 1.4 benzine, 4 dyer, ngjyre blu e erret. Cmimi: 190,000leke. Nr tel: 0692787567
Shitet Golf IV
Shitet Golf IV

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vitprodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vi...
Shitet Benz E-Class
Shitet Benz E-Class

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Makina eshte vit prodhimi 2004, me fuqi motorrike 320 benzine. Ne gjendje shume te mire. Kamioautomatic & tetronic. Sallon lekure te zeze ,sedilje elektrike me komando tek...
shes makine  BMV  x 3
shes makine BMV x 3

(Durres lagjja nr 8, Durres)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina BMW X3 4X4 2,0 180 ps / kuajfuqi Turbo diezel Viti prodhimit 2008-2009 170000km Automat Ngjyra blu 5.6 L per 100 km 6,5 normal vozitje 7;4 rug lokale Ganxh qe ...
Importo makina dhe kamiona nga gjermania (mercedez,audi, bmw,volkswagen,..)
(ITALY, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Importoj makina nga gjermania sipas kerkesave te klientave,sidomos mercedez,audi,bmw,volksvagen,perinformcion kontatoni me nr 00393395696324. makine ne gjendje shume te mire,...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale