|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti / Vullnetarë
Vullnetarë
Vullnetarë
Kërko
  Emërtimi
Per ato qe duan te punojn
Per ato qe duan te punojn

(Zvicer , TIRANA) Per te gjitha ato qe dalin ktu e thone 100 € ora . Jam i interesuar per kte kategori femrash. Ato qe duan te punojn jo ktu po ne Zvicer. Dhe te paguhen shume me shume . Te ...
Besi
(tirane, TIRANA) Jam Besi nga Kosova jam pushime nga data22 maj deri tek 1 qeshore neTirane Nese ka kerkoje njegoce ose mami te kaloj mbremje me mua qdo mbremje Me lek Per konaktai shkruan...
Besi
(tirane, TIRANA) Jam Besi nga Kosova jam pushime nga data22 maj deri tek 1 qeshore neTirane Nese ka kerkoje njegoce ose mami te kaloj mbremje me mua qdo mbremje Me lek Per konaktai shkruan...
Dua nje vajze per lidhje
(Prishtine, Prishtine) Dua nje vajze per lidhje
Jam djal 21vjec dua te heq virgjerine unikhoxha@ma...
(TIRANA) Jam djal 21vjec dua te heq virgjerine unikhoxha@mail.com per gocat e interesuara
pershendetje kurse anglishte per  te rritur  falas
pershendetje kurse anglishte per te rritur falas

(tirane te bryli, TIRANA) si ja kaluat Chiesa Calvary Tirana ofron kurse anglishte falas me mesues shqiptare dhe americankush eshte interesuar na shkruaj ose na kerkoje ne faqen fb Chiesa Calvary Tira...
Sexx
(Prishtin, Prishtine) Kerkoj femen per seks te di vetem une e ajo me lajmroni ne email
Deshiroj te ma marr dikush ne goj femer apo mashkull ska rendesi
(Prishtine) Jam mashkull 21 vjeq deshiroj te ma marr dikush ne goj femer apo mashkull ska rendesi gjithashtuedhe une do jau thith juve me dergoni foto nudo te tuajen
Per Femrat qe duan Kenaqesi
(Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat qe duan kenaqi une ia plotesoj me se miri.
kurse anglishte per te gjithe
kurse anglishte per te gjithe

(tirane, TIRANA) PERSHENDETJE JEMI NJE QENDER KRISHTERE QE MUNDESON FALAS KURSE ANGLISHTE FALAS PER FILLESTAR DHE JOFILLESTAR METODE AMERIKANE 2 HERE NE JAVE ADRESA ESHTE TE PAZARI I RI TIRA...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale