|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti / Politikë
Politikë
Politikë
Kërko
  Emërtimi
Kredi financiare ( 5,000€
Kredi financiare ( 5,000€

(kavaje, Kavaje) Individët që japin ndihmë për çdo person në nevojë për financim wholes për çdo projektet eunë jam në rangun e 5.000€ deri 20.000.000 € për të gjithë njerëz...
Një aksident automobilistik me pasojë nje të plagosur ka ndodhur paradite e sotme
(Pogradec, Pogradec) Sipas policisë lokale, mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13;00 të mesedites së ditëssë martë, ku drejtuesi i i automjetit Jeton Mulla, 21-vjeç, po udhëtonte n...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale