|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 22 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve
Kujdesi ndaj fëmijëve
Kujdesi ndaj fëmijëve
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj kujdestare/babysitter ne zvicer
Kerkoj kujdestare/babysitter ne zvicer

(Zvicer , Bern, Zvicer) Kerkoj kujdestare per 2 vajza (3 & 6 vjet) edhe ni Baby 10muaj per ktu ne zvicer nga 15 janari .te interesuarat te lajmrohen . nr +41798981548 me whatsapp / viber. falemin...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer) Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Istog (Burimi), Istog (Burimi)) Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
agjensi rekrutuese F&D
(Shqiperi Tirane, TIRANA) Per te gjitha ato familje qe kerkojne zonja si babyssiter ose kujdestare per te moshuar mund tegjejne kandidaturen me te mire tek ne.. Ofrojme rregullsi dhe seriozitet nga te...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Pershendetje jam menda nga zvicrra dhe kerkoj nje ...
(TIRANA) Pershendetje jam menda nga zvicrra dhe kerkoj nje bebysitter Nese jeni te interesuar ju lutemlajmerohuni ne ket numer +41763975950 esht urgjent
Kerkoi pune Beby sitter
(Durres, Gjermani) Quhem xhina banoi ne durres kerkoi pune si beby sitter ne gjermani por edhe ne shtete te tjera ,jamnje person shum i besushen e sjellshme dhe e edukuar i dua shum femijet ,nuk...
Kerkojm nje babysitter/kujdestate per 2 vajzat ton...
(Aargau/zvicerr, Zvicer) Kerkojm nje babysitter/kujdestate per 2 vajzat tona
Kerkojm Kujdestare per Femije ne Zvicer
(Prizren, Prizren) Kerkojme nje Kujdestare qe te kujdeset per Djalin tone 2 vjeçar, ketu ku jetojme ne Zvicer,po ashtuduhet qe te ndihmoni ne punet e shtepis.E Shtunja dhe e Diela jane dite te ...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. jame duke kerkuar #pune si #babysitter ( kujdestare perr femije ) . Jame 29 vjeqaredhe jame me Mbulese Islame !! Po kerkoj nje Familje Serioze !! Luten qe v...
Babysitter
(Belgium , TIRANA) Pershndetje kerkoj nje dado per femijen time 6vjec te jet serioze mosha 40-45 te interesuar te mekontaktoj viber ose watsap +355697536863
Kerkojm kujdestare per dy femij 1,5 vjet dhe 4 vjet
(Zvicerr, Zvicer) Kerkojm kujdestare per femijet 1,5 dhe 4 vjet Banim dhe ushqimi mbrenda qmimit Emailadd Sadikubaugmbh@gmail.com
PSIKOLOG PER FEMIJE
(Berat, Berat) Ofroje Terapi zhvillimi per femijet me probleme te zhvillimi. -Spektri i Autizmit - sindromiDown - Crregullime ne te nxene - Crregullime Hiperaktiviteti Ndodhem ne B...
Kerkoj mesuese/dado per paradite
(Tirane, TIRANA) Pershendetje Kerkoj nje vajze ose zonje ne Tirane te kujdeset 4 ore per nje djale 8 vjec gjateparadites. Mundesisht e profolit mesuesi dhe te dije mire anglisht. Te interesu...
Jam duke kerkuar te punesohem si Kujdestare per Femij dhe Pastruese
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje ! Jame 28 vjeqare me Mbulese. Nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune vetem gjateVikendeve ( te shtuneve dhe dielleve ). Ne Zvicer do te jem nga data 30.08.2017 . ...
kujdestare per femij
(zvicer, Tetove) kerkohet kujdestare per femij ne zvicer 0041788706777
Kerkojm urgjend Kujdestare per Femijë
(Zürich/Zvicer, Zvicer) Pershendetje Kerkojm urgjend nje Kujdestare per Femijë. Kemi nje Vajz 1 1/2 vjeq dhe nje Djal 4Vjeq. Djali 3 Dit ne Jav esht ne Qerdhe. Ne jetojm ne Zürich te Zvicres ...
Urgjent kerkojmë Kudestare për fëmijtë tanë 12, 10, dhe 6 vjeç
(Zvicër Bern, Zvicer) Përshëndetje,kërkojm nje kujdestare (dado) per femijte tane 12,10 dhe 6 vjeçare! Ju lutem të nakontaktoni ne viber ose whatsapp +41795156697
Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR
(SVIZERR , Zvicer) Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR. Vetum zonje me provoj, Nese je e Disponushme me punulajmrohu ne viber 0041763796620.
Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR
(SVIZERR , Zvicer) Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR. Vetum zonje me provoj, Nese je e Disponushme me punulajmrohu ne viber 0041763796620.
Kerkoj pune
(Gjermani , Gjermani) Jam e interesuar per kujdestari femijesh ne gjermani. Kam pak njohuri te gjuhes gjermane. Per meshume informacion kush esht e interesuar te me shkruaj ne emailin timh
Labe
(Bern, Shkup) Kerkoj kujdestare per ne zvicer per djalin tim 4 vjecar ju lutem me kontaktoni ne emailin tim :labeatemusliu@gmail.com
Kerkohet nje Kujdestare
(SVIZERR Zürich , Zvicer) Kerkohet nje Kujdestare vetum zonje ne moshen 25-40 vjeq mu lajmru. Zonje me provoj pune. Nese keniinteres mundeni mu lajmru me ni pershkrim te jetes tane e me ni foto ne vibe...
Kerkohet nje Kujdestare nga Gushti 2017
(Zvicerr, Aargau, Zvicer) **Kerkohet Kujdestare** Prej Gushtit 2017 per dy djëm ton. Per më shumë Info:a.m.muqaj@hotmail.com ***Presim te jesh serioze, mbi 30vjeç dhë Mbikqyrse reale!***
Kujdestare
(Zürich, Zvicer) Kerkojm Kujdestare per Vajzen ton 18 muajshe ne Zürich gjithashtu dhe per Punet e shtepis numrikontaktues 0792145096
Mbështetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja
Mbështetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja

(Kavaje) Ne jemi një institucion që ju ndihmon të arritur qëllimet tuaja Për të gjitha nevojattuaja projekti Mika Bank është në dispozicion. Ju lutemi të na conctacte...
Kerkoj nje babysitter
(Aargau,zvicerr, Zvicer) Kerkoj nje babysitter per femit e mi djali 1 vjeq dhe vajza 3 vjeqe Ju lutem me kontaktoni nenumrin 0041765590988
Kerkoj Dado per femijet
(Zvicerr, Aarau, Gostivar) Kerkoj Dado per femijet e mi prej prillit deri ne qershor 2017. Dy vajza 2 e gjys dhe Kater vjech.Kerkoj nje dado Me pervoje pune qe eshte e njome dhe e qete Me femijet. Rroga...
Kujdestare pr fmi
(Shkup, Zvicer) Jam 34 vjeqare nga Maqedonija jetoj ne rethin e Shkupit jam e interesume pr pun si kujdestare pr fmine zvicer ose gjermani me prevoj pune me sjellje te mir e flas gjermanishte...
Kujdestare pr fmi
(Shkup, Zvicer) Jam 34 vjeqare nga Maqedonija jetoj ne rethin e Shkupit jam e interesume pr pun si kujdestare pr fmine zvicer ose gjermani me prevoj pune me sjellje te mir e flas gjermanishte...
KUJDESTARE PER 3 FEMIJE
(AARGAU ZVICCER, Zvicer) NE JEMI NI FAMILJE QE JETOJM NE ZVICER DHE KERKOJM NJE KUJDESTARE PER 3 FMINT E TON QE JON 10/8/6VJEQ. PER MA TEPER INFO MUNDENI NE KET VIBERNR. 0041765356188 MU LAJMRU. JU M...
babysitter,kujdestare
babysitter,kujdestare

(zvicer, Zvicer) kerkoj nje babbysiiter per djalin 19 muaj,kushtet jan te mira,dhoma private dhe pagesa e mir,perinformata me te hollsishme me kontaktoni 0041762620396,direkt ose ne viber
Kerkojm nje Babysitter ne Qershor per 2 jav
(Gjilan, Gjilan) Kerkojm nje Babysitter ne Qershor per 2 jav Vendi punes dot jet ne gjilan kem dy vajza 3 vjeqaredhe 1 vjeqare Ju lutem me kontaktoni ne email Ilirida_k@hotmail.ch
Kerkojm kujdestare femijesh
(Zvicer , Zvicer) Kerkojm nje kujdestare femijesh kemi tre djem 9 vjec 8 vjec edhe 6 vjec kush ka interes per puneserioze te lajmerohet ne nr e tel 0041762675588
Kerkoj Dado-Amvise me Pervoje Pune
Kerkoj Dado-Amvise me Pervoje Pune

(Aargau Zvicer, Zvicer) Kerkoj Nje dado poashtu dhe amvize me pervoje. Nese i plotesone keto kushte: Je e dashur, e qete (pa nerva) jo e dhunshme, ne orar te punes i perkushtohesh vetem punes qe ke...
pershendetje
(zvicer, Zvicer) Pershendetje kerkoj kujdestare amvise per zvicer ne katon cirik.Prefoj qe personi te jete ekujdeseshme dhe te ket durim ndaj femijeve.mubdeni tem kontaktoni 0041764654269 ....
Kurse Matematike!
(Tiranë, TIRANA) Kurse Matematike! Qendra e kurseve “Albanian Maths Center” ofron kurse matematike për tëgjithë nxënësit, maturantët dhe studentët që synojnë një rezultat të la...
Kujdestare per femije
(Zvicerr, Zürich, Zvicer) Kerkoj 2 kujdestare per 4 femije, dhe pastrim shtepiak 4 dhoma. Rroga 500 fr per person. Biletakthyse e paguar nga un, si dhe ushqimi. Mosha ideale 22 deri ne 40. nje dit ne j...
Kerkoj te mbaj nje djal.me probleme me ecjen.
(Tiran, TIRANA) Kerkoj te mbaj nje djal apo vajz me probleme me ecjen.jam 19vjec
kujdestare per fèmijè
(zirüch, Zvicer) Kerkojm nèj kujdestare sam shpejt per fèmijèt edhe pun shtepije nèse keni interes seriozlajmrohuni samashpejt
Kerkoj Babysiter
(Zürich, Zvicer) Kerkoj Nje Babysiter Ju Lutem Me Njoftoheni ne kete telnr 0793881867 Ju Persh
Kerkoj kujdestare per fëmijë per ne Zvicër
(Zürich, Zvicer , Zvicer) Jemi nje familje shqiptare qe jetojme ne Zvicres , pak km larg Zürich dhe po kerkojme njekujdestare per dy fëmijët tone , 5 dhe 3 vjeç. Ju lutem me kontaktoni : 00 41 78...
Kerkoj pune si kujdestare femijesh
(Gostivar, Maqedoni, Gostivar) Jam 42 vjecare me profesion mesuese kerkoj pune si kujdestare femijesh prej 6 korikut. Per me shumedetaje mund te me kontaktoni ne numrin tim personal.Flm
Kerkoj Dado
(Zvicer Zürich, Zvicer) Kerkoj Dado per femijen tim. Kam Bllokun 4 dhomshe. Pune 5 dit te javes wikendeve e lir. Banim dheushqim falas. Qmimi 600 euro per muaj. ju lutem na shkruani I.li.ri@h...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale