|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti / Artistë
Artistë
Artistë
Kërko
  Emërtimi
Pikture origjinale, vaj mbi pelhure, 128 x 120 cm....
Pikture origjinale, vaj mbi pelhure, 128 x 120 cm....

(TIRANA) Pikture origjinale, vaj mbi pelhure, 128 x 120 cm. Riprodhim sipas vepres se P.P.Rubens. Oferte:390 Eu
Peisazh, pyll...
Peisazh, pyll...

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale, me bojra vaji, 60 x 80 cm, 5.000 lekë.
I want to suck a man who makes a river with his dick
(tirana, TIRANA) Do you come a lot? If you have a wife or a girlfriend who will not suck you, them contact me. Youcome in, I suck you, after you cum you leave. If you cum a lot then maybe we m...
Piktura origjinale me bojra vaji!
Piktura origjinale me bojra vaji!

(TIRANA) https://www.facebook.com/Piktura-Origjinale-Me-Bojra-Vaji-1418395668187504/?fref=ts
investim
(Durres, Durres) Kerkoj dike qe te investoj ne fushen e musikes, hiphop/rap Shqip/Italisht, do bojm dicka temrekullueshem. Kontaktoni 0684390254
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 40x100 cm, 90 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji 62x38 cm, 60 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 50x60 cm, 90 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 38x38 cm, 45 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji (Bishti i Pallës, Durrës), 50x60 cm; 60 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 80x60 cm; 200 €
Kerkoj nje Kengetare
(New York, TIRANA) Kerkoj nje kengetare. Une e kam emrin Freddie dhe jam nji producent, muzikant dhe songwriter nga NewYorku. Kam deshire te takohem me nje femer kengetare nen moshen 28 vjec dh...
Kurse piano,solfezh dhe harmoni
(Tirane, TIRANA) Ofroj kurse piano per te gjitha nivelet dhe teori-praktik harmoni cmimet jane te arsyeshem seanca epare esht falas per info mund te kontakt ne mob:0674228365 ose ne facebook w...
Kurse piano,solfezh,harmoni
(Tirane, TIRANA) KURSE PIANO,SOLFEZH per te gjitha nivelet dhe teori-praktik harmoni cmimet jane te arsyeshem seancae pare esht falas per me teper mund te kontakt ne0674228365
Kompania GjigantFilm , Kerkoj per Filmin Reaction Killers, ni Aktore Shqiptare
(Shqipri, TIRANA) Kompania GjigantFilm ne Svicer, Kerkoj per Filmin e Ri, ni Aktore Shqiptare. Titli i Filmit"Reaction Killers" me metrazh gjat 72min. Genere(Shonere); Action(S...
Kompania GjigantFilm Kerkon ni Aktore per Filmin "Reaction Killers"
(Svicer, TIRANA) Kompania GjigantFilm ne Svicer, Kerkoj per Filmin e Ri, ni Aktore Shqiptare. Titli i Filmit"Reaction Killers" me metrazh gjat 72min. Genere(Shonere); Action(S...
Kurse piano dhe solfezhi
Kurse piano dhe solfezhi

(Tirane, TIRANA) **strong text***ofroj kurse piano dhe solfezhi per femije dhe te rritur te cdo niveli. Teinteresuarit te me kontaktojne ne 0694864295 ose e/mail a.xhakola@gmail.com*
Kurse piano dhe solfezhi
Kurse piano dhe solfezhi

(Tirane, TIRANA) **strong text***ofroj kurse piano dhe solfezhi per femije dhe te rritur te cdo niveli. Teinteresuarit te me kontaktojne ne 0694864295 ose e/mail a.xhakola@gmail.com*
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale