|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti / Kafshë shtëpiake
Kafshë shtëpiake
Kafshë shtëpiake
Kërko
  Emërtimi
Majmunët pak kapucin për Krishtlindje Në dispozicion tani
Majmunët pak kapucin për Krishtlindje Në dispozicion tani

(TIRANA) Këto foshnje majmuni janë ngritur në zemër të një shtëpie familjare të zënë. Ata janëshumë të mirë të socializuar me njerëzit, fëmijët dhe kafshët e tjera ...
 Qen spitz/pomeranian
Qen spitz/pomeranian

(Kalaja E Elbasanit, Elbasan, TIRANA) Qen pomeran /spitz...2 muaj... Me vaksina tkryme deri ne moshen e tanishme me pasoshinperkates... Mirpresim te interesuarit qe mujn mu kujdes per ta dhe qe i kan marak.. Qmim...
Shiba Inu puppies në dispozicion për një shtëpi të re.
Shiba Inu puppies në dispozicion për një shtëpi të re.

(Durres, Durres) Shiba Inu puppies në dispozicion për një shtëpi të re. një mashkull dhe dy femra. Vetkontrollohet me origjinë. na kontaktoni nëse jeni të interesuar për më shum...
Dy puppy Lovely English Bulldog në dispozicion për miratim.
Dy puppy Lovely English Bulldog në dispozicion për miratim.

(TIRANA, TIRANA) një mashkull dhe një femër. tashmë të vaksinuar me të gjitha dokumentet shëndetësoretë azhurnuara. miqësor ndaj kafshëve të tjera (macet dhe qentë) person...
Dy puppies bukur maltez
Dy puppies bukur maltez

(TIRANA, TIRANA) gotë bukur inteligjent puppies maltez (meshkuj dhe femra) në dispozicion. Mjaft personalitet tëëmbël dhe pallto të bukur të bukur. Pra e vogël dhe e bukur. Ata duan t...
Puppies franceze Bulldog
Puppies franceze Bulldog

(TIRANA, TIRANA) Puppies bulldog franceze për adoptim Ata janë të regjistruar plotësisht me dokumentet e AKCkëtu, prejardhja e 5 gjeneratave, vaksinimi i parë bëhet, krejtësisht i dëm...
Puppies bukur Labrador!
Puppies bukur Labrador!

(TIRANA, TIRANA) Unë ofroj dy puppies tim Labrador. Ato janë dhurata të mëdha për të gjithë ata që i duanqentë dhe gjithashtu janë të mëdhenj me fëmijët. Unë me të vërtetë do...
Cilësia Siberian Husky Puppies
Cilësia Siberian Husky Puppies

(TIRANA, TIRANA) Këto puppies do të bëjnë kafshët shtëpiake ideale dhe shokët dhe janë trajtuar nga fëmijëtdhe të rriturit që nga lindja. Ata janë shumë mirë të socializuar, ja...
Copë çaji puppies pomeranez
Copë çaji puppies pomeranez

(TIRANA, TIRANA) Copë çaji puppies pomeranez për adoptim çaj i bukur çaj puppies pomeranez në dispozicion. iyndyrshëm dhe i përditësuar.fine me fëmijët dhe kafshët e tjera. AKC ...
Puppies Yorkie
Puppies Yorkie

(TIRANA, TIRANA) i adhurueshëm Mashkull dhe Femër Yorkshire Terrier puppies Ata janë puppy adorable dhe ata janëgjithashtu të madh me fëmijët. Ata janë microchipped, wormed, të gjith...
Kunguj të bukur Cavapoo
Kunguj të bukur Cavapoo

(TIRANA, TIRANA) Pjellë jonë e bukur e puppies Cavapoo kemi vajzat e zeza dhe djalë ende në dispozicion puppiesjanë ngritur në shtëpinë tonë prindërore përreth një fëmije kështu ...
Parrots gri afrikane
Parrots gri afrikane

(Tirana, Kumanove) Përshëndetje unë kam parrots gri afrikane për shitje. I shesin ato në çifte. Të dy pulave dhetë rriturve unë kam edhe macaws parrots. Ata janë të shëndetshëm dhe ...
i kuq papagall palë
i kuq papagall palë

(Amerike) Ne kemi parrova adorable të kuqe gati për një shtëpi të re meshkuj dhe femra, të ngrituranë shtëpinë tonë familjare trajnuar shumë miqësore me njerëzit dh...
BANDOG Race e Paster
(KORCE ALBANIA, Korce) SHITEN KELYSHE BANDOG RACE E PASTER, SHUME AGRESIVE, ME TEPER PER KTE RACE SHIKONI NE INTERNET.FOTOT E QENVE TE MEDHENJ DHE KELYSHEVE ME VIBER WATSAP
3 Puppy bulldog frëngjisht për shtëpitë e mira
3 Puppy bulldog frëngjisht për shtëpitë e mira

(Durres, Durres) 1 femra dhe 2 meshkuj në dispozicion për miratim. Ata të gjithë kanë qenë të kontrolluaravet, të shtëna dhe dewormings utd, thonjtë prerë dhe të gatshëm për të ...
Puppy bulldog frëngjisht për shtëpitë e mira
Puppy bulldog frëngjisht për shtëpitë e mira

(Tirane, TIRANA) 1 femra dhe 2 meshkuj në dispozicion për miratim. Ata të gjithë kanë qenë të kontrolluaravet, të shtëna dhe dewormings utd, thonjtë prerë dhe të gatshëm për të ...
E bukur Blu Parrota
E bukur Blu Parrota

(Prishtine) Ne kemi parrota të bukura blu të gatshme për një shtëpi të re, këto zogj të rriten me dorëdhe të ngritur në shtëpinë tonë familjare, ata janë shumë miqësor dh...
Puppies mrekullueshëm chunky Mops
Puppies mrekullueshëm chunky Mops

(DURRES, Durres) Pjellë e bukur e puppies cilësi pug, shumë pak chunky guys .. rritur në shtëpi do të jetëkontrolluar vet, 1 vdiq, mikro chipped, wormed & vijnë me ushqim, puppy pa...
Kafshët e bukura të pederastëve në dispozicion
Kafshët e bukura të pederastëve në dispozicion

(TIRANA, TIRANA) Foshnja fantastike për foshnjat në shitje gati tani !!! .2 djem dhe 1 vajzë në dispozicion nganjë pjellë e 3 djemve 2 vajza, linja të shkëlqyera kymclara, sheffawn, ma...
Bulldog francez qentë për fëmijë Hc dhe Dm të qarta
Bulldog francez qentë për fëmijë Hc dhe Dm të qarta

(DURRES, Durres) Këta puppies mahnitëse tani janë 6 javë të vjetër ata janë të vogla, këmbë të shkurtërdhe i zënë dhe shumë kompakt me kokat e bukur dhe rrudhat, siç duhet të ...
Qentë meshkuj dhe femra bulldog në dispozicion
Qentë meshkuj dhe femra bulldog në dispozicion

(Tirana, Te gjitha qytetet) Lini të gatshëm sot! Këtu kemi një pjellë mahnitëse të cilësisë së lartë të puppiesbulldogs francezë. Klubi i kafes regjistroi 3 vajzat 1 djalë. Të gjitha jan...
Puppies e bukur Cavachon
Puppies e bukur Cavachon

(Tirana, TIRANA) Kushtëzohen Mbreti Charles puppies gati tani. Djalë dhe vajzë në dispozicion, kontrollshëndetësor vet, vaksinuar plotësisht, microchipped, shtëpi të trajnuar në let...
Beagle Puppies
Beagle Puppies

(TIRANA, TIRANA) Unë kam një pjellë të bukur të puleve me origjinë beagle për një shtëpi të re. Ata janërritur në një shtëpi familjare me fëmijë. Ata janë rregulluar rregullis...
Puppies Basset Hound
Puppies Basset Hound

(Elbasan, Elbasan) Për shitje 2 puppies bukur Basset Hound 1 mashkull dhe 1 femër, puppies janë të forta tëshëndetshme dhe shumë të gjallë. Ata janë të gatshëm të largohen për sht...
Puppies shëndetshëm maltez
Puppies shëndetshëm maltez

(TIRANA, TIRANA) Pjellë e shëndetshme e bukur e 1 djemve dhe 1 vajzës, Gati për shtëpi të dashur,përgjithmonë. K.C regjistruar Microchiped Pushime deri tani wormed Puppy paketë ...
Puppies Blue Bulldog Bluzë mahnitëse
Puppies Blue Bulldog Bluzë mahnitëse

(TIRANA, TIRANA) Ne kemi 2 puppies të bukur të shquar blu bulldog për shitje 1 djem 1 vajzat këto pups tëgjithë mbajnë gjenin 'AT' dhe mund të prodhojnë blu dhe tans.Konjtë tanë jan...
Puppies franceze Bulldog
Puppies franceze Bulldog

(TIRANA, TIRANA) Kupa të bukura bullgare bulldog për një shtëpi të mirë. Të gjitha pups do të trashëgojnëgjenin blu / tan. Mamaja dhe babai janë frenchies cilësore dhe të dy kanë...
3 mace te vogla 1muajshe
(tirane, TIRANA) 3 mace te vogla te pavaksinuara njemujoreshe ku ju ka ngordh macja.
E bukur Capuchin majmun Bebet
E bukur Capuchin majmun Bebet

(Shkup) Kemi majmun të vogël, djalë dhe vajzë. Ky majmun ngrihen dhe trajnohen në shtëpinë time tëfamiljes Ata janë miqësorë me të gjithë njerëzit Pëlqen të luajë ...
të trajnuar Capuchin majmun bebe
të trajnuar Capuchin majmun bebe

(Prishtine) Ky foshnje adorable majmuni janë shumë miqësore, Shishe ushqyer, shumë e butë dhe e mirëme fëmijët Ata janë të hidhëruar me të gjithë njerëzit dhe kafshët...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Gjakove) Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Peje) Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Shkoder) Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Prishtine) Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
I adhurueshëm Kapucin Majmun   Foshnjave
I adhurueshëm Kapucin Majmun Foshnjave

(TIRANA) Mashkull dhe femra majmunë gati për të shkuar në një shtëpi të mirë Këto majmunëfëmijë janë shumë miqësor dhe të trajnuar në shtëpi Ata janë shumë ...
Chihuahua bukur
Chihuahua bukur

(Shkodër, Shkoder) Unë kam 1 femër 2 meshkuj Chihuahua bukur kone-së. çokollatë mama origjinë të shkurtër meflokë dhe babi tan e gjatë me flokë të kc reg. ata janë 8 javë i vjetër...
Miniaturë Yorkshire Terrier
Miniaturë Yorkshire Terrier

(Tirana, TIRANA) miniaturë bukur Yorkshire Terrier 9 javësh ata kanë qenë të vets dhe kanë pasur kontroll etyre shëndetësore, kanë marrë vaksinimin e tyre të parë dhe të dytë dhe...
Dy kittens Maine Coon
Dy kittens Maine Coon

(Tetove, Tetove) Unë kam kittens 12 javë të vjetra (1 mashkull dhe 1 femër) që i dashur përgjithmonështëpitë e nevojshme Ata janë wormed dhe duke pasur parasysh kontrollin plesht dhe...
Puppies Maltese për miratim
Puppies Maltese për miratim

(TIRANA, TIRANA) Inteligjente gotë puppies Maltese (meshkuj dhe femra) në dispozicion. Mjaft e personalitetitëmbël dhe pallto të bukur të plotë. Aq i vogël dhe cute. Ata duan që të m...
Tre French bulldog puppies
Tre French bulldog puppies

(Prishtine) Puppies tona të bukura bulldog French duke kërkuar në këtë mënyrë një lloj dhe i dashurfamilje të re. Ato janë të racave të pastërta Franz. Bulldogs. Ata janë t...
Prachtige Perzische Kittens Beschikbaar
Prachtige Perzische Kittens Beschikbaar

(TIRANA, TIRANA) Deze zoete Perzisch kittens zijn alerte bundels van liefde. Ze zijn zacht en aanhankelijk. Dezeschoonheden zijn voeten opgevoed met veel liefde, zorg en aandacht. Ze zijn soci...
Puppies Zotëri Mbreti Charles Spaniel
Puppies Zotëri Mbreti Charles Spaniel

(Durres , Durres) Zotëri Mbreti Charles Spaniel puppies në dispozicion. Këto puppies pak janë aq të bukur. Atajanë më të mirë rreth Snugglers. Ata janë shumë të dashur dhe i dashur,...
Jack Russell Terrier puppies
Jack Russell Terrier puppies

(TIRANA, TIRANA) Tre cilësi Jack Russell Terrier puppies në dispozicion për miratim. Këto puppies do të vijësë bashku me të gjithë regjistrimin e tyre, duke përfshirë garantimin e t...
shes derra te eger (gica)
(korçe kolonje, Korce) shes derra te eger 100% me çmime te arsyeshme nr cel 0692549715 ne erseke
Kerkoj qen haski femer per ciftim
(Tirane, TIRANA) Kam qen haski siberian mashkull rrace e paster super i bukur dhe kerkoj haski femer per ciftim .Teinteresuarit mund te kontaktojne per me shume info ne numrin e celularit .
Qen husky siberian I kuq.
Qen husky siberian I kuq.

(Tirane, TIRANA) Shes qen husky siberian rrace e paster,ngjyra e kuqe ,sy kalter ,mosha 15 muajsh.Cmimi 270€.
Krishtlindje majmun   Bebet
Krishtlindje majmun Bebet

(Skenderaj) Ne kemi 2 majmun foshnjave djalë dhe vajzë në dispozicion për miratim ata janë ngritur nëhouseand tonë familjare të trajnuar, miqësore dhe të socializuar me fëmi...
mini spitz
mini spitz

(tirane, TIRANA) Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulatdhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491
Dy Faqja bukur Raised Kittens Ragdoll për miratim
Dy Faqja bukur Raised Kittens Ragdoll për miratim

(Tropoje) Unë kam kittens 12 javë të vjetra (2 meshkujt 1 mashkull) që kanë nevojë për të dashurpërgjithmonë shtëpitë! Ato janë wormed dhe duke pasur parasysh kontrollin pl...
Tre kittens cute dhe Adorable Birman për çdo shtëpi të mirë
Tre kittens cute dhe Adorable Birman për çdo shtëpi të mirë

(Burrel) Unë kam kittens 12 javë të vjetra Birman (2 meshkujt 1 mashkull) që kanë nevojë për tëdashur përgjithmonë shtëpitë! Ato janë wormed dhe duke pasur parasysh kontro...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale