|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 22 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti
Komuniteti
Komuniteti
Kërko
 
  Emërtimi
E bukur Blu Parrota
E bukur Blu Parrota

(Prishtine)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Ne kemi parrota të bukura blu të gatshme për një shtëpi të re, këto zogj të rriten me dorëdhe të ngritur në shtëpinë tonë familjare, ata janë shumë miqësor dh...
Kerkoj kujdestare/babysitter ne zvicer
Kerkoj kujdestare/babysitter ne zvicer

(Zvicer , Bern, Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkoj kujdestare per 2 vajza (3 & 6 vjet) edhe ni Baby 10muaj per ktu ne zvicer nga 15 janari .te interesuarat te lajmrohen . nr +41798981548 me whatsapp / viber. falemin...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Suhareke , Suhareke)  - Komuniteti / Sende të humbur dhe të gjetura Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Istog (Burimi), Istog (Burimi))  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Kercove , Kercove)  - Komuniteti / Sende të humbur dhe të gjetura Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
agjensi rekrutuese F&D
(Shqiperi Tirane, TIRANA)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Per te gjitha ato familje qe kerkojne zonja si babyssiter ose kujdestare per te moshuar mund tegjejne kandidaturen me te mire tek ne.. Ofrojme rregullsi dhe seriozitet nga te...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Puppies mrekullueshëm chunky Mops
Puppies mrekullueshëm chunky Mops

(DURRES, Durres)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Pjellë e bukur e puppies cilësi pug, shumë pak chunky guys .. rritur në shtëpi do të jetëkontrolluar vet, 1 vdiq, mikro chipped, wormed & vijnë me ushqim, puppy pa...
Kafshët e bukura të pederastëve në dispozicion
Kafshët e bukura të pederastëve në dispozicion

(TIRANA, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Foshnja fantastike për foshnjat në shitje gati tani !!! .2 djem dhe 1 vajzë në dispozicion nganjë pjellë e 3 djemve 2 vajza, linja të shkëlqyera kymclara, sheffawn, ma...
Bulldog francez qentë për fëmijë Hc dhe Dm të qarta
Bulldog francez qentë për fëmijë Hc dhe Dm të qarta

(DURRES, Durres)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Këta puppies mahnitëse tani janë 6 javë të vjetër ata janë të vogla, këmbë të shkurtërdhe i zënë dhe shumë kompakt me kokat e bukur dhe rrudhat, siç duhet të ...
Qentë meshkuj dhe femra bulldog në dispozicion
Qentë meshkuj dhe femra bulldog në dispozicion

(Tirana, Te gjitha qytetet)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Lini të gatshëm sot! Këtu kemi një pjellë mahnitëse të cilësisë së lartë të puppiesbulldogs francezë. Klubi i kafes regjistroi 3 vajzat 1 djalë. Të gjitha jan...
Pershendetje jam menda nga zvicrra dhe kerkoj nje ...
(TIRANA)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje jam menda nga zvicrra dhe kerkoj nje bebysitter Nese jeni te interesuar ju lutemlajmerohuni ne ket numer +41763975950 esht urgjent
Kerkoi pune Beby sitter
(Durres, Gjermani)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Quhem xhina banoi ne durres kerkoi pune si beby sitter ne gjermani por edhe ne shtete te tjera ,jamnje person shum i besushen e sjellshme dhe e edukuar i dua shum femijet ,nuk...
Kerkojm nje babysitter/kujdestate per 2 vajzat ton...
(Aargau/zvicerr, Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkojm nje babysitter/kujdestate per 2 vajzat tona
Kerkojm Kujdestare per Femije ne Zvicer
(Prizren, Prizren)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkojme nje Kujdestare qe te kujdeset per Djalin tone 2 vjeçar, ketu ku jetojme ne Zvicer,po ashtuduhet qe te ndihmoni ne punet e shtepis.E Shtunja dhe e Diela jane dite te ...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje. jame duke kerkuar #pune si #babysitter ( kujdestare perr femije ) . Jame 29 vjeqaredhe jame me Mbulese Islame !! Po kerkoj nje Familje Serioze !! Luten qe v...
Babysitter
(Belgium , TIRANA)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershndetje kerkoj nje dado per femijen time 6vjec te jet serioze mosha 40-45 te interesuar te mekontaktoj viber ose watsap +355697536863
Kerkojm kujdestare per dy femij 1,5 vjet dhe 4 vjet
(Zvicerr, Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkojm kujdestare per femijet 1,5 dhe 4 vjet Banim dhe ushqimi mbrenda qmimit Emailadd Sadikubaugmbh@gmail.com
Puppies e bukur Cavachon
Puppies e bukur Cavachon

(Tirana, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kushtëzohen Mbreti Charles puppies gati tani. Djalë dhe vajzë në dispozicion, kontrollshëndetësor vet, vaksinuar plotësisht, microchipped, shtëpi të trajnuar në let...
Beagle Puppies
Beagle Puppies

(TIRANA, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Unë kam një pjellë të bukur të puleve me origjinë beagle për një shtëpi të re. Ata janërritur në një shtëpi familjare me fëmijë. Ata janë rregulluar rregullis...
Puppies Basset Hound
Puppies Basset Hound

(Elbasan, Elbasan)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Për shitje 2 puppies bukur Basset Hound 1 mashkull dhe 1 femër, puppies janë të forta tëshëndetshme dhe shumë të gjallë. Ata janë të gatshëm të largohen për sht...
Puppies shëndetshëm maltez
Puppies shëndetshëm maltez

(TIRANA, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Pjellë e shëndetshme e bukur e 1 djemve dhe 1 vajzës, Gati për shtëpi të dashur,përgjithmonë. K.C regjistruar Microchiped Pushime deri tani wormed Puppy paketë ...
Puppies Blue Bulldog Bluzë mahnitëse
Puppies Blue Bulldog Bluzë mahnitëse

(TIRANA, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Ne kemi 2 puppies të bukur të shquar blu bulldog për shitje 1 djem 1 vajzat këto pups tëgjithë mbajnë gjenin 'AT' dhe mund të prodhojnë blu dhe tans.Konjtë tanë jan...
Jam djal 21vjec dua te heq virgjerine unikhoxha@ma...
(TIRANA)  - Komuniteti / Vullnetarë Jam djal 21vjec dua te heq virgjerine unikhoxha@mail.com per gocat e interesuara
Puppies franceze Bulldog
Puppies franceze Bulldog

(TIRANA, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kupa të bukura bullgare bulldog për një shtëpi të mirë. Të gjitha pups do të trashëgojnëgjenin blu / tan. Mamaja dhe babai janë frenchies cilësore dhe të dy kanë...
PSIKOLOG PER FEMIJE
(Berat, Berat)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Ofroje Terapi zhvillimi per femijet me probleme te zhvillimi. -Spektri i Autizmit - sindromiDown - Crregullime ne te nxene - Crregullime Hiperaktiviteti Ndodhem ne B...
Kerkoj mesuese/dado per paradite
(Tirane, TIRANA)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje Kerkoj nje vajze ose zonje ne Tirane te kujdeset 4 ore per nje djale 8 vjec gjateparadites. Mundesisht e profolit mesuesi dhe te dije mire anglisht. Te interesu...
Jam duke kerkuar te punesohem si Kujdestare per Femij dhe Pastruese
(Kumanove, Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje ! Jame 28 vjeqare me Mbulese. Nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune vetem gjateVikendeve ( te shtuneve dhe dielleve ). Ne Zvicer do te jem nga data 30.08.2017 . ...
kujdestare per femij
(zvicer, Tetove)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve kerkohet kujdestare per femij ne zvicer 0041788706777
3 mace te vogla 1muajshe
(tirane, TIRANA)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake 3 mace te vogla te pavaksinuara njemujoreshe ku ju ka ngordh macja.
Peisazh, pyll...
Peisazh, pyll...

(Tiranë, TIRANA)  - Komuniteti / Artistë Pikturë origjinale, me bojra vaji, 60 x 80 cm, 5.000 lekë.
Kerkojm urgjend Kujdestare per Femijë
(Zürich/Zvicer, Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Pershendetje Kerkojm urgjend nje Kujdestare per Femijë. Kemi nje Vajz 1 1/2 vjeq dhe nje Djal 4Vjeq. Djali 3 Dit ne Jav esht ne Qerdhe. Ne jetojm ne Zürich te Zvicres ...
Urgjent kerkojmë Kudestare për fëmijtë tanë 12, 10, dhe 6 vjeç
(Zvicër Bern, Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Përshëndetje,kërkojm nje kujdestare (dado) per femijte tane 12,10 dhe 6 vjeçare! Ju lutem të nakontaktoni ne viber ose whatsapp +41795156697
E bukur Capuchin majmun Bebet
E bukur Capuchin majmun Bebet

(Shkup)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kemi majmun të vogël, djalë dhe vajzë. Ky majmun ngrihen dhe trajnohen në shtëpinë time tëfamiljes Ata janë miqësorë me të gjithë njerëzit Pëlqen të luajë ...
Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR
(SVIZERR , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR. Vetum zonje me provoj, Nese je e Disponushme me punulajmrohu ne viber 0041763796620.
Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR
(SVIZERR , Zvicer)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR. Vetum zonje me provoj, Nese je e Disponushme me punulajmrohu ne viber 0041763796620.
Kerkoj pune
(Gjermani , Gjermani)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Jam e interesuar per kujdestari femijesh ne gjermani. Kam pak njohuri te gjuhes gjermane. Per meshume informacion kush esht e interesuar te me shkruaj ne emailin timh
të trajnuar Capuchin majmun bebe
të trajnuar Capuchin majmun bebe

(Prishtine)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Ky foshnje adorable majmuni janë shumë miqësore, Shishe ushqyer, shumë e butë dhe e mirëme fëmijët Ata janë të hidhëruar me të gjithë njerëzit dhe kafshët...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Gjakove)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Peje)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Shkoder)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Puppies supermini pomeranez pomeranez
Puppies supermini pomeranez pomeranez

(Prishtine)  - Komuniteti / Kafshë shtëpiake Kunguj të mrekullueshëm puppies pomeranez në kërkim të familjes të lumtur! Ata janë të dymeshkuj dhe femra që janë supermini. Sigurisht që ata nuk kanë mangësi ...
Labe
(Bern, Shkup)  - Komuniteti / Kujdesi ndaj fëmijëve Kerkoj kujdestare per ne zvicer per djalin tim 4 vjecar ju lutem me kontaktoni ne emailin tim :labeatemusliu@gmail.com

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale