|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 25 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Turizem / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Pres msg nga Gra,Mami.
(Tirane, TIRANA) Jam nje djal 22 vjec,jetoj ne Tiran dhe studjoj,Jam 186 i gjate serioz,pres msg mami jam shumsekret.
Kerkoj berber
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje berber per te ndare qeran dyqani ndodhet prane neranxit te 21 dhjetori nr:0672277770
Lidhje me vajz ska rendesi mosha
(Tirane, TIRANA) Jam nje djal 19vjec kerkoj nje vajz per aventura sk lidhje mosha jo seks vtm per nje here ne qoft seecen muhabeti mund te krijojm dhe nje lidhje nr kontakti 0684989118
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale