|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 25 Tetor, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
Turizem / Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Kërko
  Emërtimi
Apartamente me 2 dhoma. tek Adriatiku ne Durres. 25 euro nata.
(Durres, Durres) Jepet me qera ne daten 15 gusht (lirohet). 1+1dhoma. Kati 5 me ashensor. 25 euro nata. I kompletuarme te gjitha gjerat e nevojshme.
dhoma dhe kabina plazhi
dhoma dhe kabina plazhi

(Porti i Jahteve Orikum, Vlore) Jap me qera per sezonin turistik gabina plazhi. Dhomat jane komode, te kompletuara dhe te pajisurame kondicioner. Nese doni te kaloni pushime sa me te rehatshme, ju sugjerojme...
dhoma plazhi ne Vlore
dhoma plazhi ne Vlore

(Vlore, Vlore) Jap dhoma me qera per sezonin turistik. Dhomat jane te kompletura dhe te pajisura me kondicioner.Kushte teper komode. Cmimi i arsyeshem 2000 leke/nata. Adresa: Lagja 7 Pallat...
Apartamente plazhi ne katin e pare
(Golem, Durres) Ne Golem,200mt nga deti japim me qera apartamente ne katin e pare,te mobiluar me gjithshka per tikaluar sa me mire pushimet, per familje me 4-6persona. Kemi edhe dhoma vetem m...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte, Vlore, Vlore) ****Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohteVlore. DHomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorif...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore, Vlore) Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plaz...
Dhermi Dhoma Plazhi
Dhermi Dhoma Plazhi

(Dhermi Himare, Vlore) Japim dhoma me qera ne Dhermi. Dhomat tona jane te kompletuara dhe kane guzhine brenda. Per rezervimna kontaktoni ne numrin 00355 694553172.
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti

(RADHIME-PLAZH-, Vlore) PER PERIUDHEN VERORE QERSHOR-SHTATOR LESHOJME ME QERA DHOMA PER 2-4-6-7 PERSONA NE PLAZHIN ERADHIMES. AMBJENTET NDODHEN VETEM 10 METRA NGA DETI NE NJE ZONE TE QETE,CKA E BEN ...
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit

(Shengjin, TIRANA) Ofroj garzoniere ne Shengjin(Kune),ne nje zone te qete e te pastert.Garzonieret jane te reja rreth150m nga deti e te pajisura me krevat dopio,krevat marinari,kuzhine;dollap,ta...
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Hotele (15)
    Dhoma plazhi (9)
    Agjensi udhetimi (15)
    Te ndryshme (6)
Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale