|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 21 Shtator, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
Turizem / Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Kërko
  Emërtimi
Apartamente me 2 dhoma. tek Adriatiku ne Durres. 25 euro nata.
(Durres, Durres) Jepet me qera ne daten 15 gusht (lirohet). 1+1dhoma. Kati 5 me ashensor. 25 euro nata. I kompletuarme te gjitha gjerat e nevojshme.
dhoma dhe kabina plazhi
dhoma dhe kabina plazhi

(Porti i Jahteve Orikum, Vlore) Jap me qera per sezonin turistik gabina plazhi. Dhomat jane komode, te kompletuara dhe te pajisurame kondicioner. Nese doni te kaloni pushime sa me te rehatshme, ju sugjerojme...
dhoma plazhi ne Vlore
dhoma plazhi ne Vlore

(Vlore, Vlore) Jap dhoma me qera per sezonin turistik. Dhomat jane te kompletura dhe te pajisura me kondicioner.Kushte teper komode. Cmimi i arsyeshem 2000 leke/nata. Adresa: Lagja 7 Pallat...
Apartamente plazhi ne katin e pare
(Golem, Durres) Ne Golem,200mt nga deti japim me qera apartamente ne katin e pare,te mobiluar me gjithshka per tikaluar sa me mire pushimet, per familje me 4-6persona. Kemi edhe dhoma vetem m...
DHOMA PLAZHI  NE SHENGJIN
DHOMA PLAZHI NE SHENGJIN

(SHENGJIN, Lezhe) Ofrojme me qera hyrje (2 dhoma + tualet + ballkone) dhe dhome plazhi ne forme garzoniere tepajisur me krevat dopjo, dy krevat tek, kend gatimi, tualet e ballkon me pamje nga...
DHOMA PLAZHI ME QERA NE SHENGJIN
(SHENGJIN-LEZHE, Lezhe) Ofrojme dhoma plazhi/hyrje me qera ne plazhin e Shengjinit, ne nje zone te qete vetem 5 minuta largdetit. Hyrjet jane te kompletuara me dy dhoma gjumi, kend gatimi, tualet e b...
DHOMA PLAZHI ME QERA NE SHENGJIN
(SHENGJIN-LEZHE, Lezhe) Ofrojme dhoma plazhi/ hyrje me qera ne plazhin e Shengjinit, ne nje zone te qete vetem 5 minuta largdetit. Hyrjet jane te kompletuara me dy dhoma gjumi, kend gatimi, tualet e ...
Kerkoj banes me qera
(Shengjin, Lezhe) Kerkoj banes me qera ne shengjin per 7 persona prej tyre 2 femije me qmim te volitshem prej dates10-17 korrik ne kete nume munde te me lajmeroni.Kosove-+38649334184
Orikum-Vlore, jap me qera garsonier 35 m² 2.000 Leke/nata
Orikum-Vlore, jap me qera garsonier 35 m² 2.000 Leke/nata

(Orikum-Vlore, Vlore) Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Orikumit. Dhomat jane te pajisura me ambient dhe enegatimi. Vend parkimi per makinen tuaj. Ju mirepresim! Artani Cel. : +355694...
Jap dhoma me qera
Jap dhoma me qera

(Uji i Ftohte Vlore, Vlore) Jap dhoma me qera per sezonin e plazhit. Dhomat jane te bollshme, te kompletuara me krevat dopjo,krevat tek, krevat protativ, kuzhine gatimi, TV, frigorifer, kondicioner dhe T...
DHOMA PLAZHI NE SARANDE(ARON'S ROOMS)
DHOMA PLAZHI NE SARANDE(ARON'S ROOMS)

(SARANDE, Saranda) Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metranga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsonier...
Apartamente per plazh
(VLORE, Vlore) JAP ME QERA PER PLAZH APARTAMENT VENDNDODHJA NE SKELE 100 METRA NGA BREGU I DETIT SI MEPOSHTE: •APARTAMENT GARSONIERE I PERBERE NGA HYRJE NE KORRIDOR, BANJE ME DUSH ANEKS...
 DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore, Vlore) Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte, Vlore, Vlore) ****Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohteVlore. DHomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorif...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore, Vlore) Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plaz...
Dhermi Dhoma Plazhi
Dhermi Dhoma Plazhi

(Dhermi Himare, Vlore) Japim dhoma me qera ne Dhermi. Dhomat tona jane te kompletuara dhe kane guzhine brenda. Per rezervimna kontaktoni ne numrin 00355 694553172.
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti

(RADHIME-PLAZH-, Vlore) PER PERIUDHEN VERORE QERSHOR-SHTATOR LESHOJME ME QERA DHOMA PER 2-4-6-7 PERSONA NE PLAZHIN ERADHIMES. AMBJENTET NDODHEN VETEM 10 METRA NGA DETI NE NJE ZONE TE QETE,CKA E BEN ...
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit

(Shengjin, TIRANA) Ofroj garzoniere ne Shengjin(Kune),ne nje zone te qete e te pastert.Garzonieret jane te reja rreth150m nga deti e te pajisura me krevat dopio,krevat marinari,kuzhine;dollap,ta...
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Hotele (14)
    Dhoma plazhi (18)
    Agjensi udhetimi (16)
    Te ndryshme (5)
Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale