|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 28 Mars, 2015 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
SHQIPERI / TIRANA / Turizem / Agjensi udhetimi
Agjensi udhetimi
Agjensi udhetimi
Kërko
  Emërtimi
Albanian Airways Holiday Hiring
(Tirane) • Emri I Kompanisë: Albanian Airways Holiday Pozicioni I Punës: Tour Designer, Tour Guide,Tour operator Lloji I poziocionit: Me Kohë të Plotë Vendndodhja: Tiran...
START TOUR ALBANIA
START TOUR ALBANIA

(TIRANE) **Start Tour Albania, agjensia juaj e udhetimeve ne Shqiperi. Tek ne do te gjeni profesionalizemdhe perkushtim per te permbushur te gjitha kerkesat dhe nevojat tuaja te ud...
bileta avioni ,trageti dhe paketa turistike vetem prane London express travel
(rr e durresit ,sheshi "adem jashari") AGJENSIA LONDON EXPRESS TRAVEL OFRON BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN ME CMIMEFANTASTIKE,GJITHASHTU OFROJME PAKETA TURISTIKE TURQI,GREQI,EGJIPT,SPANJE,KROACI. AGJENSIA JONE...
Udhetime Turistike ne Shqiperi
Per te apasionuarit e natyres dhe ata qe deshirojne te njohin vendet me te bukura turistike teShqiperise, organizojme udhetime: - Ne Shpellen e Pellumbasit(e Zeze)- Cdo te ...
Bileta me Cmime Fantastike Vetem Tek British Travel
OFERTA FANTASTIKE PER KRISHLINDJE DHE VIT TE RI BILETA VAJTJE ARDHJE NE TE GJITHE EVROPEN MECMIME FANTASTIKE Kontaktoni me ne Para se te prisni bileten tuaj..... BRIT...
AGJENSIA HELIOS TRAVEL
(TIRANE BULEVARDI ZOGI I 1) **AGJENSIA HELIOS TRAVEL ** BEN UDHETIME PER GREQI SI ATHINE DHE SELANIK NGA KAPSHTICA DHE KAKAVIJA, DHE ITALI SI DURRES BARI PESCARA ANCONA RIMINI BOLOGNA MODENA PARMA MILA...
ANTALJA TRAVEL & TOURS
ANTALJA TRAVEL & TOURS

(TIRANE) FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 26.08.2003 NIPT K32321006S ADDRESS Rr.ABDI TOPTANI TORRE DRIN SHOPPING CENTER No.18 TIRANA ALBANIA TELEPHONE ...
FOUNDATION 		18.07.2003

LICENSE NO/DATE		32 / 2...
FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 2...

FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 26.08.2003 NIPT K32321006S ADDRESS Rr.ABDI TOPTANI TORRE DRIN SHOPPING CENTER No.18 TIRANA ALBANIA TELEPHONE ...
PUSHIMET E VERES KANE FILLUAR
(TIRANE) Agjensia e udhetimeve BRITISH TRAVEL me vendndodhje tek rruga e Durresit prane bllokut teambasadave,ka filluar pronotimet e sezonit turistik vere 2009. Me nje eksperience dis...
Paketa Turistike Per Periudhen Mars Dhe Prill
(TIRANE) Vitrina Travel Ofron paketa turistike për periudhën MARS dhe PRILL Shpejtoni të prenotoninjë nga udhëtimet * Paris = 510 Euro 4 ditë/3 netë nisja 2 Mars ...
AGJENSIA '' HELIOS TRAVEL"
(TIRANE rruga 'zogu i pare prane maternitetit te vj) AGJENSIA "" HELIOS TRAVEL ''' JU OFRON UDHETIME TURISTIKE SI DHE UDHETIME ME AUTOBUZAKOMODE PER SHTETET GREQI DHE ITALI .. GREQIA NE QYTETET E SELANIKUT DHE ATHINE...
Agjensia “Luma” eshte ne dispozicionin tuaj me nje :
(Ne rrugen “Qemal Stafa) Agjensia “Luma” me adrese: Ne rrugen “Qemal Stafa” Perballe Shkolles 9-vjecare“F.NOLI” eshte ne dispozicionin tuaj me nje : 1. Agjensi udhetimesh qe ofron p...
Dubai - me Elite Travel & Tours - shijoni mrekulline - per 999 Euro!!!
Shijoni mrekulline e Dubait me nje program fantastik me vetem 999 Eur ju lutemi, lejonishfaqjen e imazhit, ne rast se nuk mundeni ta shikoni ate. Data e fundit e pr...
KURS AGJENTE UDHETIMESH
KURS AGJENTE UDHETIMESH

(TIRANE) OFROJME KURS PER AGJENT UDHETIMESH (PROGRAMI AMADEUS). KURSI ZGJAT 1 MUAJ KU CDO SEANCE ZGJAT 60MIN. NE PERFUNDIM TE KURSIT KURSANTI DO TRAJNOHET DHE 2 JAVE NE AGJENCI UD...
Nënkategoritë:
    Hotele (5)
    Dhoma plazhi (1)
    Agjensi udhetimi (14)
    Te ndryshme (2)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale