|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 26 Maj, 2016 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Turizem / Agjensi udhetimi
Agjensi udhetimi
Agjensi udhetimi
Kërko
  Emërtimi
Privé kerkon agjent/e turistik/e
(Tirane) Kerkohet punonjes/e me eksperience i cili të plotësojë këto kushte: -Te jete i/e afte nekontrollimin e cmimeve Online. -Te zoteroje gjuhen angleze.(Gjuhet e tjera p...
Udhetime Turistike ne Shqiperi
Per te apasionuarit e natyres dhe ata qe deshirojne te njohin vendet me te bukura turistike teShqiperise, organizojme udhetime: - Ne Shpellen e Pellumbasit(e Zeze)- Cdo te ...
AGJENSIA HELIOS TRAVEL
(TIRANE BULEVARDI ZOGI I 1) **AGJENSIA HELIOS TRAVEL ** BEN UDHETIME PER GREQI SI ATHINE DHE SELANIK NGA KAPSHTICA DHE KAKAVIJA, DHE ITALI SI DURRES BARI PESCARA ANCONA RIMINI BOLOGNA MODENA PARMA MILA...
ANTALJA TRAVEL & TOURS
ANTALJA TRAVEL & TOURS

(TIRANE) FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 26.08.2003 NIPT K32321006S ADDRESS Rr.ABDI TOPTANI TORRE DRIN SHOPPING CENTER No.18 TIRANA ALBANIA TELEPHONE ...
FOUNDATION 		18.07.2003

LICENSE NO/DATE		32 / 2...
FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 2...

FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 26.08.2003 NIPT K32321006S ADDRESS Rr.ABDI TOPTANI TORRE DRIN SHOPPING CENTER No.18 TIRANA ALBANIA TELEPHONE ...
PUSHIMET E VERES KANE FILLUAR
(TIRANE) Agjensia e udhetimeve BRITISH TRAVEL me vendndodhje tek rruga e Durresit prane bllokut teambasadave,ka filluar pronotimet e sezonit turistik vere 2009. Me nje eksperience dis...
Paketa Turistike Per Periudhen Mars Dhe Prill
(TIRANE) Vitrina Travel Ofron paketa turistike për periudhën MARS dhe PRILL Shpejtoni të prenotoninjë nga udhëtimet * Paris = 510 Euro 4 ditë/3 netë nisja 2 Mars ...
AGJENSIA '' HELIOS TRAVEL"
(TIRANE rruga 'zogu i pare prane maternitetit te vj) AGJENSIA "" HELIOS TRAVEL ''' JU OFRON UDHETIME TURISTIKE SI DHE UDHETIME ME AUTOBUZAKOMODE PER SHTETET GREQI DHE ITALI .. GREQIA NE QYTETET E SELANIKUT DHE ATHINE...
Nënkategoritë:
    Hotele (3)
    Dhoma plazhi (1)
    Agjensi udhetimi (8)
    Te ndryshme (2)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale