|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 28 Nentor, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Turizem / Agjensi udhetimi
Agjensi udhetimi
Agjensi udhetimi
Kërko
  Emërtimi
Kashmir Holidays Packages
Kashmir Holidays Packages

(Delhi, India, Vlore) Kashmir Holidays Packages is one of the best Kashmir tour operators & **[Kashmir TravelAgents][1]** offering Kashmir holiday’s packages with Kashmir honeymoon packages a...
Pushime Verore ne Antalya
Pushime Verore ne Antalya

(Tirane, TIRANA) Nëse kërkon pushimet perfekte, zgjidh Antalya/Turqi Resorti më luksoz në Antalja, aty ku tëshërbejnë si të ishe VIP ALVA DONNA BEACH RESORT COMFORT 5* /Side W...
Pushime Verore ne Halkidiki 1 Qershor
Pushime Verore ne Halkidiki 1 Qershor

(Tirane, TIRANA) Pushime Verore ne Halkidiki:Rajoni eshte i ndertuar ne 3 gadishuj apo kembe sikurse te gjithe enjohin Halkidikine, secila me bukuri dhe vlera unike. Rajoni ka kombinim perfekt...
Muaji i Mjaltit ne Santorini
Muaji i Mjaltit ne Santorini

(Tirane, TIRANA) **Muaji i Mjaltit ne Santorini**: Santorini rendit nder destinacionet e para turistike te2014.Ishulli garanton relax, luks dhe shume romanticitet. Një thesar i vërtetë j...
bileta avioni ,trageti dhe paketa turistike vetem prane London express travel
(rr e durresit ,sheshi "adem jashari", TIRANA) AGJENSIA LONDON EXPRESS TRAVEL OFRON BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN ME CMIMEFANTASTIKE,GJITHASHTU OFROJME PAKETA TURISTIKE TURQI,GREQI,EGJIPT,SPANJE,KROACI. AGJENSIA JONE...
Udhetime Turistike ne Shqiperi
(TIRANA) Per te apasionuarit e natyres dhe ata qe deshirojne te njohin vendet me te bukura turistike teShqiperise, organizojme udhetime: - Ne Shpellen e Pellumbasit(e Zeze)- Cdo te ...
AGJENSIA HELIOS TRAVEL
(TIRANE BULEVARDI ZOGI I 1, TIRANA) **AGJENSIA HELIOS TRAVEL ** BEN UDHETIME PER GREQI SI ATHINE DHE SELANIK NGA KAPSHTICA DHE KAKAVIJA, DHE ITALI SI DURRES BARI PESCARA ANCONA RIMINI BOLOGNA MODENA PARMA MILA...
ANTALJA TRAVEL & TOURS
ANTALJA TRAVEL & TOURS

(TIRANE, TIRANA) FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 26.08.2003 NIPT K32321006S ADDRESS Rr.ABDI TOPTANI TORRE DRIN SHOPPING CENTER No.18 TIRANA ALBANIA TELEPHONE ...
FOUNDATION 		18.07.2003

LICENSE NO/DATE		32 / 2...
FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 2...

(TIRANA) FOUNDATION 18.07.2003 LICENSE NO/DATE 32 / 26.08.2003 NIPT K32321006S ADDRESS Rr.ABDI TOPTANI TORRE DRIN SHOPPING CENTER No.18 TIRANA ALBANIA TELEPHONE ...
COSMOS SHIP S.R.L AGJENSI LUNDRIMI
(BARI, Shkoder) Agjensia e lundrimit COSMOS SHIP SRL ne Bari, komunikon oraret e nisjes se tragetit ne periudhen eKRISHLINDJEVE dhe VITIT TE RI me kompanine G. LINES S.A. qe kryen nje sherbi...
Udhetoni me Agjensine Turistike " Lida Travel & Tours " ne Shkoder !!
(Shkoder) Udhetoni me Agjensine Turistike " Lida Travel & Tours " ne Shkoder !! Cdo fundjavene Mal te Zi fillon me 39 euro / person !! Mjafton qe te beheni minimumi ...
PUSHIMET E VERES KANE FILLUAR
(TIRANE, TIRANA) Agjensia e udhetimeve BRITISH TRAVEL me vendndodhje tek rruga e Durresit prane bllokut teambasadave,ka filluar pronotimet e sezonit turistik vere 2009. Me nje eksperience dis...
Paketa Turistike Per Periudhen Mars Dhe Prill
(TIRANE, TIRANA) Vitrina Travel Ofron paketa turistike për periudhën MARS dhe PRILL Shpejtoni të prenotoninjë nga udhëtimet * Paris = 510 Euro 4 ditë/3 netë nisja 2 Mars ...
AGJENSIA '' HELIOS TRAVEL"
(TIRANE rruga 'zogu i pare prane maternitetit te vj, TIRANA) AGJENSIA "" HELIOS TRAVEL ''' JU OFRON UDHETIME TURISTIKE SI DHE UDHETIME ME AUTOBUZAKOMODE PER SHTETET GREQI DHE ITALI .. GREQIA NE QYTETET E SELANIKUT DHE ATHINE...
Agjensia “Luma” eshte ne dispozicionin tuaj me nje :
(Ne rrugen “Qemal Stafa, TIRANA) Agjensia “Luma” me adrese: Ne rrugen “Qemal Stafa” Perballe Shkolles 9-vjecare“F.NOLI” eshte ne dispozicionin tuaj me nje : 1. Agjensi udhetimesh qe ofron p...
Dubai - me Elite Travel & Tours - shijoni mrekulline - per 999 Euro!!!
(TIRANA) Shijoni mrekulline e Dubait me nje program fantastik me vetem 999 Eur ju lutemi, lejonishfaqjen e imazhit, ne rast se nuk mundeni ta shikoni ate. Data e fundit e pr...
KURS AGJENTE UDHETIMESH
KURS AGJENTE UDHETIMESH

(TIRANE, TIRANA) OFROJME KURS PER AGJENT UDHETIMESH (PROGRAMI AMADEUS). KURSI ZGJAT 1 MUAJ KU CDO SEANCE ZGJAT 60MIN. NE PERFUNDIM TE KURSIT KURSANTI DO TRAJNOHET DHE 2 JAVE NE AGJENCI UD...
Nënkategoritë:
    Hotele (9)
    Dhoma plazhi (5)
    Agjensi udhetimi (17)
    Te ndryshme (3)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale