|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 19 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Turizem / Shtepi per pushime
Shtepi per pushime
Shtepi per pushime
Kërko
  Emërtimi
APARTAMENTE PER PUSHIME
(VLORE, Vlore) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
Shtepi plazhi Sarande
(Sarande Shqqiperi, Saranda) Apartamente ne Sarande Nese kerkoni komoditet te jeni te sigurt se do ta gjeni ne nje ngaapartamentet tona. Apartamentet jane te kompletuara si shtepia juaj. - Dhome ...
Durres, shes Gasonjere ME HIPOTEKE Kati 4, 32 m² 560 Euro/m² (Shkembi Kavajes)
Durres, shes Gasonjere ME HIPOTEKE Kati 4, 32 m² 560 Euro/m² (Shkembi Kavajes)

(Durres, Durres) Zona/Rruga : Shkembi Kavajes Shes Gasonjere me sip 32 m2 ne plazhin e Shkembit te Kavajes neDurres. Eshte e kompletuar e plote ne menyre moderne para 3 viteve. Shtepia es...
Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 15euro/nata
Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 15euro/nata

(Orikum ,Vlore, Vlore) Jepen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande. Apartamentet ndodhen ne katin e 8(tarrace) te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron ...
Sherbim me makine !
(Tirane, TIRANA) Per gjithe ata emigrante qe jane kthyer ose do kthehen per pushime apo dhe per arsye te tjera dhe qenuk kane mundesi te marrin me vete makinen e tyre personale une jo OFROJ SH...
Apartment for rent
(Pogradec Albania, Pogradec) The object is located in the center of the city of Pogradec. Its facilities include two rooms and akitchen with all its electric appliances (including but not limited to TV, r...
apartament me qira per ter vitin
(sarande-rruga per ne ksamil , Saranda) Apartament per pushime me qira për të gjithë vitin, për 2 deri në 5 vitet. çmim është 2800Euro në vit (negociueshme). është në katine e 3. ka një sallone , kuzh...
AMBIENTE FANTASTIKE PER PUSHIME ME FAMILJEN TUAJ!
(SARANDE, Saranda) ***JAPIM SHTEPI PLAZHI ME QERA! NE AMBIENTET E SHTEPIS DO TE GJENI, DHOMEN E GJUMIT ( per cift ), SALLONIN , KUZHINEN , TUALETIN DHE NJE BALLKON ME PAMJE NGA DETI PER QETSI...
apartament ne plazh me qira
apartament ne plazh me qira

(DURRES, Durres) Jap me qera apartament per plazh teper komod tek zona e currilave, Durres. Apartamenti ndodhetperballe restorant Arragostes eshte i mobiluar e i pajisur me ashensor, sip 80 ...
JAP ME QERA GARZONIERE
JAP ME QERA GARZONIERE

(PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) JAP ME QERA GARZONIERE 32 m2 ,E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE , TV(KABLLOR), FRIGORIFER , LAVATRICE, KONDICIONER, KUZHINE GATIMI ( me enet e k...
JAP ME QERA GARZONIERE DHE APARTAMENT 1+1
JAP ME QERA GARZONIERE DHE APARTAMENT 1+1

(PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TEGJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa problem uji dh...
APARTAMENT PER PLAZH
(VLORE, Shkup) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
APARTAMENT PER PLAZH
(VLORE, Tetove) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
APARTAMENT PER PLAZH
(VLORE, Peje) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
APARTAMENT PER PLAZH
(VLORE, Prishtine) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
APARTAMENT PER PLAZH
(VLORE, Vlore) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
APARTAMENT PER PLAZH
(VLORE, TIRANA) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE ZONEN E SKELES NE VLORE. APARTAMENTET JANE TE PAJISUR ME TEGJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE DHE NDODHEN 100 METRA NGA BREGU...
Shtepi Plazhi me Qera-Pushime te mbara
Shtepi Plazhi me Qera-Pushime te mbara

(Shkembi i Kavajes,Durres, Durres) Jepet me qera apartament 2 dhoma i kompletuar per nje familje. Pamje ballore me detin dhe pamje edhomes se gjumit nga kodrat.Pallatin dhe plazhin e ndajne vetem 10 metrat e pa...
GARSONIERE  PER PLAZH  VLORE
GARSONIERE PER PLAZH VLORE

(VLORE, Vlore) GARSONIERE PER PLAZH E PAJISUR ME GUZHINE GATIMI DHE TE GJITHA PAJISJET E NEVOJMSHME PER NJE PUSHIM KOMOD :CMIMI 2000 LEK NATA :KA VEND PER PARKIM AUTOMJETI PRANE PLA...
 Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 20 euro/nata
Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 20 euro/nata

(Orikum VLore, Vlore) epen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande. Apartamentet ndodhen ne katin e 8(tarrace) te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron n...
 Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 20 euro/nata
Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 20 euro/nata

(Orikum VLore, Vlore) epen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande. Apartamentet ndodhen ne katin e 8(tarrace) te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron n...
Apartament
(Durres, Durres) Shitet nje apartamen 56 m2 pran benzinatos ne mbikalimin e plepave Durres.Apartamenti ndodhet nekatin e katert te pallatit.Ka nje dhome gjumi+sallon me kuzhine+banje. Çmimi ...
APARTAMENT ME QERA 18 EUR NATA ME KONDICIONER
(MALI I ROBIT , DURRES, Durres) JEPET ME QERA PER SEZONIN E PLAZHIT APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHOMEGATIMI,BANJE,BALLKON I KOMPLETUAR ,ME KONDICIONER , ME DIGITALB SATELITOR ME K...
prane hotel Delfinit ,30 metra larg plazhit jepet...
(Vlore, prane Hotel Delfinit, Vlore) prane hotel Delfinit ,30 metra larg plazhit jepet me qera apartament nje dhome eguzhine,korridor,banje me ballkon me pamje nga deti,e mobiluar ,e pajisur me Tv, frigorifer,...
Dhoma Plazhi
Dhoma Plazhi

(Shengjin, Lezhe) Kemi dhoma me qera ne nje shtepi private afer plazhit te Shengjinit ne nje zone te qete dhepanoramike.Dhomat jane me te gjitha kushtet ne formen e gazonjerave me kuzhine,banjo...
JAP ME QERA APARTAMANT 1+1 DHE GARZONIERE
JAP ME QERA APARTAMANT 1+1 DHE GARZONIERE

(PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) Jap me qera garzoniere 32 m2 , dhe nje apartament 1+1,42m2, karshi njera tjeteres,te mobiluar dhekompletuar me kuzhine me te gjitha pajisjet elektroshtepiake (tv, frigorifer, ...
Hotel Velipoja Velipoje - Hapet Sezoni Veror - **Dhoma Me Qera** (Velipoje)
Hotel Velipoja Velipoje - Hapet Sezoni Veror - **Dhoma Me Qera** (Velipoje)

(Velipoje, Shkoder) Japim me qera dhoma te kompletuara me te gjitha pajisjet. Bagazhi i vetem qe duhet te merrni janevalixhet me rrobat e tuaja, per gjithe te tjerat kemi menduar ne! Ndodhemi ne ...
DHOMA PLAZHI
DHOMA PLAZHI

(UJI I FTOHTE -VLORE, Vlore) OFROJME DHOMA PLAZHI NE UJE TE FTOHTE TE VLORES,CDO DHOME ESHTE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA KUSHTET ENEVOJSHME (guzhine gatimi,banjo me dush,ac,tv,security system,wi-fi,kend loj...
Apartament buze detit
Apartament buze detit

(Durres, Durres) Jap me qera apartament per plazh teper komod tek zona e currilave, Durres. Apartamenti ndodhetperballe restorant Arragostes eshte i mobiluar e i pajisur me ashensor, sip 80 ...
GARSONIERE PLAZH
GARSONIERE PLAZH

(vlore, Vlore) GARSONIERE PER PLAZH ,NE VLORE TE PLAZHI I RI E MOBILUAR ME GUZHINE GATIMI,PALLAT I RI ,KATI 3,ASHENSOR ,VEND PARKIMI AUTO,5 MIN NGA DETI DHE 10MIN NGA QYTETI,E LIRE PER PERI...
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi

(Vlore,uji i ftohte,7 pallatet., Vlore) Japim ambinte pushimi me parkim,nga 15/06/2012 deri ne 15/09/2012,cmime te arsyeshme.Te kompletuarme kuzhine,frigorifer,televizor etj.Ju mierepresim.Pushime te kendshme. cel:...
dhoma me qera ne Himare
dhoma me qera ne Himare

(HIMARE VLORE, Vlore) Apartamete / Studio Garsonierat Likoka J. ndodhen ne qender te qytetit Himare, ne ane te rrugesnacionale Vlore-Sarande, 150 metra large plazhit te Spilese. Ndertesa eshte e ...
OKAZION!!! Jap me qera
OKAZION!!! Jap me qera

(Pishat e Buta Mali i Robit (afer Hena Restorant), Durres) Jap me qera App 1+1 te pishat e buta ne Golem e kompletuar me gjithcka ne nje ambient shume te qete200m larg detit. Cmimi per 5-10 dite 25 euro nata. Mbi 10 dite 20 euro na...
Vlore, apartamente 1+1 , 50 m² + 40 m2 verande (Orikum) 29 euro/nate
Vlore, apartamente 1+1 , 50 m² + 40 m2 verande (Orikum) 29 euro/nate

(Orikum,Vlore, Vlore) PRONOTONI PUSHIMET TUAJA ! Jepen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande neOrikum,Vlore. Apartamentet ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane nje si...
OKAZION!!! Jap me qera per muajin Korrik
OKAZION!!! Jap me qera per muajin Korrik

(Pishat e Buta Golem (afer Hena Restorant), Durres) Jap me qera App 1+1 te pishat e buta ne Golem e kompletuar me gjithcka ne nje ambient shume te qete150m larg detit. Cmimi per 5-10 dite 25 euro nata. Mbi 10 dite 20 euro n...
GARSONIERE  PER  PLAZH
GARSONIERE PER PLAZH

(VLORE, Vlore) GARSONIER PER PLAZH E MOBILUAR ME SE MIRI ME KREVAT DOPIO DHE 2PORTATIV ,ME GUZHINE GATIMI,LAVATRICE,FRIGO,TV,BANJO,ASHENSOR,KATI 3,VEND PARKIMI AUTOMJETI CMIMI KORRIK GUSHT ...
shtepi pushini
(shengjin , Lezhe) jepet me qera apartament ne breg te detit i cili perbehet nga 1 dhom dopjo sallon kuzhin banjo dhedy ballone me pamje nga deti ,ka gjithashtu edhe nje vendparkim te reservua...
shpi pushimi ne vlore
(Vlore) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/nonameaw.png/"]http://imageshack.us/photo/my-images/11/nonameaw.png/ jepet me qira shtepi pushimi ne vlore te plaz...
Apartament me qera per pushimet Verore
Apartament me qera per pushimet Verore

(Iliria,Plazh, Durres, Durres) Zona/Rruga : Iliria,Plazh Ofrohet Apartament me qera per pushimet Verore ne zonen e Plazhit, tek Iliria ne Durres Banesa ndodhet shume prane Kompleksit Florida, ne...
Jap me qera
(Golem, Durres) Jap me qera nje apartament 75m2. Kati VI me ashensor. Eshte e mobiluar. 1+1+aneks+ballkon. Me pamjenga lindja (kodrat), jugu, dhe perendimi (deti). Eshte nje kompleks familj...
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi

(Vlore Uji i ftohte, Vlore) Japim dhoma me qera per sezonin e veres 17euro nata. Ka mundesi gatimi. vend te bollshempervec dhomes tuaj private. Si dhe pajisjet standart figorifer TV, etj. j...
rooms for rent in Durres Albania
rooms for rent in Durres Albania

(Durres, Albania, Durres) We offer rooms for rent in a beautiful villa in Durres City of Albania. Every room has aircondition, TV, Bathroom, 4 beds. Kitchen have every equipment needed. Secure parki...
apartament ne plazh
apartament ne plazh

(durres, Durres) Zona/Rruga : Vollga taulantia Tek Vollga ne Durres (rruga Taulantia) jepet me qira apartament dyhapa nga deti i mobiluar me ashensor, guzhine/soggiorno, televisor, frigori...
Shtepi pushimi,Golem,Pishat e buta
Shtepi pushimi,Golem,Pishat e buta

(Golem,Pishat e buta, Durres) Ky apartament (1+1)+verande jepet me qera ne peridhuen e pushimeve verore.Ndodhet prane supermarketConad tek pishat e buta.Cmimi eshte 25 euro nata.Nuk eshte per shitje.Nr. ko...
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(ksamil, Saranda) Ksamil Apartments jan te mobiluara me guzhin frigorifer kondicioner krevat dopio dhe nje tek tepershtateshme per nje cift me nje ose dy femij me pamje nga liqeni qe ndodhet 50...
Apartamente per pushime ne Sarande - Standart i larte (Prane portit turistik)
Apartamente per pushime ne Sarande - Standart i larte (Prane portit turistik)

(Prane Portit Turistik, Sarande, Saranda) Zona/Rruga : Prane Portit Turistik, Sarande Apartament ne Sarande Jepet me qera apt banimi perpushime verore komplet i klimatizuar,si dhe per qendrese me te gjate,ne qen...
APARTAMENT ME QERA BUZE DETIT, DURRES
APARTAMENT ME QERA BUZE DETIT, DURRES

(Shkembi Kavajes, Durres) Apartamenti ndodhet ne Durres tek Shkembi Kavajes, ne katin e 3-te te nje pallati 5 katesh me pamjenga deti. Pallati eshte i mirembajtur dhe apartamenti i ka te gjitha kushtet...
BANESE ME QERA NE pLAZH TE DURRESIT
(PLAZH, DURRES, Durres) OFROJ ME QERA KATIN E PARE TE NJE VILE NE PLAZH TE DURRESIT.KUSHTET SHUME TE MIRA AMBJENI IKENCEM.CMIMI I ARSYESHEM DHE I DISKUTUESHEM.TEL 0692161945
Dhoma Pushimi, Radhime - Vlore
Dhoma Pushimi, Radhime - Vlore

(Vlore, Vlore) Ofroje dhoma pushimi per "Sezonin e Veres" ose per "Fundjave" - 20 METRA LARGDETIT. Dhomat jane te pajisura me Krevat Dopio, 2 krevate tek, aneks ku mun...
Dhoma me qera ne ksamil.
Dhoma me qera ne ksamil.

(ksamil, Saranda) Dhoma me qera per sezonin turistik si dhe apartamente 1+1,2+1/3+1.Jane te paisura me te gjithakushtet e nevojshme(Kuzhine,banje,tv,condicionere)Ndodhen ne nje vend te qete rre...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Hotele (9)
    Dhoma plazhi (5)
    Agjensi udhetimi (17)
    Te ndryshme (4)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale