|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 23 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Turizem
Turizem
Turizem
Kërko
 
  Emërtimi
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande

(Sarande, Saranda)  - Turizem / Dhoma plazhi Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metranga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere...
Dhoma plazhi ne Shengjin
(SHENGJIN, Lezhe)  - Turizem / Dhoma plazhi Japim me qera dhoma plazhi ne Shengjin me te gjitha kushtet. cmimi 25euro nata.
Shtepi pushimi ne Shengjin
(SHENGJIN, Lezhe)  - Turizem / Shtepi per pushime Japim me qera shtepi pushimi ne shengjin me te gjitha kushtet.
Shtepi Plazhi Durres-Golem
Shtepi Plazhi Durres-Golem

(Durres-Golem, Durres)  - Turizem / Shtepi per pushime Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti.Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe...
Apartament per pushime
(Radhime (Vlore), Vlore)  - Turizem / Shtepi per pushime Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimivarion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0...
Apartament per pushime
Apartament per pushime

(Radhime (Vlore), Vlore)  - Turizem / Shtepi per pushime Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimivarion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0...
Bartender, kamerier, shofer pritës, roje sigurie, pastrues, shofer
(TIRANA)  - Turizem / Hotele Aktualisht ne kemi nevojë për punëtorë të mirë hotelierësh për të jetuar dhe punuar me nenë SHBA. Ne kërkojmë që kandidati i interesuar të ketë përvojë nga 2 ...
Duhen punëtorët e hotelit
Duhen punëtorët e hotelit

(Durres)  - Turizem / Hotele Ne jemi duke rekrutuar punonjës të rinj në një hotel të shquar në Moskë të Rusisë dhe nekemi nevojë urgjente për punëtorët që mund të punojnë si punëtorë Hot...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte, Vlore, Vlore)  - Turizem / Dhoma plazhi ****Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohteVlore. DHomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorif...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore, Vlore)  - Turizem / Dhoma plazhi Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plaz...
Hotel në Velipojë
Hotel në Velipojë

(Velipojë, Shkoder)  - Turizem / Hotele Për të gjithë ato që dëshirojnë që të kalojnë pushimet verore në shqiperi ne kemi njësugjerim ideal: Ejani në Velipojë! Plazhi i velipojes është plazhi me hap...
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti

(RADHIME-PLAZH-, Vlore)  - Turizem / Dhoma plazhi PER PERIUDHEN VERORE QERSHOR-SHTATOR LESHOJME ME QERA DHOMA PER 2-4-6-7 PERSONA NE PLAZHIN ERADHIMES. AMBJENTET NDODHEN VETEM 10 METRA NGA DETI NE NJE ZONE TE QETE,CKA E BEN ...
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi

(Vlore Uji i ftohte, Vlore)  - Turizem / Shtepi per pushime Japim dhoma me qera per sezonin e veres 17euro nata. Ka mundesi gatimi. vend te bollshempervec dhomes tuaj private. Si dhe pajisjet standart figorifer TV, etj. j...
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit

(Shengjin, TIRANA)  - Turizem / Dhoma plazhi Ofroj garzoniere ne Shengjin(Kune),ne nje zone te qete e te pastert.Garzonieret jane te reja rreth150m nga deti e te pajisura me krevat dopio,krevat marinari,kuzhine;dollap,ta...
Dhoma me qera ne ksamil.
Dhoma me qera ne ksamil.

(ksamil, Saranda)  - Turizem / Shtepi per pushime Dhoma me qera per sezonin turistik si dhe apartamente 1+1,2+1/3+1.Jane te paisura me te gjithakushtet e nevojshme(Kuzhine,banje,tv,condicionere)Ndodhen ne nje vend te qete rre...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale