|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 26 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Turizem
Turizem
Turizem
Kërko
 
  Emërtimi
Dhoma plazhi
(Borsh , Saranda)  - Turizem / Dhoma plazhi Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.per me tepertelefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi

(Borsh , Saranda)  - Turizem / Dhoma plazhi Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.per me tepertelefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416
Apartament per pushime
(Radhime (Vlore), Vlore)  - Turizem / Shtepi per pushime Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimivarion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0...
Apartament per pushime
Apartament per pushime

(Radhime (Vlore), Vlore)  - Turizem / Shtepi per pushime Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimivarion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0...
Pres msg nga Gra,Mami.
(Tirane, TIRANA)  - Turizem / Te ndryshme Jam nje djal 22 vjec,jetoj ne Tiran dhe studjoj,Jam 186 i gjate serioz,pres msg mami jam shumsekret.
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Ferizaj , Ferizaj)  - Turizem / Shtepi per pushime Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj berber
(Tirane, TIRANA)  - Turizem / Te ndryshme Kerkoj nje berber per te ndare qeran dyqani ndodhet prane neranxit te 21 dhjetori nr:0672277770
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine, Prishtine)  - Turizem / Agjensi udhetimi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Lidhje me vajz ska rendesi mosha
(Tirane, TIRANA)  - Turizem / Te ndryshme Jam nje djal 19vjec kerkoj nje vajz per aventura sk lidhje mosha jo seks vtm per nje here ne qoft seecen muhabeti mund te krijojm dhe nje lidhje nr kontakti 0684989118
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lipjan , Lipjan)  - Turizem / Shtepi per pushime Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana)  - Turizem / Agjensi udhetimi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Bartender, kamerier, shofer pritës, roje sigurie, pastrues, shofer
(TIRANA)  - Turizem / Hotele Aktualisht ne kemi nevojë për punëtorë të mirë hotelierësh për të jetuar dhe punuar me nenë SHBA. Ne kërkojmë që kandidati i interesuar të ketë përvojë nga 2 ...
Duhen punëtorët e hotelit
Duhen punëtorët e hotelit

(Durres)  - Turizem / Hotele Ne jemi duke rekrutuar punonjës të rinj në një hotel të shquar në Moskë të Rusisë dhe nekemi nevojë urgjente për punëtorët që mund të punojnë si punëtorë Hot...
Punë jashtë vendit
Punë jashtë vendit

(Durres)  - Turizem / Hotele Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumiVacancy-e pas punës në Departamentet e Kompanive tona. Për shkak të zgjerim...
Hi
(Tiran, TIRANA)  - Turizem / Hotele Hi jam nje djal 28 vjec dua te jem lidhje sekrete.mami vajz nuk ka rendesi Te interesuarat tekontaktojn ne imail g-war_tba_katil@live.com Nuk do te ju zhgenjei dhe di te rua...
Shtepi pushimi ne Shengjin.
(Shengjin, Lezhe)  - Turizem / Shtepi per pushime Shtepi per pushime me qera ne bregdetin e Shengjinit. Kontatoni nr.e cel. 0694753378
Duke kërkuar punëtorë të rinj hoteliere në Shtetet e Bashkuara
Duke kërkuar punëtorë të rinj hoteliere në Shtetet e Bashkuara

(Texas TX Austin USA, TIRANA)  - Turizem / Hotele Plaza Resort Hotel Teksas në Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevojë për punëtorë të rinj dheseriozë hotelesh dhe restorantesh të të gjitha kategorive (të gjitha po...
Dhoma te kompletuara /Qyteti studenti
(Qyteti studenti , TIRANA)  - Turizem / Hotele Motel, nata 1000lek(reja). Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet . E pershtashme per 2 veta tel0672470678
Krijuesit e pica / bartësit / kamerierë
Krijuesit e pica / bartësit / kamerierë

(TIRANA)  - Turizem / Hotele Ne jemi duke rekrutuar krijuesit e pizzave, barinjtë dhe kamerierë në restorantet tona nëZvicër me paga shumë inkurajuese. Aplikantët e përzgjedhur do të gëzojnë p...
*** Recepsionist në Austri
(Zvicer)  - Turizem / Hotele Accor Hotel Group Austri kërkon shërbimin e një Recepsionist përvojë për vendosje tëmenjëhershme të punës. Ne duhet të punësojë shërbimet e një menaxher pritë...
*** Recepsionist në Austri***
(Itali)  - Turizem / Hotele Accor Hotel Group kërkon shërbimin e një Recepsionist përvojë për vendosje të menjëhershmetë punës. Ne duhet të punësojë shërbimet e një menaxher pritësi i ci...
MUNDËSIA E PUNËS RREGULLATORË NË AUSTRI
(Berat)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe t...
MUNDËSIA E PUNËS RREGULLATORË NË AUSTRI
(Kavaje)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe t...
**Hotel-Breakfast Attendants Wanted NË Austri**
(Lezhe)  - Turizem / Hotele Restoranti ynë tani është duke punësuar punëtorët e përditshëm të mëngjesit ... Detyrate menaxherëve të mëngjesit përfshijnë ngritjen dhe thyerjen e shuplak...
PUNËTORËT E HOTELEVE TË EKSPERIENCA NË NEVOJËN NË AUSTRI
(Saranda)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe pu...
MUNDËSIA E PUNËS RREGULLATORË NË AUSTRI
(Korce)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe t...
**Hotel-Breakfast Attendants Wanted NË Austri**
(Gjirokaster)  - Turizem / Hotele Restoranti ynë tani është duke punësuar punëtorët e përditshëm të mëngjesit ... Detyrate menaxherëve të mëngjesit përfshijnë ngritjen dhe thyerjen e shuplak...
PUNËTORËT E HOTELEVE TË EKSPERIENCA NË NEVOJËN NË AUSTRI
(Elbasan)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe pu...
MUNDËSIA E PUNËS RREGULLATORË NË AUSTRI
(Elbasan)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe t...
PUNËTORËT E HOTELEVE TË EKSPERIENCA NË NEVOJËN NË AUSTRI
(Fier)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe pu...
**Hotel-Breakfast Attendants Wanted NË Austri**
(Vlore)  - Turizem / Hotele Restoranti ynë tani është duke punësuar punëtorët e përditshëm të mëngjesit ... Detyrate menaxherëve të mëngjesit përfshijnë ngritjen dhe thyerjen e shuplak...
PUNËTORËT E HOTELEVE TË EKSPERIENCA NË NEVOJËN NË AUSTRI
(Shkoder)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe pu...
PUNËTORËT E HOTELEVE TË EKSPERIENCA NË NEVOJËN NË AUSTRI
(Durres)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe pu...
MUNDËSIA E PUNËS RREGULLATORË NË AUSTRI
(tirana, TIRANA)  - Turizem / Hotele Menaxhimi i Hotelit është në nevojat e individëve të interesuar dhe të vështirë që punojnënë të gjithë globin, të cilët janë të gatshëm të zhvendosen dhe t...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte, Vlore, Vlore)  - Turizem / Dhoma plazhi ****Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohteVlore. DHomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorif...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore, Vlore)  - Turizem / Dhoma plazhi Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plaz...
Hotel në Velipojë
Hotel në Velipojë

(Velipojë, Shkoder)  - Turizem / Hotele Për të gjithë ato që dëshirojnë që të kalojnë pushimet verore në shqiperi ne kemi njësugjerim ideal: Ejani në Velipojë! Plazhi i velipojes është plazhi me hap...
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti
Vlore, dhoma me qera, te mobiluara, plazhi i radhimes - 10 mt nga deti

(RADHIME-PLAZH-, Vlore)  - Turizem / Dhoma plazhi PER PERIUDHEN VERORE QERSHOR-SHTATOR LESHOJME ME QERA DHOMA PER 2-4-6-7 PERSONA NE PLAZHIN ERADHIMES. AMBJENTET NDODHEN VETEM 10 METRA NGA DETI NE NJE ZONE TE QETE,CKA E BEN ...
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi

(Vlore Uji i ftohte, Vlore)  - Turizem / Shtepi per pushime Japim dhoma me qera per sezonin e veres 17euro nata. Ka mundesi gatimi. vend te bollshempervec dhomes tuaj private. Si dhe pajisjet standart figorifer TV, etj. j...
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit
Dhoma me qera ne Plazhin e Shengjinit

(Shengjin, TIRANA)  - Turizem / Dhoma plazhi Ofroj garzoniere ne Shengjin(Kune),ne nje zone te qete e te pastert.Garzonieret jane te reja rreth150m nga deti e te pajisura me krevat dopio,krevat marinari,kuzhine;dollap,ta...
Dhoma me qera ne ksamil.
Dhoma me qera ne ksamil.

(ksamil, Saranda)  - Turizem / Shtepi per pushime Dhoma me qera per sezonin turistik si dhe apartamente 1+1,2+1/3+1.Jane te paisura me te gjithakushtet e nevojshme(Kuzhine,banje,tv,condicionere)Ndodhen ne nje vend te qete rre...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale