|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Biznesi / Sherbime biznesi
Sherbime biznesi
Sherbime biznesi
Kërko
  Emërtimi
SALLON BORA,KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTET
(TIRANE, TIRANA) KURSE PER PARUKERI DHE ESTETIKE PER THONJTE. MJETET KRYESORE DHURATE. 069 66 79 730
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

(Tirane, TIRANA) Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindjefejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale m...
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

(Tirane, TIRANA) Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindjefejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale m...
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta

(Rruga Ilias Kosova,Fushemret,Elbasan, TIRANA) Landscaping and Garden Services in Albania Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken eShqiperise Per... --- Projekte ---Zbatim --- Realizim ---Lulishte --- Parqe...
Jam femer,ofroj fizioterapi per njerez vertet ne nevoj.Faleminderit
(Elbasan, TIRANA) Jam femer,ofroj masazhe e fizioterapi neper shtepia . Fizioterapia,normal qe eshte me pages,po percdo informacion,me lini kontaktin ne modul dhe ju kontaktoj direkt une . Per ...
JEPET FUSTAN NUSERIE ME QIRA. CMIM OKAZION. 069 66 79 730
(TIRANE, TIRANA) 0696679730
kerkoj pune ju lutem
(tirane-elbasan, TIRANA) pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jamkorrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi ...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

(TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
(YZBERISHT, TIRANA) shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet enevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makine...
Programimi nepermjet gjuhes Java SE 8
(Tirane, TIRANA) HardSoft organizon kursin "Programim nepermjet gjuhes Java SE 8" ne periudhen 2 tetor 2017- 28 janar 2018 (pushim nga data 25 dhjetor deri ne daten 7 janar). Ky k...
OFERTE! Gjurmim GPS per automjete 7.5€/muaj
OFERTE! Gjurmim GPS per automjete 7.5€/muaj

(Shqiperi, TIRANA) Pershendetje ! Perfitoj nga rasti per tju njohur me **GPSOB Tracking**,sherbim GPS perautomjete ne kohe reale. Me vetem **7.5 €/ne muaj**,ju mund te monitoroni mjetin/et ...
KURS PER VETULLA TATOO
(TIRANË, TIRANA) Kurs me çmim të lirë për vetullat tatoo, konturin e buzëve, sfumaturën e buzëve, penelin esyve. 0696679730
KURS PARUKERIE 40000 LEKË
KURS PARUKERIE 40000 LEKË

(TIRANË, TIRANA) 0696679730
KURS MANIKYR-PEDIKYR 10000 LEKË
KURS MANIKYR-PEDIKYR 10000 LEKË

(TIRANË, TIRANA) 0696679730
Mbështetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja
Mbështetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja

(Gjirokaster) Ne jemi një institucion që ju ndihmon të arritur qëllimet tuaja Për të gjitha nevojattuaja projekti Mika Bank është në dispozicion. Ju lutemi të na conctacte...
Nevojë për ndihmë sociale?
Nevojë për ndihmë sociale?

(Burrel) Nevojë për ndihmë sociale? Ju jeni refuzuar nga banka dhe ju doni kanë një asistencë socialepër të përmbushur çdo nevojë që ju keni? Për problemin. Cilado qoft...
KURS MANIKYR-PEDIKYR
(Tirane, TIRANA) Ofrohet kurs intensiv 2 javor për manikyr pedikyr për vetëm 10 000 lekë. 0696679730
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Fondet e shpejtë.
Fondet e shpejtë.

(all, TIRANA) I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email: gm888066@g...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Profesionist ne Fushen e Gjelberimit
Profesionist ne Fushen e Gjelberimit

(Fushembret - Elbasan, Durres) Profesionist ne fushen e gjelberimit Teoria dhe Praktika eshte marre nga nje vend shume i lartedhe shume i pasionuar pas ambienteve te gjelberta (Nga Britania e Madhe) Pas...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
KURS PËR MANIKYR-PEDIKYR 10 000 LEKË
(TIRANE, TIRANA) KURS INTENSIV PËR THONJTË PËR VETËM 10 000 LEKË. 0696679730
KURS PARUKERIE & THONJ ME XHEL
(Tirane, TIRANA) KURS PARUKERIE 5, 6 DHE 9 MUJOR. KURS PËR THONJTË 1 DHE 2 MUJOR. KURSI ZHVILLOHET TE ASTIRIOSE RRUGA 5 MAJI TIRANE. NXITONI PER REGJISTRIMIN. 0696679730
 ofertë të besueshme assistancia në 72 orë
ofertë të besueshme assistancia në 72 orë

(shkoder, Shkoder) Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro Ne jemi këtu për t'ju sjellë ndihmën tonë.Zgjidh metodën tuaj rimborso.il Kursi im është 3% vit mundësia e shlyerjes se...
Duke përdorur çdo projekt
Duke përdorur çdo projekt

(kosovo, ..., Gjilan) Duke përdorur çdo projekt Unë e quaj Hen...
EventCreative DASMA IME - Dasma dhe Ahengje Familjare !!
EventCreative DASMA IME - Dasma dhe Ahengje Familjare !!

(Kosove !, Prishtine) #Perzgjedheni me te miren per : Fjale Dore Çejz , Fejesa , Martesa, Babina, Ditelindje, Synetij, Hapje Solemne, Festa te ndryshme , Rregullimin dhe Dekorimin e Sallave er...
Kopshtar-Luleshtar me eksperience
Kopshtar-Luleshtar me eksperience

(Tirane, TIRANA) Sherbimet qe ofrojme Cdo gje qe nevojitet per kopshtin Pastrim kopshti Prerje krasitje dherregullim pemesh dhe bimeve dekorative Shtrime tapeta bari natyrale Mb...
Studio kontabiliteti
(tirane, TIRANA) - Studio Kontabiliteti Ofroj : Mbajtje te kontabilitetit te cdo lloj biznesi imadh i vogel i mesem apo te cdo lloj fushe ndertim ,bar etj Konsulenca...
Profesionist ne fushen e gjelberimit
Profesionist ne fushen e gjelberimit

(Tirane, TIRANA) Jemi Professionista ne fushen e Gjelbrimit, Deshironi te keni nje kopsht/bace te bukur me forma tendryshme ose nje kopsht/bace shume te thjeshte , Ne jemi ketu ne ndime te pop...
JU OFROJME KAMERA SIGURIE per ruajtje biznesi, banesa, objekte te ndryshme
(Tirane, TIRANA) JU OFROJME KAMERA VEZHGIMI, SISTEME ALARMI, etj me cilesi te larte dhe me CMIMET ME TE LIRA NETREG. GJithashtu ju ofrojme dhe ruajtje objektesh me roje private. DERGO ...
Profesionist ne fushen e Gjelberimit
Profesionist ne fushen e Gjelberimit

(operojme ne rajonet e shqiperise si dhe ne Kosove, Durres) Pershndetje te gjitheve, Bejme sherbime gjelberimi , Montojme tapeta bari natyrale, Shtrojme oborreme tulla te bukura, Bejme Gardhe druri dekorative, Qethim ligushtra, Miremba...
  Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.
Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.

(Tirane/Albania, TIRANA) **Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare** ***Studio eKontabilitetit “sxdfinance”organizon kurse kontabiliteti te pershpejtuara,individua...
  Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.
Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.

(Tirane/Albania, TIRANA) **Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.** **Studio eKontabilitetit “sxdfinance”organizon kurse kontabiliteti te pershpejtuara,individua...
DEMOLICION MAKINASH
(DURRES, Durres) **RENMIRA DEMOLICION SH.P.K** DEMOLOJME ,CRREGJISTROJME AUTOMJETE ,SHESIM DHE MONTOJME PJESEKEMBIMI TE PERDORURA . MBLEDHIM SKRAP DHE METALE ME NGJYRA . Adresa : Lgj .15 ...
Un'offerta di prestito di denaro tra particolare pesante
Un'offerta di prestito di denaro tra particolare pesante

(Itali) Ciao Mr. e Mrs. Questo messaggio è per gli individui o quelli in la necessità di un prestitoparticolare per ricostruire le loro vite. Sono iniziare la ricerca di prestiti...
Offerta povero prestito
Offerta povero prestito

(Itali) Ciao, io sono una persona che concede un prestito a Linter. Con un capitale sarà utilizzato perfornire prestiti tra a breve specifiche e lungo termine 5000-900000 tutte pe...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Pall. Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA) DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA Për të gjithanevojat tuaja! Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasite...
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT GREQISHT. Tirane_Dur
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT GREQISHT. Tirane_Dur

(Elbasan-Tirana-Durres.Etc, Elbasan) OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT, GREQISHT. Sherbimetqe veme ne dispozicion jane: Shtrime bari; mbjellje lulesh; gardhe druri de...
DYQAN PËR SHËRBIME DHE PRODUKTE DEZINFEKTIMI- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DYQAN PËR SHËRBIME DHE PRODUKTE DEZINFEKTIMI- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Pall.Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
ofrojm transportin e udhetareve ne gjith teritorin e kosoves
(prishtine, Prishtine) ofrojm transport te udhetareve nga aeroporti i prishtines dhe anasjelltas ne gjith teritorin ekosoves per me shum info. lajmrohuni
Pacchetto riorganizzazione informatico (ELELCO)
Pacchetto riorganizzazione informatico (ELELCO)

(Tirane, TIRANA) Questo pacchetto si offre in collaborazione con l’azienda informatica ELELCO con 41 anni diesperienza con aziende in tutto il mondo. Il pacchetto include: •Analisi dett...
Costituzione Società in Albania
Costituzione Società in Albania

(Tiranë, TIRANA) Pacchetto Costituzione Società: Un pacchetto di servizi che include quanto indispensabile percreare una società in Albania: - Studio ed analisi di mercato - Consule...
Ne mund të ju ndihmojë financiarisht
Ne mund të ju ndihmojë financiarisht

(Albania, Durres) Mirë se vini në Unitec Global Finance, ne kemi prezantuar shërbime financiare vetëm për ju. Ajeni në ndonjë vështirësi financiare dhe ju nuk e dini se çfarë të bë...
Gjurmoni mjetet tuaja ne kohe reale
(Tirane, TIRANA) Ne ofrojme paisje gps dhe sisteme gps te cilat jane ideale per perdorim personal ose per biznesintuaj. Paisjet tona GPS komunikojne me sistemin dhe paraqesin ne harte lev...
Gomisteri Servis  Paulini
Gomisteri Servis Paulini

(Tirane tek shinat e treshit, TIRANA) Servis gomisteri Paulini ofron sherbime gjenerike kontroll me kompiuter per te gjitha tipet eautomieteve me experience mbi 15 vjeqare ne treg ne itali dhe shqiperi. Gomisteri ...
ofrojme ruajtje objektesh me polici private
(TRANE dhe DURRES etj, TIRANA) JU OFROJME RUAJTJE ME POLICI PRIVATE, ose ME KAMERA,, OBJEKTE TE NDRYSHME E BIZNESE, DUKE JUSIGURUAR RUAJTJE TE SIGURTE , ME PERSONEL SHUME TE AFTE, DHE ME CMIMET ME TE L...
Ne ofrojmë kredi Nhung. kredi personale
Ne ofrojmë kredi Nhung. kredi personale

(Elbasan) Nuk është vetëm një herë vend ishin ju mund të vijnë nëpër Sillni ëndrrën tuaj. Ne ujapim të gjitha llojet e ndihmës Financial nevojtare. Ne jemi të regjistruar ...
KURS PËR THONJTÊ VETËM 15 000 LEKË
(Tiranë, TIRANA) KURS INTENSIV 2 JAVOR PËR THONJTË VETËM 15 000 LEKË. OFERTË VETËM PËR NËNTORIN. Tel: 06966 79 730 Facebook: SALLON BORA Adresa: Rruga 5 Maji pranë CONCORD cente...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale