|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Biznesi / Shitje aktiviteti
Shitje aktiviteti
Shitje aktiviteti
Kërko
  Emërtimi
Linje prodhimi betoni e re
Linje prodhimi betoni e re

(Librazhd, Elbasan) Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Linje prodhimi betoni e re
Linje prodhimi betoni e re

(Librazhd, Elbasan) Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Linje prodhim betoni e re
Linje prodhim betoni e re

(Librazhd, Elbasan) Linje prodhimi betoni e re.Kapaciteti 35 m3 ne ore.
shitje aktiviteti i nje farmacie
shitje aktiviteti i nje farmacie

(TIRANE. Blloku Vasil SHANTO, TIRANA) TIRANE SHITET PER ARSYE EMIGRIMI AKTIVITETI I NJE FARMACIE. CMIMI ESHTE IARSYESHEM. KONTAKT 0673571820
shitje aktiviteti i nje farmacie
(TIRANE. Blloku Vasil SHANTO, TIRANA) **.. TIRANE: Shitet per arsye emigrimi aktiviteti i njefarmacie Cmimieshte i arsyeshem per blersin. Kontakt :0673571820
shitje aktiviteti i nje farmacie
(TIRANE. Blloku Vasil SHANTO, TIRANA) TIRANE: Shitet per arsye emigrimi aktiviteti i njefarmacie Cmimieshte i arsyeshem per blersin. Kontakt :0673571820
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER KORCE ALBANIA    SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLAST
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER KORCE ALBANIA SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLAST

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKAPLASTIKE, IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TA...
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VACUM
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VACUM

(KORCE AL, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAM...
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER

(KORCE AL, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE GJITHA PECIKLLAZEVE NGA 1mm-6mm trashesi. LINJA KA PRODHUAR VASKAPLASTIKE, IDROMASAZHE, KABINA DHE PLLAKA DUSHI ME KAPACITET 100 cop NE 8 ORE. MAK...
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER
LINJE E FORM PECIKLLAZ VAKUMFORMER

(KORCE AL, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE GJITHA PECIKLLAZEVE NGA 1mm-6mm trashesi. LINJA KA PRODHUAR VASKAPLASTIKE, IDROMASAZHE, KABINA DHE PLLAKA DUSHI ME KAPACITET 100 cop NE 8 ORE. MAK...
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VAKUM
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VAKUM

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAM...
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VAKUM
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ ME VAKUM

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKL...
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAM...
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PRODHIMIT TE PECIKLLAZEVE ME VAKUM. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE, IDROMASAZHE,KABINA DHE PLLAKA DUSHI NE KORCE ME KAPACITET 100 cop ne 8 ore. DIMENSIONI I P...
LINJA E PRODHIMIT TE PLEXIGLAS VACUMFORMER
LINJA E PRODHIMIT TE PLEXIGLAS VACUMFORMER

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKL...
LINJA E PRODHIMIT TE PLEXIGLAS VACUMFORMER
LINJA E PRODHIMIT TE PLEXIGLAS VACUMFORMER

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAM...
LINJA E PRODHIMIT TE PLEXIGLAS VACUMFORMER
LINJA E PRODHIMIT TE PLEXIGLAS VACUMFORMER

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKL...
LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE
LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE

(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE PER BANJA, KUZHINA, SALLONI ETJ. LINJA ESHTEAKTUALISHT ME PUNE ME KLIENTELE TE ZGJEDHUR DHE TE REGULLT NE GJITH SHQIPERINE. P...
LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE
(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE PER BANJA, KUZHINA, SALLONI ETJ. LINJA ESHTEAKTUALISHT ME PUNE ME KLIENTELE TE ZGJEDHUR DHE TE REGULLT NE GJITH SHQIPERINE. PRO...
LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER
(KORCE ALBANIA, Korce) SHITET LINJA E PERPUNIMIT TE CDO LLOJ PLASTIKE DHE FORME. LINJA KA PRODHUAR VASKA PLASTIKE,IDROMASAZHE, PLLAKA DHE KABINA DUSHI NE KORCE. E PERSHTATSHME EDHE PER TABELA REKLAM...
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
(YZBERISHT, TIRANA) shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet enevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makine...
furre buke pasticeri
(VLORE, Vlore) shitet Furre buke pasticeri **
Shitet Biznes Pastrik Kimik
Shitet Biznes Pastrik Kimik

(Unaza e Re, TIRANA) Shitet biznes Pastrim Kimik. Biznes funksional disavjecar me klientele te rregullt. Dyqanieshte komplet i rinovuar me mobilje te reja (te gjitha perfshihen ne cmim). ...
SHITET AKTIVITETI I NJË PARUKERIE. ÇMIM OKAZION VETËM 70000 LEKË
(TIRANË, TIRANA) Shitet aktiviteti I një parukerie. Çmim okazion. Vetëm 70000 lekë. 0695175375
SHITET AKTIVITETI I NJË PARUKERIE. ÇMIM OKAZION.
(TIRANË, TIRANA) Shitet aktiviteti I një parukerie. Mjete profesionale me çmim okazion. 0696679730
Global trade
Global trade

(Prishtine, Prishtine) Të ketë aftësi organizative ; Të njoh tregun dhe ta hulumtojë atë; Krijon kontakte meklientët potencial dhe kujdeset për klientët ekzistues në territorin ose sekto...
Shitet ferme me lope hollandeze ne sarandë
Shitet ferme me lope hollandeze ne sarandë

(Sarandë , Saranda) ★ Shitet Ferma - LOPE HOLANDEZE 100% ★ Lope HOLANDEZE 100% te ardhura nga Hollanda, 3 vjec. Ferma shtrihet ne 18 dynym toke dhe 1200 metra katror stalle. ★ Perfs...
SHITET BIZNESI NJE PARUKERIE
(Tirane, TIRANA) Shitet aktiviteti I nje parukerie. Me klientele te ngritur. 0695175375
Shitet Call Center FOREX
Shitet Call Center FOREX

(TIRANE, tek Bar "La Voglia" perballe Tai, TIRANA) Shitet Call Center per arsye zgjerim aktiviteti, tek Bar "La Voglia" perballeTaivanit", sip 120 m2, back office, monitoruar me kamera, 26 postacione te komplet...
Shitet Call Center FOREX
Shitet Call Center FOREX

(TIRANE, tek Bar "La Voglia" perballe Tai, TIRANA) Shitet Call Center per arsye zgjerim aktiviteti, tek Bar "La Voglia" perballeTaivanit", sip 120 m2, back office, monitoruar me kamera, 26 postacione te komplet...
Shitet Call Center FOREX
Shitet Call Center FOREX

(TIRANE, tek Bar "La Voglia" perballe Tai, TIRANA) Shitet Call Center per arsye zgjerim aktiviteti, tek Bar "La Voglia" perballeTaivanit", sip 120 m2, back office, monitoruar me kamera, 26 postacione te komplet...
Shitet Call Center
Shitet Call Center

(Rr. "Mikel Mauri", Prane Astirit, Tirane, TIRANA) Ambjenti eshte i sapo arreduar dhe ofron kushte optimale pune. Si strukture ka 20 postacione tekompletuara. Siperfaqia e ambjentit eshte 160 m2 dhe eshte i perbere nga sal...
Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan.
(Elbasan, Elbasan) Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan. Te gjitha makinerite jane nekushte perfekte teknike dhe jane aktualisht ne gjendje pune. Specifikat jane si ...
Shitet Gurore mermeri
(Tirane, TIRANA) Shitet biznesi i nje Gurore mermeri te interesuarit te dergojne i meil ne kete adrese: info@fabioalbania.com Skype: shefki661
shitje aktiviteti
(rruga e kavajes, TIRANA) Shitet aktiviteti i nje farmacie me kushte bashkkohore,me sip 55 m2,e kompletuar, Prane KishesKatolike. Kontaktet pas ores 13 00.
Shitet/jepet ne perdorim CALL CENTER ne BLLOK 7.000 Euro
(Tirane , Bllok, TIRANA) Shitet/jepet ne perdorim CALL CENTER ne BLLOK tek njesia bashkiake nr 5. Biznes I ngritur prej meshume se nje Vit dhe ne gjendje funksionale. Te disponueshme 16 postazione ne...
Shitet biznesi,klinike dentare
(Tirane, TIRANA) Shitet biznesi klinike dentare prane rruges se Kavajes, Tirane. Biznesi eshtene gjendje pune. Kapoltron te ri, shume pak te perdorur, kamer intraorale, tavoline pune, 2 karri...
SHITET BIZNES CALL CENTER
SHITET BIZNES CALL CENTER

(Tirane, Albania, TIRANA) Shitet Biznes Call Center me 30 postacione, zyre te vecante dhe te gjitha pajisjet e nevojshme negjendje shume te mire (kompjutera, server, fibra optike, lista numrash etj). N...
SHITET BIZNES CALL CENTER
SHITET BIZNES CALL CENTER

(Tirane, Albania, TIRANA) Shitet Biznes Call Center me ***30 postacione***, zyre te vecante dhe ***te gjitha pajisjet enevojshme ne gjendje shume te mire*** (kompjutera, server, fibra optike, lista num...
SHITET BIZNES CALL CENTER
SHITET BIZNES CALL CENTER

(Tirane, Albania, TIRANA) **Shitet Biznes Call Center me *30 postacione, zyre te vecante dhe pajisje ne gjendje shume temire* *(kompjutera, server, fibra optike, lista numrash etj).* Nr kontakti 0694...
SHITET LAVATEST 25 000 LEKË
(TIRANE, TE SELVIA, TIRANA) Shitet lavatest parukerie 25 000 lekë. 0696679730
Shitet aktiviteti i një salloni bukurie 400 000 lekë
(Tiranë, pranë GLOBE, TIRANA) Shitet aktiviteti i një salloni bukurie 400 000 lekë të gjitha paisjet për parukeri, depilimdhe estetikën e thonjve. Gjithashtu ju mund ta zhvilloni aktivitetin tuaj p...
Shitet biznesi klinike dentare
Shitet biznesi klinike dentare

(Tirane Sauk, TIRANA) Shitet biznesi klinike dentare tirane Sauk te policia ushtarake. Biznesi ka 5 vjet aktivitet dhepajisjet jane te gjitha italiane.
SHITET BIZNESI I NJE SALLONI BUKURIE
SHITET BIZNESI I NJE SALLONI BUKURIE

(Tirane, TIRANA) SHITET BIZNESI I NJE SALLONI BUKURIE PRANE QENDRES GLOBE. SHITET SI BIZNES OSEPAISJET. 0696679730
Biznes prodhimi
(Tirane, TIRANA) Biznes prodhimi i vetmi ne llojin e tij ne shqiperi,kosove dhe ne mbar rajonin.Me klientel terregullt, per me shume info jeni te lutur te kontaktoni.
LINJE PRODHIM AMBALLAZHIM UJI E INSTALUAR AKTIVE
(AUTOSTRADA TIRAN DURRES KM1, TIRANA) LINJA NDODHET NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES KM1, PRANE KOLEGJIT " TURGUT OZAL", ESHTE EPAISUR ME KONCESION 30 VJECAR. TEKNOLLOGJIA E PERPUNIMIT TE UJIT AMERIKANE ME S...
OKAZION!!! shitet biznesi i nje bar kafe
OKAZION!!! shitet biznesi i nje bar kafe

(ish kinema 17 nentori , TIRANA) Shitet aktiviteti i nje bar kafe te ish kinema 17 nentori . Lokali esht i pajisur me te gjithapajisjet e nevojshme dhe me nje klientele te rregull te perditshme . Ambjenti i ...
shes call center
(Tirane , TIRANA) Shes call center me 24 postazioni dhe te gjitha pajisjet e reja. Server, lista, router, fibraotika te instaluar. Mund te kontaktoni nr 0699672550
Shitet Call Center
(Tirane , TIRANA) Shitet Call Center ne qender te TIranes me 24 postazioni, server lista etj. Te gjitha pajisjetjane te reja. Mund te shkruani email te adresa: center_call@ymail.com o...
Biznes
Biznes

(Tirane, TIRANA) OKAZION Shitet aktiviteti i nje klinike dentare me te gjitha paisjet veglat e punes dhe materialetepunes ,autoklav ,ekran dhe kamera intraorale,ndricues e sistem alarmi.cmimi ...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale