|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 23 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Për Shitje / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Shitet poltron dentar
Shitet poltron dentar

(Tirane, TIRANA) Shitet poltron dentar KaVo Primus 1058 Life, gjendja shume e mire, vetem 6 muaj e perdorur, ekompletuar + dollap me sirtare profesionale. Shitet per arsye emigrimi. Cel. : ...
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.

(Durres, Durres) Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Kerkoj pune si babysitter
(Tirane , TIRANA) Kerkoj pune si babysitter.Jam 22 vjec dhe sapo kam perfunduar shkollen.I kam marredheniet shume temira me femijet,i dua shume te vegjelit.Di te kujdesem shume mire per ta seps...
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.
(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, TIRANA) Supastruesi është një heqës e shpërbërës vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me përbërjeme bazë ujore, pa efekte gërryese. Ideal për motora makinash, shasi, makin...
Shitet biznesi gur natyral dhe argjend
Shitet biznesi gur natyral dhe argjend

(Durres, Durres) Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
SEKS DHE SEKRET
(DURRES, Durres) PRSH.JAM NJE BABI 37 VJECAR DUA TE KEM NJE LIDHJE TE FORTE SEKRETE ME NDONJE FEMER DESHIROJ QEFEMRA TE JETE ME GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJE SODO PAK SE NUKE E ...
SEKRET
(TIRANE, TIRANA) PRSH.JAM NJE BABI 37 VJECAR DUA TE KEM NJE LIDHJE TE FORTE SEKRETE ME NDONJE FEMER DESHIROJ QEFEMRA TE JETE ME GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJE SODO PAK SE NUKE E ...
VETEM SEKRET
(SHQIPERI , TIRANA) PRSH.JAM NJE BABI 37 VJECAR DUA TE KEM NJE LIDHJE TE FORTE SEKRETE ME NDONJE FEMER DESHIROJ QEFEMRA TE JETE ME GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJE SODO PAK SE NUKE E ...
VETEM SEKRET
(SHQIPERI , TIRANA) PRSH.JAM NJE BABI 37 VJECAR DUA TE KEM NJE LIDHJE TE FORTE SEKRETE ME NDONJE FEMER DESHIROJ QEFEMRA TE JETE ME GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJE SODO PAK SE NUKE E ...
VETEM SEKRET
(SHQIPERI , TIRANA) PRSH.JAM NJE BABI 37 VJECAR DUA TE KEM NJE LIDHJE TE FORTE SEKRETE ME NDONJE FEMER DESHIROJ QEFEMRA TE JETE ME GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJE SODO PAK SE NUKE E ...
VETEM SEKRET
(SHQIPERI , TIRANA) PRSH.JAM NJE BABI 37 VJECAR DUA TE KEM NJE LIDHJE TE FORTE SEKRETE ME NDONJE FEMER DESHIROJ QEFEMRA TE JETE ME GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJE SODO PAK SE NUKE E ...
kerkoj pune cdo lloj pune
(kavaja , Kavaje) kerkoj pun
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale