|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 24 Korrik, 2014 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
SHQIPERI / Durres / Për Shitje
Për Shitje
Për Shitje
Kërko
 
  Emërtimi
shes makineri akulloreje
(durres)  - Për Shitje / Te ndryshme shitet makine akullore capignani...
Shes Toke + Shtepi private ne Shkallnur Durres
(Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Toke 1000m² + shtepi 250m² .15 min larg nga plepat durres.Me Hipoteke dhe dokumenta terregullta.Pamje nga deti dhe nga Qyteti ajer i paster ,toke shume pjellore per tu shfry...
jame nje cune 22 vjec kerkoj nje goce thjeshte per...
(itali )  - Për Shitje / Telefona jame nje cune 22 vjec kerkoj nje goce thjeshte per shoqeri
OFERTE E LIMITUAR PER GILINDERA ALUMINI DHE KOMPOZIT PANEL
OFERTE E LIMITUAR PER GILINDERA ALUMINI DHE KOMPOZIT PANEL

(DURRES)  - Për Shitje / Te ndryshme FIRMA XHAFERRAJ ALUMIN BEN ULJE CMIMESH: - DERI NE 10% TEK TE GJITHE AKSESORET - DERI NE5% TEK TE GJITHE TUBOLARET - DERI NE 5% TEK TE GJITHE PANELET KOMPOZIT ...
Shes Paisje Per Loka ..
Shes Paisje Per Loka ..

(Spitalle Durres )  - Për Shitje / Mobilim e paisje lokalesh shes 7 komplete karrige dhe tavolin .. kompleti perbehet me nga 3 karrige ku 2 karrige jan te zezadhe 1 karrige ngjyr portokalli likure dhe tavolina .. cmim shum i arsyeshem ....
shitje fund shpine
(durres)  - Për Shitje / Pjese kembimi Un jam eni nga durresi jam 17 vjec dhe dua nje lidhje serioze me nje djale te mire dhe me lek
OKAZION SHITET NDERTESA
OKAZION SHITET NDERTESA

( LAGJA POPULLORE ( SHIJAK ) (DR) Qyteti: SHIJAK (D)  - Për Shitje / Te ndryshme SHITET OSE JEPET ME QERA NDERTESA ME LEJE NDERTIMI PODRUM DHE(5)PESE KATE KU JANE NDERTUAR PODRUMIDHE (3)TRE KATE DHE (2)DY KATE JAN PER TU RINDERTUAR AKOMA , KATET QE JAN NDE...
Parket druri,Ahu,Lisi,Arre
Parket druri,Ahu,Lisi,Arre

(shijak)  - Për Shitje / Te ndryshme Parket druri,Ahu,Lisi,Arre. Dimensionet 40cm X 3.5 X 1.5. Prodhuar para 5/6 vjetesh dhe i ruajturper ta perdorur per vete.Super i stazhionuar. Jane ne total mbi 200 m2 nga tre...
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Televizore (0)
    Telefona (1)
    Mobilje (0)
    Frigorifere (0)
    Lavatrice (0)
    Kompiutera (0)
    Pjese kembimi (1)
    Cd & videokaseta (0)
    Libra & revista (0)
    Te ndryshme (1)
    Printera (0)
    Skanera (0)
    Fotokopje (0)
    Te ndryshme (1)
    Kondicioner (0)
    Makineri (0)
    Kafshe shtepiake (0)
    Dekore dhe lule (0)
    Te ndryshme (3)
    Ora e bizhuteri (0)
    Gazeta (0)
Eja në ALBtelecom!
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale