|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 20 Prill, 2014 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres / Për Shitje
Për Shitje
Për Shitje
Kërko
 
  Emërtimi
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe)
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe)

(Plazhi rota e kuqe)  - Për Shitje / Te ndryshme Apartamenti ndodhet ne Lagjien 13, plazh Durres, prane karburant Daku, buze rruges, me dalje ngarruga kryesore. Apartamenti eshte ne gjendje te mire!pa problem uji dhe dri...
Shes truall sebashku me shtepi
(Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Shes truall  sebashku me shtepi ne Durres ne zonen e "Sektor Rinia" .Toka ka siperfaqe400 m2  ndersa shtepia 120 m2, me themele per shtepi trekateshe . Trualli esh...
OKAZION SHITET NDERTESA
OKAZION SHITET NDERTESA

( LAGJA POPULLORE ( SHIJAK ) (DR) Qyteti: SHIJAK (D)  - Për Shitje / Te ndryshme SHITET OSE JEPET ME QERA NDERTESA ME LEJE NDERTIMI PODRUM DHE(5)PESE KATE KU JANE NDERTUAR PODRUMIDHE (3)TRE KATE DHE (2)DY KATE JAN PER TU RINDERTUAR AKOMA , KATET QE JAN NDE...
SAMSUNG GALAXY S3 MINI
SAMSUNG GALAXY S3 MINI

(durres)  - Për Shitje / Telefona **Shes samsung galaxy s3 mini ..origjinal..i ri .importuar nga italia** te dhenat mund ti gjenine linkun http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php ...
Disenjim i ri ng Pespa Group
Disenjim i ri ng Pespa Group

(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres)  - Për Shitje / Mobilim e paisje zyrash New Design 2014 ! For more information , click at: www.pespagroup.com
Kangjell Alumini
Kangjell Alumini

(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres)  - Për Shitje / Mobilim e paisje zyrash Produkt ; Kangjell sistem 850 me lame 50 x5, sistem horizontal me shlica , me shufra katrore 16 x16. Kodi: MARGARITA D 48 IV /950 Ngjyra : Inox, e galvanizuar Product:...
Porte C-60
Porte C-60

(Durres)  - Për Shitje / Mobilim e paisje zyrash Produkti: Porta Sistem C-60, strukture alumini e galvanizuar + xham. Aplikimi ne : Dyqane, Zyra,Spitale, Shkolla, Qendra Tregtare. CMIME KONKURUESE !
Porte Aludoor
Porte Aludoor

(Durres)  - Për Shitje / Mobilim e paisje zyrash Produkt porta: te perbera me strukture alumini te galvanizuar, panel me HPL ose PVC . Aksesoret:Pespa dhe partneritet me Wurth, Hope, STV, AGB etj. Perdorim i brendshem: S...
Parket druri,Ahu,Lisi,Arre
Parket druri,Ahu,Lisi,Arre

(shijak)  - Për Shitje / Te ndryshme Parket druri,Ahu,Lisi,Arre. Dimensionet 40cm X 3.5 X 1.5. Prodhuar para 5/6 vjetesh dhe i ruajturper ta perdorur per vete.Super i stazhionuar. Jane ne total mbi 200 m2 nga tre...
Samsung Galaxy S4,2Gb Ram,16Gb Rom,Procesor 1.9Ghz,13Mpx,WiFi,GPS
Samsung Galaxy S4,2Gb Ram,16Gb Rom,Procesor 1.9Ghz,13Mpx,WiFi,GPS

(Durres)  - Për Shitje / Telefona Shes Samsung galaxy S4,prodhim korean,me te dhenat e Samsung Galaxy S4 Origjinal, Funksionojne nemenyre perfekte.Te gjithe qe e kane provuar jane shume te kenaqur. Sidoqoft...
 Galaxy S4,"DOOGEE"5 inch,1Gb Ram,4Gb Rom,Wifi,Gps,foto 13 mpx, 160 Euro
Galaxy S4,"DOOGEE"5 inch,1Gb Ram,4Gb Rom,Wifi,Gps,foto 13 mpx, 160 Euro

(Durres)  - Për Shitje / Telefona Prodhim shume cilesor i companise "DOGE" te smartphone me te njejten teknollogji tesamsung S4,menu dhe sistem android i njejte 4.2.2. Telefonat jane te pajisur me nj...
Abazhr Antik do ta gjeni prane Dyqanit Antika Durres
Abazhr Antik do ta gjeni prane Dyqanit Antika Durres

(Durres)  - Për Shitje / Te ndryshme Abazhr Antik per ambiente klasike restorante, gjendet ppran Dyqanit Antika Durres Ne Rrugen MujoUlqinaku 300 Meter para stadiumit. Kontakt 068 82 81 307
 Shitet  Vazo Antike e vitit 1935
Shitet Vazo Antike e vitit 1935

(Antika Durres (dyqan))  - Për Shitje / Te ndryshme Vazo Antike prodhim Hollandez i vitit 1935 cmimi i arsyeshem. Do ta gjeni ne Dyqanin Antika neDurres Rr. Mujo Ulqinaku 300 meter para stadiumit. Kontakt 068 82 81 307...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Televizore (0)
    Telefona (3)
    Mobilje (0)
    Frigorifere (0)
    Lavatrice (0)
    Kompiutera (0)
    Pjese kembimi (0)
    Cd & videokaseta (0)
    Libra & revista (0)
    Te ndryshme (1)
    Printera (0)
    Skanera (0)
    Fotokopje (0)
    Te ndryshme (1)
    Kondicioner (0)
    Makineri (0)
    Kafshe shtepiake (0)
    Dekore dhe lule (0)
    Te ndryshme (4)
    Ora e bizhuteri (0)
    Gazeta (0)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale