|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 26 Mars, 2015 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
SHQIPERI / TIRANA / Për Shitje
Për Shitje
Për Shitje
Kërko
 
  Emërtimi
shiten paisje per parukeri
(Tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme shiten paisje per parukeri Dy pasqyra,dy poltrone,lavatest,kolltuk dysh,krevat depilimi,dy rafte,karrel . Shiten per arsye emigrimi shiten te gjitha 250 000 mije lek te rej...
Blejme dyer,dritare alumini te perdorura.
(Tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme Blejme dyer,dritare alumini te perdorura.
Shitet aspirator LOKALI tip SIVAR. 89/392 CE. Blere 35.000 lek dhe shitet 25.000 lek
 - Për Shitje / Mobilim e paisje lokalesh Shitet aspirator LOKALI tip SIVAR. 89/392 CE. Shitet per aresye mbyllje aktiviteti. Adresa:Kinostudio. Cmimi i shitjes nga 35.000 lek te reja qe eshte blere, ne, 25000 Lekë I...
Shitje kompjuterash dhe ps4
(berat albania perball deges puneve brendshme )  - Për Shitje / Kompiutera kam 5 kompjutera interneti me kart grafike 1 giga me ram 2 giga ,,,dual core dhe 1 PS4 te blere ne3 tetor 2014 me 4 doreza dhe disce lojrash i shes per arsye se mora vi...
SHES APARAT FLORIRI SKANER KTS GPA 1000 GJERMAN ME LAPTOP MODEL 2013
SHES APARAT FLORIRI SKANER KTS GPA 1000 GJERMAN ME LAPTOP MODEL 2013

(TIRANE)  - Për Shitje / Makineri SHES SKANER PER KERKIM FLORIRI OSE TUNELE, HAPESIRA BOSHE. KY ESHTE NJE PRODHIM GJERMAN DHE NJE NGAPRODHIMET ME TE MIRA QE KJO FIRME PRODHON . SHIKO LINKUN http://www.krbgeo...
SHITET FURRE PER THONJTE
SHITET FURRE PER THONJTE

(TIRANE)  - Për Shitje / Te ndryshme SHITET FURRE PER THONJTE, E RE, PROFESIONALE. 069 66 79 730
Shes 2 apartamente kati 1
Shes 2 apartamente kati 1

(Afer Selvies, Rr.Ali Pashe Gucia)  - Për Shitje / Te ndryshme Shiten 2 partamente nga 70m2 secili te Rr. Ali Pashe Gucija, prane Selvies. Apartamentet ndodhen nekatin e pare dhe jane te pershtatshme per aktivitet biznesi. Per me shume in...
shiten manekina
(tirane)  - Për Shitje / Aksesore plazhi & pikniku nga mbyllja e aktivitetit shiten me cmim te arsyshem,mbajtese inoksi manekinash,manekina plastikmeshkuj e femra
Xhama dhe Aksesore te ndryshem cilesor
Xhama dhe Aksesore te ndryshem cilesor

(KOSOVE)  - Për Shitje / Te ndryshme Shesim dhe shperndajme XHAMA dhe AKSESORE te ndryshem te cilesise se larte ne te gjitheKOSOVEN Xhama transparet, dekorativ, laminat, temperuar, solar per ngrohje te brendshme...
Tirane, Shes kova per JCB, fadroma
Tirane, Shes kova per JCB, fadroma

(TIRANE)  - Për Shitje / Pjese kembimi Shiten kova JCB per fadroma. Sipas fotove bashkangjitur disponojme 3 kova: Kova e pare 80 e madhe_700 euro Kova e dyte 30 mesatare _500 euro Kova e trete 20 e vogel _400 ...
Fiat Punto,1.3multijet,nafte,manuale,viti 2004
(Tirane)  - Për Shitje / Makineri Fiat Punto,1.3multijet,nafte,manuale,viti 2004,29mije KM te verifikueshem,e sapo ardhur ngaItalia,negjendje shume te mire motorrike/xhenerike,kondicioner, Cmimi 3700euro
Tavolina dhe Karrige me qera
Tavolina dhe Karrige me qera

(Tirane)  - Për Shitje / Dekore dhe lule Ofrojme Paisje per Dasmat , Organizojme festen sebashku .
shitet gjenerator 4.1 kva
shitet gjenerator 4.1 kva

(tirane)  - Për Shitje / Pjese kembimi Shitet gjenerator. Gjeneratori ka fuqine 4.1 kva, benzine. Eshte ne gjendje shume te mire dhe iri. Cmimi 250 euro.
SHTEPI ME QERA
(rr.Mihal Grameno (siper shkolles se baletit))  - Për Shitje / Televizore Jepet me qera shtepi private -2+1+2 banjo -me oborr e pershtatshme per parkim. -lagja e qete dhee afert me cdo pike te qendres se Tiranes ÇMIMI 30.000 te reja (i disku...
Shtepi me qera
(Rruga Mihal Grameno (siper shkolles se baletit))  - Për Shitje / Mobilje Jepet me qera Kati 1 shtepi private - 2+1+2 banjo -E pa mobiluar -Me oborr e pershtatshme perparkim. Lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes. ÇMIMI 3...
Shtepi me qera
(Rruga Mihal Grameno (siper shkolles se baletit))  - Për Shitje / Mobilje Jepet me qera Kati 1 shtepi private - 2+1+2 banjo -E pa mobiluar -Me oborr e pershtatshme perparkim. Lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes. ÇMIMI 3...
Laptop
Laptop

(Tirane)  - Për Shitje / Kompiutera Laptop ACER travelmate 2350 1.43 Ghz Procesor 240 Mb Ram 40 GbHardisc PROBLEMET: nje pjese e vogel e kases eshte pak e thyer dhe 3 butona te tastieres nuk...
Jap Licence Farmacie me Qera ne Tirane
 - Për Shitje / Te ndryshme **Jap Licence Farmacie me Qera ne Tirane**
Dua te blej mjete parukerie
(Tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme Jam e interesuar per mjetet e nje parukerie. Poltron grimi, poltron make up, lavatest, karel +gjithe mjetet e tjera nga tharese etj. Me cmim te arsyeshem. 069 66 79 730
Buy 2 get 1 free,Apple Iphone 6 plus,Apple Macbook pro,Sony Xperia Z3,Whatsapp:+2348108230298
Buy 2 get 1 free,Apple Iphone 6 plus,Apple Macbook pro,Sony Xperia Z3,Whatsapp:+2348108230298

 - Për Shitje / Telefona Promo offer of buy 2 units you get 1 free Unit along with a free shipping. Apple iPhone 6plus128GB -$500usd Apple iPhone 6plus 64GB-- $450usd Apple iPhone 6plus 16GB-- $4...
Shes Sony Xperia Z i perdorur ne gjendje te mire vetem 290 000 lek
(tirane durres)  - Për Shitje / Telefona Shes Sony Xperia Z i perdorur ne gjendje te mire vetem 290 000 lek Durres ose Tirane Kontaktonine 0692020896 pecifiche prodotto Marca Sony Modello C6603B/ET964N1/R ...
Leshoj me qera licence per depo farmaceutike
(tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme Leshoj me qera licence per depo farmaceutike . Te interesuarit mund te jene nga tirana por dhe ngaqytete te tjera . Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
Playstation 2
 - Për Shitje / Kompiutera Playstation 2 ne gjendje shume te mire . -fishat e nevojshme -nje controller -15 lojra -memorycard -chip
LED DISPLAY
LED DISPLAY

 - Për Shitje / Mobilje PROMOVIMI aksionare Kabineti - Slim - Rental - Traditional - çelikut Pr 10 DIP KABINETISTANDARD natyrë; 96x96cm, AL 980 € m² për blerjen 80m² total Pr 8 SMD K...
LED BULBS
LED BULBS

 - Për Shitje / Mobilje LED PROMOVIMI Ndriçim për shitësit dhe tregtarët me shumicë LED bulbs E27 12Watt. 3,50 €minimale 1000 copë LED bulbs E27 10Watt. 3,20 € minimale 1000 copë TUBE T...
Shes ajfon 5s
(Tirane)  - Për Shitje / Telefona Shes ajfon 5s i bardh 16g i zhbllokuar nga fabrika 3 muaj qe esht ble i ri Ska asnjegervishtje Si i ri Cmimi 330€ i padiskutushem 0698456382
Tavolina dhe Karrige me QIRA
Tavolina dhe Karrige me QIRA

(Tirane)  - Për Shitje / Mobilim e paisje lokalesh Ofrojme paisje per dasma fejesa ,e cdo tip evenimenti qe mund te keni,organizoni eventin tuaj falas,kurseni kohe lek dhe energji
Shes fustane nuserie
Shes fustane nuserie

(Tirane)  - Për Shitje / Veshje per gra & burra Shes dy fustane nuserie te rinj, ngjyre te bardhe. Masa 36-38. Fustanet kushtojne 80.000 ( Bashke mevello dhe doreza ). Cmimi i diskutueshem. Nr kontakti 069 42 74 307
toke
(Berxulle Tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme shesim toke me sip 13.200 m2 e gjitha fushe ne fshatin Berulle . me çertifikate te rregullt. çmimi50 euro/m2 kontatoni ne numrat e telefonit 0692673296 ose 0682287643
GoPro Hero 3+ Silver Edition
GoPro Hero 3+ Silver Edition

(Tirane)  - Për Shitje / Aparate fotografike e kamera GoPro Hero 3+ e re, e pahapur dhe e paperdorur. Ideale per foto pushimesh, gjuetie, sporti oseaksioni ne bore dhe det, ose per tu montuar ne biciklete, motorr, makine e mjete ...
SHES LIBRIN Europa Monetare
(Tirane)  - Për Shitje / Libra & revista SHES LIBRIN Europa Monetare Perkthyer nga Prof.****. Adrian Civici 1000 leke.
SHES LIBRIN MANAGING INFORMATION SYSTEMS
(Tirane)  - Për Shitje / Libra & revista SHES LIBRIN MANAGING INFORMATION SYSTEMS te autoreve. Kenneth e Jane Laudon me cmim 1700 leke.
Jepen me qera ambjentet!
(TIRANE,Unaza e Re,Rrg Faik Ballanca)  - Për Shitje / Te ndryshme Jepet me qera magazina me sip.50m2 e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti,15m nga rrugakryesore.Ngjitur me magazinen eshte shtepia e cila mund te perdoret per magazim mallrash...
Shes Kitare Fender
(Tirane)  - Për Shitje / Instrumenta muzikore Shes Kitare Fender Shes kitare fender stratocaster vintage series modeli Eric Clapton, 60000 Lekë Idiskutueshem. Kontaktoni: 0693081349. çmimi: 60.000 Lekë - I diskutue...
origjinal Apple Iphone 6 Plus 128GB Gold
origjinal Apple Iphone 6 Plus 128GB Gold

 - Për Shitje / Telefona Një markë-re, të papërdorura, pa hapur, pika e padëmtuar në paketimin e tij origjinale.Kurrë mos i bllokuar dhe asnjë kontratë. Mund të përdoret me ndonjë kartë...
78 Shites/e dhe 1 menaxher te shitjes per Shqiper
78 Shites/e dhe 1 menaxher te shitjes per Shqiper

(Te gjitha qytetet e Shqiperise)  - Për Shitje / Programe & software Me qëllim të plasimit të platformës - Sistemit Informativ të Shëndetësisë TolloMed publikonkonkurs për: 1 menaxher/e të shitjes për Kosovë 1 menaxher/e të sh...
Pastrim Kimik
Pastrim Kimik

(Tirane)  - Për Shitje / Makineri Shiten Materiale pastrimi kimik, ne gjendje shum te mire pune dhe aktualisht jan ne pune. Shitetseko Sail Star Europe 2006 (gjermane), tharese e madhe, tharese e vogel, lava...
Kerkojme prezantues/e biznesi
Kerkojme prezantues/e biznesi

(Shqiperi)  - Për Shitje / Programe & software Ne jemi nje kompani e madhe qe operojme nga viti 1999 ne treg, e shtrire ne shume vende te botes sidhe ne 28 shtete te bashkimit europian. Produkti jone eshte nje website me...
Shiten paisje lokali
(Tirane, Rr.Ali Demi )  - Për Shitje / Mobilim e paisje lokalesh Shiten paisje lokali:Tavolina+karrike hekuri me baze mermeri per ambjent te jashtem 6komplete, tavolina+karrike per ambjent te brendshem 3 komplete, frigorifer kollone, banak...
Ndihmes elektroauto
(Tirane)  - Për Shitje / Gazeta Pershendetje jam nje djale rreth 29 vjec dhe kerkoj te punsohem ndihmes elektroaut jam i kualifikuarne 2 nivele ne shkollen e formimit profesional per me teper info0674228365 ...
SHITET
SHITET

(TIRANE-DURRES)  - Për Shitje / Te ndryshme SHITET DHOME FRIGORIFERIKE NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES .FTOHES PER MISH FRUTA PERIME .40 M 2 .EPAJISUR ME 2 MOTORRA FTOHES DHE VENDILATOR .MOTORR GJERMAN KELFROS VITI I PRODH...
NE KAMZE JEPET ME QERA APARTAMENTI
(KAMZE)  - Për Shitje / Te ndryshme JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1+A+B+B NE KATIN E KATERT TE PALLATIT ME TULLA TE KUQE PESE-KATESH.SHTEPIA KA DIVANE DHE KOLLTUQE, TAVOLINE NGRENIE, KUNDRABUFE TE RE, DRITARET DUR...
Duke folur afrikan   gri papagall 200€
Duke folur afrikan gri papagall 200€

 - Për Shitje / Kafshe shtepiake Këto parrots janë ngritur shtëpi dhe të trajnuar, shumë të zbuten dhe miqësore dhe ka njëaftësi të shkëlqyer duke folur, Ata janë të vaksinuar dhe të shënde...
Shitese
(Tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme Furre buke kerkon shitese me eksperience mosha 20 deri 35 vjec adresa tek varri bamit cel 069465 4469
  papagall i kuq i ndezur macaw bebe për   shitje   300 €
papagall i kuq i ndezur macaw bebe për shitje 300 €

 - Për Shitje / Kafshe shtepiake Foshnjat macaw i mrekullueshëm i kuq i ndezur gati për një shtëpi të re, këto parotskëputjes plotësisht shtëpi të trajnuar dhe të folur në pendë të plot...
Shitet qen i rraces Pastor Gjerman 100% i paster
(Tirane)  - Për Shitje / Kafshe shtepiake Shitet Qen i rraces Pastor Gjerman 100% i paster shume i bukur dhe i zgjuar . I paisur me librezevaksinash me firme dhe vulen e veterinerit . Cmimi 1000 euro i padiskutueshem...
zezë, e bardhë, French bulldog puppies.
zezë, e bardhë, French bulldog puppies.

 - Për Shitje / Kafshe shtepiake ne jemi krenar për të njoftuar ardhjen e kësaj pjellë shquar e 5 French bulldog puppies 3 vajzadhe 2 djem. baba për këtë pjellë është e bardhë të cilësisë të ja...
shes palma .madhesia nga 50cm der 2m
(periferi lezhe)  - Për Shitje / Dekore dhe lule Shes palma me shumic .me cmim te arsyeshem ndodhen te mbjella ne tok. Madhesia nga 50cm der2m. Perkomunikim tl. 0665764141
zezë, e bardhë, French bulldog puppies në dispozicion.
zezë, e bardhë, French bulldog puppies në dispozicion.

 - Për Shitje / Kafshe shtepiake Ne jemi krenar për të njoftuar ardhjen e kësaj pjellë shquar e 5 French bulldog puppies 3 vajzadhe 2 djem. baba për këtë pjellë është e bardhë të cilësisë të ja...
Agjenci Eventesh per femije "Kids & Weidding Events"
Agjenci Eventesh per femije "Kids & Weidding Events"

(tirane)  - Për Shitje / Te ndryshme Kids & Wedding Events eshte nje agjenci profesionale e cila organizon evente te ndryshmeper femije dhe te rritur. Agjencia jone me nje staf profesionistesh dhe ek...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Televizore (1)
    Telefona (4)
    Mobilje (4)
    Frigorifere (0)
    Lavatrice (0)
    Kompiutera (3)
    Pjese kembimi (2)
    Cd & videokaseta (0)
    Libra & revista (2)
    Te ndryshme (4)
    Printera (0)
    Skanera (0)
    Fotokopje (0)
    Te ndryshme (4)
    Kondicioner (0)
    Makineri (3)
    Kafshe shtepiake (5)
    Dekore dhe lule (2)
    Ora e bizhuteri (0)
    Gazeta (8)
    Te ndryshme (6)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale