|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 31 Mars, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Parli Italiano?: Business Development - Italian-speaking markets
Parli Italiano?: Business Development - Italian-speaking markets

(Tirane Shqiperi,Durres, TIRANA) **Business Development - Italian-speaking markets** at Teerana in Tirana Teerana is looking fora brilliant Italian-speaking Business Development analyst to join our Sales ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SENIOR PRODUCT DESIGNER
SENIOR PRODUCT DESIGNER

(TIRANA) Job description **SENIOR PRODUCT DESIGNER** **OVERVIEW:** We need an exceptional productdesigner with several years of experience who is excited and confident about ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
We are looking to bring on sharp, hardworking talent with competitive salary.
We are looking to bring on sharp, hardworking talent with competitive salary.

(Tirane, TIRANA) **We are looking to bring on sharp, hardworking talent with competitive salary.** ________________________________________ **Customer Service** Location: Tirana, Albania ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
NOW HIRING - Customer service professionals to work in-house at a fast growing tech company in Tiran
NOW HIRING - Customer service professionals to work in-house at a fast growing tech company in Tiran

(Tirane, TIRANA) **Teerana NOW HIRING** - Customer service professionals to work in-house at a fast growing techcompany in Tirana, Albania! Requirements: - 1+ years phone CS experience...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
shes vile luksoze SUPER LIRE 3 kate ..
shes vile luksoze SUPER LIRE 3 kate ..

(Vilat amerikane rr.3vllezerit kondi, TIRANA) Shes vile super luksoze,tek vilat Amerikane,rr:3 vllezerit kondi... vila esht plotsisht e perfunduar..si ndertim esht i vitit 2006 ..deri tani ka ndenjur me qera vetem ambasad...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHTEPI PERDHESE ,124m2 ,ME OBOR TE RRUGA BARDHYL,BRENDA UNAZES
SHTEPI PERDHESE ,124m2 ,ME OBOR TE RRUGA BARDHYL,BRENDA UNAZES

(Te Shkolla e Kuqe , TIRANA) Te Shkolla e Kuqe , Rr. "SHABAN JEGENI" Te kryqezimi i rr. "Bardhyl" me rr.""Dervish Hekali 124m2,shtepi e vjeter e banueshme. Me hipoteke te rre...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Reklamim i faqes
Reklamim i faqes

(Tirane, TIRANA) **Reklamim i faqes** Pra, keni ndërmarrë gjithë hapat për të krijuar faqen tuaj … po taniçfarë do të bëni? Ju do të përballeni me sfidën e vërtetë, për ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
**Ndërtim faqe interneti**
**Ndërtim faqe interneti**

(Tirane, TIRANA) **Ndërtim faqe interneti** *Është bukur të kesh një faqe interneti. Disa e kanë hobi, disatregojnë diçka nga vetja, disa e kanë për biznes, disa nuk e dinë pse e k...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Rent a car Albania.   Makina me qera.
Rent a car Albania. Makina me qera.

(Tirane Albania, TIRANA) **Albania car rental** with us online and save money. Find out where you can collect your car rentalin Albania with us. Cheap Car Hire Albania Airport & Albania City Car ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Ofrojme panele sanduice.....
Ofrojme panele sanduice.....

(Autostrada Tirane-Durres afer Vores, TIRANA) Ofrojme panele sanduice si dhe tjegulla sanduic te cilesise se pare me cmimin me konkurues ne treg.Te interesuarit te na kontaktojne me ane te modulit poshte.
ofroj vend pune dado
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet dado per dy femije 9 dhe 11 vjec. Orari I punes 14:00 (qe vijne femijet nga shkolla) deri8:00 te mengjesit te se nesermes kur femijet ikin perseri ne shkolle. Detyr...
Kopeshti Zoologjik , Shitet 2+1, ndertim cilesor, 106.000 euro
Kopeshti Zoologjik , Shitet 2+1, ndertim cilesor, 106.000 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa LIQENI, KOPESHTI ZOOLOGJIK shitet 2+1 ndertim cilesor, kati2, 106 m2, 2 tualete, 2 ballkone, zone eqete, 106.000 euro, i negociueshem Tel. 0697763141 [www.rikland.com]...
Rruga e Dibres, Shitet Apartament 2+1, 95 m2, i rinovuar totalisht, cmim okazion: 61,750 euro
Rruga e Dibres, Shitet Apartament 2+1, 95 m2, i rinovuar totalisht, cmim okazion: 61,750 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Rruga e Dibres , Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 2+1, kati 3 dhe i fundit, 95 m2 + 95 m2tarrace, i rinovuar totalisht, pallat egzistues, parking, kondicionere, zone e q...
Zyre Prestigjoze me Qera, perballe TVSH, afer Kryeministrise, 120 m2,1300 Euro
Zyre Prestigjoze me Qera, perballe TVSH, afer Kryeministrise, 120 m2,1300 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Zyre Prestigjoze me Qera, perballe TVSH, afer Kryeministrise, Rruga Ismail Qemali, kati II, 120 m2,3 ambjente komode, pamje nga rruga, arredim cilesor, kondicionere, 1300 eur...
Apartament Luksoz 3+1 me qera, Komuna e Parisit, 800 euro
Apartament Luksoz 3+1 me qera, Komuna e Parisit, 800 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane Rruga Haxhi Kika, ne hyrje te Komunes se Parisit, Apartament Luksoz 205 m2 me qera, 3+1,soggiorno me oxhak dhe minibar, 3 dhoma gjumi, kuzhine, 2 banjo , hidromasazh , ...
Vile me qera Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit per zyra ose banim 1100 euro
Vile me qera Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit per zyra ose banim 1100 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma VILE ME QERA Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit, 30 m. nga rr. kryesore, 2 kate nga 100 m2 , oborr200 m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. 1100 euro ne muaj. Tel....
DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2 , 600 Euro
DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2 , 600 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2, 2 kate nga 2+1, 2 banjo, oborr me parking per 2-3makina. 600 Euro ne muaj Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1] ...
Bulevardi Zogu I , mbrapa Zerit te Popullit , shitet apartament 1+1 , 83 m2, 71.400 Euro
Bulevardi Zogu I , mbrapa Zerit te Popullit , shitet apartament 1+1 , 83 m2, 71.400 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Bulevardi Zogu I , mbrapa Zerit te Popullit , shitet apartament 1+1 , 83 m2 , kati II , 2 ballkone ,banjo . 71,400 euro . Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] info.rik...
Tirane, Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, 1000 euro.
Tirane, Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, 1000 euro.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, per zyra, 6 dhoma , 2 banjo,parking. 1000 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1] info...
Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me Qera, per banim, 240 m2 , 800 euro
Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me Qera, per banim, 240 m2 , 800 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me qera, per banim, 6 dhoma , 3 banjo, 240m2, parking, e mobiluar,. 800 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www....
Vasil Shanto, Shitet Vile 2 kateshe 150 m2, 160.000 Euro
Vasil Shanto, Shitet Vile 2 kateshe 150 m2, 160.000 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Vasil Shanto, Rr. Petro Korcari, Vile 2 kateshe 3+1, 150 m2 + oborr 150 m2, 160.000 Euro. Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] info.rikland@gmail.com [1]: ...
Shitet Kompleks - Resort modern ne Mullet Tirane, Hotel, Bar, Restorant, Club,1,600,000 Euro
Shitet Kompleks - Resort modern ne Mullet Tirane, Hotel, Bar, Restorant, Club,1,600,000 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Shitet Kompleks - Resort modern ne Mullet Tirane, Hotel, Bar, Restorant, Club, me pishina, parkingper 200 makina, 7500 m2 hapesira per aktivitete te ndryshme, pozicion fantast...
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, hyrje me vehte, zone e qete, meparking, verande e madhe , 6 dhoma , 3 banjo, internet wi-fi , 700 euro, i d...
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro

(TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Pallatet Agimi, ne qender te Tiranes , pamje nga rruga, jepet me qera apartament 2+1, per aktivitetete ndryshme, 400 Euro Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] info.ri...
Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 , arredim modern, 2 banjo, ko
Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 , arredim modern, 2 banjo, ko

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Rruga Milan Shuflaj, ne Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 ,arreduar ne menyre moderne, 2 banjo, me kondicionere, kati 6 , pallat i ri , ...
Zyre me Qera ne Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise, te Qendra Metropol (Swarovski), 30 m
(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise Tirane, Zyre me qera , te Qendra Metropol (Swarovski),ne kat te 2 , rreth 30 m2, ajer i kondicionuar , me parket , 250 euro ne m...
Zyre me Qera ne Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise, te Qendra Metropol (Swarovski), 30 m
Zyre me Qera ne Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise, te Qendra Metropol (Swarovski), 30 m

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise Tirane, Zyre me qera , te Qendra Metropol (Swarovski),ne kat te 2 , rreth 30 m2, ajer i kondicionuar , me parket , 250 euro ne m...
Zyre me Qera ne Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise, te Qendra Metropol (Swarovski), 30 m
Zyre me Qera ne Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise, te Qendra Metropol (Swarovski), 30 m

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Myslym Shyri, Perballe Drejtorise se Policise Tirane, Zyre me qera , te Qendra Metropol (Swarovski),ne kat te 2 , rreth 30 m2, ajer i kondicionuar , me parket , 250 euro ne m...
Apartament Luksoz, Dublex ne Shitje, perballe Ministrise se Jashtme, 260 M2, 400.000 Euro
Apartament Luksoz, Dublex ne Shitje, perballe Ministrise se Jashtme, 260 M2, 400.000 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Apartament Luksoz, Dublex ne Shitje, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 5 ambjente, 3 banjo,garazh. Kati 7, Sisteme Camera, Zjarri, Alarmi. Apartament i ri , punime ciles...
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament Luksoz, Dublex me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 5 ambjente, 3 banjo,garazh. Kati 7, Sisteme Camera, Zjarri, Alarmi. Apartament i ri , punime cilesor...
OKAZION Shitet ambjent biznesi rruga "Kavajes"
OKAZION Shitet ambjent biznesi rruga "Kavajes"

(rruga Kavajes, buze rruge, TIRANA)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Shitet ambjent biznesi tek rruga Kavajes , momentalisht Muze , 140m² , kati i 3 siper 2kateve Banke, ngjitur me rrugen kryesore , 140m² me certifikat pronesie. Shitet per 20...
Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera , 700 Euro
Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera , 700 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera, 2+1, kati 5 i qete, me kondicionere, 2banjo, 2 ballkone, i mobiluar, (ndodhet afer Bar Fame), 700 Euro/muaj. Tel....
Zyre 150 m2 me qera ne Bllok, rr. Pashko Vasa, 1000 Euro/muaj
Zyre 150 m2 me qera ne Bllok, rr. Pashko Vasa, 1000 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Zyre 150 m2 me qera ne Bllok, rr. Pashko Vasa, mobilim cilesor, 4 ambjente, reception, 2 banjo ,ballkon i madh, parking, e qete, 1000 Euro/muaj Tel. 0697763141 ...
LEZHE – Fshati Piraj , Shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), 60.000 Euro
LEZHE – Fshati Piraj , Shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), 60.000 Euro

(Lezhe, TIRANA)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. LEZHE – Fshati Piraj , Shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), me letra te rregullta , epershtatshme per kultura te ndryshme bujqesore , shitet ose kembehet me apartament ne ...
LEZHE – Fshati Piraj , Shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), 60.000 Euro
(Lezhe, TIRANA)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. LEZHE – Fshati Piraj , Shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), me letra te rregullta , epershtatshme per kultura te ndryshme bujqesore , shitet ose kembehet me apartament ne ...
Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma
Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma

(TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma. Vile me siperfaqe 300m2, eshtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati 1-re perbehet nga 2...
shes shtepin
shes shtepin

(l.gj tyneli rrashbull, Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e mobiluarpjeserishte ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e gjitha 500 m2,...
Tirane, Japim me Qira Zyre ne Autostraden Tirane-Durres, km 1.
Tirane, Japim me Qira Zyre ne Autostraden Tirane-Durres, km 1.

(Autostrada Tirane-Durres, km 1, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Tirane, Japim me Qira Zyre ne Autostraden Tirane-Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 260m2 dheoborr me siperfaqe 903m2. Ambienti eshte i shtruar ne pllake, organizohet ne 4 ...
Per te ghitha femrat
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam 33 vjec dhe kam shume deshir te komunikoj me femra te cfaredo moshe ky ehte nr im 0696913432 jumirepres te gjithave
dyqan me rent qira
(shkoder prane teatrit migjeni, Shkoder)  - Prona,Realestate / Dyqane kam nje dyqan me qira 40 m2 me pamje nga rruga kryesore.Dyqani ne pjesen prpa eshte i ndare ne dykate .dyqani ka dy dyer dhe mund te shfrytezohet dhe si dy dyqane .
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar

(Rr. Abdyl Frasheri, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar. Apartament3+1+dhome gatimi+garderobe+3WC+2Blk, me siperfaqe 262m2, i shtruar ne pllake dh...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi.

(Rr. Ymer Kurti, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi. Apartament2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 84m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te...
kerkoj femra per seks.
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Kerkoj femra nga mosha 17 deri ne moshen 50 vjece per seks me pages. te interesuarat te kontaktojnne kete adres emaili : ssinja111@hotmail.com
per lidhje sekrete me femra 30 deri 45 vjece
(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jam endri 38 vjec i martuar simpatik dhe shum sekret kerkoj femra apo zonja 30 deri 45 vjece per lidhje intime sekrete jam romantik do jem nen urrdhrat...
Kerkoj shoqerues
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Kerkoj nje shoqerues udhetimesh, brenda dhe jashte vendit. Burre midis 25 dhe 45 vjec. Te kete njelloj niveli dhe paraqitje.
Lidhje serioze
(Tirane durres, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Prsh. Une jam 21 vjec.. Nga tr...vazhdoj studimet....shum mire ekonomikisht...shum simaptik...trupatletik... I sinqert....gjithcka qe mund te deshiroj nje vajze.. Por nuk j...
Kerkoj femra per te kaluar disa momente antistresi...
(Tiran, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj femra per te kaluar disa momente antistresi me shperblim
Shes VW Passat Station 2.0 Wagon TDI viti 2006
Shes VW Passat Station 2.0 Wagon TDI viti 2006

(Tirane, TIRANA)  - Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina Kjo eshte makina e duhur station wagon 2.0 TDI. ABS, Klimatizator, tiptronik, cd-player, navigator,telefoni bluetooth, sedilje me ngrohje, airbags, sensore parkimi, xhama dhe ...
Vetem per zonja te verteta!!!!
Vetem per zonja te verteta!!!!

(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza pershendetje! quhem Shpati edhe jam simpatik, trup shume OK, brun, jam 1.88 i gjate edhe 90 kg. Jami arsimuar, i sjellshem me shume humor edhe single, kesjtu qe do keni gjithe...
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.

(Rr. Dibres, TIRANA)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. Magazine gjysem bodrum,me siperfaqe 50m2 eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 1 hapesire dhe 1 ...
Myslym Shyri , Apartament 1+1 me Qera , me parking, 300 Euro
Myslym Shyri , Apartament 1+1 me Qera , me parking, 300 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa MYSLYM SHYRI, Rruga Islam Alla, Apartament 1+1 me Qera, parking per makine, kati 2, i mobiluar,ballkon, depo, i qete, me drite, kamera sigurie, jepet per te huaj . 300 Euro/mu...
RRUGA E KAVAJES, AFER QENDRES, Apartament 135 m2 me qera, 400 euro
RRUGA E KAVAJES, AFER QENDRES, Apartament 135 m2 me qera, 400 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa RRUGA E KAVAJES, AFER QENDRES, Apartament 135 m2 me qera, dublex i mobiluar mire, 2+1 me parket, 2banjo, ballkon, kati 4 me ashensor (pallati i Raiffeisen Bank), 400 euro ...
Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , 1700 Euro
Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , 1700 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , per Zyra ose Banim, reception, + salleopen space 110 m2, 7 dhoma, 4 banjo, + oborr per parking 80 m2, + terrace 1...
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra, 400 Euro
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra, 400 Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra , Klinike, etj. Kati 3, meAshensor. 3 Kondicionere. Afer Business center G-Kam . 400 Euro/muaj Tel. ...
Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament, 48 m2, 33.000 euro
Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament, 48 m2, 33.000 euro

(TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament, 48 m2,open space, kati 4, pallat i ri, e kompletuar, dok.te rregullta, 33.000 euro Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1...
Tek Liqeni, Apartament 120 m2 , me pamje fantastike!
Tek Liqeni, Apartament 120 m2 , me pamje fantastike!

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tek Liqeni, mbi Kopeshtin Zoologjik, apartament me qera, me pamje fantastike, 120 m2, 2+1, 2 banjo,2 ballkone, parking, kati 4 me ashensor, i qete , ajer i paster, 600 euro ...
MYSLYM SHYRI Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone 450 euro
MYSLYM SHYRI Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone 450 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma MYSLYM SHYRI, Rruga Islam Alla, Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone, e mobiluar, eqete , mundesi parkimi per 2 makina, 450 euro/muaj Tel. 069 77 63 141 ...
Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 350 euro/muaj
Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 350 euro/muaj

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 2 ballkone, i qete, i mobiluar,kati 3 , pallat i ri me ashensor, 350 euro/muaj Tel. 069 77 63 141 ...
Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, 250 euro
Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, 250 euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, i mobiluar mire, shtepiprivate, me kondicioner, 250 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www.rikl...
AFER LIQENIT, Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, 1+1, 350 euro, i negociueshem.
AFER LIQENIT, Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, 1+1, 350 euro, i negociueshem.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma AFER LIQENIT , Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, i mobiluar mire, me kondicioner, 1+1 , 94 m2,kati 7 , me pamje nga liqeni, i qete, me drite, mjaft komod, 350 euro, i ne...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale