|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 09 Shkurt, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
Pershendetje femra
(Tirane, TIRANA) Cila Zonje Ose Zonjushe Nga Tr Ose Dr Qe Ndihet E Pavarur Ne Jeten E Saj , Ose E Zhgenjyer E PaVlersuar Nga Bashkshorti I Dashuri Fejuari Dhe Ka Nevoj Per Rrespekt Dashuri Led...
jam Sara 26 vjece shum e nxehte ne shtrat
(albania, TIRANA) jam Sara 26 vjece.kerkoj vec takime per seks.sms ne whatsapp 0693955646
Sex
(Tirane, TIRANA) ME SHKRUANI PER ME SHUME INFO :*
kerkoj femer sekret 30deri 45 cjec
(durres, Durres) kerkoj femer pa rendesi statusi i saj per nje lidhje sekrete mosha 30 deri 45 kush eshte eintersuat te me dergoj cetm sms pastaj e marr vet ne cel06w9p91g10
Per zonjat e verteta
(Shkoder, Shkoder) Pershendetje per arsye biznesi ndodhem ne shkoder dhe familjen e kam ne amerik Jam I interesuar tenjoh ndonje femer nga mosha 18-45 Nuk levizi nga shkodra te interesuarat t...
Kerkoj nje vajze per marrdhenie me pagese
(Kudo , TIRANA) Sic e thote dhe titulli ne rast se jeni nje vajze me kontaktoni qe te paguaj per sherbimin tuaj
njohje me nje vajze
(elbasan, Elbasan) pershendetje, jam nje djal 34 vjec, deshiroj te njoh nje vajze, njohje serioze, kush eshte einteresuar shpresoj tme kontaktoje me nje sms ne 0693444687
Night shift
(TIRANA) Pershendetje! Jam nje djal 38 vjec. Do doja te kisha nje raport sekrete, intim, me njezonje/zonjushe . Per me teper mund te dergoni e-mail. Ju mirepresim🍸🍷 nuk do ngelen...
per te gjitha zonjat
(tirane, TIRANA) pershendetje zonja,jam nje djale 28 vjec nga tr.nese deshironi kenaqesi to forta seksuale dhe jupelqen seksi i eger me dergoni sms ne kete nr 0699764861,ju pres,cdo gje sekret...
Per kenaqesi.
(Kudo, Durres) Nese je i interesuar per nje marredhenie me nje femer simpatike, te mbushur dhe te kulturuar, mekontakto. Vlen **VETEM PER PERSONAT MBI 40 VJEC**, te tjereve u lutem mos te h...
Majlinda per lidhje serioze
(Lushnja, Lushnje) Pershendetje jam nje vajze nga lushnja quhem majlinda 25 vjece caloj nga kemba 1.40 e gjat 50 kgkerkoj nje djal si vetja ose te ket qen i martuar dua lidhje serioze jo tallje ...
KERKOJ GOC PER LIDHJE SERIOZE.
(MILANO, Durres) KERKOJ NJI VAJZ PER LIDHJE SERIOZE,QE TE JET E BUKUROSHE DHE TE DIJ PER FAMILJE, UN JETOJ NE MILANONDAJ MUND TE ME KONTAKTONI DHE NGA ITALIA DHE NGA TE GJITHA VENDET E EVROPE...
kerkoj vajze
(tirane, TIRANA) kerkoj vajze ose mami vetem per seks sekret, e paguaj??
kerkoj te njoh nje vajze
(tirane, TIRANA) pershendetje, jam nje djal 33 vjec, deshiroj te njoh nje vajze per lidhje serioze, kush eshte einteresuar lutem tme kontaktoje ne 0697961061
kerkoj vajz per lidhje serjoze
(berat, Berat) jam endri nga berati doja te njifja nje vajz per lidhje serjoze tl 0665958176 ose me shkruani neimel endrihoxha736@yahoo.com
Pershendetje goca 0692560691
(Tirane/durres, TIRANA) Cila Zonje Ose Zonjushe Nga Tr Ose Dr Qe Ndihet E Pavarur Ne Jeten E Saj , Ose E Zhgenjyer E PaVlersuar Nga Bashkshorti I Dashuri Fejuari Dhe Ka Nevoj Per Rrespekt Dashuri L...
Kerkoj vajze per sex me pagese
(Tirane, TIRANA) Paguaj per sex me shkruani
Ofroj 500 euro per shoqerin e nje bukuroshje.
(DURRES , Durres) Jam nje bisnezmen qe jetoj ne Itali kerkoj nje bukuroshe per shoqeri per kto dite qe ndodhem neshqiperi, ofroj 500 euro ne dite qe kalon me mua , dua qe te drekoj dhe darkoj ...
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
(durres, TIRANA) me quajn Andrea jetoj ne holland nga durresi jam 35 vjec dhe dua te njihem me nje vajze per njelidhje serjoze, jam shum mir economikisht . me kontakto ne nr 0031611415002 cost...
Pershendetje!
(Shqiperi, TIRANA) Bisex, serioz dhe i pashem, trup sportiv. Jam i interesuar vetem per nje intelektual ,serioz dhe temire per njohje dhe me shume.
LIDHJE SEKRETE ME FEMER  ME KULTURE DHE SEXY!
LIDHJE SEKRETE ME FEMER ME KULTURE DHE SEXY!

(Myslym Shyri, TIRANA) Hello!Do doja te kisha nje raport sekrete, intim, me nje zonje/zonjushe, nga Tr a po qytetet afer.Rendesi ka te jete femer terheqese ! Per me teper me shkruaj ne inbox...Respe...
Pershendetje 0692560691
(Tirane, TIRANA) Cila Zonje Ose Zonjushe Nga Tr Ose Dr Qe Ndihet E Pavarur Ne Jeten E Saj , Ose E Zhgenjyer E PaVlersuar Nga Bashkshorti I Dashuri Fejuari Dhe Ka Nevoj Per Rrespekt Dashuri Led...
kerkoj shoqe
(Durres) ckemi goca, do vij ne shqiperi per ca dit nga mesi i janarit, po kerkoj ndonje shoqe per te kaluarato dit, ka ndonje? rri ne durres, jam 1,85 i gjat, trupin sportiv, jam tip g...
Kerkoj nje femer per shoqeri
(Tirana, TIRANA) Jame ne kerkim te nje femre deri ne 40 vjece per nje lidhje.E garantoj se do ndjehet super memua.vetem per femra korrekte dhe ndjehen te lena pas dore.kushe eshte e interesuar...
LIDHJE SEKRETE ME FEMER ME KULTURE DHE SEXY!
(Myslym Shyri, TIRANA) Pershendetje!Do doja te kisha nje raport sekrete, intim, me nje zonje/zonjushe, nga Tr a po qytetetafer. Rendesi ka respekti reciprok dhe sekreti gjithashtu Respekte!
pershendetje vajza..
(tirane, TIRANA) pershendetje vajza ,un jam 29 vj nga tr shum simpatik ne gjendje te mire ekonomike i shkolluar ,jamI interesuar te njoh vajza nga Tirana simpateke dhe qe pelqejn aventurat..ju...
pershendetje vajza..
(tirane, TIRANA) pershendetje vajza ,un jam 29 vj nga tr shum simpatik ne gjendje te mire ekonomike i shkolluar ,jamI interesuar te njoh vajza nga Tirana simpateke dhe qe pelqejn aventurat..ju...
djali i virgjer
(tirane, TIRANA) pershendetje. jam nje djale 23 vjeç dhe nuk kam bere asnjehere sex, pra jam i virgjer. a ka deshirendonje vajze te ma marri virgjerine time? ju pres te me shkruani ne e-mail....
Per te gjitha femrat
(Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat e vetmuar mosha ska problem nqs ndihen te lena pas dore dhe kerkojne me shumevemendje perkushtim dhe dashuri ky eshte nr 0692560691 dhe sekret nqs jeni ...
Femra
(Tirane-Durres, TIRANA) Kerkoj 1 vajze ose 1 mami per te kaluar caste te bukura jam 24 vjec 1.78 brun dhe merem mepalester cdo gje qe do ndodhi mes nesh do ngelet sekret po ju pres tme shkruani ne...
per te gjitha femrat e vetmuara
(tirane, TIRANA) prsh femra,jam 28 vjec nga tr,nese jeni te vetmuara dhe te lena pas dore me kontaktoni dhe do jakalojm shum mire bashke,do kenaqeni dhe sdo ndjeheni vetem,me dergoni sms ne nr...
Kerkoj nje mami
(tirane/durres, TIRANA) Kerkoj nje mami per te kaluar ca caste te bukura sepse dhe jeta eshte e bukur dhe duhet shijuar mosngurroni sekreti ju premtoj se do i ruhet vetem tel dhe gjithcka do jete nic...
Paguaj 100€ per 1 ore seks
(Tirane, TIRANA) Paguaj 100 euro per 1 ore seks. Kush femer eshte e interesuar te me kontaktoje ne emailinani.ani4577@yahoo.com Ju mirepres!
Kerkoj nje femer
(Tirane, TIRANA) Pershendje goca kerkoj nje vajze apo mami per nje lidhje sekrete ose jo per te kaluar ca caste tebukura ky eshte nr mos ngurroni 0693509258
Vajze per marrdhenie me pagese
(Shqiperi, TIRANA) Paguaj per marrdhenie vajzat me kontaktoni
Kerkoj vajze per marrdhenie BDSM
(Kudo ne Shqiperi, TIRANA) Jam ne kerkim te nje padroneje per marrdhenie seksuale te tipit BDSM.Kush eshte e terhequr nga tetilla eksperienca te me kontaktoje. Do jem nje skllav teper i bindur.
Kerkoj nje femer
(Tirane /durres, TIRANA) Persh kerkoj nje goc ose nje mami per nje lidhje sekrete i premtoj qe do ja kalojme shuuuume bukurmosha ska problem premtoj kenaqsi kudo 0692560691
kerkoj nje femer pertnere korrekte dhe sekrete
(tirane, TIRANA) jam eltoni 28 vjec i gjate 185 i paraqiitshem dhe kerkoj nje mikesh te rregult dhe te sjellshme permomente intime ose shoqerore nr im eshte 0692693366 3hnx a lot bye
Bleditirana4@gmail.com
(Tirane, TIRANA) Persh dua te kem femra ne shtrat nga mosha16-60 vetem per seks pastaj jam i lire ne zhdo koh per jujam i paster viber whatcap 00355699884262
Keekoj nje femer
(Tirane/durres, TIRANA) Kerkoj nje femer te martuar ose jo pa dallim moshe per te kaluar caste te bukura ne shtrate sekretnje djal serioz 100% ju premtoj qe nuk do te zhgenjeheni provojeni gje shumbi...
Kerkoj Cifte serjoz te martuar itelektual.
Kerkoj Cifte serjoz te martuar itelektual.

(Tirane, TIRANA) Pershendetje Jam NJe Djal me Tirane banim serjoz dhe shume sekret po ka ndo nje cifte te martuarserjoz dhe sekret kur partneri do ta shofi femren e tij duke ber sex me mua nje...
dua qe ky viti i ri te me gjej cift me nje vajze te mire sic jam dhe vet
dua qe ky viti i ri te me gjej cift me nje vajze te mire sic jam dhe vet

(tirane, TIRANA) Jam Glori nga tirana 23 vjec do doja shume te njifja nje vajze te mire e te sjellshem te kaloj jetenme te se nuk rihet beqar ne vetmi nuk shtyhet numri im eshte ky 06931425...
Femra
(Tirane, TIRANA) prsh femra.dua te njoh 1 vajze ose 1 mami per lidhje sekrete.te jeni te sigurta qe do ja kalojm shumbukur.jam 1.78,simpatik dhe merem me palester.po ju pres
Nje Adventur e Bukur
(TIRANA) Pershendetje Studioj ne U.S.A Jam kthyer per pushimet e fundvitit Do qendroj 2 jav ne Tirane aferte afermeve te mi Gjat ketyre diteve, dua te kaloj , te kem nje marrdhenie...
per te gjitha vajzat dhe mamit
(tirane, TIRANA) per te gjitha vajzat dhe mamit te cilat kerkojne nje lidhje sekrete.jam nje djale mjaft i pashem 23vjec merrem me palester,permasa mjaft te mira.kerkoj nje vajze ose nje mami ...
Per te gjithe femrat
(Kudo , TIRANA) Per zonjat dhe zonjushat qe duan dicka ndryshe nga e perditshmja nje cun eshte gati dhe pa angazhimekohe te plote per ju per dicka sekrete ose jo ky eshte nr per dite te bukur...
per te gjitha vajzat dhe mamit e nxehta
(tirane, TIRANA) kerkoj vajza te nxehta te cilat jan te etura per sex.ketu perfshihen te gjitha pemrat qe e shohinveten te lene pas dore,te gjitha femrat qe duan te provojne dicka ndryshe dhe ...
Kerkoj femer
(Kudo ne shqiperi, TIRANA) Kerkoj nje femer pa dalllim moshe te martuar ose jo per te kaluar ca caste te bukura nqs do dhe epaguaj 0675116246
Ofroj 100€ per 1 ore seks
(Tirane, TIRANA) Paguaj 100 € per nje ore seks Kush eshte e interesuar te me kontaktoje per femrat rreth moshes18-25
gay pasiv
gay pasiv

(korçë, Korce) dua nje shok aktiv nga bilishti dhe te ket vend un jam pasiv 38 vj sekret telefon 0693132810 viberwhatsapp skype top.secret973 flm

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Djemte kerkojne vajza (302)
    Vetem shoqeri (4)
    Lidhje romantike (62)
    Njerez te humbur (0)
    Zemër e vetmuar (10)
    çifte (72)
    Te ndryshme (4)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale