|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
kerkoj nje doktor aktiv
(Durres) Kerkoj nje aktiv doktor qe ben kolonoskopi qe gjoja te vete per kontroll dhe aty ne zyr te tij tmefusi gishtat dhe tme q.....ky njoftim eshte vetem per doktor te vertet dhe se...
Kerkoj nje aktiv mjek
(jug- shqip mesem, Durres) pershendetje.kam deshir te njof nje doktor qe ben kolonoskopi.Dua qe te iki gjoja per vizit dhe atyai tme fusi gishtat ne b... dhe tma hapi vrimen e pastaj tme q....jam 28 vje...
Kerkoj nje aktiv mjek
(jug- shqip mesem, Durres) pershendetje.kam deshir te njof nje doktor qe ben kolonoskopi.Dua qe te iki gjoja per vizit dhe atyai tme fusi gishtat ne b... dhe tma hapi vrimen e pastaj tme q....jam 28 vje...
Kerkese per njohje
(Vlore, Lushnje, Vlore) Kerkoj nje djale deri ne 35 per kenaqesi .
EMBELSIRA
(Tirane, TIRANA) Jam ne pasiv i embel,i bukur dhe shume passionant, sonte dua ta kem nje person aktiv ti bej tegjitha me mua...nuk do te me harroj perjete...neser pasdite udhetoj per Franc.
Kerkoj pasiv femeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiv femeror te paster dhe korrekt.
Pasiv i mire me vend Tr
Pasiv i mire me vend Tr

(Tirane, TIRANA) Jam Andrea 23 vj nga Tr, pasiv simpatik dhe shume i mire ne sex. kerkoj nje cun te fuqishem ne sex,qe do nje eksperience ndryshe ne sekret te plote. te jete simpatik max 30 vj...
Pasiv i mire me vend Tr
(Tirane, TIRANA) Jam Andrea 23 vj nga Tr, pasiv simpatik dhe shume i mire ne sex. kerkoj nje cun te fuqishem ne sex,qe do nje eksperience ndryshe ne sekret te plote. te jete simpatik max 30 vj...
Pasiv i mire me vend Tr
Pasiv i mire me vend Tr

(Tirane, TIRANA) Jam Andrea 23 vj nga Tr, pasiv simpatik dhe shume i mire ne sex. kerkoj nje cun te fuqishem ne sex,qe do nje eksperience ndryshe ne sekret te plote. te jete simpatik max 30 vj...
Pasiv sekret vlore
(Vlore, Vlore) Jam nje djale 22 vjec pasiv . E kam per heren e pare. Kerkoj nje aktiv te paster serioz dhe shumesekret per takim. Te kete vend ose makine. Kush eshte i interesuar te me konta...
Pasiv sekret vlore
(Vlore, Vlore) Jam nje djale 22 vjec pasiv . E kam per heren e pare. Kerkoj nje aktiv te paster serioz dhe shumesekret per takim. Te kete vend ose makine. Kush eshte i interesuar te me konta...
Pasiv sekret vlore
(Vlore, Vlore) Jam nje djale 22 vjec pasiv . E kam per heren e pare. Kerkoj nje aktiv te paster serioz dhe shumesekret per takim. Te kete vend ose makine. Kush eshte i interesuar te me konta...
Pasiv sekret vlore
(Vlore, Vlore) Jam nje djale 22 vjec pasiv . E kam per heren e pare. Kerkoj nje aktiv te paster serioz dhe shumesekret per takim. Te kete vend ose makine. Kush eshte i interesuar te me konta...
Pasiv sekret vlore
(Vlore, Vlore) Jam nje djale 22 vjec pasiv . E kam per heren e pare. Kerkoj nje aktiv te paster serioz dhe shumesekret per takim. Te kete vend ose makine. Kush eshte i interesuar te me konta...
Kerkoj eksperience te re
(Tirana, TIRANA) Pershendetje Nese je i dobet, ke vend edhe je sekret, me kontakto edhe merremi vesh.Albidr26@gmail.com
Kerkoj eksperience te re
(Tirana, TIRANA) Pershendetje Nese je i dobet, ke vend edhe je sekret, me kontakto edhe merremi vesh.Albidr26@gmail.com
Kerkoj pasiva femeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiva femeror te paster dhe korrekt
Pasiv me vend Tr
(Tirane, TIRANA) hi une jam Andrea 23 vj nga Tr. jam pasiv simpatik dhe shume i mire ne sex. kerkoj nje aktiv tefuqishem qe do nje eksperience ndryshe ne sekret te plote ;) me plq cunat simpat...
Jam edhe pasiv edhe aktiv ekspert
(Durres, Durres) Jam aktiv dhe pasiv ekspert do kaloni momente shume te bukura.
Jam edhe pasiv edhe aktiv ekspert
(Durres, Durres) Jam aktiv dhe pasiv ekspert do kaloni momente shume te bukura
Kerkoj pasiva femeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiva femeror,te paster dhe korrekt.
Kerkoj pasiva femeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiva femeror,te paster dhe korrekt.
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Sms viber vec per serioza 0692934157
Kerkoj njohje dhe lidhje intime
Kerkoj njohje dhe lidhje intime

(Tirane dhe kudo, TIRANA) Pershendetje, Jam gay pasiv 40 vjec nga korca,Diten e shtune jam Tr meqenese kam kohe te lire ngaora 8 deri ne oren 12 do te doja nje takim ndoshta mund te sherbeje dhe si nj...
Jam 19 vjec 1 e 70 i gjat dhe 54Kg
Jam 19 vjec 1 e 70 i gjat dhe 54Kg

(Tirane, St trenit, TIRANA) Ckemi , kerkoj meshkuj serioz dhe me vend aktiv/pasiv ose dhe vetem aktiv. Di te bej gojore shummir. (50EURO 2 ORE) Mosha 20-56. E bej dhe ne grup vetem gojore.Me shkruani ...
Jam 19 vjec 1 e 70 i gjat dhe 54Kg
Jam 19 vjec 1 e 70 i gjat dhe 54Kg

(Tirane, St trenit, TIRANA) Ckemi , kerkoj meshkuj serioz dhe me vend aktiv/pasiv ose dhe vetem aktiv. Di te bej gojore shummir. (50EURO 2 ORE) Mosha 20-56. E bej dhe ne grup vetem gojore.Me shkruani ...
Pasivat femeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiva femeror,te paster dhe korrekt
Pasivat femeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiva femeror,te paster dhe korrekt
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Vec per serioze sms viber 0692934157
Per cunat qe duan treshe
(Tirana, TIRANA) Pershendetje. Nuk mund tju kontaktoj dot nepermjet modulit. Me shkruani ne albidr26@gmail.com
Kerkoj Aktiv Me trup te madh!!!
(lagja , Durres) Pershendetje! Jam 52 vjec 182 78 pasiv. Do te jem ne durres per dy jav sepse jetoj jasht shqipris.Kam shtepi dhe jetoj vetem....Ne nje pallat tè ri ku komshit edhe mu nuk me ...
Kerkoj Aktiv Me trup te madh!!!
(lagja , Durres) Pershendetje! Jam 52 vjec 182 78 pasiv. Do te jem ne durres per dy jav sepse jetoj jasht shqipris.Kam shtepi dhe jetoj vetem....Ne nje pallat tè ri ku komshit edhe mu nuk me ...
Pershendetje! Jam 52 vjec 182 78 pasiv. Do te jem ...
(lagja nr 2, Durres) Pershendetje! Jam 52 vjec 182 78 pasiv. Do te jem ne durres per dy jav sepse jetoj jasht shqipris.Kam shtepi dhe jetoj vetem....Ne nje pallat tè ri ku komshit edhe mu nuk me ...
Pershendetje jam i interesuar per nje mashkull
(TIRANA) Pershendetje jam i interesuar per nje mashkull Jam i virgjer 19 vjec Me shkruani ne emailreynaldotirana12@gmail.com kam shum deshir te bej seks me nje mashkull .
Pershendetje jam i interesuar per nje mashkull
(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam i interesuar per nje mashkull Jam i virgjer 19 vjec Me shkruani ne emailreynaldotirana12@gmail.com kam shum deshir te bej seks me nje mashkull .
Pershendetje jam i interesuar per nje mashkull
(TIRANA) Pershendetje jam i interesuar per nje mashkull Jam i virgjer 19 vjec Me shkruani ne emailreynaldotirana12@gmail.com kam shum deshir te bej seks me nje mashkull .
Jam pasiv me shume epsh
(Tirane, TIRANA) Sot deri ne oren 21 jam ne Tirane, dua nje mashkull aktiv te jete i paster, i embel dhe dua te meskllaveroj,dua te bej me mua gjera te cmendura. Vetem sot sepse neser iki per ...
PAsiv i mire me vend
(Tirane, TIRANA) Jam Andrea 23 vjec nga Tr. kerkoj nje shok aktiv te fuqishem ne sex, te jete simpatik max 30 vjec.kam vend ne Tr dhe jam sekret. per gjithe cunat e interesuar per nje eskperie...
Kerkoj nji Femer per lidhje serioze
(Gjermani Tiran, TIRANA) Nese ti je e moshes 18-40 vjet je e bukur e arsimuar elegante intelexhente dhe je e gatshme per njelidhje separi sekrete e ma von te perhershme ateher je taman ajo qe kerkoj u...
Aktiv+ pasiv simpatik
(Tirane, TIRANA) Viber vec per serioza 0692934157
Kërkoj të bëj blowjob.
(TIRANA) Kërkoj të bëj blowjob.
Pasiv me vend Tr
(TIRANA) Jam Andrea 23 vjec nga Tr. kerkoj nje shok aktiv te fuqishem ne sex, te jete simpatik max 30 vjec.kam vend ne Tr dhe jam sekret. per gjithe cunat e interesuar per nje eskperie...
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Vec serioza ne viber 0692934157
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Viber vec per serioza 0692934157
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Sms viber vec per serioza 0692934157
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Sms viber vec per serioza 0692934157
Aktiv+ pasiv simpatik
(Tirane, TIRANA) Sms viber vec per serioza 0692934157
Aktiv+ pasiv simpatik
(Tirane, TIRANA) Sms viber vec per serioza 0692934157
Aktiv+ pasiv simpatik
Aktiv+ pasiv simpatik

(Tirane, TIRANA) Sms viber vec per serioza 0692934157
Pasiv me vend Tr
(TIRANA) Jam Andrea 23 vjec nga Tr. kerkoj nje shok aktiv te fuqishem ne sex, te jete simpatik max 30 vjec.kam vend ne Tr dhe jam sekret. per gjithe cunat e interesuar per nje eskperie...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale