|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 30 Korrik, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
Lidhje te fshehte
(TIRANA) Pershendetje te gjithave, jam i martuar dhe dua te njoh nje femer mundesisht te martuar qe nuk ipelqen rotina e perditshme dhe ka nevoje per nje mbeshtje ekonomike. Normal un ...
kerkoj aktiv
(lezhe, TIRANA) Kerkoj nje mashkull aktiv nga 30 e lart mundesisht te jet sekret
Ensi
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale pass.Kerkoj nje djale aktiv .Te jete i mire dhe i sinqerte.mosha mbi 25 vjec.
Kerkoj aktiv Tr
(Tirane, TIRANA) Jam nje cun simpatik 24 vjec nga Tr. Kerkoj aktiv te fuqishem nga TR max 30 vjec me fizik t mire dhek t madh. te jete shume i fuqishem n sex dhe hamshor. vetem per cunat simpa...
0695664390 Bisex akt/pas durres..mundesi per te pritur ne shtepine time
(Durres, Durres) Jam nji cun bisex aktiv dhe passiv nga durrsi...28 vj..ka mundesi per tju pritur ne shtepintime..kush ka deshir.te me kontaktoi...
dua te ****.hem
(tirana, TIRANA) Jam 28 vjec pasiv dua nje aktiv te ket vend te me Q.Í 1 or pa pushim Bej gojore e ngrefme llap Merena mundesis te me ndihmoj me ndonje lek Se jam dobet nga gje...
kerkoj aktiv +20
(Te jete nga jugu, Fier) Pershendetje, kerkoj nje aktiv te fuqishem simpatik te kete vend dhe te jete kavalier, mundesishtenga jugu i shqiperise
Serioz
(Tirane, TIRANA) Persh! Jam 24 vjec bisex , serioz dhe i pashem. Vetem per cun king, mashkullor, intelektual dhe tepashem, kontakto ne nr i lidhur me watssap +355 0686159174. Don't waste the ...
Kontakt
(Tirane , TIRANA) Ndokush qe vlereson aktin seksual dhe ate njerezor! Mosha mbi 27 vjec! Bisex Pa interesa teanshme! Per me teper kontakto ne privat!
Kerkoj pasiv sekret mbi 45
(Tirane, TIRANA) Kerkoj dike serioz, njeri zyrtar dhe intelektual mbi 45 vjec, nje njeri qe di te ruaj sekretin dhete shijoje seksin me mashkull.....nese mendon se je serioz , sekret dhe intel...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
Pershendetje
(Tirana, TIRANA) Jam 28 vj Nga tr me vend Dhe shum serioz . Kerkoj akt mbi 35 vj tjet I paster Dhe I sinqert
Kerkoj aktiva qe paguajne
(Tirane, TIRANA) Une jam 23 vjec simpatik i gjate elegant nga TR. Me pelqejne meshkujt e fuqishem ne sex q fuqishemsi hamshora te vertete, por qe jane dhe kavaliera ;) preferoj ata me k te mad...
mashkull.per mashkull
(durres, Durres) Persh.nese je ne durres apo ndoshta vjen je mbi 35 vj .un jam 40v je bisex .JE tip i sinqert e shumsekret zyrtar apo biznesmen ju garantoj sekret apsolut ..ju nevojitet oral...
Kerkoj femra te cfardolloj moshe per seks me pagese
(Tirane, TIRANA) Me kontaktoni me ane te modulit.
kerkoj nje djal serioz aktiv
(shkoder, Shkoder) jam 21 pasiv i virgjer kerkoj nje mashkull simpatik qe te ket vend jo me i madh se 25 te jet diskretedhe serioz
Njohje me nje djal serioz dhe rregult
(Shkoder, Shkoder) Jam 21 vjec simpatik, kerkoj nje mashkull simpatik deri ne 27 max qe te ket vend per oral , je njeriqe di te ruaj sekretin.me shkruaj ne modul
kerkoj aktiv me nivel dhe teper sekret
(Tirane, TIRANA) Kerkoj lidhje me nje mashkull aktiv, deri 30 vjec, me nivel dhe jo banal. Une jam me arsim te larte, jetoj ne TR dhe siguroj vend. Vetem per ata meshkuj qe kane nivel te me sh...
Dua nj djal aktiv (20-27) vjec
(Tirane, TIRANA) Jam nj djal 20 vjec i virgjer. Shum i pashem dhe trup atletik. Dua nj njoh nj djal per nj lidhjediskrete sepse nk dua t ndryshoj partner shpesh. Jam shum serioz dhe diskret. K...
Kerkoj aktiv nga Kosova qe vjen për pushime ne shqipëri
(Durres) Pershendetje.kerkoj nje aktiv nga Kosova qe vjen me pushime ne durres..Te jete teper secret dhesimpatik. Nese ka ndonje te me shkruaje qe te njihemi me mire. Vetem nga Kosova ...
Përshendetje! Jam 21 vjeç Aktiv. Kerkoj një Pas...
(Tirane, TIRANA) Përshendetje! Jam 21 vjeç Aktiv. Kerkoj një Pasiv Serioz për lidhje. Jo pasiv ppër seks apoKurioz. Nga mosha 25-38 ! Skype Mihalhokaj .
Kerkoj aktiv deri në 18 vjec
(TIRANA) Pershendetje.kerkoj nje aktiv deri NE moshen 18 vjec. Te jete teper secret dhe simpatik. Nese kandonje te me shkruaje qe te njihemi me mire. Po ju pres
Kerkoj aktiv, dua ta provoj per here te 1
(Vlore. Fier, Fier) Prsh, jam nje djal 20 vjec, jam i virgjer , kam deshire ta provoj njere.kerkoj nje aktiv mashkullor,potent, simpatik, boss. Flm
mashkull per mashkull 40 vj e lart,
(durres, Durres) jam 40 vj mashkull kerkoj mashkull tjeter nese vjen me pushime durres meshkuj qe kan deshir oral tu bej e bej edhe anal nga kosova tirana vlora por te jen mir...
Kerkkoj burra.
(Vlore Albania, Vlore) Prsh jam nje djal 18 vjec kerkoj meshkuj mbi 25 vjec.. jam me shum aktiv se sa pasiv .. mekontaktoni nepermjet modulit
kerkoj mashkull qe vjen per pushime .
(durres, Durres) kerkoj mashkull nga kosova apo tirana vlora qe vijn ne durres e duan nje mashkull tu bej oralbej edhe anal jam bisex 40 vj 170 75 kg sekret apsolut ju kenaq te jet im...
BISEZ PER ZOTERI ME KOSTUM
(TIRANE, TIRANA) PERSHENDETIE JAM BISEX 25 VJEC NGA TIRANA SHUM MASHKULLORE DHE DISKRET ME PELQEN TE NJIHEMI ME NJEZOTERI TE VERTET MBI 40 VJEC QE PELQEN TKET NJE MIK TMIR DISKRET PER GJITHCKA...
Kerkoje nje pass serioz
(Tirane, TIRANA) Pershendetje kerkoje nje pass me vend serioz te paster dhe me intelekt .
Jam 20 vjec pasiv dhe dua seks me nje person  27 deri 35 vjec intelektual te kete trup te bkr
Jam 20 vjec pasiv dhe dua seks me nje person 27 deri 35 vjec intelektual te kete trup te bkr

(TIRANA) Jam 20 vjec pasiv dhe shume simpatik.Ne sex jam i perulur dhe dua ti plotesoj cdo deshire partnerit, kam deShire ta kenaq ne maksimum sidomos nqs eshte biznesmen . Teper sekre...
Vetem per femrat e verteta jo ....
(Tirane, TIRANA) Ky mesazh eshte vetem per ato vajza qe duan dicka te vertet. Jam 35 vjec i martuar dhe dua te njohnje vajze qe ka nevoj per mbeshtetjen e nje mashkulli. Mosha ska rendesi por ...
Pershendetje
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje pasiv te jete 25 deri 30 vjec mundesisht intelektual. Te jete I rregullt ,serioz esekret dhe me trup normal. Sigurisht te banoj ne Tirane dhe te jete per nje l...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
Bisex
(Tirane, TIRANA) Jam nje dial bisex nga tr 26 vjec kerkoj te njihem me nje zoteri te vertet mbi 35 vjec tjet serjozshum diskret dhe me kushte te Mira nga cdo ane me pelqen tkem nje njohe te bu...
Kerkoj pasiv me vend per te pritur jo me shume se ...
(Durres, Durres) Kerkoj pasiv me vend per te pritur jo me shume se 40 vjec. Nese vishet si femer eshte me mire. Une32 vjec aktiv. Nuk kerkoj dhe nuk Jap ndihme ekonomike!
Qef
(Durres, Durres) Jam 35 v. Djal dhe kerkoj nje djal deri 30 vj. Te interesuarit kontakto ne i mail
(Gay pasi)
(Gay pasi)

(Tirane , TIRANA) JAM NJI DJALE SHUME SERIOZ JAM NE KERKIM TE NJE AKTIVI SHUME HOT , POR KUNDREJT KSAJ DUA TME NDIHMOJME NDONJE LEK TE VOGEL DO TA KENAQ NE MAX , MOSHA IME 22 BJOND SY JESHIL JU...
Bisex_Per_Zoteri
(Tirane, TIRANA) Pershendetie jam bisex 26 vjec nga tirana kekroj dike vertet zoteri mbi 35 vjec shum diskret dhereal dikush qe eshte vertet i till dhe kekron tket nje mik shok sekret korrekt ...
Cun pasiv kerkon hamshora nga Tr
(Tirane, TIRANA) Pershendetje. Jam nje cun pasiv nga Tr 23 vjec. kerkoj meshkuj te fuqishem ne sex, simpatik, dhehamshora. te jene simpatike dhe me trup t bukur ;) do kalojme momente sh t buku...
Kerkoj nje djal pasiv te paster dhe sekret
(Tirane, TIRANA) kerkoj nje djale te paster dhe sekret te kete vend . nga mosha 18 deri 23
A+p
(Vlore, Vlore) Jam nje gay nga vlora 27 vjec. Jam i martuar dhe shume sekret. Jam shum sexy dhe kam nje k..... shumte mire. Une jam me shum aktiv se pasiv. Kam deshire te njihem me nje dja...
Kerkoj pasiva hot
(Tirane, Berat) Jam nje djal 29 vj aktiv dhe do me pelqente te njihesha me djam pasiva hot te cdo moshe
Bisex Per Zoteri
(Tirane, TIRANA) Pershendetie jam nga Tirana DIAL BISEX 26 VJEC jam shum Diskret dhe shum i rregullt ne cdo norme dheaspekt Kerkoj te njihem me nje Zoteri mbi 35 VJEC me kuptimin e plot nje z...
Bisex/pasiv kam vend
(Tirane, TIRANA) Jam 23 vjec pasiv bi. Kam vend. Interesohem te njihem njehere. Serioz dhe sekret
jam toni 25 vjec kerkoj mami ose vajze per qejf
(tirane, TIRANA) jam toni 25 vjec , kerkoj mami ose vajze per qejf dhe shoqeri . e vetmja kerkes e imja eshteprivatsia nr im i tel 0694545860
Mashkull per mashkull 40. E lart.kerkoj bznesmen qe paguan nga kosova.
(Durres, Durres) Kerkoj biznesmen per seks oral anal Jam 42 vjec i paraqitshem njeri besnik e sekret.170 76 kg.cilikerkon nje te till e paguam me kontakto ne modul.flm
Mashkull per mashkull 40. E lart.
(lart.Durres, Durres) Persh.nese egziston pas ose akt ke. TAPI. GAS SJELLES DURRES me shkruaj ne modul. Shqiptar apo ihuaj.shkruj ne modul.faleminderit.
pasiv Trop sexi
(Tr, TIRANA) Jam 28 vjec Trup sex pasiv dhe aktiv 61kgr.0693608993sms se e mbaj fikur dhe ju thirr vet
Kerkoj Babi pasiv
(Shkoder, Shkoder) Jam 22 vjec nga shkodra kerkoj ndonje Babi serjoz dhe sekret , ose ndonje Babi nga Kosovo qe vjen mepushim ne velipoj , jam trup sportiv 175cm70kg te ineresuarit te me kontakt...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Apliko tani! Bashkoju rrjetit te sipermarresve te rinj. Ju do te gjeni mbeshtetje per te zhvilluar nje biznes plan realist dhe do te keni mundesi per te siguruar mbeshtetje financiare. Apliko (Deadline: 15.08.2016)
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale