|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 07 Dhjetor, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë LIDHJE SERIOZE
(Europe, Te gjitha qytetet) Pershendetje! Jam nje mashkull 51 vjeqar, i divorcuar, me origjine nga Kosova. Jam njeri familjar,shume modest, i arsimuar dhe i sinqert. Jetoj qe 25 vjet ne perendim, jam i ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë LIDHJE SERIOZE
(Europe, Mitrovice) Pershendetje! Jam nje mashkull 51 vjeqar, i divorcuar, me origjine nga Kosova. Jam njeri familjar,shume modest, i arsimuar dhe i sinqert. Jetoj qe 25 vjet ne perendim, jam i ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Njohje dhe komunikim
Njohje dhe komunikim

(DURRES, Durres) PERSHENDETJE. UN QUHEM ARDI, NGA DURRESI (QYTET). JAM 28 VJEC, VENDALI, BEQAR, 1.7M 75KG, IVETPUNESUAR. INTERESOHEM PER NJE VAJZE NGA DURRESI, NUK KAM PROBLEME ORIGJINE APO FE...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Kerkoj nje vajze ose grua serioze per kunatin ne Canada
(Iceland , TIRANA) Jetojme jashte shtetit afer canadase. Kam kunatin te ndare 34 vjec dhe me dy femije. Kerkojm njevajze apo ndonje grua te ndare qe te martohet me te. Ju lutem vetem lidhje seri...
Takime
(Kosov, Prishtine) Pershendetje jam mashkull i sinqert i paster ne gjdo aspekt jetoj e punoj ne perendim jam i hapurper te gjith qe kan deshir te me njohin ju mir pres ne bbesi30@live.de po asht...
Kerkoj grua 55 vjec e lart 200€
(kudo, TIRANA) Kerkoj grua 55 vjec e lart 200€
kerkoj studente
(tiran, TIRANA) Kerkoj studente nga tr ose rethet per caste intime do jeni te kenaqura ka dhe nje shperblim perqefin qe do me beni me kontaktoni ne imail ju pres imail .. Elsonfeka@yahoo.it...
ne kerkim te nje vajze te sinqert dhe te ndjeshme
(Tirane, TIRANA) jam nje djal 28 vjec me arsim te larte jetoj ne tirane i punresuar me nje rroge mesatate jam nekerkim te nje vajze te edte komunikuesme dhe serioze kush deshiron mund te konta...
Lidhje te perjetshme
(Tirane, TIRANA) Jam nje zoteri nga tirana 35 vjec interesohem per nje lidhje te vertete me ndjenje korrekte dheserioze me ndonje mami te divorcuar nga tirana jo me shume se 30 vjece per nje l...
PER VAJZAT OSE GRATE QE DUAN TAKIME INTIME
(TIRANE, TIRANA) TE GJITHE FEMRAT QE DUAN TAKIME INTIME TE ME KONTAKTOJNE
Djal bisex per shoqeri dhe mardheniee meshkuj ose femra
(TIRANA) Jam nje djal bisex nga tirana. Te gjith djemt pasiva ose vajzat less/bisex qe kerkojne shoqeri te meshkruajn per tu njohur
Mami dhe vajza qe kerkojne nje mik
(Tirane, TIRANA) Per te gjithe ato femra qe ju mungon nje mik i mire nje shok ku te fls te komunikojme. Atyre qe jumungon ngrohtesia dhe dashuria e nje miku le te shkruajne permes modulit. Ger...
jam 32 vjec kerkoj vajza ose mami per sex sekret
(tirane, TIRANA) Jam 32 vjec kerkoj vajza ose mami qe jan sexi qe kerkojne sex per qef nga mosha 30 deri ne,40 vjeceedhe per ato mami sexi qe kane nevoj per lek do ngelet cdo gje sekret. Ne fi...
Kerkoj vajz per lidje serjoze nga mosha 18 deri 26
(Greqi) Jam x banoj ne greqi jam mir me ekonomin kam pun te mir kam shpi ne greqi jam i ndar 33vjec, Kerkoj nje vajz per lidhje martesore te jet ne moshen 18 deri 26 te jet e bukur d...
KERKOJ FEMER DUBROVNIK SOT DHE NESER
(TIRANA) Jam me pushime ka ndonje femer me pushime ketej?me shkruani
Dua nje vajze qe pranon te ofroje seks ne kembim te parave
(Tirana/ Durres, TIRANA) Jam 42 vjeqar me prejardhhe nga kosove deshiroj te takoj Dua nje vajze qe pranon te ofroje seks nekembim te parave. E mail im : a_diskresjon@hotmail.com
kerkoj dike per dicka lidhje serioze e jo vetem....
(ska rendesi, TIRANA) pershendetje vajza une jam eri kerkoj dike qe te bashkoj zemren time,nuk dua te ket pretendime sepseashtu jam dhe vet,jam i cilter 33 vjec,kerkoj nje vajz ta njoh tme njohi,pe...
Kerkoj vajze per sex 18-22 vjece
(Tirane, TIRANA) Dua nje vajze qe pranon te ofroje seks ne kembim te parave
Per femrat qe ja vlejn ti njohesh
(Tirane, TIRANA) Jam nje mashkull i martuar dhe dua te njihem me nje femer pa komplekse per lidhje sekrete. Cdo gjereciproke per te dy. Ofroj dhe ekonomi. Kontakti blediguri97@gmail.com
Kerkoj nji femer serioze per martes
(Gjermani, Te gjitha qytetet) Ju pershendes te gjitha femrat shqiptare me shkruni ju pres un jam 42 vjeqar i ndar ju pres
Për të gjitha femrat që janë në kërkim të knaqësisë !
Për të gjitha femrat që janë në kërkim të knaqësisë !

(Prishtine) Femra të dashura jam 32 vjeçar nga Prishtina , jam i hapur për çdo femër të çdo moshe apostatusi që është në kërkim të një mashkulli serioz dhe të aftë për t...
Kerkoj Vajze dominante !
(Tirane, TIRANA) Prsh kerkoj nje vajze dominante, nuk jam gay as bi, thjesht me plq te provoj dhe te jem pak inenshtruar, kerkoj nje vajze qe ka deshire te shfrenoje fantazine, po qe te jete e...
Kerkoj femer serioze per martes
(Prishtine, Prishtine) Jam 42 vjeqar i ndar kerkoj vajz 25 deri 32
Kërkoj argëtim
(Tirana, TIRANA) Ç'kemi?Si kaluat?:) Ndihesh e pa deshiruar nga meshkujt? Për arsyje moshe?Për arsyje peshe,formfizike apo të tjera? Po pate dëshirë më kontakto,jam i disponushëm p...
Tirana lifestyle
(TIRANA) Prsh, jam i interesuar te njihem me ndonje femer per lidhje intime. Jam nga tirana, gjendjeekonomike dhe makine ne dispozicion 😃
kerkoj femer per 2 ore
(tirone, TIRANA) kerkoj nje femer sexy per sex 0695129164
35 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam nje zoteri nga tirana 35 vjec jam I interesuar per nje lidhje te perjetshme dhe serioze mendonje mami te divorcuar nga tirana jo me shume se 30 vjece te jete e sinqerte dh...
Kerkoj vajz per shoqeri dhe sex
(Dures & Tiran, TIRANA) Kerkoj vajza per takim ne Dures ose Tiran per shoqeri dhe sex . me mundsi me u njoftu per mardhanjeserioze. Une jam 45 vjeqar kosovar por punoj ne shtet te jashtem ne perend...
lajmrohuni per seks ne kosove ,, Qe kurr sdo ta harroni kënaqesin qe ju ofroje juve ,, 24 h i gatsh
(ferizaj , Prishtine) lajmrohuni e mos hezitoni se jam shum besnik i saket i vertet ne fjalet dhe veprat e mija por jamadhurues i flaket i seksit deri me tani nuk kam hasur ne nje femer qe me ngope...
Kerkoj femer te ndar pa femij
(Prishtine, Prishtine) Pershendetje un jam 42 vjet
kerkoj mami
(durres, Durres) Per t gjitha mamit shtepiake, ju ftoj pr biseda te embla e t nxehta. Kontakt sipas modulit.
Bisede e embel!
(Tirane, TIRANA) Pershendetje vajza!Jam nje djal 36 vjec.Do te me pelqente te njihja nje vajze per bashkbisedim nekohen e lire.Mendoj se jam i embel,i dashur dhe i sinqert.Mos ngurroni te me s...
Kerkoj nje ndohme nga vajzat ose grat
(Tirane, TIRANA) ckemi po ju shkruaj per nje ndihme nga nje grua ose vajze . Jemi nje cift qe per fat te keq gruajanuk ben dote femi . Po kerkojme nje femer e cila eshte e gatshme qe te mbetet...
Studente
(Prishtinë , Prishtine) Kerkoj nje studente simpatike per mbeshtetje materiale gjat studimeve! Jam shum xhentil dhe shok imire. Viber+WhatsApp: +37744363905
kerkoj nje femer per shoqeri
(TIRANA, TIRANA) Pershendetje Goca. Une qe po shkruaj ketu jam Ardi jam 51 vjec.jam I punesuar ne nje pune te mirepor ndjehem I vtmuar.Kush femer eshte e interesuar per nje miqesi te sinqer...
dua te gjej nje vajze per lidhje serjoze
(tirane , TIRANA) Psh.. jam luis nga tirana jam interesuar te gjej nje vajze te mire per lidhje serjoze 0685599274 jumirpres nuk do zhgenjheni prej meje
Jam nje Djal 21 Vjec do doja te kaloja nje dit ndryshe me nje vajz
(Fier, Fier) Kujt vajze i pelqejn aventurat dhe sekretet si mua te me kontaktoj jam 1.76 i gjat i sjellshem mevajzat po do te dish me shum duhet te me derg e-mail ju pres nuk do te zhgenje...
Kerkoj vajze per sex kundrrejte pageses. :-)
(Elbasan, Elbasan) Nese vajza jeni ne gjendje jo te mire ekonomke.me telefononi e do te beheni me para. :)
kerkoj...
(tirane, TIRANA) kerkoj nje femer me ngjyre per te kaluar caste intime... mosha deri ne 40 vjec... te interesuaratmund te kontaktojne permes modulit per detaje te metejshme.. une jam nga tr 36...
Jam nje cun 22 vjec dhe kerkoj te njoh nje mami e ...
(Tirane, TIRANA) Jam nje cun 22 vjec dhe kerkoj te njoh nje mami e cila ndjehet vetem dhe i pelqejn djemt e ri .Vetem per lidhje shoqerore intime,gjithcka sekret,ju pres tme kontaktoni nepermj...
kerkoj lidhje
(Pogradec) Kerkoj nje vajze per lidhje. Jam 27 vjet ne gjendje te mire ekonomike. Te interesuarat tekontaktojne: tonnytom309@gmail.com
Kekoj
(Kosov, Prishtine) Pershendetje te gjethve qe dojn mem njoftu jam mashkull qe punoj dhe jetoj ne perendim jam i hapurper te gjith ju mirpres ne bbesi30@live.de
Vajza per qejf
(Tirane, TIRANA) Jam nje biznesmen 35 vjec , se bashku me partneren time kerkojme nje vajze per 3 per aventurasexuale, por te jete shume simpatike, nuk do zhgenjehet, e ndihmojme dhe nga ana e...
Kerkoj nje Vajz Te sinqert
(TIRANA) Jam nje djal i serioz Edhe i sinqert kam deshir Te takoj nje vajz Te Kalojm qaste Te Bukur. Jam negjendje Te mir Financiare dhe kam deshir Te ndihmoj financiarisht. Nese ken...
Masazher
(Prishtine) Ckemi vajza te cilat e vizitoni prishtinen jam djal 22 vjecar bej masazh per vajza ne vendim tuajose ne banesen time te interesuarat lajmrohuni
Pershendetje
Pershendetje

(Tirane, TIRANA) Jam 24 vjec.. Kerkoj femer vetem per mardhenie seksuale.. Thjesht per argetim.. Te interesuarat tekontaktojne 0697360979..ne cel.. Viber ose WhatsApp
NESE E KI N GJAK SEXIN LAJMROHU ( GJDO GJE SEKRETE)
NESE E KI N GJAK SEXIN LAJMROHU ( GJDO GJE SEKRETE)

(Prishtine, Prishtine) LAJMROHUNI FEMRA VETEM NE KOSOVE NESE JETONI ME NR TEL DHE KONTAKTOJM
OFERTA PER GJININ FEMRORE *SEX,KNAQESI,AMBIENT LUXOZ,ORGAZEM, TE GJITHA
OFERTA PER GJININ FEMRORE *SEX,KNAQESI,AMBIENT LUXOZ,ORGAZEM, TE GJITHA

(Prishtine, Prishtine) OFERTA VLEN VETEM PER FEMRA TE CILAT JETOJNE NE KOSOVE DHE KAN DESHIR KNAQESIN NE MAXIMUM JU PRES...
VETEM PER GJINNIN FEMRORE
VETEM PER GJINNIN FEMRORE

(Prishtine, Prishtine) SUPER SEX TE MIRE ME POZICIONE TE NDRYSHME NESE DESHIRONI TA SHIJONI JETEN LAJMROHU ME NR TEL GJDOGJE SEKRET JU PRES....
SEX PER FEMRA TE CILAT JETOJN NE KOSOVE E MARTUME OSE TE PA MARTUAR VETEM KNAQESI SEKRETE
SEX PER FEMRA TE CILAT JETOJN NE KOSOVE E MARTUME OSE TE PA MARTUAR VETEM KNAQESI SEKRETE

(Prishtine, Prishtine) VETEM PER FEMRA GJDO GJE SEKRETE
VETEM PER JU QE E DONI SEX-IN (PER FEMRA)
VETEM PER JU QE E DONI SEX-IN (PER FEMRA)

(Prishtine, Prishtine) sex per femra ne pozicione te ndryshme gjdo gje sekrete lajmrohuni
SEX PER FEMRA TE CILAT JETOJN NE KOSOVE E MARTUME OSE TE PA MARTUAR VETEM KNAQESI SEKRETE
SEX PER FEMRA TE CILAT JETOJN NE KOSOVE E MARTUME OSE TE PA MARTUAR VETEM KNAQESI SEKRETE

(Prishtine, Prishtine) KNAQESI SEKRETE JU PRES FEMRA TE BUKURA
OFERT SPECIALE
OFERT SPECIALE

(Prishtine, Prishtine) LAJMROHUNI TE GJITH FEMRAT KU DO QE JENI JU BEJ ZGJIDHJE PER GJDO GJE AMA GJDO SEND SEKRET JU PRES
PER VAJZA
PER VAJZA

(Prishtine, Prishtine) VLEN VETEM PER FEMRA JO MASHKUJ : NESE DONI TE PERJETONI ORGAZMËN VETEM DUKE JU LËPI LAJMROHU GJDOGJE SEKET

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale