|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 24 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Kërko
  Emërtimi
masazhator
(tirane, TIRANA) jemi dy cuna masazhatore 28 dhe 33 vj. cila femer esht e iteresuar per momente relaksi, ofrojmsherbim dhe ne shtepite tuaja. mos hezitoni. jepini vetes relaksin e duhur
njohje
(tirane, TIRANA) pershendetje, jam genti 32 vj kerkoj nje shoae sekret nuk ka rendesi mosha, 0699650682
Kerkoj femer
(Gjermani, Prishtine) Pershendetje jam nji burr 42 vjeq i ndar jetoj punoj ne gjermani kerkoj femer 25 deri 40 perparsifemrat e ndara shkruni ne modul ju pres klm
Vajza per Modele
Vajza per Modele

(EU, Prishtine) Pershendetje, kerkoje vajza studente ose nxenese te bukura ne shtate dhe fytyre dhe te motivuara perte arritur ne majat boterore te modelimit normal per veshmbathje, punoj per...
Vajza per Modele
Vajza per Modele

(EU, Prishtine) Pershendetje, kerkoje vajza studente ose nxenese te bukura ne shtate dhe fytyre dhe te motivuara perte arritur ne majat boterore te modelimit normal per veshmbathje, punoj per...
Takime per qejf
(Tirane, TIRANA) Jam nje djal nga qyteti tiranes 20vjec jam ne kerkim te ndonje vajze ose mami ska rendesi mosha tejet e mire ne sjellje qe tja kalojm mire sepse ketu nuk njoh shum se kam jetu...
Per njohje!
(Tirane, TIRANA) Jam Mashkull 31vjec, jetoj Tirane. Takime per qejf whatsup 0688233444
njohje
(tirane, TIRANA) pershendetje! jam genti 32 vjec edhe deshiroj te njihem mje nje femer per shoqeri! nuk ka rendesimosha! 0699650682
kerkoj nje vajze jo me shume se 22, ofroj shume
(Tirane, TIRANA) kerkoj nje vajze jo me shume se 22, ofroj shume
Persh
(Tiran, TIRANA) Persh jam nje djal qe jetoj ne spanj kam ardhur per pushime ne shqiperi dua te njof ndonje vajz osemami jam pa komplekse jam vetem dy jav ktu kush ka deshir wat 694874501
Persh
(Tiran, TIRANA) Persh jam nje djal qe jetoj ne spanj kam ardhur per pushime ne shqiperi dua te njof ndonje vajz osemami jam pa komplekse jam vetem dy jav ktu kush ka deshir wat 694874501
Persh
(Tiran, TIRANA) Persh jam nje djal qe jetoj ne spanj kam ardhur per pushime ne shqiperi dua te njof ndonje vajz osemami jam pa komplekse jam vetem dy jav ktu kush ka deshir wat 694874501
Persh
(Tiran, TIRANA) Persh jam nje djal qe jetoj ne spanj kam ardhur per pushime ne shqiperi dua te njof ndonje vajz osemami jam pa komplekse jam vetem dy jav ktu kush ka deshir wat 694874501
Persh
(Tiran, TIRANA) Persh jam nje djal qe jetoj ne spanj kam ardhur per pushime ne shqiperi dua te njof ndonje vajz osemami jam pa komplekse jam vetem dy jav ktu kush ka deshir wat 694874501
per Mami ose Vajza ofroj 50 mije.
(Tirane., TIRANA) .
per Mami ose Vajza
(Tirane, TIRANA) ofroj 50 mije per mami ose vajza
sex me pages
(Tirane, TIRANA) per mami ose vajza ofroj 50 mije
Ofroj 50 mij per seks me pages per vaza ose mami*
(Tirane*, TIRANA) *****
Ofroj 50 mij per seks me pages per vaza ose mami*
(Tirane*, TIRANA) *****
Kerkoj nji femer
(Tirane, TIRANA) Jam 44 vj banoj ne Tirane ! Kerkoj nji femer ne moshe sa me te madhe , pasi ma kane shpifur ketogocat e reja. Dua nji zonje serioze dhe po te jete e mundur sa me te madhe ne...
KERKOJ lidhje jashtmartesore
(Gjermani , Gjermani) Kerkoj nje grua per lidhje jasht martesore Te jet e sinqert dhe mbi 30 vjece mundesisht EFinancoj dhe perkujdesem ne cdo Aspekt
Kerkoj nje vajze per te kaluar disa caste te bukura
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajz te kalojm bashk disa caste te bukura. Gjithcka e bukur e ka nje kosto. Me lini nr etelefonit kush eshte e interesuar.
Kerkoj nje vajze per te kaluar disa caste te bukura
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajz te kalojm bashk disa caste te bukura. Gjithcka e bukur e ka nje kosto. Me lini nr etelefonit kush eshte e interesuar.
Kerkoj nje vajze per te kaluar disa caste te bukura
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajz te kalojm bashk disa caste te bukura. Gjithcka e bukur e ka nje kosto. Me lini nr etelefonit kush eshte e interesuar.
Kerkoj nje vajze per te kaluar disa caste te bukura
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajz te kalojm bashk disa caste te bukura. Gjithcka e bukur e ka nje kosto. Me lini nr etelefonit kush eshte e interesuar.
KERKOJ lidhje jashtmartesore
(Gjermani , Gjermani) Kerkoj nje grua per lidhje jasht martesore Te jet e sinqert dhe mbi 30 vjece mundesisht EFinancoj dhe perkujdesem ne cdo Aspekt.
kerkoj nje lidhje sekrete
(tirane, TIRANA) kerkoj lidhje sekrete me nje femer mosha 18 deri 25 vjec.qe ta ndihmoj edhe nga ekonomia.un jam 40vjec
kerkoj nje lidhje sekrete
(tirane, TIRANA) kerkoj lidhje sekrete me nje femer mosha 18 deri 25 vjec.qe ta ndihmoj edhe nga ekonomia.un jam 40vjec
kerkoj nje lidhje sekrete
(tirane, TIRANA) kerkoj lidhje sekrete me nje femer mosha 18 deri 25 vjec.qe ta ndihmoj edhe nga ekonomia.un jam 40vjec
Takime vetem qejf
(Tirane, TIRANA) Pershendetje quhem eri 20 vjec nga qyteti tiranes 20vjec i pameshem trupi fitt jam ne kerkim tendonje fajze ose mami ska rendesi mosh rendesi tja kalojm mir me njeri-tjetrin k...
Takime vetem qejf
(Tirane, TIRANA) Pershendetje quhem eri 20 vjec nga qyteti tiranes 20vjec i pameshem trupi fitt jam ne kerkim tendonje fajze ose mami ska rendesi mosh rendesi tja kalojm mir me njeri-tjetrin k...
Takim ne Tiran
(Tirane, TIRANA) Pershendetje quhem eri 20vjec nga tirona 176cm trup mesatar kerkoj vajza ose mami nk ka rendesimosha Do ja kalojm mire cdo gje do jet sekrete midis nesh 0684989118 ky esht num...
Takim ne Tiran
(Tirane, TIRANA) Pershendetje quhem eri 20vjec nga tirona 176cm trup mesatar kerkoj vajza ose mami nk ka rendesimosha Do ja kalojm mire cdo gje do jet sekrete midis nesh 0684989118 ky esht num...
pershendetje kerkoj nje mami per lidhje sekret e ndimoj ekonomikisht
(durres, TIRANA) pershendetje kerkoj nje mami per lidhje sekret e ndimoj ekonomikisht
pershendetje. jam nje biznesmen , kerkoj nje femer per te kaluar momente te bukura bashk, per lidhje
(TIRANA) pershendetje. jam nje biznesmen , kerkoj nje femer per te kaluar momente te bukura bashk, per lidhjesekrete. per takime intime. per aventura, ofroj gjithcka. apartamenti im es...
jam biznesmen.kerkoj nje femer per lidhje sekrete,takime intime.ofroj gjithcka
(TIRANA) pershendetje. jam nje biznesmen , kerkoj nje femer per te kaluar momente te bukura bashk, per lidhjesekrete. per takime intime. per aventura, ofroj gjithcka. apartamenti im es...
Sex
(Prishtine, Prishtine) Sex per vajz a gra
Kerkoj femer nga kosova
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj femer e cila e don sex in knaqesi sekrete Lajmrohu ne email me nr tel???
Krrkon femr per sex €€
(Vlore, Vlore) Jam me pushim dhe banoj vetem dua dicka interesante
Krrkon femr per sex €€
(Vlore, Vlore) Jam me pushim dhe banoj vetem dua dicka interesante
Krrkon femr per sex
(Vlore, Vlore) Jam me pushim kerkoj nje pith per sex €€£
bukuroshi
(besian , Podujeva (Besiana)) pershendetje jem I interesume me takue nji femer per sex te msheft mosha ska rendsi jem I gatshm si don ajo me ju pergjegje veq me kan e fjales dhe mos me ...
bukuroshi
(besian , Podujeva (Besiana)) pershendetje jem I interesume me takue nji femer per sex te msheft mosha ska rendsi jem I gatshm si don ajo me ju pergjegje veq me kan e fjales dhe mos me ...
Kerkoj nji femer te bukur dhe elegante
(Munih / Tiran, TIRANA) Nese ti je e moshes 18-40 vjet je e bukur e arsimuar elegante intelexhente dhe je e gatshme per njelidhje separi sekrete e ma von te perhershme ateher je taman ajo qe kerkoj u...
Per gocat dhe mamit pa komplexe.Stop gayt
Per gocat dhe mamit pa komplexe.Stop gayt

(Elbasan, Elbasan) Gocat dhe mamit qe kerkojne shoqeri miqesi dhe adhurojne sexin.Xhoni 28 vj per ju. Ju pres inbox neemail ose ne (Fcb ne foto).
ofroj 100 mij lek per femer deri ne 50 vjec
(durres, Durres) ofroj 100 mij lek per femer deri ne moshen 50 vjec takimi behet ne durres te interesuarat te medergojn mesazh ne kete fb m.facebook.com/mari.inter2?ref=bookmarks
ofroj 100 mij lek per femer deri ne 50 vjec
(durres, Durres) ofroj 100 mij lek per femer deri ne moshen 50 vjec takimi behet ne durres te interesuarat te medergojn mesazh ne kete fb m.facebook.com/mari.inter2?ref=bookmarks
Kerkoj nji femer
(Munih, TIRANA) Nese ti je e moshes 18-40 vjet je e bukur e arsimuar elegante intelexhente dhe je e gatshme per njelidhje separi sekrete e ma von te perhershme ateher je taman ajo qe kerkoj u...
Mashkull 29 vj per vajza & mami pa komplexe.Stop meshkujt
Mashkull 29 vj per vajza & mami pa komplexe.Stop meshkujt

(Elbasan, Elbasan) Henri 28 vj. Per gocat dhe mamit pa komplexe qe dine ceshte sexi pasioni..per te largu streset eperditshme per momente relaxi mes njeri-tjetrit ju pres permes emailt ose neper...
Per gocat dhe mamit pa komplexe.Stop gayt
Per gocat dhe mamit pa komplexe.Stop gayt

(Elbasan, Elbasan) Mashkull per goca dhe mami te nxehta pa komplexe qe dine ceshte pasioni kenaqesia ... Per njohjetakime dhe momente te bukura.kontakto ne email ose ne( fb ne foto). Ju pres

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale