|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 06 Korrik, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Tirona!
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Njohje, me pas ndoshta romance
(Durres, Durres) Ne peisazhin e magjis se pafund blu....tentova te gjej nje dashuri ose mirazh...por ti vajze po elexoje diku larg kete njoftim...dielli pikturonte vec sfonde vetmie ne plazh...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Djalë 24 vjeçar në kërkim të dashurisë
(TIRANA) Djalë 23 vjeçar në kërkim të dashurisë Përshëndetje, Unë jam Benedetto jam 23 vjec. Kamlindur ne shtator 1991 në Lushnje. Që nga viti 1995 unë jetoj në Padova n...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë kerkoj nje vajz per martes.
(itali, Itali) Deshiroj te njoh nje vajz nga shqiperia serioze nga 45 kg deri 55kg nga mosha 23 vjece deri 28.mekontak tani ne (00393886947975).
CERCASI RGAZZA PER COMPANIA
(TIRANA, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Salve mi chiamo marco 31 anni sono di rimini e per il momento mi trovo in albania precisamenta aTirana. per motivi di lavoro.mi piacerebbe conoscere qualche ragazza di qua per...
mjeku
mjeku

(prishtina, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem tung jam mjek punoj spital prishtin jetoj prishtin dardani jam 37 vjeqar deshiroj femera nga mosha25 deri 45 vjet tel +37744868242
Lidhje jasht martesore duke ruajtur privatesine
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djal 27 vjec i martuar kerkoj nje vajz ose mami per lidhe te fshehte 0692525ppw
Ragazzzo italiano in agosto er vacanze
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Ciao ragazzo italiano 33 anni saro mese di agosto in albania...cercho qualche ragazza o coppiatrasgressiva per passare le vacanze al sud di albania...aspetto i vostri contati...
lidhje sekrete
(durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jam nje djale 31 vjec i martuar kerkoj nje mami ose vajze per lidhje sekrete nga tr ose durresi nukka rendesi mosha pres tel 0674692818
Kerkoj nje masazhere per kohe pas kohe
(Prishtine)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj nje masazhere per kohe pas kohe, me me bere masazh. Pagesa sipas marreveshjes
njohje serioze
(london, Angli)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem pershendetje, jam i djal 28 vjeq. kerkoj lidhje serioze me nje vajze shqiptare ne angli.
OFERTA PER FEMRA
(PRISHTINE, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KOH PLOT ME KNAQESI (KNAQU MEJETEN) JETOJ NE PRISHTNE NESE KE NDJENJA LAJMROHU PERMES E-MAILIT.
OFERTA PER FEMRA
(PRISHTINE, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KOH PLOT ME KNAQESI (KNAQU MEJETEN) JETOJ NE PRISHTNE NESE KE NDJENJA LAJMROHU PERMES E-MAILIT.
OFERTA PER FEMRA
(PRISHTINE, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KOH PLOT ME KNAQESI (KNAQU MEJETEN) JETOJ NE PRISHTNE NESE KE NDJENJA LAJMROHU PERMES E-MAILIT.
OFERTA PER FEMRA
(PRISHTINE, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KOH PLOT ME KNAQESI (KNAQU MEJETEN) JETOJ NE PRISHTNE NESE KE NDJENJA LAJMROHU PERMES E-MAILIT.
OFERTA PER FEMRA
(PRISHTINE, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KOH PLOT ME KNAQESI (KNAQU MEJETEN) JETOJ NE PRISHTNE NESE KE NDJENJA LAJMROHU PERMES E-MAILIT.
kerkoj femra per seks...mosha nuk ka rendesi...mbi18....
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Seks me lek.....pagesa varet nga ju..... 400 euro per nje nate ..per femrat seksi.... Jam24...shum simpatik..sapo kam ardhur nga norvegjia...
mami per kenaqesi dhe sekret
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam Ermali nga tirana 34 vjec, i martuar. kerkoj nje lidhje thjesht per seks dhe sekrete. kushdeshiron te me shkruaje ne ermalprifti80@yahoo.com.
lidhje takime
(shqiperu, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza ne qofte se ka ndonje vajz ose mami per lidhje sekrete . jam teper sekret .jam i pashem etj x meshum konkaktoni ne add e emailit gimial111@yahoo.com ,ose ne numrin e cel 0683...
Kerkoj
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Persh. Jam Leo, kam jetuar 17vite jashte sapo jam shperngulur ne Tirane. Nuk njoh askend neTirane. Kam deshire te njoh dike qe te jet simpatike dhe intelektuale. Qe deshir...
KERKOJ NJE VAJZE TE SHENDOSHE
(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza QUHEM ENEA,JAM 36 VJEC ,I MARTUAR.KERKOJ NJE LIDHJE ME NJE VAJZE TE SHENDOSHE,MBI TE GJITHA TE JETEE SJELLSHME,0683248560
Kerkoj nje partnere seksi e rregult
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale 32 vjec simpatik dhe beqar. Me mungon shume ndjesia e seksit me nje vazje simpatike.Nuk ka gje te bukur sesa te ta kalsoh kohen ne krevat dhe te besh dashuri per...
KERKOJ VAJZA STUDENTE
KERKOJ VAJZA STUDENTE

(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza KERKOJ VAJZA PER SEX TRESHE JU PAGUAJ SH MIRE,,,,PREFEROJ STUDENTE,OSE DHE JO .KONTAKTevilmandi044@gmail.com
Per zonjat deri ne 50 vjec nga TR
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Per zonjat deri ne 50 vjec qe ndoshta nuk ndjehen te mbushura ose per ato qe kane deshire qe timesojne pervojen e tyre seksuale nje mashkulli. Jam nga Tr. Te interesuarat te k...
lidhje serioze
(tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jam nje djale 31 vjec beqar me shkolle e me pune te mire ,kerkoj nje vajze po me shkolle qe te jeteafer nga tr dr ose kj lidhje serioze per me shume me lajmeroni ju mirepres 0...
prishtina
prishtina

(prishtia, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem pershendetj dua qift femra kush deshiron **** ju mir peres +37745240117
kerkoj nje lidhje te fshehte
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Persh jam Klevisi nga tirana 25 vjec Deshiroj te kem nje lidhje te fshehte me nje vajze nga tiranaose nga rrethet Merrem me biznes Per me shume pres sms ne 0672946262 flm
kerkoj dicka reale dhe serioze
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Pershendetje se di sa funksionon por kerkoj nje vajz per dicka reale nje lidhje serioze. ....ngamosha 17 der ne 21 ..un jam 22 vjec .....kush e gjen veten ne kte sms te me te...
kerkoj per lidhje ose seks
(Shkoder, Shkoder)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Jam nga shkodra 26 vjec, trup sportiv serioz dhe shume i pashem nese ka ndonje te mire qeinteresohet te kontaktoje ne email eriden90@hotmail.com vetem serioz nga 28-40
Kerkoj cifte ose gra
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Mrd si jeni?jom m33 vjec 179gj 84kg nga tirona jom i interesuar per cifte dhe gra te cfaredo moshejom vetem aktiv qe mos te pyesni kot ne tel dhe jom 100% sekret,kom pas ekspe...
Looking for girls
(Shkoder, Shkoder)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Hi Girls, my name is Peter and I'm looking for girls or ladies over 18 years old to have some fun. Iprefer to meet at night time for a couple of hours and I promise a very goo...
per injorantet qe nuk dine shqip
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem per te gjithe ju injorantet qe nuk kuptoni shqip, ketu eshte per VAJZA KERKOJNE DJEM. shume ethjeshte, shume shqip. kulturohuni injorante
Kerkoj femera me ose pa pages mosha deri 30-vjec...
(TIRANE, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale 22 vjec, do te jem ne Tirane nga data 29 qershor deri ne 6korrik nqs ndonje femereshte e interesuar me ose pa lek, ose per pushime, te me shkruaj te adresa e ema...
koha eshte flori dhe sme ka premtuar te takoja ty
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza thjesht troc shqip dua te njihem me ty bukuroshe te tjerat ja leme kohes jam 36 vjec beqar dheskam te dashur do tiu lutesha vetem per ato femra qe vertet jane te inte...
kerkoj nje femer per pushimet verore
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi pershendetje bukuroshe nese dhe ti je vetem dhe ke menduar qe pushimet mos ti kalosh vetem me kontakto dh e me dt.1 korrik eja te shijojme reren ujin diellin. sdua asgje ve...
prsh
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza prsh jam ketu per nje njohje te re jam singell du te njoh djem dhe vaza per ti kenaqur jam nje djali mire i dashur dhe besnik ndoshta nuk eshte vendi i duhur po nejse kush te ...
prsh cuna
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem pershendetje si jeni une jam nje djal nga tr jam 23 vjec do doja te kisha lidheje me nje djal ngatr per eksperinca te reja sexi nu kam patur me par lidhje me nje djal jam d...
Mashkull I martuar per zonja dhe vajza!
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje mashkull 30 vjec I martuar, I pashem I arsimuar intelektual qefli e me fantazi te shfrenuarne shtrat, kerkoj te kaloje momente te bukura e kenaqesie me femra te cilat ...
Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare
Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare

(Kruje , Kruje)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Cili është problemi juaj? Kjo është një çështje e parave? Nëse është kështu, kjo do tëna interesojnë një OJQ kanë një kapital të konsiderueshëm të gatshëm ...
Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare
Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare

(TIRANA , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Cili është problemi juaj? Kjo është një çështje e parave? Nëse është kështu, kjo do tëna interesojnë një OJQ kanë një kapital të konsiderueshëm të gatshëm ...
Jetoj ne Germani. Kerkoj te njoh femra
(Hanover, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Dua te njoh femra te gjitha moshat.Pz nuk do zhgenjehen mos nguroni me shkruan ne email .
seks
(durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza deshiroj nje mami ose vajze per seks pagesen se kam prb
Prsh.,,,jam Mario 28 vjec..i martuar dhe me intereson sekret!!!
(tirane,elbasan, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam I martuar dhe me intereson sekret nese ka deshir naj mami e deshperuar pse qe ka birrin NEemrgracion Te me kontaktoj...theksoj sekret..nuk po le nr per arsyes Te privatsis...
Kerkoje nje vajze per lidhej.
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje me quajne Xhejms jame 21 vjec banoje ne Tirane kerkoje nje vajze per lidhje te moshe 18e larte. Per arsye te privacitetit do me pelqente te kntaktonit me email. ...
kom ardh prej jashtit, a ka naj femer per mu
(Prishtine)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kom ardhe prej jashtit ne kosov, a ka naj femer per me u taku koh pas kohe per qef, sa jom npushim?
Kerkoj nje lidhje serioze
(Tirana , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Persh, jam Leo 30vjec. Kerkoj dike te jet serioze Dhe e interesuar per nje lidhje serioze Dhesolide. Pres me kureshtje. Leo
Një vajzë vetëm për shoqëri
(Tiranë , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Përshëndetje Dua të kontaktoj një vajzë mbi 18vj.vetëm për pak momente intime kundrejtshpërblimit.
Ofroj te mbaje me lek ose paguaj qerane. 18-45
(Tirane, Durres, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam 23 , 188cm, sy blu, trup sportiv
kerkoj sex
(durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza kerkoj nje vajz per sex me pagese ju lutem me kontaktoni per cmimin sa doni sa e keni naten?
djali qe keni enderruar eshte ktu per ju
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jam nje djal nga tirana kam shum lek nese ka ndonje vajz qe do me pelqeje do bej cdo gje perate,,,ka ndonjera vevoj qe ti paguaj qeran e shpise?
kerkoj vajza per knaqsi zz
(london/tiran, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza pershendetje jam albi nga tr jetoj londer kerkoj femra per takime aventura ose serioz .. nese ka najfemer qe intereson tme shkruaj ne gusht vi ne shqiperi do rri 3 jave nese k...
kerkoj cifte per knanqsi
(london/tiran, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte pershendetje jam nga tirana jetoj londer ne gusht vi shqiperi kerkoj cifte serioza per treshe jamshum sekret nese ka naj cift serioz tme shkruaj ne gusht vi shqiperi do rri 3 ...
Njohje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Ckwmi jam nje djale 18 vjec jetoj ne tirane po kerkoj vajza per seks ska rendesi mosha vetem vajzame dergoni mesazh ne emailin:djali.djali123456@outlook.com
Dua te lidhem me nje vajz qe jeton Jasht shtetit.
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje po bej nje pershkrim per veten time jam nje djal nga jugu me banim ne Tirane jam 28vjec jam serjoz jam i gjat 191 centim gjyra syve jeshile hund vogel brun pak ze...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
tshirt Shqipe! Vlonjat!
Nënkategoritë:
    Djemte kerkojne vajza (406)
    Vajzat kerkojne djem (104)
    Vetem shoqeri (5)
    Lidhje romantike (101)
    Njerez te humbur (0)
    Zemër e vetmuar (18)
    çifte (12)
    Te ndryshme (4)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale