|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 26 Shtator, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Kerkoj njohje me nje vajze
(DURRES, Durres) Pershendetje jam ardiani nga Durresi 37 vjec kerkoj njohje me nje vajze ose grua te moshes rreth30vjec. Nese njohja do funksionoj mire mund te shkohet dhe me tej.Jam ne gjen...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Ne kerkim te njeriut ideal
(Albania, Durres) Pershendetje ! Jam nje vajze nga Durresi nderkohe jam me studime,merrem dhe me kulture egazetari,art. . Duke dashur te njoh nje djale serioz,te kompletuar me pune dhe arsim te...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Njohje dhe komunikim
Njohje dhe komunikim

(DURRES, Durres) PERSHENDETJE. UN QUHEM ARDI, NGA DURRESI (QYTET). JAM 28 VJEC, VENDALI, BEQAR, 1.7M 75KG, IVETPUNESUAR. INTERESOHEM PER NJE VAJZE NGA DURRESI, NUK KAM PROBLEME ORIGJINE APO FE...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Kerkoj nje vajze ose grua serioze per kunatin ne Canada
(Iceland , TIRANA) Jetojme jashte shtetit afer canadase. Kam kunatin te ndare 34 vjec dhe me dy femije. Kerkojm njevajze apo ndonje grua te ndare qe te martohet me te. Ju lutem vetem lidhje seri...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Vetem serjozisht
(Tirane , TIRANA) Prsh vajza jam Besi nga tr 27 vjec i bukur e shum simpatik,dhe shum mir nga ana ekonomike me bisnespersonal..deshiroj te njihem me vajza per lidhje serjoze mos te jet me shume...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Lidhje serjoze.E Divorcuar 28 vjeçe
(Tirane, TIRANA) Jam e interesuar per motren,ajo ka mbaruar shkollen e lart ,eshte 28vj,eshte vajze e cilter dheserzjoze ,ka apartamentin e saj afer k.zologjik Tirane ,eshte e divorcuar dhe ka...
-----0694894045-- -SMS---50 EURO
(FIER, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza MAMI,OSE VAJZE. FIER.BERAT.VLORE OSE QYTETET PERRETH. NUK JU ZHGENJEJ. TOP SEKRET. BERTI 32 VJ. bertiberti888@gmail.com
-----0694894045-- -SMS---50 EURO
(FIER, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza MAMI,OSE VAJZE. FIER.BERAT.VLORE OSE QYTETET PERRETH. NUK JU ZHGENJEJ. TOP SEKRET. BERTI 32 VJ. bertiberti888@gmail.com
-----0694894045-- -SMS---50 EURO
(FIER, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza MAMI,OSE VAJZE. FIER.BERAT.VLORE OSE QYTETET PERRETH. NUK JU ZHGENJEJ. TOP SEKRET. BERTI 32 VJ. bertiberti888@gmail.com
Pershendetje
Pershendetje

(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Per vajzat e interesuara nga tirana, jam 26 vj, ne maredhenie pune, i gjate simpatik,sybojeqielli...ju mirepres
Paguaj per femrat 18-20 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem kontaktoni nepermjet modulit per me teper
kerkoj nje femer per lidhje sekret
(tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem jam 30vjec, kam punen time privat, kerkoj nje femer per shoqeri, jam gati per ndim nga ana ekonomike
cifti kerkon femer dhe vetem
(tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem jemi cift kerkojm nje femer, m28 f27, me shkoll te larte, takim here par ne Skype, per ma shume infokontaktoni
Jam nje djale 30 vj tr kerkoj nje cift per mardhenie sekrete me fantazi ne sekret te plote
(Tirane-pall me shigjeta, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Pershendetje jam nje djale 28 vj i sapo ardhur nga londra jam mendje hapur jetoj ne tiranes, seriozdhe shume sekret po kerkoj nje cift vetem nga tr jo nga rrethet qe kane kush...
Kerkoj femer te cilter per tia kaluar super
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djale i cili kerkon nje femer per te provuar gjera te ndryshme ne sex dhe te eksplorojmenjeri-tjetrin. Dua te provoj pozicione te ndryshme dhe te fitojme sa me shume...
Kerkoj femer te cilter per tia kaluar super
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale i cili kerkon nje femer per te provuar gjera te ndryshme ne sex dhe te eksplorojmenjeri-tjetrin. Dua te provoj pozicione te ndryshme dhe te fitojme sa me shume e...
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje komp...
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje komp...
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje komp...
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje komp...
Psikologu Per Ty
(BERAT, Berat)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Mos harro asnjëherë parimin kryesor, se cilësija e jetës tënde varet nga cilësia e komunikimitqë ke. Domethënë mënyra se si komunikon me të tjerët dhe çfarë ësh...
OFERTE E LIMITUAR.
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Per te gjitha femrat 18÷36 vjec. Ose cifte qe vertete duan te provojne dicka ndryshe. E theksojvetem femra dhe cifte. Deri me dt 10 jam ne tr. Tl 0696404361
OFERTE E LIMITUAR.
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Per te gjitha femrat 18÷36 vjec. Ose cifte qe vertete duan te provojne dicka ndryshe. E theksojvetem femra dhe cifte. Deri me dt 10 jam ne tr. Tl 0696404361
OFERTE E LIMITUAR.
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Per te gjitha femrat 18÷36 vjec. Ose cifte qe vertete duan te provojne dicka ndryshe. E theksojvetem femra dhe cifte. Deri me dt 10 jam ne tr. Tl 0696404361
dua nje femer per martese qe jeton jashte shqiprise te jete serjoze
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem kerkoj nje femer 23-33 6 une jam 30 vjec te jetoje jashte shqiperise dua nje lidhje serjoze jam perfamilje flasim viber0355 69 4700652
Djali i embel i virgjer
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur palestruar. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Kerkoj nje vajze per here te pare...
Djali i embel i virgjer
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur palestruar. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Kerkoj nje vajze per here te pare...
Djali i embel i virgjer
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur palestruar. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Kerkoj nje vajze per here te pare...
Djali i embel i virgjer
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur palestruar. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Kerkoj nje vajze per here te pare...
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte super ofert me shkruani nga moduli
Per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza super ofert me shkruani nga moduli
Per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem super ofert me shkruani nga moduli
Per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza super ofert me shkruani nga moduli
ofert
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza super ofert me shkruani nga moduli
Vetem per femrat...
(tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Jam nje vajze 24vj jam kthyer nga jasht dhe kam pasur shum eksperienca me femrat deshiroj te njihemme.nje vajze ose nje zonje e cila do nje dicka ndryshe me nje femer tjeter...
lidhje serioze
(elbasan, Elbasan)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem pershendetje, jam nje djal 35 vjec deshiroj te njoh nje vajze per lidhje serioze, kush eshte einteresuar te me kontaktoje ne 0675702624.
lidhje serioze
(elbasan, Elbasan)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza pershendetje, jam nje djal 35 vjec deshiroj te njoh nje vajze per lidhje serioze, kush eshte einteresuar te me kontaktoje ne 0675702624.
NJOHJE ME FEMRA
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje,jam Eri nga tr 29 vjec dhe kam deshire te njihem ne femra te cdo lloj moshe,pershoqeri,aventura,seks,cfare te doni,ua plotesoj te gjitha...ju pres ne whatup si fi...
24cm
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem 24 cm vetem per femra ne skype dhe takime, edhe cifte me verifikim ne kamera. theksoj vetem perfemra dhe cifte. me shkruani me ane te modulit
-----0694894045-- -SMS---
(fier, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jap 50 euro per nje ore ndryshe. nuk ju zhgenjeje. bertiberti888@gmail.com
-----0694894045-- -SMS---
(fier, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jap 50 euro per nje ore ndryshe. nuk ju zhgenjeje. bertiberti888@gmail.com
24cm vetem per femra
24cm vetem per femra

(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza vetem per femra 24 cm kush do ta shikoje ne kamera ne skype ose oovoo te me shkruaje me ane temodulit, theksoj vetem femmra dhe cifte ne kamera. edhe per takime mbas njohjes ...
jemi cift
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte kerkojme nje cift ose femer per sot ne tirane jemi swrioze dhe sekret mosha jone 35f 40m nakontaktoni ke moduli flm
Psikologu Per Ty
(BERAT, Berat)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Mos harroni asnjëherë parimin kryesor, se cilësija e jetës suaj varet nga cilësia e komunikimitqë keni. Domethënë mënyra se si komunikoni me të tjerët dhe çfarë ...
Kerkoj pasiv me vend 18-23 vjec
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem per me shume kontaktoni ne modul.
Jam nje djal bisex kerkoj shoqeri me nje vajze lesbike
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Per vajzat less qe kerkojn te ken shoqeri me nje djal bisex te me kontaktojne. Jam i arsimuar ikulturar dhe serioz. Faleminderit
Kerkoj djem pasiv 20-22 vjec
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Per te gjith djemt pasiv qe kerkojn momente te te bukura te me shkruajne
Masazhe relaksuese dhe erotike
(tiran, Durres)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Ofroj masazhe relaksues dhe erotike personale ne ambjentin qe ju zgjidhni vetem per femra. Per teinteresuarat kontakt permes modulit

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale