|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 18 Dhjetor, 2014 Prizren, KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Prizren / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj Pune Si Perkthyes Shqip-Serbisht/Seeking for a Job as a Translater Albanian-Serbian
(Rahovec / Kosove) I have an extensive experience in security related issues working with OSCE.I have been working forOSCE Office Rahovec/Orahovac as a security guard.I started working with OSCE...
Kerkoj Pune Si Perkthyes Shqip-Serbisht/Seeking for a Job as a Translater Albanian-Serbian
(Rahovec / Kosove) I have an extensive experience in security related issues working with OSCE.I have been working forOSCE Office Rahovec/Orahovac as a security guard.I started working with OSCE...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (0)
    Kerkoj Pune (2)
    Kurse kompjuteri (0)
    Perkthyes (1)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (0)
    Sherbime (0)
    Mjekesi (0)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (0)
    Te ndryshme (0)
    Babysitter ,Dado (0)
Eja në ALBtelecom!
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale