|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 01 Prill, 2015 Prishtine, KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
KOSOVA / Prishtine / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
kerkoj pune
(drenas prishtine) erkoj pun si shofer shperndarje te mallrave,pune ne depo tmallrave etj..vozis ndonje kombi apondonje mini kamione..kam kategorin B e C1 dhe C
shofer apo qfardo pune
(drenas,,prishtin) jam mbajtes i familjes dhe kerkoj pune si shofer me kategori B dhe C1 ose C,,,,,rajoni drenas fushekosov prishtine.....faleminderit
Jurist
(Hogosht) Jam Jurist i diplomuar dhe kerkoj pun ..
kerkoj pune
(MAZEDONI ) PERSHENDETJE!Jemi 2 persona nga Shqiperia.kerkojme te punesohemi ne maqedoni ne ndonje fabrike sipunetor jam me eksperience pune ne fasoneri.kerkoj te punesohem ne kazino.na ...
mjeshter i ndertimatris
mjeshter i ndertimatris

(prishtine) bej renovime gjenerale te mbrendshme dhe te jashtme me nje pervoj mbi 15 vite
mjeshter i ndertimatris
mjeshter i ndertimatris

(prishtine) bej renovime gjenerale te mbrebdshme dhe te jashtme,kryej te gjitha punet me nje pervoj mbi 15 vite
Kerkoj Pune si Perkthyes Frengjisht-Shqip
(Preshtine) **Kerkoj si perkthyes nga Frengjishtja ne Shqip apo anasjelltas,pervoje 5 vjeçare ne Belgjik,di teshkruaj gramatike,lexoje si dhe te perkthej ne te folur apo ne te Shkruar **...
Xhemail Mojleri
Xhemail Mojleri

(Prishtinë) Kryejmë këto punë: 1.Ngjyrosje 2.Glet 3.Fasadë 4.Knauf 5.Izolime
Agjent Shitje/ Menagjer Shitje
(Prishtine , Mitrovice, Prizeren, Gjilan, Ferizaj, ) Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes,Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per individet te cilet kerkojne nj...
Kerkoj Pune (Si Perkthyse Gjuhes Frange e Gjuhes Shqipe). Di te flas Gjuhen Angleze
( Prishtine, Vushtrri, Mitrovice) Kerkoj pune si Perkthyse Frangjisht-Shqip(Francais-Albanais). Di te flas Gjuhen Frange te lexoj teshkruj. Jame 23 Vjeqare jame njeri serjoz ne pune te interesurarit mundet q...
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (29)
    Kerkoj Pune (10)
    Kurse kompjuteri (0)
    Perkthyes (9)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (0)
    Sherbime (6)
    Mjekesi (4)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (7)
    Te ndryshme (0)
    Babysitter ,Dado (0)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale