|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Prill, 2018 KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
Kerkojm pune
(Bosne, Prizren) Pershendetje per te gjithe Jam nje femer e cila deshiron te punesohem ne Zvicer apo Gjermani per Pastrime perkujdesje te gjithe ata qe kan nevoje per keto te lamerohen Ju l...
Kerkoj te punesohem në Prizren
(Tirane, Prizren) Përshëndetje. Jam Erlindi (31 vjeç) dhe kerkoj te punesohem në Prizren në supermarkete sisistemues raftash (pasi kam dhe një eksperiencë 3 vjeçare).... ose edhe në...
Kerkoj pune ne zvicer apo gjermani
(Gjilan, Gjilan) KERKOJ PUNE NE ZVICER APO GJERMANI JAM 26 VJEQ NGA GJILANI
Kerkoj pune ne zvicer
(Gjilan, Gjilan) Kerkoje pune ne Zvicer cfardo qe te jete ajo jam 26 vjeqar te interesuarit kontaktoni ketubessi03@hotmail.com faliminderit
kerkoj pune si menagjer hoteli 25 vite pervoj pune
kerkoj pune si menagjer hoteli 25 vite pervoj pune

(peje, Peje) pershendetje kerkoj pune si menagjer hoteli restoranti apo marketi kam pervoj pune mbi 25 vite kampune ne peje dhe ulqin garantoj suksese ne pune krejm me marveshje jam fam...
Agjent Shitje/ Menagjer Shitje
(Prishtine , Mitrovice, Prizeren, Gjilan, Ferizaj, , Prishtine) Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes,Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per individet te cilet kerkojne nj...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale