|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 20 Prill, 2014 KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
kerkoj pune si menagjer,kamarjer,,,,,,,
(peje, Peje) pershendetje jam nga peja jam familjar dhe kerkj pune mbi 22 vite punoj si menagjer, asistentadministrativ, agjent tregtar, sektorist, kamarjer,shankist, ndihmes kuzhinjer et...
Kerkoje pune specialist duralumini
(Tirvne, Prishtine) Kerkoje pune duralumin ne kompanite e ndryshme Kosovare. Jam 30 vjec dhe kam 11 vjet eksperiencepune ne kete fushe. Jetoje ne Tirane por jam i interesuar te zhvendosem ne Koso...
kerkoj pune
(jasht vendit, Peje) Kerkoj pune jasht vendit si banakier ose kamarier kam provoj 8vite andaj te interesuarkotaktkoni Permes email. visi_arta@hotmail.com ...
Kerkoj pune - Kontabilist
Kerkoj pune - Kontabilist

(Prishtine, Prishtine) Bëjmë udhëheqjen e librave të kontabilitetit për biznese të vogla dhe tëmëdha, përgatitjen e pasqyrave financiare, plotësimin e formularëve të të gijtha llojev...
OFROJM SHERBIM PER MIREMBAJTJE TE KOMPLEKSEVE BANESORE
OFROJM SHERBIM PER MIREMBAJTJE TE KOMPLEKSEVE BANESORE

(PRISHTIN, Prishtine) N.SH.H2O SUPER OFERTE OFROJM SUPER OFERTE PER KOMPLEKEBANESORE 1.PASTRIMI IMBRENDESHUM 1.1.KORIDORI - SHKALLETE TRE HERE NE JAVE 1.2.PODRUMI 1....
kerkoj nje perkthyse e gjuhes turke
(prishtine, Prishtine) ne kompania minerals grup kerkojmi nje perkthyse ne turqisht shqip kontaktiarmendi_hyseni@hotmail.com
Kuzhinjer fast food
(prishtin, Prishtine) Jam kuzhinjer me provoi 16 vjeqare Fast food
KURSE GJERMANISHT ,Anglisht FRENGJISHT=-PER BASHKIM FAMILJARE
KURSE GJERMANISHT ,Anglisht FRENGJISHT=-PER BASHKIM FAMILJARE

(prishtine, Prishtine) kURSE GJuhesh GJERMANISHT per doktore ,inxhinjere ,studente dhe per BASHKIM FAMILJARE neGjermani e Austri ushtrojme testet e ambasades dhe ju kaloni provimin me heren...
kerkoj pune 24 vjet pervoj pune
(peje- uIqin, Peje) pershendetje jam kujta nga peja kerkoj pune ne keto drejtime si menaxher, asistent administrativ,administrim biznes, agjent tregtar, kompjutera, kamarjer,barmen, ndihmes kuz...
Agjent Shitje/ Menagjer Shitje
(Prishtine , Mitrovice, Prizeren, Gjilan, Ferizaj, , Prishtine) Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes,Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per individet te cilet kerkojne nj...
Kerkoj Pune (Si Perkthyse Gjuhes Frange e Gjuhes Shqipe). Di te flas Gjuhen Angleze
( Prishtine, Vushtrri, Mitrovice, Prishtine) Kerkoj pune si Perkthyse Frangjisht-Shqip(Francais-Albanais). Di te flas Gjuhen Frange te lexoj teshkruj. Jame 23 Vjeqare jame njeri serjoz ne pune te interesurarit mundet q...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (27)
    Kerkoj Pune (11)
    Kurse kompjuteri (0)
    Perkthyes (10)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (0)
    Sherbime (1)
    Mjekesi (0)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (0)
    Te ndryshme (0)
    Babysitter ,Dado (1)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale