|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 19 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Zonje per pastrim - 4 ore ne dite
(Tirane, TIRANA) Kerkohet te punesohet nje Zonje e cila duhet te kujdeset per pastrimin e 2 banesave ne te cilatbanojne disa te huaj. Personi duhet: - Te angazhohet nga 2 ore ne dite ne ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Marketing Me Kohë të Plotë
(TIRANE, TIRANA) **Përshkrimi I Punës** Pranë shoqërisë sonë “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore” punanënkupton të menduarit në mënyrë kreativedhe dhënie të zgjidhjeve nov...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Tirane & Vlore, kerkohen Operator Telefonik & Supervisor
(TIRANE, TIRANA) **ABSS shpk** è una società italiana con un esperienza lunga e di successo nel campo degli ContactCentres in Italia e al estero, premiata diverse volte per la qualità e aff...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Lajmerime.com kerkon person per menaxhimin e platformes www.mirupafshim.com
(TIRANE, TIRANA) LAJMERIME.COM – portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret, kerkon te punesoje njeperson te motivuar ne per te ndjekur ecurine e proceseve tek portali i www.mir...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Lajmerime.com KERKON Agjent Shitje/ Menaxher Shitje
Lajmerime.com KERKON Agjent Shitje/ Menaxher Shitje

(TIRANE, TIRANA) Pershkrimi i punes Lajmerime.com – portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret, kerkonte punesoje nje person te motivuar ne pozicionin e: Agjent Shitje P...
ofert per mirembajtjen e komplekseve banesore
(prishtin, Prishtine) Ofert ofert kerkojm komlekse banesore permiremjtjen e higjenes mbrenda dhe jashte objektitmirembajtja do te behet 3 here ne jave kridori me shkalle ndersa podrumi garazhat do...
Operatore telefonik
(TIRANA) Albacall sha Kerkon Operator back office me aftesi te shkelqyera me shkrim ne nje nga gjuhëte mëposhtme : 1. Spanjisht + Italisht/Anglisht  2. Portugalisht + ...
Kerkoj nje person per governante / babysitter ne France
(Paris, Te gjitha qytetet) Mirdita, kerkoj nje vajze/gru shqiptare te sjellshme dhe te rregullt, per me rujt nje femi 1 vjeçper disa muaj, e strehuar dhe e ushqyer tek familja jone. Pagesa 500 € / mu...
Ndihmes Guzhinier me pervoje dhe te zoteroj mire gjuhen Italiane
(vlore, Vlore) Kerkojme 1- Ndihmes Guzhinier me pervoje dhe qe te zoteroj mire gjuhen Italiane, kemi njeRestorant - Pizzeri me guzhinier Italian te cilin e mbajme hapur gjate gjithe v...
Kerkoj pun
(Fier, Fier) Sapo jam kthyer nga greqia, dhe po kerkoj nje Pune ne zonen patos- fier. Zoteroj gjuhet, anglisht,italisht, greqisht, si dhe mjaftueshem spanjisht. Jam 32 vjec dhe me aftesi t...
Kurse gjuhesh GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
(Ulpiane, Prishtine) Ne shkollen e gjuheve Juvi ju mund ti mesoni gjuhet e huaja permes metodave me te avancuara dhe dote arrini suksesin qe deshironi. Kurse te rregullta , grupore dhe indivi...
KERKOHEN 2 OPERATORE TELEFONIKE ME EKSPERIENCE
KERKOHEN 2 OPERATORE TELEFONIKE ME EKSPERIENCE

(Vlora, Vlore) Një kompani leader në Itali në fushën e asistencës teknike të pajisjeve, përzgjedh 2operatore telefonike me përvojë të dëshmueshme dhe ekspertizë në kujdesin ndaj...
KERKOHEN 2 OPERATORE TELEFONIKE ME EKSPERIENCE
KERKOHEN 2 OPERATORE TELEFONIKE ME EKSPERIENCE

(Vlora, Vlore) Një kompani leader në Itali në fushën e asistencës teknike të pajisjeve, përzgjedh 2operatore telefonike me përvojë të dëshmueshme dhe ekspertizë në kujdesin ndaj...
OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon, 50000EUR
OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon, 50000EUR

(Durres, Mali Robit, Prishtine) **Shiten 2 banesa tek Mali Robit, ne nje kompleks te gjelberuar pallatesh, afer rruges nacionaleedhe 200 metra nga deti.(tek hotel Onufri).Njera banes esht ne kat te tret, e t...
Arkitekt
(Durres, Durres) Durres, ofroj vend pune ARKITEKT Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar...
Inxhinier Ndertim
(Durres, Durres) Durres, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej meshume se 20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit d...
Ofrojm Pune Qe Punohen nga Shtepia
(Kumanove, Kumanove) Ofrojm pun Per Femra te Moshes 19-35 Vjeqare. Mundesisht te ket njohuri edhe ne GjuhenAngleze. Te Njof Pak Punen e Kompjuterit e me tutje i spjegojm ne. Me saktesisht ne...
**Planet Call cerca 30 Opertatori per campagnia VO...
**Planet Call cerca 30 Opertatori per campagnia VO...

(TIRANA) **Planet Call cerca 30 Opertatori per campagnia VODAFONE casa** Parli bene l’italiano e cerchiun lavoro part time da abbinare agli studi? Ti piace lavorare in un ambiente...
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE  QYTETIN E PEJES E RRETHIN
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE QYTETIN E PEJES E RRETHIN

(PEJ, Peje) AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME -V.I.P-a ...... ju perzanton PLLACAT -TOKA- SHTEPIJAT - BANESAT NEPEJ E RRETHIN .. ky AGJENCION ESHT I THEMELUR QYSH NE VITET E PAS LUFTES J...
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE  QYTETIN E PEJES E RRETHIN
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE QYTETIN E PEJES E RRETHIN

(PEJ, Peje) AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME -V.I.P-a ...... ju perzanton PLLACAT -TOKA- SHTEPIJAT - BANESAT NEPEJ E RRETHIN .. ky AGJENCION ESHT I THEMELUR QYSH NE VITET E PAS LUFTES J...
Call Agent
(Prishtine, Prishtine) PRO-CALL Prishtine PRO-CALL sucht (20) Qualifizierte Agenten-in fuer UMFRAGE Produkt die fliesenddeutsch sprechen. ALTER: AB 18 JAHRE Sie ERWARTET 1.Profisioneles Managm...
Kerkojme agjent/e shitjesh
(Tirane, TIRANA) KOMPANIA ME PROFESSIONAL DISTRIBUTOR I ME PROFESSIONAL DHE FAIPA HAIR PER SHQIPERINE KERKON TEPUNESOJE:AGJENT/E SHITJESH. Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhteme: 1...
Fund Raising
(Prishtine, Prishtine) Kerkohet nje mashkull/femer qe flet anglishten rrjedhshem,pa gabime Wanted perfect englishspeaker for more info email us
masazher profesional 045 689 605
masazher profesional 045 689 605

(prishtina , Prishtine) masazheri relax, antistres , anti celulit 15 ewro Bekimi 045689605 thirni kur doni , vij tek Ju apo dikund ?
babysitter per zvicer
(babysitter per zvicer, Kumanove) kerkojm Babysitter,per nje femi. Bagesa te 300fr.per muaj. ushqimi dhe banimi te na. dhe memdimukapak punt e shtepis. dhe ju lutem thirje serioze. 076 271 80 04 ose 055 6...
kerkojm Babysitter per zvicer
(bebysitter per zvicer, Shkup) kerkoj bebisiter per nzvicer per ruajtjen e nji femie pagesa 400fr na kontaktoni ne nr etel0762718004 ne fix 0556403717
Agjent Marketingu
Agjent Marketingu

(Tirane , Rezidenca Kodra e Diellit A/ O 1 Selite, TIRANA) Agjente Marketingu Puna konsiston ne kufje. Vetem per persona qe: Kane njohuri shume te mirate gjuhes Italiane, jane te disponueshem per te punuar full time, jane energj...
shitje toke
(povelcé fier, Fier) Pranoj té ndérroj me 2 apartamente né Fier2.8hektar toké me dokumenta nè povelcè 3km largdetit tel0697911097
shitje toke
(povelcé fier, Fier) Pranoj té ndérroj me 2 apartamente né Fier2.8hektar toké me dokumenta nè povelcè 3km largdetit tel0697911097
Financier
(Durres, Durres) Kompania PESPA & ALBANIA ALUMIN ve ne dispozicion, pozicionin vakant te punes per Financier/e. Aplikanti duhet te plotesoje kushtet e meposhteme: 1. Te kete mbaruar st...
SHERBIM TRANSPORT PASAGJER
(TIRANE, TIRANA) OFROJ SHERBIM TRANSPORT PASAGJER ME MJETIN TIM 6+1 OPEL PRODHIM I VITIT 2001 MJET SHUME KOMOD.SHERBIMI OFROHET TAKSI NE ÇDO MOMENT GJATE 24 OREVE. ÇMIMI ESHTE 6000 LEK TE VJ...
Data entry workers required urgently. No upfront fees required.
Data entry workers required urgently. No upfront fees required.

(tirane\shqiperi, TIRANA) Earn $4000.00USD per month, No marketing / No MLM . We are offering a rare Job opportunity where youcan earn from home using your computer and the Internet part-time or full-t...
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë

(PRIZREN, Prishtine) Të ndëruar klient/e tani pranë Agjencionit “PROMOKOS“ mund të aplikoni pa pagesë përpunësim sezonalë në Kanada,për të aplikuar ju duni te vini në zyrë pran ...
Durres, ofroj vend pune Real Estate
(DURRES, TIRANA) Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen tone: info@usluga-al.com Kriteret eaplikimit: Aplikantja duhet te kete njohje te mire te Italishtes dhe Anglis...
Operatore Telefonik
(Tirane, TIRANA) Albacall sha cerca operatori telefonici in lingua italiana per attività Inbound / servizioclienti dei più famosi gestori telefonici italiani. Se vuoi esercitare le t...
Kerkohet farmacist me license
(Klinika Erton. Rr. Don Bosko P. 92, TIRANA) Kerkojme oer te punesuar nje farmacist me license dhe eksperience pune. Paga e kenaqeshme plussigurimet.
Ofrohet vend pune network part time
(on line/shtepi, TIRANA) Ofrohet vend pune per cdo individ qe ka deshire te konsistoje ne shperndarjen e nje faqe internetiduke u paguar deri ne 40 $ ne dite. http://VisitsToMoney.com/index.php?refId...
kerkoj 1 estetiste te pergjithshme dhe 1 specialiste thonjsh
(TIRANA) Ne rrugen MYSLYM SHYRI eshte hapur nje qender SPA KERKOHEN 2 VAJZA : 1-TE KETE EKSPERIENCE NEBERJEN E THONJVE ME XHEL , TIPSA ETJ 1-TEKETE EKSPERIENCE PER ESTETIKE TE P...
Durres, ofroj vend pune Real Estate
(DURRES, Durres) Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen tone: info@usluga-al.com Kriteret eaplikimit: Aplikantja duhet te kete njohje te mire te Italishtes dhe Anglis...
Kerkohet parashikues letrash
(Albania, TIRANA) Kerkohet parashikues letrash me eksperience te meparshme . Puna ofrohet ne komoditet te plote ngatelefoni dhe punohet nga shtepia (NGA CDO RRETH I SHQIPERISE). Oraret e punes ...
R&D and Quality Controll, Regulatory Affairs Management.
(Tirane, TIRANA) Pershendetje, jam Alda Hasani, e diplomuar ne Siena te Italise, ne Fakultetin e Farmacise, klasaShkenca dhe Tecnologji Farmaceutike, profili Shkenca dhe Teknologjia e Prod...
Durres, ofroj vend pune Real Estate
(DURRES, Durres) Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen tone: info@usluga-al.com Kriteret eaplikimit: Aplikantja duhet te kete njohje te mire te Italishtes dhe Anglis...
Punonjes ne Kompani Real-Estate & Turizmi
Punonjes ne Kompani Real-Estate & Turizmi

(Tirane, Zona e Bllokut, TIRANA) Albania Property Group eshte nje kompani qe operon ne sektorin e real estate ne qytetin e Tiranesdhe ne bregdetin Shqiptar. Per nevojat e zgjerimit te aktivitetit kerkojme ...
Kerkojme grua/vajze per ta punesuar per kujdesin e nenes.
(Zvicer, Te gjitha qytetet) Kerkojme nje grua ose vajze te sjellshme per ta punesuar per keujdesin e mamase e cila jeton me mua( e bija ) dy vajzat dhe babi im. E cila aktualish eshte e semure me depres...
KURSE GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT
KURSE GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT

(PRISHTINE, Prishtine) SHkolla JUVI ofron kurse gjuhesh kualitative nga nivelet fillestare deri te ato me teavancuara ANGLISHT per femije dhe te rritur, bashkim familjare GJERMANISHT per st...
KERKOHET FALLXHOR/E
(NE TE GJITHE SHQIPERINE, TIRANA) Kerkohet nje person qe di te shohe fall. Puna ofrohet ne komoditet te plote nga telefoni dhe punohetnga shtepia (NGA CDO RRETH I SHQIPERISE). Oraret e punes jane fleksibel. Pe...
KERKOHET FALLXHOR/E
(NE TE GJITHE SHQIPERINE, TIRANA) Kerkohet nje person qe di te shohe fall. Puna ofrohet ne komoditet te plote nga telefoni dhe punohetnga shtepia (NGA CDO RRETH I SHQIPERISE). Oraret e punes jane fleksibel. Pe...
OFROJ VEND PUNE AGJENT SHITJE
(Tirane, TIRANA) Kompania A&B-2 shpk me vendodhje ” Rr. 5 Maji , prane ish pelicerise Tirane”, kerkon tepunesoje Agjent Shitje ne terren. Te kete eksperience pune mbi 2 vjet ne kete...
SHERBIM TRANSPORT 24 ORE.
(TIRANE, TIRANA) OFROJ SHERBIM TRANSPORT ME ÇMIM SHUME TE ARSYESHEM, MADJE ME LIRE SE ÇDO PERSON TJETER QE E OFRONKETE SHERBIM. MAKINA ESHTE E VITIT 2001 DHE KA KAPACITET PER 6 VETA NJEHERES...
CONSULENTI DI MARKETING
(L.Vasil Shanto, Rr.Qemal Dracini, 05 tek SAHATI, Shkoder) XLWorld sta reclutando CONSULENTI DI MARKETING Vieni nella nostra squadra e guadagna 244 LEK/oracome consulenti di Marketing, per outbound e per nuovi pogetti in lingua itali...
Financier-Kontabilist
(Tirane, TIRANA) Kerkoj te punesohem si Financier ne ndonje firme apo kompani private.Kam eksperience pune 15 vite neprofesion.Punoj dhe si Financier par-time.
Financier-Kontabilist
(Tirane, TIRANA) Kerkoj te punesohem si Financier ne ndonje firme apo kompani private.Kam eksperience pune 15 vite neprofesion.Punoj dhe si Financier par-time.
KERKOHET EEKTRICIST
(TIRANE, TIRANA) KERKOHET ELEKTRICIST MOSHA DERI NE 27 VJEC 0666660468
nikon d5200
nikon d5200

(lushnje, Lushnje) SHITET NIKON D5200 24 megapixel I RI (AS 1000 SHKREPJE) BLERE NE ITALI ME GARANCI +LENTE 18-200TAMRON E RE ME GARANCI BLERE NE ITALI + BLIC I PERDORUR ORIGJINAL NIKON SB600 + ...
Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në...
Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në...

(Prishtine) Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në kërkim të një pune pa ju shkëputur ngamësimet tuaja apo koha juaj e lirë, Student Club Card ju ofron mundësinë të p...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   Tjeter ›  E fundit

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (128)
    Kerkoj Pune (32)
    Kurse kompjuteri (3)
    Arsim dhe Trajnim (19)
    Perkthyes (28)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (1)
    Sherbime (1)
    Mjekesi (0)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (0)
    Te ndryshme (11)
    Babysitter ,Dado (2)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale