|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 30 Korrik, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Lajmerime.com kerkon person per menaxhimin e platformes www.mirupafshim.com
(TIRANE, TIRANA) LAJMERIME.COM – portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret, kerkon te punesoje njeperson te motivuar ne per te ndjekur ecurine e proceseve tek portali i www.mir...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Lajmerime.com KERKON Agjent Shitje/ Menaxher Shitje
Lajmerime.com KERKON Agjent Shitje/ Menaxher Shitje

(TIRANE, TIRANA) Pershkrimi i punes Lajmerime.com – portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret, kerkonte punesoje nje person te motivuar ne pozicionin e: Agjent Shitje P...
Nje Eksperience e re...Nxitoni 280-LEK ORA!!! (Operator/e)
(Tirane, TIRANA) Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Nje Eksperience e re...Nxitoni 2-EURO ORA!!!(Operator) DirectCall nisma më novative në Tiranë ju jep mundësi punësimi duke fil...
Oeratori telefonici
(Tirane, TIRANA) Cercasi Operatori per attivita Outbound , campagna Telecom Italia. Ambiente giovane, accogliente, ebuone possibilita di crescita. Posizione favorevole, si trova presso Rr. M...
Manakiere (F) dhe Kamarier (M)
(TIRANA) Kerkojme banakiere (femer) me eksperience te gjate. Mosha deri 45 vjec. Mundesisht te banojeperreth zones se Rr 'Elbasani' pasi dhe lokali eshte prane Shkolles se Baletit. ...
Shitëse
(Tirane, TIRANA) Për një nga dyqanet tona optike, ne jemi në kërkim të një shitëse. Kriteret që kandidatiduhet të përmbushë: - Të ketë eksperiencë pune (minimumi 1 vit në nj...
Elektroauto
(Tirane, TIRANA) Kerkohet nje elektro- auto ose nje mekanik me arsim te mesem profesional ne fushen ekerkuar. Cel. : 0682091480
Operatore Internet Caffe
(Tirane, TIRANA) "Internet & Games Center Redi" kerkon te punesojë 1 (një) Operatore (F), kandidatete përzgjedhura duhet te plotësojë këto kushte: 1) Te jete e kominikuesh...
Golf IV, viti ’01,
(TIRANA) Golf IV, viti ’01, nafte, motorr 1.9 TDI te kuqe, me stereo, tv, disqe sport, amortizim sport,ngjyre blu e erret, xhama te zinj origjinal me leje, dokumenta te rregullta, si...
Mesues/e Biologji-Kimi
(Tirane, TIRANA) SHKOLLA 9 VJECARE JO PUBLIKE "DRITA E DIJES" Kerkon te punesoje: Mesues/e Biologji-KimiKriteret Pervoje te gjate me nxenesit Pasion Perkushtim Adresa: Tirane e Re, r...
Student per pikture
(Tirane, TIRANA) Kerkohet nje student i deges se piktures i cili merret me vizatime ne mur. Kandidatet mund tetelefonojne ne nr: Telefon: 04 2268601 Celular: 0692778330
Punetore Shtepie
(Tirane, TIRANA) KERKOJ NJE PUNETORE SHTEPIE, 30-40 vjec, puna 3 ore ne dite. Paga 6000 Lek/muaj. Adresa: Prane Zogutte Zi
Punetore Shtepie
(Tirane, TIRANA) KERKOJ PUNETORE SHTEPIE, mosha deri 30 vjeç, pagesa e kenaqshme, te gjitha shpenzimet e hequra, dote jetoje ne familje. Adresa: Babrru
Banakiere (F)
(Tirane, TIRANA) WINE BAR XHAKI Kërkon të punësoje: Banakiere (F) Mosha 25-35vjece Puna me turne Me eksperiencepune Paga e kenaqshme Adresa: Parku i autobuzave, qendra Condor, rr. "Kav...
Banakier + Nd/Banakier + Kamarier
(Tirane, TIRANA) DIAMOND COFFEE Kerkon te punesoje Banakiere Paga 30.000 Lek Nd/ Banakiere Paga 18000 Lek KamarierPaga 15000 Lek Adresa: Rr. "Don Bosko", kompleksi Vizion +
Kamarier + banakier
(Qeparo, TIRANA) Valta Resort ne Qeparo Sezonale Kerkon te punesoje: 3 kamarier restoranti per sezonin e plazhit 1Banakier per sezonin e plazhit Duke filluar nga 1 Qershor deri ne 30 Shtator 2...
Recepsionist/e
(Tirane, TIRANA) Kerkohet Recepsionist/e Te dijne gjuhen angleze Menaxher/e Me eksperience pune Adresa: Rr. “4Deshmoret”, siper Gjimnazit “Partizani" Nr. tel 0682029118/ 06720607...
Picajol - Banakier
(Tirane, TIRANA) KAZ BAR Kerkon te punesoje: - Picajol - Banakier Eksperienca e punes e detyrueshme Adresa: Rr."Sami Frasheri", prane Juveniljas se Vjeter, ish Roteori
Punonjese supermarketi
(Tirane, TIRANA) SUPERMARKET NE PER JU Kerkon te punesoje: Punonjese ne kater njesite e tij ne adresat: BulevardiZogu I, Tirana e Re, Selite dhe 21 Dhjetori, Te interesuarat te paraqiten prane...
Pjatalarese
(Tirane, TIRANA) PICERI GOLOSA Kerkon Pjatalarese Adresa: Tek 9 kateshet, Kompleksi Galeria
Menaxher/e
(Tirane, TIRANA) ZGARA IME Kerkon te punesoje Menaxher/e Me eksperience pune Punetore (F) Adresa: Tek "21Dhjetori", perballe hotel Mondial
Kamarier me eksperience pune
(Tirane, TIRANA) Restorant tek RTVSH Kerkon Kamarier Me eksperienc pune Gjuha Angleze e domosdoshme Mosha 20-30 vjec
Kuzhinier me eksperience pune
(Tirane, TIRANA) Snack Bar , Full-time, kuzhinier me eksperience pune dhe aftesi drejtuese, pagese e mire.
QENDER ESTETIKE kerkon parukiere - estetiste
(Komuna e parisit, TIRANA) QENDER ESTETIKE Kerkon te punesoje: -Parukiere Me eksperience pune brenda ose jaste vendit-Estetiste Pagesa shume e mire Adresa: Rr. "Komuna e Parisit"
UCALL shpk CERCA OPERATORI TELEFONICI
UCALL shpk CERCA OPERATORI TELEFONICI

(tirane, TIRANA) uCall shpk AZIENDA LEADER CHE OPERA NEL SETTORE TELEMARKETING CERCA OPERATORI TELEFONICIOUTBOUND PER AMPLIARE IL PROPRIO ORGANICO. CAMPAGNA VODAFONE E MEDIASET. SI R...
ofroj vend pune per instruktor palestre
(tirane, TIRANA) kerkojme instruktor palestre dhe instruktore aerobie ne nje nga palestrat me te reja dhe me luksozene Tirane.Jemi duke kërkuar kandidate për pozicionin : Instruktor Palestre...
Inxhnier Gjeolog
(Tirane, TIRANA) Kompanie **BCE Green Sands Albania** e cila operon ne fushen e shfrytezimit, perpunimit dhezhvillimit te lendeve minerale, rerave vajore bituminoze si dhe te te gjitha llojeve...
Ofrohet vend pune Financier/e
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 15 vitesh operon dhe zhvillon nefushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kan...
Zonje per pastrim - 4 ore ne dite
(Tirane, TIRANA) Kerkohet te punesohet nje Zonje e cila duhet te kujdeset per pastrimin e 2 banesave ne te cilatbanojne disa te huaj. Personi duhet: - Te angazhohet nga 2 ore ne dite ne ...
Job Vacancy: Training Supervisors
(Afghanistan and Africa, TIRANA) JOB SUMMARY: Responsible to design, develop and successfully deliver Programs of Instruction andTraining Curriculums. AREAS OF RESPONSIBILITY: • Identifies tr...
Call center ACCUEIL seleziona 50 consulenti telefonici.
Call center ACCUEIL seleziona 50 consulenti telefonici.

(Tirana, TIRANA) Per ampliamento dell'organico ricerchiamo 50 operatori nella sede di Tirana. Titolo di studio:Diploma; Compilare curriculum su sito WEB: www.accueil.it Accueil è un'azienda l...
Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termiswisslea
Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termiswisslea

(prizren, Prizren) Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termine Roga baz 250+bonus orari punes 8,30 deri ne 16,30 SHtunen dhe te diellen ...
Arkitekt
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin kerkon: Arkitekt Aplikantet duhet: -Te kene mbaruar Universitetin eArkitektures - Te njohi mire programin 3D max / V-ray, Photoshop / Design ...
Inxhinier
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin kerkon: Inxhinier Mekanik / Inxhinier Elektrik / InxhinierKimik Aplikantet duhet: -Te kene mbaruar Universitet si Inxhinier Mekanik / Inxhinie...
Manaxher Blerjesh/Shitjesh
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin kerkon: Manaxher Shitjesh - Manaxher Blerjesh Duhen persona meeksperience ne kete fushe por dhe te rinj ose te reja qe kane deshire per tu bere m...
Grup Rock shqip,muzike cilesore performojme muzke sipas kerkesave tuaja. kruesisht rock tomi
(tirane, TIRANA) Grup Rock shqip,muzike cilesore performojme muzke sipas kerkesave tuaja. kruesisht rock. kontaktonipicrrage@yahoo.it
kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj. rrezarta
(zvicer, Prishtine) kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj.. pagesa 400 fr nmujt.mbi moshen 35.deri 55 vjet. mund tme kontaktohni ne nr 076 330 61 41
loena
(zvicer, Prishtine) kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare..pages 400 fr.. ju lutem vetem ato qe kan vizenshengene. asht nga maqedonia apo shqiperia nuk prish pun. bmi moshen 35 deri 5...
Kerkohen shitese ne qytetin e Durresit per nje dyqan te ri
(DURRES, TIRANA) **Kerkohen shitese ne qytetin e Durresit** per nje dyqan te ri qe do hapet se shpejti ne rrugenkryesore. Aplikantet e interesuara duhet te jene te banore te qytetit te Durre...
ShQIPERI,KOMPANIA TOTO'S CAFFE EKSPRES KERKON PERFAQESUES TREGETAR EKSKSLUZIV NE RRETHE
(TIRANE, TIRANA) **TOTO'S CAFFE,** *Kompani Italo-Shqiptare e cila merret me perpunimin dhe shitjen e kafes ekspresprej 10 vjetesh, kerkon te vendose perfaqesues tregetar ekskluziv, per rrethe...
Marketing Me Kohë të Plotë
(TIRANE, TIRANA) **Përshkrimi I Punës** Pranë shoqërisë sonë “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore” punanënkupton të menduarit në mënyrë kreativedhe dhënie të zgjidhjeve nov...
Guest Relation Officer – Restaurant Receptionist, Apply Now
(TIRANE, TIRANA) The leader in International Restaurant Franchise Operations in the Middle East with more than 13countries with well renowned brands under it's portfolio and a growing venture ...
Tirane, ofroj vend pune Operator per Call Center
(TIRANE, TIRANA) **Albaline Call Center,** Si trova nel centro di Tirana, con una vista panoramica di PiazzaScanderbeg, cerca circa 50 Operatori per campagne di Telemarketing. **Requisiti ...
Tirane & Vlore, kerkohen Operator Telefonik & Supervisor
(TIRANE, TIRANA) **ABSS shpk** è una società italiana con un esperienza lunga e di successo nel campo degli ContactCentres in Italia e al estero, premiata diverse volte per la qualità e aff...
KERKOJ ESTETISTE
(Tirane, TIRANA) Kerkohet profesioniste,estetiste per thonjte. Te jete e afte per manikyr, pedikyr, punim me xhel dhedizanjo me bojra uji dhe akrelik. Te interesuarat te dergojne foto te puni...
Inxhinier
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Durres, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej meshume se 20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit d...
Arkitekt
(Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 23 vitesh operon dhe zhvillon nefushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kan...
KERKOJ NJË BODYGUARD
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj nje bodyguard, apo diqka me shume se kjo ,(kur te bisedojm do ta shpjegoi...). Oferta eshteshume serioze dhe diskrete. Per informata me te hollesishme ju lutem me kont...
Masazhere
(Prishtine, Prishtine) Se shpejti do te hapet qendra per masazhe me profesionale dhe me standarde Evropiane ne Bregun eDiellit, perballe qendres Tregtare ne Prishtine. Kerkojme sa per fillim 5 masa...
Kerkohet person per tu perkujdesur per nje te semure
(Tirane, TIRANA) Kerkojme nje person qe te kujdeset per nje mashkull 33 vjecar qe eshte i pak i prapambeturmenderisht ne periudhen 27 maj-12 qershor 2014.
Working in UK
(Montenegro, Podgorice) Do you want to work in UK ? Our company Recruitcare limited provide the following jobs: -Vehicledriver -Private nurse -Agricultural worker -Construction worker -Medic ...
Kerkoj Farmaciste
(tirane, TIRANA) Kërkoj të punësoj Farmaciste në Tiranë.Te ketë mbaruar arsimin e lartë dhe te ketë marrëprovimin e Urdhërit të Farmacistit.Të ketë mbi 5 vjet eksperiencë pune.T...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (186)
    Kerkoj Pune (32)
    Kurse kompjuteri (3)
    Arsim dhe Trajnim (14)
    Perkthyes (28)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (1)
    Sherbime (4)
    Mjekesi (1)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (3)
    Te ndryshme (11)
    Babysitter ,Dado (4)
Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale