|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 24 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Mitrovice , Mitrovice) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjakove , Gjakove) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
ofroi pune
(tirane, TIRANA) kerkohet operatore te gjuhes angleze per kompani kanadeze
Ofroj vend pune Operatori per presa appuntamenti
(Durres, Durres) GEBURAH PROFESSIONAL NETWORK Per l'ampliamento del nostro ufficio stiamo ricercando: Operatoriper presa appuntamenti. Riportando al responsabile di sala, l'operatore s...
AUTO1 COMPRAVENDITA AUTO USATE- FISSO NETTO DI 450 EURO + BONUS ALTI
(Tirane, TIRANA) AUTO1.com, web company multinazionale tedesca leader nell’e-Commerce Automotive, specializzatanella compravendita di auto usate, ricerca e seleziona per la propria sede cent...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kacanik , Kacanik) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkohet te punesohet Shef Roje Sherbimi
(Tirane , TIRANA) Kompania Port Construction me adrese ne Rr. Rinasit, Tirana Business Park. Kerkon te punesojeShef rojesh sherbimi. Kandidatet e interesuar duhet te plotesojne keto kritere:...
Kerkohet te punesohet Roje Sherbimi
(Tirane, TIRANA) Kompania Port Construction me adrese ne Rr. Rinasit, Tirana Business Park. Kerkon te punesojeroje sherbimi. Kandidatet e interesuar duhet te plotesojne keto kritere: 1. ...
Cerchiamo Operatori Inbound Servizio Clienti FISSO NETTO 650 EURO
(Tirane, TIRANA) AFTER SALES AUTO1.com, web company multinazionale tedesca leader nell’e-Commerce Automotive,specializzata nella compravendita di auto usate, ricerca e seleziona per la ...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Podujeva (Besiana), Podujeva (Besiana)) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
KERKOHEN : Operator/e Trading Online (Italisht)
KERKOHEN : Operator/e Trading Online (Italisht)

(Tirane, TIRANA) **KERKOHEN**: -Operatore Ne pozicionin Agjent FTD/ Retention. -Ofrojmë: Paga shume te miramujore bazë duke filluar nga (400euro Neto). -Bonuse : Ditore, Javore, Mujor...
KERKOHET PARUKIERE DHE ESTETISTE THONJSH
(TIRANE, TIRANA) Kerkohen puntore me eksperience. 0696679730
Dhurimi i pasurisë sime me vlerë 5,000,000 euro
Dhurimi i pasurisë sime me vlerë 5,000,000 euro

(TIRANA) Përshëndetje Emri im është Veuve Nasasi Eloné Unë jam duke vuajtur nga kanceri i fytit, unënuk kam fëmijë. Kam ndërmend të bëj një dhurim të pronës sime, sepse...
Kerkoj Banakier/kamarier (ti beje te dyja) Femer ose Mashkull
(Tirane, TIRANA) Kerkoj Banakier/kamarier (ti beje te dyja) Femer ose Mashkull. mosha 20/30 vjec, me eksperiencepune. Paga 27000 lek te reja. Orari 07 me 19. lokali ndodhet te insituti i higj...
Kerkojm kujdestare per Femij urgjentisht
(Zvicer , Zvicer) Pershendetje Jemi nje familje nga Tetova jetojm ne Bern Zvicer lemi nevoj per nje kujdestare qe kanjohuri per kujdsjen e femijeve. Ju luten na lajmroni per me shum info.viber ...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kompania Dida Petrol ofron pune: Ndihmese Kuzhiniere,Banakiere,Kamarier,Sanitare,Mekanik-Xhenerik
(L.14 Shkozet/ Durres, Durres) *** Kompania Dida Petrol SH.P.K. (Shkozet/Durres) ---------------------------------------- *** Ofron vende pune: -NdihmesKuzhiniere (femer) -Banakiere (feme...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi)) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gramsh , Gramsh) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kacanik , Kacanik) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prizren , Prizren) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Zhvillues .NET
(Tirane, TIRANA) TiranaIT kërkon të punësojë zhvillues me eksperiencë të dëshmuar në ndërtimin eaplikacioneve desktop të bazuar në teknologjinë .net dhe gjuhën C#. Pozicioni ...
Nje vajz per lidhje serioze 22-28
(tirana, TIRANA) Jetoj ne gjermani kerkoj nje vajz per lidhje serioze ,Te jet e gjat e bukur dhe e edukuar .Te dij secka deshiron ne jet te jet poztiive . Reth meje jam i gjat 180 dukem ok ja...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Fier, Fier) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
OFROJ LICENCE PROFESIONALE PER PRODHIM MATERIALE TE NDRYSHME NDERTIMI
(TIRANE, TIRANA) OFROJ LICENCE PROFESIONALE PER PRODHIM MATERIALE TE NDRYSHME NDERTIMI. PER DETAJE CEL.0692325418
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA , TIRANA) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj nje vajz qe do me bej shoqri vec nje nat 1000 euro
(prishtina , Prishtine) kerkoj nje vajz 18-26 nje nate te kalojm bashk jo 1 or por nje nat sepse do vij nga larg ne prishtinose se paku 4-5 or !
Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE
(TIRANE, TIRANA) Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE Te kete aftesi shume temira komunikimi dhe shitje. Te kete njohuri te gjuhes angleze cdo gjuhe tje...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Rahovec , Rahovec) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Teknik per instalimin sistemeve te sigurise
(Tirana, TIRANA) Kerkohet teknik per instalimin e sistemeve te sigurise. Preferohet te kete kryer shkollenprofesionale , mund te aplikojne edhe pa pasur eksperience pune. Aplikantet duhet te...
Kerkojme kamarjere/banakjere turni 2 (14:30-22:30) rroga24000lek
(Ne fund te rruges Jordan Misja , TIRANA) Kerkojme kamarjere/banakjere turni i dyte orari (14:30-22:30) rroga 24000 adresa ne fund te rrugesJordan Misja
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lipjan , Lipjan) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkohet parukiere me eksperience
(Tirane, TIRANA) Kerkohet parukiere me eksprience, te dije t'i beje te gjitha sherbimet e parukerise. 0696679730
Kompania Dida Petrol ofron pune: Ndihmese Kuzhiniere,Banakiere,Kamarier,Sanitare,Mekanik-Xhenerik
(L.14 Shkozet/ Durres, Durres) *** ***Kompania Dida Petrol SH.P.K. (Shkozet/ Durres)*** *** Ofron vende pune: NdihmesKuzhiniere (femer) Banakiere (femer) Kamarier/e (mashkull/femer) San...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Skenderaj , Skenderaj) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj Agjente udhetimi
(tirane , TIRANA) Coral Travel kerkon agjente udhetimi me orar te plote. Te interesuarit duhet jene patjeter meeksperience pune. Te njohin mire sistemim Amadeus ,Galileo perben avantazh. T...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lipjan , Lipjan) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Hotel Skyspring duke kërkuar shtabet e reja
Hotel Skyspring duke kërkuar shtabet e reja

(TIRANA) Menaxhmenti i Skyspring Hotel është duke kërkuar shërbimet e stafit të ri në hotelin tonëjashtë vendit, aplikantët duhet të kenë përvojën e kaluar në mikpritje...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kacanik , Kacanik) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj pastruese
(Tirane ,Rr."A.Lenja" , TIRANA) Kerkoj nje pastruese per shtepine time nje here ne jave paga 5000 leke /muaj Te jete nen 45 vjece
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Ferizaj , Ferizaj) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Skenderaj , Skenderaj) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
KERKOHET PARUKIERE DHE ESTETISTE THONJSH
(TIRANE, TIRANA) KERKOHET NJE PARUKIERE DHE NJE ESTETISTE THONJSH, ME EKSPERIENCE DHE PROFESIONISTE. 0696679730
Kerkohet parukiere me eksperience
(Tirane, TIRANA) 0696679730
OFROJ LICENCE PROFESIONALE PER PRODHIM MATERIALE TE NDRYSHME NDERTIMI
(TIRANE, TIRANA) OFROJ LICENCE PROFESIONALE PER PRODHIM MATERIALE TE NDRYSHME NDERTIMI. PER KUSHTET E LICENCES DHEDETAJE TE TJERA CEL.0692325418
Kompania Dida Petrol ofron pune: Ndihmese Kuzhiniere,Banakiere,Kamarier,Pastruese,Mekanik-Xhenerik
(L.14 Shkozet/ Durres, Durres) Kompania Dida Petrol SH.P.K. (Shkozet/ Durres) Ofron vende pune: - Ndihmes Kuzhiniere(femer) - Banakiere (femer) - Kamarier/e (mashkull/femer) - Pastrue...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale