|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado
Babysitter ,Dado
Babysitter ,Dado
Kërko
  Emërtimi
Dado-Babysitter
(Zürich, Zvicer) Kerkojme Dado per femijet tane, per me shume info na kontaktoni ne Viber ne nr.: 0038349303131...
Kerkojme dado babysitter
(Zvicer, Prishtine) Kerkojme dado apo babysitter,vendi i punes Zvicer...per info tjera nr kontakti: 0038349303131
Kerkojme dado babysitter
(Zvicer, Prishtine) Kerkojme dado apo babysitter,vendi i punes Zvicer...per info tjera nr kontakti: 0038349303131
Kerkoj Urgjent Babysiter
(Zvicerr , Shkoder) Kerkoj Urgjent Babysiter per ne Zvicerr per me shum Info mu lajmero ne viber +41762417730
Kerkojme dado/Babysitter ne Zvicer
(Zürich, TIRANA) Kerkojme dado per 2 femijet tane te moshes 1 & 3 vjeç,...vendi i punes Zürich..per info tjeranr tel.: 0038349303131
Kerkoj kujdestare
(Zvicerr, Zvicer) Kerkoj kujdestare per femi te jet vetem nga maqedonija nr. Ne viber 0041767344945
Kerkoj kujdestare
(Zvicerr, Zvicer) Kerkoj kujdestare per femi vetem nga maqedonija net lajmrohet ne tel. 0041767344945
KUJDESTARE PER FEMI
(ZVICER, Kumanove) Kujdesem per femi dhe disa pune shtepiake ne Zvicer. tel viber 0038977990596
Dado ne Zvicerr
(Zvicerr, Zvicer) Kerkojm Dado per djalin ton 18 muajsh, te lajmerohen vetem ato qe kan njohuri dhe pervoj pune.kontaktoni permes E-Mailit.
Jam duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij - Urgjent
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje ! Jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jam duke kerkuar pune ne Zvicer. Nese munden telajmerohen ato familje qe jan ne Zurich apo afer Zurich sepse ne keto vende me per...
kujdestare femijesh
(Maqedoni, Tetove) Kerkoj pune si kujdestare femijesh ne Gjermani ose Zvicer ju garantoj nje perkujdesje te veqant perfemijet tuaj...per kontakte me teper kontakt ne email...
babysitter
(Shkup, Shkup) Kerkoj pune ne Zvicer si babysitter jam 20 vjeqare
Jam duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij - Urgjent
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij ( per 1 Femij ) ..ne Zvicer - diku ne Zurich apo rrethine !! Per me shume mundeni te me kon...
Kerkoj nje kujdestare Babysitter
(Zvicer, Shkup) Kerkoj nje Babysitter per vajzen 3 vjeqare jet e sinqert te ket pervoj Pune me femijet perperkujdesjen e shtepis mosha per Kujdestaren duhet te jet mbi 30vjec Kërkojm prej ...
Jame nje Nane , dhe kerkoj te punsohem si Kujdestare ne Zvicer
(Shkup, Zvicer) Pershendetje. Jame nje Nane, qe kame nevoj te gjej 1 pune si Kujdestare per Femij. Jame e afte pertpunu. Ju lutem, ju qe keni interesim me kontaktoni ne Viber ne kete numer : ...
Kerkojm nje Babysitter per vajzen ton 8 muajsh nga prilli
(München , Gjermani) Pershendetje, kerkojm nje Babysitter per vajzen 8 muajsh per perkujdesje. Nga mosha 25 - 35 vjeqe tejet e sinqert dhe e dashur. Ju lutem na kontaktoni +4915158441544
Kerkojm Babysitter/Dado
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm nje Baybsitter/Dado per nje femije 4 vjeq prej fillimit te mars 2018. Nese jeni e sinqert,dini te gatuani dhe jeni e paster ju mirpres te me lajmroheni ne email: sali....
KERKOJ DADO
(ZVICER, Zvicer) Kerkoj Dado per vajzen 3 vjeqare edhe per punet e shtepis nga Data 7 Mars. Per me shum info mekontaktoni
Kujdestare ne zvicerr
(Zürich, Shkup) Kerkoj babysitter per femije ne zvicerr.. per medhum informata ne kontaktoni +41793993369
KERKOJM BABYSITTER NE ZVICER
(KERKOJM BABYSITTER NE ZVICER, Zvicer) Pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin edhe per punete eshtepis. Ju lutem vetem personat qe din te merren me gatim te lajmrohen. Mosha 25-4...
KERKOJM BABYSITTER NE ZVICER
(kerkojm babysitter ne zvicer, Zvicer) pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin edhe per punete eshtepis. Ju lutem vetem personat qe din te merren me gatim te lajmrohen. Mosha 25-4...
Kerkoj te punesohem babysitter prej muajit prill
(Lushnje) Kerkoj te punesohem babysitter prej fillimit te muajit prill, kontakt 0697756691 what's up
Kerkoj te punesohem si babysitter
(Tirane , Te gjitha qytetet) Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh. Jam e disponueshme mbas dates 7 mars. Kam eksperienc.Jam 41 vjec. Kush eshte I interesuar te kontaktoj ne Viber ose Wats up ne nr 0...
Kerkoj te punesohem si babysitter
(Tirane , France) Jam e interesuar te punoj si kujdestare per femijet mbas dates 7 mars ne France . Kam eksperiencpune dhe jam shume e perkushtuar ndaj femijeve. Kush eshte I interesuar te ko...
KERKOJM BABYSITTER / DADO NGA ZVICRA
(kerkojm kujdestare prej dates 02.03.2018, Zvicer) pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin edhe per punete eshtepis. Ju lutem vetem personat qe din te merren me gatim te lajmrohen. Mosha 25-4...
Kerkojm babysitter per 2 thmi ne zvicer
(Zvicer after Zürich , Zvicer) Kerkoj babysitter per 2 thmi djali I madh 4 vjecar djali Vogel 2 vjecar. Kerkoj prej dates März.2018. Per informata kontaktoni ne nr 0041762025842.ne WhatsApp dhe Viber Persh...
Kerkoj pune si babysitter .
(shqiperi .. vlore , Gjermani) Kerkoj pune si babysitter .. kam punuar edukatore prej 20 vjetesh . jam 40 vjece . per arsyefinanciare jam e gatshme te punoj jasht vendit tim .. faleminderit
Pershendetje per te gjith
(Zurich ne zvicerr, TIRANA) Pershendetje kemi nevoj per dado nga mesi i muajt prill mosha nga 45 vjeqare kemi 2 femij informatat mund ti merrni ne ket numer viber ose whatcapp +41797907757 mir mbetsh...
Kerkoj dado
(Bern, Zvicer) Pershendetje kerkoj dado urgjentisht per djalin tim 5 vjeqare ju lutem me kontaktoni ne emailin tim:labeatemusliu@gmail.com
Kerkoj te punesohem babysitter
(Zvicer) Kerkoj te punesohem babysitter ne zvicer, jam 25 vjece e gatshme te vij ne cdo vend. Kontakt0662497881 viber
Babysitter per ne Zvicer
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm nje kujdestare per dy femijet tane. Mosha e preferuar 25-40 vj. Preferohet te keteeksperienca te meparshme me femijet. Presim vec njoftime serioze. Kontaktoni ne viber...
Kujdestare per Femi
(Zvicerr, Shkup) Kerkoj kujdestare per femi ska lidhke shqipri apo maqedoni per ne zvicerr ju lutem lajmronu vetemserioze ne ket nr 0041764524503‬
kerkoj pune si babysitter, perkujdesje shtepiej
(shkoder, Shkoder) Jam nje zonje nga Shkodra. Kerkoj pune si babysitter dhe mirembajtje shtepie. Ofroj seriozitet dhendershmeri. Jam e disponueshme te trasferohem jashte Shqiperise. Ju lutem te ...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer) Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer) Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Kerkoj nje Dado per Vajzen time 2 vjeqare dhe per ...
(Zvicer) Kerkoj nje Dado per Vajzen time 2 vjeqare dhe per Punet e shtepis. Numri i Tel 0796712919.
Kerkoj babysitter
(Zürich, Zvicer) Kërkoj kujdestare për fëmijë dhe punë të shtëpisë në Zvicer, të jetë e moshës 20 deri 30vjeqare, te ketë përvoje adekuate në këtë lëmi ( kujdestari për fëm...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Dado
(Zürich, Zvicer) Kerkoj Dado per Vajzen time 2 Vjeqare Tel 0796711929
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkojm babysitter
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm babysitter per dy vajzat e tona 4vjet dhe 3muaj...per meshum informata na kontaktoni neemail: egzona_saiti@hotmail.com, urgjendet un dhe burri punojm me duhet dikush p...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj babysitter
(Bern, Zvicer) Pershendetje, kerkoj dado per djalin tim 5 vjeqar nga data 07.12.2017
Kerkoj babysitter..
(Zürich, Zvicer) Pershendetje kerkoj nje babysitter per dy binjake 1-vjecare prej dates 18.11.17 qe mund te ndihmojeedhe me punet e shtepise ..fjetja ushqimi i perfshire,paga 600fr. Vajza duhe...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale