|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Detective Albania
Detective Albania

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Sherbime Jeni në kërkim të së vërtetës? Kërkesa juaj është shërbimi ynë! Ju mirëpresimkontaktin tuaj / detectivealbania@gmail.com
Kujdestare Femijesh
(Zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkojm nje Babysitter per femijen ton. Te jet e sinqert dhe e dashur me femijet. per me ShumInformationen ju lutem me kontaktoni
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje. jame duke kerkuar #pune si #babysitter ( kujdestare perr femije ) . Jame 29 vjeqaredhe jame me Mbulese Islame !! Po kerkoj nje Familje Serioze !! Luten qe v...
Kerkoj babysitter
(Bern, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje, kerkoj dado per djalin tim 5 vjeqar, ju lutem me kontaktoni ne email-in tim :labeatemusliu@gmail.com
Marrëveshje huash ndërmjet individëve privatë
Marrëveshje huash ndërmjet individëve privatë

(Saranda)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Mirëmëngjes, Ju kërkoni fonde për të ringjallur biznesin tuaj; si për realizimin e njëprojekti dhe për blerjen e një apartamenti, por fatkeqësisht banka i vendos at...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje !! Jam 28 vjeqare me mbulese nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare perFemije. Kisha pas deshir te mos jet femija jo me shume se 1 vjet. Te jen famil...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje !! Jam 28 vjeqare me mbulese nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare perFemije. Kisha pas deshir te mos jet femija jo me shume se 1 vjet. Te jen famil...
Babysitter kerkoi me 01.10.2017
(Bern, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje kerkoi nje Babysitterin prej me Daten 01.10.2017 kushtet qe do ti plotsoi errespektueshme per familje pervoi pune ne ket aspekt pra qe ka punuar si Babysitterin M...
Kerkohet banakier
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager Kerkohet banakier me eksperienc pune vetem turni i dyte.Te interesuarit te kontaktojne necel.0697530679
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije
(Maqedoni Kumanove, Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje ! Jam 28 vjeqare me Mbulese Islame nga Kumanova. Jam duke kerkuar pune si Kujdestareper Femij apo Pastrim te Shtepiave etj !! Kisha pasur deshire qe Femija per te...
DIDA PETROL OFRON VENDE PUNE KAMARIERE (F) 1, BANAKIERE (F) 1, ND.GUZHINIERE 1*
(DURRES/SHKOZET*, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager ORARET SHUME TE MIRA, PAGA E KENAQSHME DHE E DISKUTUESHME.*
Kerkoj Kujdestare/Babysitter
(Zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje Kerkoj nje Babysitter me pervoj pune prej Janar 2018!!! Personi i preferuar teket mbjatur ose te ket rritur femij dhe te jet e but. Ne Situata te pakendsh...
Kerkojm Babysitter
(Zvicerr, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Mirdita.. kerkoj kujdestare per femije dhe punt e shpis.. ska lidhje prej kahitvetem te jetserioze!! Ju lutem me kontaktini+41793993369
Kerkojme nje kujdestare ose au pair
(Elbasan , Elbasan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkojme nje kujdestare shtepie ose studente per tu kujdesur per nje person te moshuar ..strehimdhe ushqim falas tel 0666184725
Dado babysitter
(Zürich Zvicerr, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkojm nje Dado per vajzen ton 2 vjeqare ju lutem na kontaktoni +41797614572.
Kerkojm kujdestare per Femijet per ne Bern zvicer
(Bern, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje Kerkojm urgjentisht nje kujdestare per tu lujderur per femijet ton . Jemi nje familjeserioze dhe kerkojm nje Kujdestare serioze dhe me njohuri per tu kujdesu . Pe...
Babysitter
(Bern, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje, kerkoj babysitter per djalin tim 5 vjeqar nga data 21.10.2017 te interesuarit mund teme kontaktojn ne emailin tim : labeatemusliu@gmail.com
Pershendetje jam nje nene nga zvicra kerkoj dado p...
(Berne, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje jam nje nene nga zvicra kerkoj dado per djalin tim 8 vjeqar ju lutem me kontaktoni nenumrit e telefonit : 0041 76 274 20 72
Kerkoj nje babysitter
(Zvicerr, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj nje babysitter per dy femijet e mi vajza 4 vjeq e djali 2 vjeq. Ju lutem me kontaktoni+41765590988
Kerkoj Kamariere
(Bar Papion , Rruga Andon Zako Cajupi, Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager Kerkoj te punesoj Kamariere prane Bar Papion . Kontakt deri me dt 25/09/2017. 0663333443 pas ores17:00 .
Bebisiter
(Shkup, Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kujdesem per femi ne Zvicer dhe Gjermani tel 0038977428127 viber.
Kerkoj pun si bebisiter Zvicer ose Gjermani
(Tetove, Tetove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj pun si bebisiter ne Zvicer ose Gjermani...Nese ju duhet nje siguri per femijet tuaj jam e pergjegjshme...me kontaktoni ne email...
Kërkoj Dado
(Zvicerr, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj ni dado për ni 1 femij 3 vjet edhe per pune te shpies... te jet me provoj pune edhe esinqert... Për ma shum me shkruj ne viber 0041764430684... ju mirëpres...
Babysitter
(Zvicer , Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj urgjent nje Dado per djalin tone 4 vjeq e gjysem si dhe te na ndihmoj per punet eshtepis, Te jet e sinqert e dashur me Femije, rroga eshte 400-500 CHF, te interesuarat...
Kujdestare
(Zvicerr, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje Kerkoj nje person mosha 40-50 per te kujdesur per femijet tan si dhe te me ndihmoj nepermbajtjen e shtepis. Na duhet nga Shtatori deri tetor. Nese keni interes ...
Jam duke kerkuar te punesohem si Kujdestare per Femij dhe Pastruese
(Kumanove, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje ! Jame 28 vjeqare me Mbulese. Nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune vetem gjateVikendeve ( te shtuneve dhe dielleve ). Ne Zvicer do te jem nga data 30.08.2017 . ...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjateVikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shta...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjateVikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shta...
Kerkoj nje Babysiter
(Zurich, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj nje Babysiter per vajzen Tim 7 vjeqare ne zurich Te zvicres mosha ideale prej 40 vjeqarekush ka interes le tme lajmerohet ne ket nr teli 0041786833703 viber ose What...
Kerkoi Babysiter
(Zvizer St.Gallen, Kavaje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoi Bebisiter Per femi Mundsisht Prej moshes 40 deri ne 50 vjeqare Le Te jet e kujdeseshme perfemiun Tim Po ashtu dhe per shtepi, 004176 4416456 mundeni tme kontaktoni ne W...
Kerkoj kujdestare
(Zvicerr, Bern, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje ! Kerkoj nje kujdestare, dado, per dy femije (7 mujsh dhe 2 vjeq) si dhe ndims perpun shtepiake. Kerkojm nje person me eksperienc. Prej dates 19.08.17 Ju l...
Jam duke kerkuar te punesohem si Kujdestare per Femij dhe Pastruese
(Kumanove, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje Jame duke kerkuar pune si Kujdestare per Femije apo Pastruese. Jame me pervoje 5vjeqare ne keto lami. Kam pasaport te Maqedonise dhe jame nga Maqedonia. Jame p...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Amerike)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Angli)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , France)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Te gjitha qytetet)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Prizren)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Struge)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Diber)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Kercove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Kercove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Gostivar)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Kumanove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit
EventCreativeDasmaIme DECOR Organizimi Kanagjegjit

(Ferizaj - Kumanove , Tetove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado #EventCreativeDASMAIME Decor ofron Organizimin Menagjimin dhe Dekorimin e #Kanagjegjit ... metradite #Shqiptare si dhe stil #Turke ... #Dekore #Vajzat me Tupana #Vajzat ...
Jam duke kerkuar te punesohem si Kujdestare per Femij dhe Pastruese
(Kumanove, France)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje Jame 28 vjeqare nga Kumanova. Jam praktikuese e besimit islam dhe jame me mbulese.Jame duke kerkuar te punesohem qofte si Kujdestare per Femije apo ne ndonje Sh...
Jam duke kerkuar te punesohem si Kujdestare per Femij dhe Pastruese
(Kumanove, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje Jame 28 vjeqare nga Kumanova. Jam praktikuese e besimit islam dhe jame me mbulese.Jame duke kerkuar te punesohem qofte si Kujdestare per Femije apo ne ndonje Sh...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa  ... 5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale