|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Kujdestare per ne Zvicer
(Zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkojme nje kujdestare per dy femijet tane. Preferohet mosha 25-40 vjece. Te kete eksperienca temeparshme me femijet, te jete e dashur dhe e ndjeshme ndaj nevojave qe kane f...
Kuzhinier/e (Gjermani)
Kuzhinier/e (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kuzhinier/e (Gjermani) Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Ekzekutimi i saktë i përgatitjessë ushqimit • Kontrollin e blerjeve • Përgjegjës në kuzhinë •...
QeramikaApollon Shpk
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Shoqeria “Qeramika Apollon ”Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2.INVESTITOR PRIVAT NË FUSHËN E NDËRTIMIT. 3.KËRKIM,ZBULIM,SHFRYTËZIM M...
QeramikaApollon Shpk
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Shoqeria “Qeramika Apollon ”Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2.INVESTITOR PRIVAT NË FUSHËN E NDËRTIMIT. 3.KËRKIM,ZBULIM,SHFRYTËZIM M...
QeramikaApollon Shpk
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Shoqeria “Qeramika Apollon ”Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2.INVESTITOR PRIVAT NË FUSHËN E NDËRTIMIT. 3.KËRKIM,ZBULIM,SHFRYTËZIM M...
QeramikaApollon Shpk
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Shoqeria “Qeramika Apollon ”Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2.INVESTITOR PRIVAT NË FUSHËN E NDËRTIMIT. 3.KËRKIM,ZBULIM,SHFRYTËZIM M...
QeramikaApollon Shpk
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Shoqeria “Qeramika Apollon ”Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2.INVESTITOR PRIVAT NË FUSHËN E NDËRTIMIT. 3.KËRKIM,ZBULIM,SHFRYTËZIM M...
QeramikaApollon Shpk
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Shoqeria “Qeramika Apollon ”Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2.INVESTITOR PRIVAT NË FUSHËN E NDËRTIMIT. 3.KËRKIM,ZBULIM,SHFRYTËZIM M...
Dado/ndihmese
(Zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Pershendetje zonja te nderuara Jemi nje familje nga Zvicra qe kem nevoj per nje zonje te dashur tesinqert qe te kujdeset per vajzen tone 5 vjeqare dhe per punet e shtepis. ...
Kerkoj pune
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje jam 29 vjece kerkoj te punesohem kujdestare femijesh ose shtepie kam tre vjeteksperience pune per me shume info kontaktoni ne nr ne WhatsApp +355682245718 te jen...
Kerkoj pune
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje jam 29 vjece kerkoj te punesohem kujdestare femijesh ose shtepie kam tre vjeteksperience pune per me shume info kontaktoni ne nr ne WhatsApp +355682245718 te jen...
Kerkoj pune
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje jam 29 vjece kerkoj te punesohem kujdestare femijesh ose shtepie kam tre vjeteksperience pune per me shume info kontaktoni ne nr ne WhatsApp +355682245718 te jen...
Kurse muzike dhe pikture
Kurse muzike dhe pikture

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Zhvilloni talentin dhe beni realitet endrren tuaj ne Melody Academy 🎵 ne muziken klasike dhe atemoderne... Ofrojme kurse per femije dhe te rritur ne : Kitare Kendim(V...
Depoist (Gjermani)
Depoist (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteDepoist. Detyrat tuaja: * Zgjidhja dhe paketimi * Magazinimi dhe kontrolli i s...
Zdrukthëtar (Gjermani)
Zdrukthëtar (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Zdrukthëtar (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Pergatitja e pjeseve per shitje apomontim • Ndertimi i strukturave te drunjta • Perpunimi i pjeseve per mon...
kerkohet kamarier dhe banakiere
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkojme te punesojme nje kamarier dhe nje babakier/banakiere me eksperience pune per turnin e parene nje lokal ne zonen e Ali Demit ne Tirane.
Moderatore
Moderatore

(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Përshkrimi : Për shkak të rritjes së vazhdueshme Gazetalajm.com hap konkurs për Moderatore Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Të ketë të përfunduar Fakultetin e ...
Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren.
Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren.

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren. Eksperiencat • Tëketë pervojë pune në marketing • Të ketë fakultetin e ekonomisë të ...
Kerkohet Kamariere / Banakiere
Kerkohet Kamariere / Banakiere

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune "Bar - Keshtjella" kerkon te punesoje kamerjere (femer) dhe banakjere(femer) , me ose paeksperience pune. Rruga : Ne qender te Tiranes , pas pallateve 9-Kateshe , a...
Kujdestare per ne Zvicer
(Zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkojm nje kujdestare per dy femijet tane ne Zvicer. Preferohet me eksperienca te meparshme pune mefemijet. Te jete e dashur dhe e kujdesshme me femijet tane. Preferohet mosh...
Kerkoj Masazhatore-Estetiste ne Gjermani
(Mynih, Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkjom Masazhatore-Estetiste ne Mynih (Gjermani)Kontrate te rregullt pune 2 vjecare me mundesivazhdimi ,te ket eksperienc me masazhe edhe spaku te kuptoi gjuhen angleze .Nese...
Kerkoj te punesohem si kujdestare ose Babysitter
(Tirana, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kam ekspperjenc mjaftushem per tu lujdesur jemi dy persona Mama dhe vajze qe interesohemi jemi 54dhe 25 vjece.kush deshiron.te na kontaktoj 0699982363
Hidraulik (Gjermani)
Hidraulik (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Instalimi i sistemeve të fikjes së ujit në fushën emodernizimit • Dokumentimi i shërbimeve të ofruara dhe materialeve të konsum...
Kuzhinier (Gjermani)
Kuzhinier (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Ekzekutimi i saktë i përgatitjes së ushqimit •Kontrollin e blerjeve • Përgjegjës në kuzhinë • Zbatimi i standardeve të cil...
Kerkoj Babysitter
(Zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj Babysitter per 1 femij si dhe punet e shtepis per me shume kontaktoni ne kete numer+41793519170
ASISTENTE/ KOORDINATORE ZYRE
ASISTENTE/ KOORDINATORE ZYRE

(Shkup, Maqedoni, Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Qendra e kurseve OPPORTUNITY CENTER me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve tëgjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të p...
Montues i klimave
Montues i klimave

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune • Përvojë paraprake në këtë fushë • Profil profesional • Patent shoferin • Ibesueshëm • Fleksibil dhe i përpiktë • Aftësi për të punuar në...
Bravandreqës (Gjermani)
Bravandreqës (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune • Montimi dhe c'montimi • Përgatitja e pjeëve për saldim • Ngjitja e elementeve •Sigurimi i cilësisë për punën tuaj • I ntegrimi në ekip Eksperiencat...
Mekanik (Gjermani)
Mekanik (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteMekanik. Detyrat dhe Përgjegjësltë : • Riparimi dhe montimi mekanik i prototi...
Kopshtar (Gjermani)
Kopshtar (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteKopshtar Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Kultivimi i bimëve, frutave dhe perim...
Zdrukthëtar (Gjermani)
Zdrukthëtar (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteZdrukthëtar. Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Detyra të përgjithshme në di...
babysiter
(Shqiperi Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj pune si babysiter ne Ch Kanton Ticino.Kam eksperience me femijet prej 2vitesh. Nuk e piduhanin. Mund te ndihmoj dhe ne punet e shtepis.Nisja pas 1Prillit. Kujdesi per...
Seo Sem
Seo Sem

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Creating sh.p.k eshte nje start-up digital me seli ne tirane,e cila operon me web marketing,ndermjetsim turistik dhe mining, kerkon: SEO-SEM SECIALIST • Monitorim dhe op...
Depoist (Gjermani)
Depoist (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Depoist (Gjermani) Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qekerkohet eshte Depoist. Për më shumë informacione na kontaktoni në numra...
 Ndërtimtari (Gjermani)
Ndërtimtari (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është në sektorin endërtimtarisë . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë t...
Babysitter
(Aargau, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Pershendetje Kerkoj nje Babysitter urgjend per dy femi 5dhe3 vjeq . Ju lutem me kontaktoni+41765590988
Kerkoj nje Babysitter
(Aargau, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Pershendetje Kerkoj urgjend nje Babysitter per dy femijet e mi 5vjeq dhe 2 vjeq.Ju lutem mekontaktoni ne numrin +41765590988
Kopshtar (Gjermani)
Kopshtar (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Kultivimi i bimëve, frutave dhe perimeve • Mirëmbajtja erregullt e produkteve • Organizimi i aktiviteteve • Monitorimi i fert...
MENAXHERE/ KOORDINATORE ZYRE
(Shkup, Maqedoni, Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Qendra e kurseve OPPORTUNITY CENTER me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve tëgjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të p...
MENAXHERE/ KOORDINATORE ZYRE
(Shkup, Maqedoni, Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Qendra e kurseve OPPORTUNITY CENTER me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve tëgjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të p...
Kamarier (Gjermani)
Kamarier (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteKamarier Restoranti uno kërkon për punonjës entuziastë dhe energjik për të pu...
Montues i Mobileve(Gjermani)
Montues i Mobileve(Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Montues iMobileve. Detyrat dhe Përgjegjesitë : • Montimi dhe vendosja e mobil...
Murator (Gjermani)
Murator (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Murator. Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Pjesëmarrja në implementimin e proj...
Elektricist(Gjermani)
Elektricist(Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteElektricist Detyrat dhe Përgjegjesltë : • Instalimet elektrike (duke përfshir...
Mekanik (Gjermani)
Mekanik (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteMekanik. Detyrat dhe Përgjegjësltë : • Riparimi dhe montimi mekanik i prototi...
Kopshtar (Gjermani)
(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteKopshtar Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Kryerja e detyrave të kopshtarisë n...
Mekatronikë, Asistent i punëtorisë (Gjermani)
Mekatronikë, Asistent i punëtorisë (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte nëMekatronikë, Asistent i punëtorisë. Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Ju j...
Ngjyrosës (Gjermani)
Ngjyrosës (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteNgjyrosës. Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi dhe monitorimi i aktivitete...
Hidraulik (Gjermani)
Hidraulik (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Hidraulik. Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Kujdesi ndaj klientit, menaxhimi i ...
Zdrukthëtar (Gjermani)
Zdrukthëtar (Gjermani)

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshteZdrukthëtar. Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Detyra të përgjithshme në di...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale