|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 07 Dhjetor, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Bar BENELUX ne qender te fierit kerkon kamarier/e dhe banakiere (f)
Bar BENELUX ne qender te fierit kerkon kamarier/e dhe banakiere (f)

(Fier, Fier) Bar BENELUX ne qender te fierit kerkon kamarier/e dhe banakiere (f) me eksperienc pune Orariparadite ose mbasdite 8 oraresh rroga shume e kenaqshme plus bakshishe shum...
Programues Xamarin
(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Software house me seli ne Tirane kerkon urgjentisht programues Xamarin me eksperience te pakten nenje projekt te realizuar. Per te derguar kandidature mund te shkruani ne info...
Intervistues Gjermanisht
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkojme Intervistues gjermanisht! Sondazhe, Market Research Mitarbeiter für die Durchführungvon telefonischen Umfragen gesucht (deutsch) - Kein Verkauf!!! Keine Werbung...
Kerkojme furrxhi me eksperience
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Pasticeri Lika kerkon furrxhi me eksperience pune te interesuarit te kontaktojne ne tel ose email
kerkoj pune ne zvicer
kerkoj pune ne zvicer

(Lushnje Albania, Lushnje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje quhem Kastriot bali.jam 43 vjec kerkoj nje pune neZvicer .kammbaruar shkollen e lart she jam dipllomen me kimist ushqimi.jam jetuar 16muaj be gjermani .Tani jam n...
kerkoj pune ne zvicer
(Lushje Albani, Lushnje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje quhem Kastriot bali jam 43vjec kerkoj nje pune ne zvicer kam mbaruar shkollen e lartedhe jam dipllomen me titull kimist ushqimi.jam jetuar 16muaj me gjermani.Ta...
Kerkohen vajza per CHAT-LINE
Kerkohen vajza per CHAT-LINE

(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune KERKOHEN VAJZA AMBICIOZE MBI MOSHEN 18-VJEC. -TE FLASIN GJUHEN ANGLEZE -NJOHURI BAZE TEPERDORIMIT TE KOMPJUTERIT -ORARI I PUNES FLEKSIBEL -KUSHTE PUNE SHUME KOMODE...
Kerkohet banakiere
(Triane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager Bar "Down Town" (perballe gjimnazit Qemal Stafa) kerkon te punesoje banakiere, turni ipare. Mosha 25-38 vjece. Kontakt: 0699999333
Kerkohet Farmaciste, Tirane
(Tirane, shkolla Baletit, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet te punesohet farmaciste ne Tirane, rruga e Elbasanit Të interesuarat tëkontaktojnë: Tel: 067 491 1797
Punë ofron dispozicion edhe jashtë venditsuzannehoza0@gmail.com
Punë ofron dispozicion edhe jashtë venditsuzannehoza0@gmail.com

(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ne jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluarmenjëherë me familjen tonë të Rinj e 2 fëmijë, një djalë dhe një vaj...
Perkthime
(Tiran, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes Pershendetje, quhem Gjergji Pashaj dhe jam i dipllomuar me master shkencor ne perkthim interpretimne gjuhen Italiane dhe Frenge, jam i interesuar te filloj pune si perkthyes i...
Senior Java Develpoer ose Java Developer
Senior Java Develpoer ose Java Developer

(Tiranë, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ne jemi një firm zvicrane e cila veporn mbi 40 vjet në zvicër dhe jemi lider në degen tonë siE-Lerning Full-Service-Provider. Ne dëshirojm të hapim një zyrë në Tiran...
Supervizor
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Nje shoqeri ne fushen e informatizimit ne fushen e shendetesise kerkon te punesoje Staf per zbatimine projektit, me kohe te plote pune. • Pershkrimi i pozicionit Qëll...
kerkoj pune
(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune kerkoj pune si babysiter
Kerkohet part time Agjent Imobiliar
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet Agjent Imobiliar Te interesuarit te plotesojne kriteret e meposhtme: - Arsim i Mesemi detyrueshem ( avantazh arsimi i larte). -Te njohin programet baze kompjut...
Kerkohet part time Agjent Imobiliar
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet Agjent Imobiliar Te interesuarit te plotesojne kriteret e meposhtme: - Arsim i Mesemi detyrueshem ( avantazh arsimi i larte). -Te njohin programet baze kompjut...
Kopsht dhe Cerdhe "Smile"
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kopesht "Smile" kerkon: Te punesoje nje edukatore te diplomuar per parashkollorin. Tepunesoje nje edukatore per cerdhe me eksperience pune. E interesuara te...
Matters Communication sh.p.k
Matters Communication sh.p.k

(Bulevardi “Zhan D’ARK” – Ndermjet Ish Eksp, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Matters Communication sh.p.k azienda specializzata in attività di Call center, ricerca per la sededi Tirana, operatori telefonici e Team Leader per attività di teleselling...
Personal trainer
Personal trainer

(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim Shpresoj te jeni mir. Jam 23 vjec; 8 vjet futboll, 2 vjet thai boxe dhe 1 vit palester. Ofroisherbim si personal trainer. Pervecse nje trainim fizik esht edhe nje trainim psik...
PER 25€ (3500LEK)!
(kudo., Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Po me sollet telefonin e personit Brenda nje ore e gjys do aktivizoj nje program i fshehur ku junepermjet telefonin tuaj mund te shihni cfar do lloj aktiviteti ben telefoni. (...
House of flowers Lori ( Shtëpia e Luleve)
(Rr.Blv.Bajram Curri, Brryli, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kërkohet punëtore për dyqan lulesh, Të ketë moshë 19-37vjec. Faleminderit!
House of flowers Lori ( Shtëpia e luleve )
(Rr. Bulevardi Bajram Curri, Brryli, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kërkohet punëtore për dyqan lulesh, Të ketë moshë 19-35vjece, FALEMINDERIT!
Supervizor
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Nje shoqeri ne fushen e informatizimit ne fushen e shendetesise kerkon te punesoje Staf per zbatimine projektit, me kohe te plote pune. • Pershkrimi i pozicionit Qëll...
Helpdesk Support
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Informatikë & IT • Pershkrimi i pozicionit Qëllimi i pozicionit është suporti i klienteve per sherbime tendryshme qe ofron shoqeria ne fushen e IT. • Detyrat dhe pergjegjesite: ...
RIDER STYLE , ofren vend pune per shites/e
RIDER STYLE , ofren vend pune per shites/e

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune RIDER STYLE, kerkon te punesoje shitese per nje nga show roomet me ne ze ne Tirane per motorra,aksesore dhe veshje, Te interesuarit duhet te kene keto kritere: Te kete eksper...
Taxi porosi.
(Kudo qe deshironi. , Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Coj cfar do lloj porosie ne cdo qytet te Shqiperise dhe te Kosoves me shpejtesi e siguri. Kam njepeugeot 206 te vitit 2007. Kerkoj seriozitet. Kontaktoni ne 0684390254
Ego
(Durres , Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Boj dhe shes texte kengash, cfar do lloj modeli (Shqip-Italisht) muzika esht nje gjo e mrekullueshmeqe nderton ne zemrat tona nje burim jete. Provoni, pse jo. 0684390254
InvestigatorPrivSkyLine
InvestigatorPrivSkyLine

(Durres e rrethe, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Jemi nje grup i pakte dhe i sakte, Testoni besnikerin e partnerit tuaj! (Mund te marr shenim dhe saher e kthyn koken. 5 dit investigim, 100mii lek te vjetra!(plus shpenzime na...
Alpha France, kerkohen 10(M) DHE 10(F) Edhe PA eksperience.
Alpha France, kerkohen 10(M) DHE 10(F) Edhe PA eksperience.

(Te gjitha qytetet e Shqiperise., TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Alpha France na ka lene nje afat kohe per te hyr ne bashkpunim me te. Casting do te behen ne Tirane,Elbasan, Durres, Shkoder, Vlore me data te caktuara, Casting do te jete PA ...
Qjefi esht i madh gjithashu dhe turpi
(Durres, Kavaj, Fushe Kruje dhe rrethe, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Jam 22 vjec trup i majtshem, kerkoi goc te virgjer, 500 euro, virgjiriteti do vertetohet. Kontaktoni0695890728
Klinik Dentare
(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj te punesoj infermiere/asistente dentare/te sapo diplomuar ne stomatologji,me kohe te plote. Te interesuarat te telefonojne ne nr 0695666561
Durres, Ofrojme vend pune specialist per montim kabinash dhe elektricist.
(Durres (Xhafzotaj), Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere: Te interesarit duhet te kene eksperience punene fushen elektrike te tensionit te mesem ose industriale. Mosha deri ...
Agenti Finanziari
Agenti Finanziari

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune La cosa importante è questa: essere in grado in ogni momento di sacrificare ciò che siamo perquello che potremmo diventare.. Siamo alla ricercha di agenti con esperienza pe...
Call center partner per mandato Vivigas
Call center partner per mandato Vivigas

(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Sviluppo Reti Commerciali ricerca in tutto il territorio nazionale call center strutturati permandato Vivigas, Si richiede esperienza e professionalità nella gestione del cl...
Operator
Operator

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Cresciamo insieme La “I.F.S” cherca “Futuri Agenti Finanziari”. Cerchiamo persone conMotivazione e Energia da investire nel nostro progetto. Con noi si cresce profe...
Strutture Call Center per incremento produzione
Strutture Call Center per incremento produzione

(Tirana, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Sviluppo Reti Commerciali ha diversi clienti tra cui agenzie di tlc ed energia e aziende divari settori che necessitano di lavorazioni offerte dai Call Center come per esem...
Kerkoje specialiste brumi.
(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Furre buke kerkone specialiste brumi me eksperienc.turni pare.paga e kenaqshme.Per me shumekontaktoni ne numrin e telefonit 0682407986 - List item
Kurse Profesionale parukeri/estetike
Kurse Profesionale parukeri/estetike

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Sallon First Diva, ka nje eksperience prej 17 vitesh ne fushen e parukerise dhe estetikes dhe po kaqvite ne formimin profesional te studenteve te saj. Kane filluar regjistrime...
punë të mirë në dispozicion në SHBA
punë të mirë në dispozicion në SHBA

(Shkoder)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune WE NEED Punëtorët në hotelin tonë në SHBA plaza hotelUSA ne dashuri njerëzit që mund tëflasin gjuhë të ndryshme ?? në të tjera për të të jetë në gjendje ...
punë urgjente në SHBA
punë urgjente në SHBA

(Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune WE NEED Punëtorët në hotelin tonë në SHBA plaza hotelUSA ne dashuri njerëzit që mund tëflasin gjuhë të ndryshme ?? në të tjera për të të jetë në gjendje ...
ofertë pune në SHBA
ofertë pune në SHBA

(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune WE NEED Punëtorët në hotelin tonë në SHBA plaza hotelUSA ne dashuri njerëzit që mund tëflasin gjuhë të ndryshme ?? në të tjera për të të jetë në gjendje ...
Programues per Microsoft
(Shtepi, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Informatikë & IT I need someone that knows how to convert a VMware to Hyper-V. Starting rate: $1500 / month (for thefirst 3 months, then goes up) Start: ASAP Experience with Hyper-V: 3 year...
Agenti del mondo finanziario
Agenti del mondo finanziario

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune IFS cerca Agenti Finanziari Si richiede : Ottima conoscenza della lingua italiana Si offre : Ottima retribuzione di base + bonus Inviare curriculum vitae dettagliato al ...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Marketing JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Mjekesi JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Kurse italisht dhe call center
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim OFERTE !! Kurse dhe punesim !! Kurse te gjuhes italiane dhe punesim i menjehershem pas kursit !!Niveli baze - 3000 leke , kursi 4 jave . Punesim ne call center menjehere pas m...
Agenti del mondo finanziario
Agenti del mondo finanziario

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Cresciamo insieme La “I.F.S” cherca “Futuri Agenti Finanziari”. Cerchiamo persone conMotivazione e Energia da investire nel nostro progetto. Con noi si cresce profe...
oferte per bashkepunim
(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune disponoj furgon fiat doblo max2008 kerkoj nje partner qe ka mundesi ose ide per ta vene ne pune perbiznes per shperndarje mallrash te ndryshem ne tr mund ta lej dhe ne perdori...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale