|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 27 Qershor, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
FORWARD cerca operatori per Campagne di Telemarketing per conto di un importante compagnia di teleco
FORWARD cerca operatori per Campagne di Telemarketing per conto di un importante compagnia di teleco

(Tirane , TIRANA) I candidati devono soddisfare le seguenti caratteristiche: - avere padronanza della linguaitaliana - essere elastici in comunicazione - avere esperienze nel campo delle...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Punojse per Hotel Durres
(Durres, Durres) Kerkojme punonjese per pune ne hotel cel 00355696778222
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
 MANDATO TELECOM ITALIA TELESELLING
MANDATO TELECOM ITALIA TELESELLING

(TIRANA, TIRANA) Azienda con mandato nazionale TELECOM ITALIA TELESELLING ricerca in tutto il territorio call centercon provata esperienza con i quali avviare partnership di sicuro interesse. ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë KURSE PROFESIONALE PËR PARUKERI ESTETIKË
(Tiranë, TIRANA) KURS PARUKERIE 4, 6, 9 MUJOR + 1 MUAJ FALAS. 100 EURO NË MUAJ NXËNËSIT PAISEN ME DIPLOMËTË NJOHUR BRENDA DHE JASHTË VENDIT. METODË PROFESIONELE NË TEORI DHE PRAK...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Strutture Call Center per incremento produzione
(shoder, Shkoder) Sviluppo Reti Commerciali ha diversi clienti tra cui agenzie di tlc ed energia e aziende divari settori che necessitano di lavorazioni offerte dai Call Center come per esem...
KEY GROUP KERKON 30 PROGRAMUES
(TIRANE, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Key group kerkon 30 programues Personi ne fjale do te perfshihet ne grupin web dhe do te merretme: -Setting dhe pergatitjen fillestare te nje website nepermjet platforme...
 ETECSA 4G cerca TEAM LEADER & OPERATORI  telefonici part time/ full time
ETECSA 4G cerca TEAM LEADER & OPERATORI telefonici part time/ full time

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune I candidati si occuperanno di promuovere servizi di Rete fissa. I requisiti richiesti sono : Conoscenza della lingua Italiana; Esperienza nella vendita di serviz...
Kerkojme punojse per sherbim ne hotel
(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager Kerkojme punojse per sherbim ne hotel Cel. 0696778222
Ofroj vend pune Punetor Ngarkim/Shkarkim
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kompania A&B-2 sh.p.k ( distributori kryesor i Coca-Cola per Tiranen, me vendodhje , Rr: 5 maji, prane ish Pelicerise), Ofron vend pune si Punetor Ngarkim/Shkarkim Te...
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri
(Tirane, Don bosko, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim OFERTE !! Kurse dhe punesim !! Kurse te gjuhes italiane dhe punesim i menjehershem pas kursit !!Niveli baze - 3000 leke , kursi 4 jave . Punesim ne call center menjehere pas m...
Puntore jo Puntor
Puntore jo Puntor

(Ferizaj, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **Kerkojm nje puntore por me shum Energi( Selbständig)** Patjeter duhet te din mi dhan makines duhet te jet 20 der 34 vjet / qka kan vitet ransi per pun djalin per te ...
Tirane, kerkohet Agjent/e Imobiliare
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kryemadhi Imobiliare kerkon Agjent Imobiliar ne terren. Te interesuarit te plotesojne kriteret emeposhtme: - Arsim i Mesem i detyrueshem ( avantazh arsimi i larte). - E...
Arbes Call
(Zogu i zi, Kullat Fratari.Kati i pare . Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Arbescall cerca 50 operatori per nuove campagne di vendita e appuntamenti , prodotti diversi medicie altro , per la sede con indirizzo "Zogu i Zi, Kullat Fratari,Kati i P...
2 Kamarier, 2 ndihmes Kamarier/e, 1 Picier, 1 Kuzhinier.
(Himare - plazhi Livadhit, Vlore)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ostria Restaurant shpall vendet vakante per: 2 Kamarier, 2 ndihmes Kamarier/e, 1 Picier, 1Kuzhinier. Kriteret per aplikim jane : -Eksperience me shume se 2 vjet ne poz...
Oferte pune modele webcam Durres
Oferte pune modele webcam Durres

(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Por je nje femer me paraqitje dhe done nje rroge mujore 100 000 leke te reja e siper munde tepunoshe si modele webcam per ALA studio. kandidati duhet: - te kete deshire pe...
ATHENA CONTACT CENTER KERKON OPERATOR ADSL PER TELECOM ITALIA
ATHENA CONTACT CENTER KERKON OPERATOR ADSL PER TELECOM ITALIA

(TIRANE, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Athena Contact Center eshte ne kerkim te Operatorve per ADSL te Telecom Italia PARLI ITALIANO ??SEI STANCO DI GUADAGNARE POCO ? VUOI LAVORARE IN UNA VERA SQUADRA UNITA E SEN...
Arbes Call
(Zogu i zi, Kullat Fratari.Kati i pare . Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Arbescall cerca 50 operatori per nuove campagne di vendita e appuntamenti , prodotti diversi medicie altro , per la sede con indirizzo "Zogu i Zi, Kullat Fratari,Kati i P...
Are you searching for a dynamic work environment?
Are you searching for a dynamic work environment?

(TIRANE, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Are you searching for a dynamic work environment? Then you are on the right path….. Alpha MarketSolutions is seeking for agents with a proficiency in the English and Itali...
Area Sales Manager – with English and 1 more languages, both at professional level
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Area Sales Manager – with English and 1 more languages, both at professional level THECOMPANY EUMirror ShPK is an Albanian company in Tirana owned by the London based EU...
Kerkoj berber
(Tiran rr.vasil shanto 21 dhjetori, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj nje berber me eksperience pune dhe te kete punua me pare ne tiran jo fillestar.per me shum mekomtaktoni ne nr 0696913432
Kerkoj berber
(Tiran rr.vasil shanto 21 dhjetori, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj nje berber me eksperience pune dhe te kete punua me pare ne tiran jo fillestar.per me shum mekomtaktoni ne nr 0696913432
Albell Telecommunications, società che gestisce servizi di call center in energia ricerca OPERATORI
(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune La risorsa deve possedere le seguenti caratteristiche: -Buon livello dell'italiano parlato -Buone capacita comunicative. -Utilizzo PC -Forte motivazione e voglia d...
Ofroj vend pune Operatore
Ofroj vend pune Operatore

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kompani tregtare EE shop me reputacion shume te mire, ne kuader te zgjerimit te biznesit kerkon stafne pozicionin: Kualifikimet/ Kerkesat: - Cilesi komunikuese - Te ket...
Emc - cerchiamo 50 operatori per la campagna telecom italia
Emc - cerchiamo 50 operatori per la campagna telecom italia

(tirane prane gjimnazit ismail qemali, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune EMC OFFRE LAVORO PER IL RUOLO OPERATORE TELEFONICO REQUISITI RICHIESTI : BUONA CONOSCENZADELLA LINGUA ITALIANA MOTIVAZIONE E DETERMINAZIONE PER RAGGIUNGERE GLI OBBIETT...
Arbes Call
(Zogu i zi, Kullat Fratari.Kati i pare . Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Arbescall cerca 50 operatori per nuove campagne di vendita e appuntamenti , prodotti diversi medicie altro , per la sede con indirizzo "Zogu i Zi, Kullat Fratari,Kati i P...
Ofroj vend pune Kamarjer
(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune FAFA Resort me hapjen e sezonit turistik 2016, kerkon te punesoje : Kamarjer Aftesite ekerkuara: Aftesi per tu fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se dety...
Ofroj vend pune Recepsioniste
(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Fafa Resort me hapjen e sezonit turistik 2016, kerkon te punesoje :Recepsionist/Recepsioniste Aftesite e kerkuara: Te kete eksperience te meparshme nerecepsion Te kete n...
 Tirane, offro posto di lavoro per persone che parlano la lingua Spagnola.
Tirane, offro posto di lavoro per persone che parlano la lingua Spagnola.

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune ALOSYS COMMUNICATIONS SRL Cerchiamo una persona qualificata per lavorare full-time e che abbiale seguente caratteristiche : Ottima conoscenza della lingua Spagnola ,pre...
AGJENT TELEMARKETINGU XEROX VLORE
AGJENT TELEMARKETINGU XEROX VLORE

(Vlorë, Vlore)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Xerox Vlorë vazhdon të kërkojë Agjentë Telemarketingu për gjuhën Italiane. Po kërkon njëvend pune? Apliko në Xerox, ne të presim ty! Tek Xerox do të gjeni: ...
kerkoj pune
(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune pershendetje jam nje vajze nga tirana kerkoj pune si punetore shtepie... kujdestare per femije osete moshuar kam eksperjence pune... per me shum info kontaktoni nepermjet mo...
Arbes Call
(Zogu i zi, Kullat Fratari.Kati i pare . Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Arbescall cerca 50 operatori per nuove campagne di vendita e appuntamenti , prodotti diversi medicie altro , per la sede con indirizzo "Zogu i Zi, Kullat Fratari,Kati i P...
Kerkoj vajza per
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme 0694555425 jam25 me gjendje Te Mir ekonomike pres gocat
Arbes Call
(Zogu i zi, Kullat Fratari.Kati i pare . Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Arbescall cerca 20 operatori per campagne di vendita , prodotti diversi , per la sede Zogu i Zi,Kullat Fratari,Kati i Pare , Tirane . Se parli italiano, hai grinta e la giusta...
Strutture Call center per mandato teleselling Eni luce e gas
(durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Sviluppo Reti Commerciali ricerca strutture call center a cui affidare il mandato di teleselling(acquisizione cliente con registrazione vocale) per Eni luce e gas. Si richiede...
kurse italisht dhe call center
(Tirane, Don bosko, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim OFERTE !! Kurse dhe punesim !! Kurse te gjuhes italiane dhe punesim i menjehershem pas kursit!! Niveli baze - 3000 leke , kursi 4 jave . Punesim ne call center menjehe...
Deshiron te perfitosh mbi 1000 euro ne muaj?
Deshiron te perfitosh mbi 1000 euro ne muaj?

(TIRANE, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Deshiron te perfitosh mbi 1000 euro ne muaj? NE BEJME REALITET ENDERREN TENDE!! Go TradeInternational eshte e interesuar te punesoje persona te cilet kane njohuri ne gjuhen ...
CALL CENTER PER TELECOM RITIRO FIRMA
CALL CENTER PER TELECOM RITIRO FIRMA

(durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Per ampliamento produzione ricerchiamo nuove strutture call center per la lavorazione Telecom Italiaresidenziale. Il call center dovrà contattare potenziali clienti per vend...
MANDATI TELEFONIA PER CALL CENTER
MANDATI TELEFONIA PER CALL CENTER

(TIRANA, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Sviluppo reti commerciali ricerca call center partner cui affidare mandati di telefonia Fastweb,Vodafone, Telecom, Tiscali, H3g, Infostrada, Wind, Si richiede esperienza di al...
Arbes Call
(Zogu i zi, Kullat Fratari.Kati i pare . Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **Arbescall cerca 20 operatori per campagne di vendita , prodotti diversi , per la sede Zogu i Zi,Kullat Fratari,Kati i Pare , Tirane . Se parli italiano, hai grinta e la gius...
OFROJ PUNE
(Shqiperi, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune METODE E RE FITIMPRURESE NGA KLIKIMET NE INTERNET. Sistemi ka filluar me 27 Mars 2016 . Faqaeshte ne gjuhen Angleze. Pershendetje nga un Gezim Cerka Falenderoj njerezit ...
Puno nga shtepia me neobux
Puno nga shtepia me neobux

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Punoni nga shtepia me kompanine NeoBux. Me kontaktoni ne email ose ne faqen e facebook edhe do jukthej pergjigje menjehere
Kerkohen 2 Kamarier
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Bar Peroni kerkon te punesoje 2 Kamariere me eksperience, shikokontaktet http://albest.al/738-vende-pune/1705-ofrohet-vend-pune-per-2-kamarier.html
 Tirane, ofroj vend pune teknik
Tirane, ofroj vend pune teknik

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune ALOSYS COMMUNICATIONS SRL CERCA TECNICI NEI PROCESSI DI TECNOLOGIA DELL'INFORMAZIONE Cerchiamouna persona qualificata per lavoro full-time e che abbia le seguenti caratter...
CALL CENTER GR COMMUNICATIONS
CALL CENTER GR COMMUNICATIONS

(durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune G.R,COMMUNICATIONS (SAMIT) , Nuovo call center outbound in DURAZZO ricerca 40 operatori (part timeo full time) SELEZIONI APERTE PER INSERIMENTO AZIENDALE APRILE 2016 SI R...
Klinike Dentare
(Pas Spitalit Rajonal Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Durres,ofroj pune asistente dentare,kohe e plote. Te interesuarat te kontaktojne ne nr tel ose teparaqiten ne Kliniken "Xhafa" pas Spitalit.
Ju doni një jetë më të mirë ?
Ju doni një jetë më të mirë ?

(TIRANA, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ju doni një jetë më të mirë ? Vjen fatura dhe ju jeni duke luftuar për të bërëpërfundon të takohet? Ju doni më shumë para në mënyrë që të arrijë të buku...
Ofroj vend pune Programator BackEnd
(Tiranë, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **ProdukteAl kërkon programtor BackEnd.** *Aftësitë dhe njohuritë:* Njohuri tëshkëlqyeshme të C#. Eksperiencë pune në punë të njëjta ose të ngjashme (mi...
Ofroj vend pune Programator FrontEnd
(Tiranë, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **ProdukteAl kërkon programtor FrontEnd.** *Aftësitë dhe njohuritë:* 3vjet eksperiencëpune në HTML dhe CSS. Njohuri të shkëlqyeshme të CSS3. Njohje të shk...
 Tirane, ofroj vend pune teknik
Tirane, ofroj vend pune teknik

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise seinformacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajt...
Agjent shitje
Agjent shitje

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet agjen shitje ne terren me eksperience ne zonen e tiranes,paga e kenaqshme
online communication
online communication

(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune ONLINE COMUNNICATION compani e huaj kerkon vajza te paraqitshme mbi 18 vjece te dijneanglish! oraret e punes sipas mundesis 1 dite pushim ne jave, pagesat super te mira dhe k...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Pall. Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Sherbime Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Pall. Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Sherbime Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
 Tirane, ofroj vend pune teknik/e te teknologjise se informacionit
Tirane, ofroj vend pune teknik/e te teknologjise se informacionit

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise seinformacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajt...
 Tirane, ofroj vend pune teknik/e te teknologjise se informacionit
Tirane, ofroj vend pune teknik/e te teknologjise se informacionit

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise seinformacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajt...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (287)
    Kerkoj Pune (17)
    Kurse kompjuteri (1)
    Arsim dhe Trajnim (11)
    Perkthyes (15)
    Finance (11)
    Banka (0)
    Inxhinieri (10)
    Sherbime (20)
    Mjekesi (3)
    Informatikë & IT (10)
    Marketing (12)
    Te ndryshme (5)
    Babysitter ,Dado (2)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale