|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 26 Korrik, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Dyqane
Dyqane
Dyqane
Kërko
  Emërtimi
*OKAZION* Shitet dyqan me siperfaqe 83 M2
*OKAZION* Shitet dyqan me siperfaqe 83 M2

(Ne hyrje te Shkodres, te Bexhisteni, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe totale prej 83 M² dhe adrese tekBexhisteni, ne hyrje te Shkodres, dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje godine te...
DYQAN NE SHITJE!!!
(Rr. Durresit, TIRANA) Shitet dyqan me siperfaqe 60 metra katror, i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 55.000 euro (Idiskutueshem). Adresa: Rruga e Durresit, Pallatet Hawai Laprake, Kulla 2, ...
*OKAZION* Shitet dyqan me siperfaqe 42m2
*OKAZION* Shitet dyqan me siperfaqe 42m2

(Ne hyrje te Shkodres, te Bexhisteni, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe totale prej 40 M² dhe adrese tekBexhisteni, ne hyrje te Shkodres, dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje godine te...
Jepet me qera
(Mbi qendren kristal posht Eleonores, TIRANA) Jepet me qera ambient mbi Kristalin posht Eleonores 40-45 m2. Ambienti ndodhet ne katin 1 te njepallati te ri. Eshte i ngritur nga toka. I rregulluar nga brenda + tualet funks...
SHITET dyqani bashke me biznesin parukeri estetike
(Kodra e Diellit Misioni Eleonor, TIRANA) Shitet dyqan 105 m2 me certifikate pronesie bashke me biznesin estetike parukeri me te gjithapaisjet per parukeri,estetike,manikyr,pedikyr,masazh, permanent,solar dhe gjithcka...
Shitet dyqan ne Rus/Shkoder
Shitet dyqan ne Rus/Shkoder

(Rus, Rruga Nazmi Kryeziu, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresit apo qeramarresit. Shitet dyqan mesiperfaqe prej 23.2 m², me adrese ne Rus, rruga Nazmi Kryeziu. Dyqani ndodhet ne nj...
Jepet me qera dyqan ne Shkoder
Jepet me qera dyqan ne Shkoder

(Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me komision 0 per bleresit apo qeramarresit. Jepet me qera ose shitetdyqan prej 24m² me adrese te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce. Dyqani es...
Jepet me qera dyqan ne Shkoder
Jepet me qera dyqan ne Shkoder

(Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me komision 0 per bleresit apo qeramarresit. Jepet me qera ose shitetdyqan prej 24m² me adrese te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce. Dyqani es...
Shitet dyqan ne qender te Shkodres
Shitet dyqan ne qender te Shkodres

(Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me komision 0 per bleresit apo qeramarresit. Jepet me qera ose shitetdyqan prej 28m² me adrese te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce. Ambjenti...
Jepet me qera ose shitet dyqan ne Shkoder
Jepet me qera ose shitet dyqan ne Shkoder

(Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me komision 0 per bleresit apo qeramarresit. Jepet me qera ose shitetdyqan prej 28m² me adrese te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce. Ambjenti...
Dyqan me Qera , afer Qendres Globe , Rr. Kavajes , 500 Euro , ekspozim shume i mire , i pershtatshe
Dyqan me Qera , afer Qendres Globe , Rr. Kavajes , 500 Euro , ekspozim shume i mire , i pershtatshe

(Tirane, TIRANA) Dyqan me Qera , afer Qendres Globe , Rr. Kavajes , 500 Euro , ekspozim shume i mire , ipershtatshem per biznese te ndryshme Dyqan me Vetrine te madhe , ne 2 nivele , banj...
Jepet me Qera ambient biznesi ne Shkoder
Jepet me Qera ambient biznesi ne Shkoder

(Rruga e Gjane, bulevardi Bujar Bishanaku, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresit apo qeramarresit. Jepet me qera ne qenderte Shkodres nje ambient biznesi me nje siperfaqe prej 220m² me adrese tek R...
Shitet Dyqan 114 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet
Shitet Dyqan 114 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet

(21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku, TIRANA) Shitet Dyqan ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit ish klubi i Partizanit ! Njësi shërbimie pozicionuar në perëndim dhe veri të objektit dhe njëkohësisht me akse...
Shitet Dyqan 68 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet
Shitet Dyqan 68 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet

(21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku, TIRANA) Shitet Dyqan ne Kompleksin Magnet, prane 21 dhjetorit ish klubi i Partizanit ! Objekti Eridanussjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë shfrytëz...
Shitet Dyqan 81 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet
Shitet Dyqan 81 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet

(21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku, TIRANA) Shitet Dyqan ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit ish klubi i Partizanit ! Njësi shërbimie pozicionuar në pjesën perëndimore të objektit. Vjen si kombinim i hap...
Shitet Dyqan 78 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet
Shitet Dyqan 78 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet

(21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku, TIRANA) Shitet Dyqan ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit ish klubi i Partizanit ! Njësi shërbimie pozicionuar në perëndim dhe veri të objektit dhe njëkohësisht me akse...
Shitet Dyqan 61 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet
Shitet Dyqan 61 m2 ne Rezidencen Libeskind Magnet

(21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku, TIRANA) Shitet Dyqan ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit ish klubi i Partizanit ! Njësi shërbimie pozicionuar në pjesën perëndimore të objektit. Vjen me një hapësirë...
OKAZION! SHITET DYQAN
(TIRANE, TIRANA) Tek KODRA E DIELLIT, perballe fondacionit Eleonor, **SHITET** dyqan me siperfaqe **93m²**, mecertifikate pronesie, bashke me aktivitetin Parukeri-Estetike, me te gjitha pajis...
Shitet ambient biznesi me sip. prej 300m²
Shitet ambient biznesi me sip. prej 300m²

(Rruga Qemal Dracini, te Conadi te Dollari, Shkoder) ²
Shitet dyqan ne qender te Shkodres
Shitet dyqan ne qender te Shkodres

(Rruga Qemal Dracini, te Conadi te Dollari, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresi apo qiramarresit. Shiten dyqan prej 75m²ne qender te Shkodres 10 metra ne krah te supermarket Conad. Dyqani eshte me ...
SHITET DYQAN
SHITET DYQAN

(Durres) KODI: A34 SHITET DYQAN Siperfaqja totale e dyqanit: 22 m2 Adresa: Pas Ambulances Qendrore Dyqanindodhet ne katin e 1 te nje pallati 11 katesh me vend parkimi te bollshem. ...
Dyqan me Qera , afer Qendres Globe dhe Rr. Kavajes , 700 Euro , ekspozim shume i mire
Dyqan me Qera , afer Qendres Globe dhe Rr. Kavajes , 700 Euro , ekspozim shume i mire

(Tirane, TIRANA) Dyqan me Qera , afer Qendres Globe dhe Rr. Kavajes , 700 Euro Dyqan me Vetrine te madhe , ne 2nivele , banjo , distance 20 m nga Qendra Globe dhe Rruga e Kavajes , ka funsion...
Dyqan me qera
(Tirane, TIRANA) Jepet dyqan me qera ne adresen Bul.Bajram Curri perballe Gjykates te Apelit Tirane. Siperfaqja edyqanit 9 m2 plus tualet, cmimi 25000 leke. Nr kontakti 0676027138
Jap Dylan me qera
(Play shkembi i kavsjes, Durres) Joao me q era dyqan , 70 m 2 , ne rieshtin e pare , pedane Majestik hotel restorant. Dyqan e shtei ri ,num e shte perdorur . Per cd o informazion , me kontaktoni ne shats ...
Dyqan ne shitje
Dyqan ne shitje

(Tirane, TIRANA) ***Dyqan ne shitje pranë 21-Dhjetorit***. Çmimi ; 55 000 €, i padiskutueshem. Dyqani ndodhetnë një zonë të aksesueshme dhe tepër të populluar. Ka një sipërfaqe ...
JEPET DYQAN ME QERA
(Prane Gjykates, Durres) JEPET DYQAN ME QERA Siperfaqja totale: 27 m2 Adresa: prane Gjykates Ambjenti eshte i pershtatshemper nje shumellojshmeri aktivitetesh, kryesisht vendndodhja favorizon zyra ...
Jepet me qera. Ambient biznesi 24m²
Jepet me qera. Ambient biznesi 24m²

(Bv. Gjergj Fishta, TIRANA) Bv. Gjergj Fishta Prene ures se drejtorise se policise, jepet me qera, ambient 24 m². Ipershtatshem per rrobaqepsi, kepucar, parukeri, magazine etj, 10.000 Lekë/total/muaj, ...
SUPER OKAZION (vetem 5 dite), Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2
SUPER OKAZION (vetem 5 dite), Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2

(Rruga Pavaresia, Plazh, Durres, TIRANA) SUPER OKAZION (vetem 5 dite) Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2 Adresa: Rruga Pavarsia, plazh,Durres Shitet ambient tregtar, tip dyqan, 50 m nga Plazhi Iliria, ne Dur...
Dyqan me qera ne Shkoder
Dyqan me qera ne Shkoder

(Shkoder, Shkoder) Jepet me qera nje dyqan ne Shkoder me nje siperfaqe prej 80 m², me vendodhje tek rrotondoja neArtistike, dyqani eshte ne kat te pare. Eshte i pershtatshem per tu perdorur si ...
Jap me Qera Ambient 400m2 te Fresku
(fresku rruga teleferikut, TIRANA) te fresku rruga teleferikut jepet me qera ambient 400m2 ,buze rruge,ambienti eshte i rregulluar ,kakondicionim ,aspirim ..4.5m i larte i pershtatshem per biznese te ndryshme(p...
Dyqan
(Tirane, TIRANA) Jepet me Qera Dyqan me siperfaqe 84.3 meter katrore prane ministrise se jashteme
Shitet ose Jepet me Qera Ambient
Shitet ose Jepet me Qera Ambient

(Komuna e Parisit, perbri Eleonores, TIRANA) Shitet ose Jepet me Qera Ambient Adresa: Komuna e Parisit, Rruga Rrapo Hekali, perbriEleonores. Ambienti ka nje siperfaqe prej 60 m2, ndodhet ne katin e 1 te nje pallati t...
Jepet me qera
(Rruga "Bogdani", TIRANA) Jepet me qera ambjent komercial 75 m2, i pajisur me aspirim - kondicionim.
Jap me Qera ambient te fresku me sip 400m2
(rruga teleferikut, TIRANA) fresku,rruga teleferikut jap ambient me qera me sip 400m2 ,ambienti eshte i rregulluar me gipseaspirim kondicionim ,lartesi 4.5m.....900€/muaj cel 0685299838
Shitet dyqan sip 120 meter katror
Shitet dyqan sip 120 meter katror

(Bulevardi Shetitorja ,Lushnje, Lushnje) Shitet dyqan ne Bulevardin Shetitorja ne Lushnje, sip 125 meter katror,2 WC,me vetrate ne dy ane mepamje nga qyteti dhe bulevardi.Dyqani eshte i ri ,me hipoteke dhe i pershtet...
Dyqan me qira.
(Tiranë, TIRANA) Jepet Dyqan me qira 27 m2 , çmim shumë i arsyeshëm për zonën. Dyqani ndodhet ne zonënSelitë rruga : Petro Korcari. Shume i përshtatshëm për zyrë, rrobaqepsi, ko...
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.

(TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. Dyqan me siperfaqe 30m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organ...
shes dyqan
shes dyqan

(rruga elbasanit, TIRANA) Rruga e Elbasanit, perball lojrave "7 Xhuxhat", dyqan 75m², me hipoteke, ne gjendje teshkelqyer, me mundesi zhvillimi ne te ardhmen , shitet, 2.500 Euro/m2, i disku...
dyqan
(vlore, Vlore) shes dyqan 35m2 ose kembej me toke ne vijen bregdetare nga shkolla e marines deri ne uj te ftohte,dydani ndodhet ne rrugen vlore skel pran stadjumit . me saktesi poshte is...
shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke
(vlore, Vlore) shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke ne vlore ,dyqani ndodhet ne rrugen vlore -skele pallati perballepallatit arbe
MAGAZINE LESHOET ME QERA
MAGAZINE LESHOET ME QERA

(RUGA AZDRENI , Nr 7 , MBRAPA ZYRTARIS ARDENO, TIRANA) JEPET ME QERA MAGAZINE 190 m2 ME KORENDIN TREFAZOR DHE LARTESI 3.70m.
 Ambjent Biznesi 82 m2 , me Qera , Pamje panoramike , ne Pallat te ri , Stadiumi Dinamo - 750
Ambjent Biznesi 82 m2 , me Qera , Pamje panoramike , ne Pallat te ri , Stadiumi Dinamo - 750

(TIRANA) Ambjent Biznesi 82 m2 , me Qera , Pamje panoramike , ne Pallat te ri , Stadiumi Dinamo -750 Euro Kati I ( i 2-ti teknik ) i nje pallati te sapondertuar , ne Rr. ...
Ambjent 80 m2 per Biznes te Ujvara - Stadiumi Dinamo ( kati -1 )
Ambjent 80 m2 per Biznes te Ujvara - Stadiumi Dinamo ( kati -1 )

(TIRANE QENDER, TIRANA) Ambjent 80 m2 per Biznes te Ujvara - Stadiumi Dinamo ( kati -1 ) Rruga Gjin Bue Shpata , japimme qera Ambjent per Biznes , rreth 80 m2 , ne nivelin -1 , (bodrum , ka funk...
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 24 m² 15.000 Leke (Prane ures se drejtorise)
(Tirane, TIRANA) Zona/Rruga : Bv.Gjergj Fishta, Prane ures se drejtoris policis Ambjente 24 m2 ngjitur me piceri"Tani". E pershtatshme per aktivitete profesioanle, parukeri, berbe...
Jepet me qera nga Pronari i vetem 1,000 m2 ambient sherbimi, Dyqan+Magazina Kati i II
Jepet me qera nga Pronari i vetem 1,000 m2 ambient sherbimi, Dyqan+Magazina Kati i II

(Prane QTU - FIER, Fier) 1,000 m2 Kati i II Ndertim i Ri Prane QTU Fier
Dyqan 150 m2 me Qera , afer Bllokut , ne rruge kryesore - Rr. Pjeter Bogdani , 2000 Euro
Dyqan 150 m2 me Qera , afer Bllokut , ne rruge kryesore - Rr. Pjeter Bogdani , 2000 Euro

(TIRANE QENDER - ZONA E BLLOKUT, TIRANA) Dyqan 150 m2 me Qera , afer Bllokut , ne rruge kryesore - Rr. Pjeter Bogdani , 2000 Euro Japim meQera dyqan ne Rr. Pjeter Bogdani , 150 M2 me vetrine te madhe , 4.5 metra...
TIRANE AMBJENTE 200 M2 ME QERA PER ZYRA / CALL CENTER
TIRANE AMBJENTE 200 M2 ME QERA PER ZYRA / CALL CENTER

(TIRANE mbi ambasaden amerikane, TIRANA) TIRANE AMBJENTE 200 M2 ME QERA PER ZYRA / CALL CENTER Tirane , Rruga Budi , aferAmbasades Suedeze , pak metra mbi Ambasaden Amerikane Jepet me Qera Ambjent ...
Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro
Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro

(TIRANE QENDER - ZONA E BLLOKUT, TIRANA) Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro Rr. Pjeter Bogdani , aferBllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 3 m nga rruga , afer lokalit Berlin dhe perbal...
Shitje
(Tirane, TIRANA) Shes apartament ne tirane , kontakto per me shume info
Durres, shes dyqan Kati 1, 130 m²
Durres, shes dyqan Kati 1, 130 m²

(Durres prane Muzeumit te deshmoreve, Durres) Durres, shes dyqan Kati 1, 130 m² 1.000 Euro/m² Zona/Rruga : prane muzeumit tedeshmorve Okazion! Shitet Dyqan ne Durres prane muzeumit te deshmorve, me siperfaqe prej 13...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale