|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 24 Maj, 2015 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Dyqane
Dyqane
Dyqane
Kërko
  Emërtimi
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zenel Baboci, prane Rr. Barikadave.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zenel Baboci, prane Rr. Barikadave.

(Rr. Zenel Baboci, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zenel Baboci, prane Rr. Barikadave. Dyqan me siperfaqe 72m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organi...
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.

(Rr. Emin Duraku, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. Dyqan me siperfaqe 30m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organ...
Shes dyqane
Shes dyqane

(Elbasan,rruga Rinia, Elbasan) OKAZION,dyqani 310m2 favorite per supermarket,palester.lokal per feste e tjera.
Shese dyqan 310 m2
Shese dyqan 310 m2

(elbasan, Elbasan) Dyqani eshte nje vend ideal nje cmime okazion duke qene ne rrugen Rinia perballe shkolles qamilguranjaku elbasan.
shes ambjent biznesi Kati 1, 57 m² 95.000 Euro (Prane 21 Dhjetorit
(RR. Frederik Shiroka, TIRANA) Shitet ambjent ne katin e pare te nje ndertese, 57 m2 me hipoteke te rregullt, ambienti eshte shumei pershtatshem per cdo lloj biznesi si dyqan, lokal, klinika te ndryshme, qe...
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Durresit, prane Ambasades Jugosllave.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Durresit, prane Ambasades Jugosllave.

(Rr. Durresit, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Durresit, prane Ambasades Jugosllave. Dyqan me siperfaqe 24m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani ...
DYQAN ME QIRA
(VLORE, Vlore) JAP DYQAN ME QIRA TE TREGU ORIZIT PER ME SHUM KONtaktim me telefononi 0692155766
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sulejman Delvina, prane “Diplomat 1”.
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sulejman Delvina, prane “Diplomat 1”.

(TIRANA) Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sulejman Delvina, prane “Diplomat 1”. Dyqan me siperfaqe 67m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani org...
Shitet Ambjent per Dyqan (KATI I)
(Rr.Ndre Mjeda, prane Condor Center, TIRANA) Shitet ambjent per dyqan prane Condor Center, ish Parku. Ambjenti ndodhet ne katin I, dhe ka njesiperfaqje prej 20 m2 dhe ka banjo. Cmimi eshte 1500 Euro/m2.
dyqane me qira
(vlore, Vlore) dyqani ndodhet te tregu orizit per kontaktim nr telefoni cmimi500mije leke ne muaj
Shitet Biznesi
(Tirane, TIRANA) Shitet dyqan tek tregu i Medresese brenda ne treg. Dyqani ndodhet prane shkalleve kryesore te hyrjesne treg. Shitet per arsye personale. Klientele e krijuar prej vitesh ne fus...
Shitet Biznesi
(Tirane,tregu i medresese, TIRANA) ​Shitet dyqan tek tregu i Medresese brenda ne treg. Dyqani ndodhet prane shkalleve kryesore tehyrjes ne treg. Shitet per arsye personale. Klientele e krijuar prej vitesh ne ...
Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 100 m² 40.000 Leke (Perball ish ekspozites "Shqiperia sot&qu
(Perball ish ekspozites "Shqiperia sot Tirane, TIRANA) Zona/Rruga : Perball ish ekspozites "Shqiperia sot" Jepet me qera nje ambient 100m2 (gjysem bodrum ) me banjo .I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Rruge ...
Shitet Dyqan
Shitet Dyqan

(Plazh, Durres, Durres) Cmimi shume i arsyeshem..
kerkoj dyqan me qera
(shkoder qender, Shkoder) Kerkoj dyqan me qera ne shkoder zone pedonale o me trafik, Te pakten 40m2 ... njoftime vetemserioze dhe jo per humbje kohe... Faleminderit!
Okazion shitet dyqan buze rruges perball me detin(LUNGOMARE)
(Vlore, Vlore) Shitet dyqan ne vijen e pare te dyqaneve,perball me rrugen ,detin e tashme lungomaren,dyqani eshte iri e me punime cilesore rreth 50m katror e i disponueshem per cdo lloj akti...
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku

(Rr. Sotir Caci, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku. Dyqan me siperfaqe 202m2, ishtruar ne pllake ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organi...
me qera
(shkoder, Shkoder) Leshoj me qera nje dyqan me siperfaqe 22 meter katror ne brendesi ka dhe nje banjo te vogel, imundshem per tu perdorur edhe si zyre. Dyqani ndodhet ne lagjen V. Shanto, ne qen...
dyqan
(lagja partizani rruga e spitalit, Vlore) jepet dyqan me qira kati pare 40m katror
Shes Dyqan
Shes Dyqan

(XHABIJE, Shkoder) Shes dyqan ne rrugen kryesore xhabije,me sip 75m2,me dokumentacion te rregullt.Dyqani mund teperdoret per cdo lloj aktiviteti.Kush eshte i interesuar te kontaktoje pronarin Z....
dyqan me rent qira
(shkoder prane teatrit migjeni, Shkoder) kam nje dyqan me qira 40 m2 me pamje nga rruga kryesore.Dyqani ne pjesen prpa eshte i ndare ne dykate .dyqani ka dy dyer dhe mund te shfrytezohet dhe si dy dyqane .
SHITET DYQAN
SHITET DYQAN

(TIRANE, TIRANA) SHITET DYQAN NE RRUGEN DON BOSKO 36 METRA KATROR ME HIPOTEKE,I GATSHEM PER PUNE.ME LARTESI 3.8 METRADHE 18 METRA SIPERFAQE SHFRYTEZUESHME JASHTE.0697849858
SHITET DYQAN
SHITET DYQAN

(TIRANE, TIRANA) SHITET DYQAN NE RRUGEN DON BOSKO 36 METRA KATROR ME HIPOTEKE,I GATSHEM PER PUNE.ME LARTESI 3.8 METRADHE 18 METRA SIPERFAQE SHFRYTEZUESHME JASHTE.0697849858
Dyqan në SHITJE në Lushnjë
Dyqan në SHITJE në Lushnjë

(pranë monumentit "Toka jonë", Lushnje) Dyqan në SHITJE në Lushnjë 55 metra katror në qendër të qytetit të Lushnjës, pranëmonumentit "Toka jonë", në afërsi të Bashkisë se Lushnjës dhe pran...
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Reshit Collaku.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Reshit Collaku.

(Rr. Reshit Collaku, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Reshit Collaku. Dyqan me siperfaqe 42m2, i shtruar ne pllakendodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire d...
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati.
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati.

(Rr. Irfan Tomini, TIRANA) Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati. Ambient me siperfaqe76m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambi...
jepet dyqan me qera
(metropol center lushnje, Lushnje) JEPET ME QERA DYQANI NE KATIN E DYTE TE METROPOL CENTER NE LUSHNJE. DYQANI ESHTE 50 m2.
Jap dyqan me qera
Jap dyqan me qera

(Durres/ Golem, Durres) Zona/Rruga : Plazhi Golem Jap me qera dyqan 100m2. 5 vite ka qene me qera casino. Aktualishteshte i lire. Ndodhet buze rruges kryesore 20m larg detit. Adresa: Rruga &qu...
Dyqan
(Don Bosko, TIRANA) Shitet dyqan ne rrugen Don Bosko 36 m.katror,3.8 metra lartesi 18 metra siperfaqe shfrytezueshmejashte.Me hipoteke.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Dibres, prane Medresese.
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Dibres, prane Medresese.

(Rr. Dibres, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Dibres, prane Medresese. Dyqan me siperfaqe 250m2, ndodhet nekatin e perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC,...
 Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES, Durres) Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan ne zonen e rruges taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Dri...
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES, Durres) Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan ne zonen e rruges taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Dri...
Rruga Sami Frasheri , ngjitur me Drejtorine e Policise Tirane , perballe Swarovskit, Ambjent me Qera
Rruga Sami Frasheri , ngjitur me Drejtorine e Policise Tirane , perballe Swarovskit, Ambjent me Qera

(tirane, TIRANA) Rruga Sami Frasheri , ngjitur me Drejtorine e Policise Tirane , perballe Swarovskit, Ambjent me Qerarreth 60 m2, 400 Euro Rruga Sami Frasheri , ngjitur me Drejtorine e Po...
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES, Durres) Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan zonA rruga taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Drita dhe ...
 Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)
Durres, jap me qera dyqan Kati 1, 25 m² 20.000 Leke (taulantia vollga durres)

(DURRES, Durres) Zona/Rruga : taulantia vollga durres OKAZION jap me qera dyqan ne zonen e rruges taulantia vollgadurres.dyqani eshte 25 m2 plus banjo .mund te perdoret per dyqane ,zyra.Dri...
Perballe New yorkut, jepet me qera, lokal bar kafe i arreduar
(tirane, TIRANA) Komuna e Parisit perballe New yorkut, jepet me qera, lokal bar kafe i arreduar. Kati 2 me vetrate temadhe nga rruga Aktualisht ne pune, 1.100 Euro muaj, i diskutueshëm. Tel...
ish DOLCE VITA
ish DOLCE VITA

(Korce, Korce) Jepet me Qira, lokal bul Republika,Korce, 205 m2, në gjëndje shumë të mirë, me pamje tëpafund, e mobiluar, parking, lartësia 6 m m., objekti ndodhet ne qender te Korces...
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes.
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes.

(Rr. Haxhi Hysen Dalliu, TIRANA) Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. Dyqan me siperfaqe34m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me...
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Dibres, prane QSUT.
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Dibres, prane QSUT.

(Rr. Dibres, TIRANA) Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Dibres, prane QSUT. Dyqan+1WC, me siperfaqe 57m2, i shtruar ne pllake,ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta prone...
Dyqan me qera
(Rruga e Kishes Ortodokse, Vlore, Vlore) Ofrojme dyqan per me qera 20m katrore ne lagjen e vjeter Varosh, ne rrugen e Kishes Ortodokse neVlore. Dyqani eshte i pajisur me nje banje dhe ndodhet poshte nje pallati te ri...
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Ismail Qemali, prane Liceut.
Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Ismail Qemali, prane Liceut.

(Rr. Ismail Qemali, TIRANA) Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Ismail Qemali, prane Liceut. Dyqan me siperfaqe 45m2, i shtruar nepllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hap...
Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson.
Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson.

(Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson., TIRANA) Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson. Ambient mesiperfaqe 73m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri...
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit.
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit.

(Rr. Durresit, TIRANA) Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit. Ambient me siperfaqe30m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, m...
Shesim dyqanin per arsye emigrimi
Shesim dyqanin per arsye emigrimi

(Perballe Misto Mames, TIRANA) Shesim dyqan ne Tiran per arsye emigrimi. ADRESSA: perballe " Misto Mames" HAPESIRA:55m2,eshte i perbere prej dy katesh((35m2 kati posht i dyqanit dhe 20m2 kati ...
JAP ME QERA PER ZYRA APO KLINIKE DENTARE. NE QENDER TE TIRANES. AP. 1+1
(TIRANA) NE QENDER TE TIRANES PRANE 9 KATSHEVE, jepet me qera, apartament 1+1+banjo. Kati 2-te. Pallatekzistues. Pamja nga rruga kryesore. Plotesisht e rikonstrukturuar. Apartamenti es...
(ID 0308)Tirane, shes ambjent biznesi 97.200 Euro
(ID 0308)Tirane, shes ambjent biznesi 97.200 Euro

(Te Brryli, TIRANA) Tirane, shitet dyqan 54 m2 me hipoteke, ne nje pallat te ri. Dyqani ndodhet ne katin 0 te pallatit,100 metra mbi Ministrine e Jashtme, tek Brryli. Lartesia e dyqanit eshte 4.5...
OFERTE SPECIALE
OFERTE SPECIALE

(Tirana, TIRANA) Dyqan ne rrugen Don Bosko 36 m.katror,ne Kompleksin Ferrari me hipoteke dhe certifikatepronesie.Dyqani ka funksionuar per shume vite si mini market. Cmimi vetem 1150 euro per ...
Dyqan me Qera
(Tirane, TIRANA) Jap me qera dyqan. Adresa: Sheshi Karl Topia (Zogu i Zi), Kati i 1; sip: 30m2. Ambjent ipershtatshem per zyra, bar kafe, etj.
Jepet dyqan me qera 40m2 i pershtatur per gjitha llojte e bizneseve
Jepet dyqan me qera 40m2 i pershtatur per gjitha llojte e bizneseve

( Pran stadjumit Elbasan arena, pallati Isa Krekes., Elbasan) Jepet dyqan me qera 40m2 i pershtatur per gjitha llojte e bizneseve; tl. 00306948480902­­0694713563;
Jepet Dyqan me Qera
Jepet Dyqan me Qera

(Rr.Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta, TIRANA) Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit me shiqeta dheKarburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike denta...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale