|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Apartament 2+1 me qira në Xhabije
Apartament 2+1 me qira në Xhabije

(Xhabije, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Xhabije. Apartamenti ka një sipërfaqeprej 75 m² dhe ndodhet në katin e katërt të pallatit. Është i mobiluar, ...
Apartament 1+1 me qira në qendër të Shkodrës
Apartament 1+1 me qira në qendër të Shkodrës

(Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² në qendër të qytetit tëShkodrës. Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit dhe është i...
Apartament 1+1 me qira në Zdrale
Apartament 1+1 me qira në Zdrale

(Zdrale, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me qira me sipërfaqe 50 m² në katin e 7 tëbanimit. Apartamenti ndodhet në Zdrale dhe ka një dhomë, një sallon dhe nj...
Apartament 1+1 me qira në Parrucë
Apartament 1+1 me qira në Parrucë

(Parrucë, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit, në Parrucë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e pestë...
Shtepi me qera
(Rruga Qaqo Avrazi. Njesia 7. Tirane, TIRANA) Garzoniere e mobiluar. Te gjitha kushtet.kati pare ne vile 3 kateshe.
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin , Lezhe) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nrcel. 00355 694753378.
japim me QERA
(Prane nxh.Ndertimit Rr."Artan Lenja"Tira, TIRANA) Japim me qera ambient dy dhoma dhe koridor i madh sip e banuar 50 m katrore. Hyrja eshte ekompletuar,e pershtateshme per tre veta ,uje e drita 24 ore 25000 leke.
Vile per qira
Vile per qira

(Sauk, TIRANA) Vile 7+3 per Qera ne Sauk. Vila ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe prej 120m2 perkate ndertim + 300m2 oborr. Ka strukture kater kateshe: Kati perdhe perbehet n...
Apartament me qera për pushime
Apartament me qera për pushime

(Dukat Vlorë, Vlore) Në Dukat-fshat rrugës për Llogara,vetëm 10km nga plazhi i Orikumit/Radhimës ose 15km nga plazhii Palasës/Dhërmiut,4km nga Llogaraja 1 apartament 1+1 i kompletuar për ...
Apartment me qera
(Tirane (Unaza re), TIRANA) Jap Apartment me qera 2+1, dy banjo, kati/3, me ashensor, teresisht mobiluar, tel 0676435186
Jap Apartment me qera,
(Unaza re (astir), TIRANA) Jap Apartment me qera, 2+1/ dy banjo, kati/3, me ashensor, teresisht mobiluar, tel 0676435186
Shtepi Plazhi Durres-Golem
Shtepi Plazhi Durres-Golem

(Durres-Golem, Durres) Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti.Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe...
Apartament Me Qera
Apartament Me Qera

(Tiran Rruga Naim Frasheri, TIRANA) Prona te patundshme > Qeradhenie > 2+1 RRUGA NAIM FRASHERI TIRANE Prane Zogut te Zi dhengjitur me Rrugen e Durresit | 95 M2 | 350.000 Leke 95 M2, kati 5, 2 banjo,...
Jap apartment me qera'
(Tirane (Astir), TIRANA) Jap Apartment me Qera, (2+1) 2/dhoma dhe 1/sallon, dy banjo,106m" Total e mobiluar,Frigorifer, lavatrice, sobe, divane kend, tavolin+karrike, tavolin gjami, televizor, t...
Jap Shtepi me Qera
(Tirane (Astir), TIRANA) Jap Apartament me Qera, (2+1) 2/dhoma gjumi, dhe sallon, 2/banjo, Total i mobiluar, 106m" ,kati 3, me ashensor, stacioni Autobuzit para pallati, Frigorifer, lavatrice,...
jap me qera apartament 2+1 te Qera ku
(Tirane, afer lokal Freskut, TIRANA) Jepet me qera apartament 2+1, 2 banjo, ballkon i madh qe lidh dy dhoma,k3. Sip 90 m2. nga dielli,.Punime shume cilesore, me grila ne dritare, me kudrabufe ekstra, dhoma te me...
Ap 2+1 me qera
(Pallatet Agimi, TIRANA) Mbi Ami Event, jepet me qera nje ap 2+1 i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Kati mbi dyqane. Per banimose aktivitet. Per me shume, kontakt ne Cel: 069 51 44 436
Ap 2+1 me qera
Ap 2+1 me qera

(Pallatet Agimi, TIRANA) Mbi Ami Event, jepet me qera nje ap 2+1 i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Kati mbi dyqane. Per banimose aktivitet. Per me shume, kontakt ne Cel: 069 51 44 436
Garzoniere me qera
Garzoniere me qera

(Tirane, TIRANA) Jepet me qera Garzoniere nga dt 7 qershor e ne vazhdim prane shkolles Nje Maj ne Ali Demi emobiluar me te gjitha kushtet. E perber nga koridor guzhine aneks ballkon tualet me...
Vile 3kateshe ne Don Bosko
Vile 3kateshe ne Don Bosko

(Rr. Miftar Gerbolli, TIRANA) Shtepia ndodhet prane rruges kryesore afer resorant Gjeli. E pershtatshme per banim ose biznes. 6dhoma, 1dhomndenjeguzhine e madhe, 3 banjo 6 ballkone oborr para dhe pas shtep...
Vile 3kateshe ne Don Bosko
Vile 3kateshe ne Don Bosko

(Rr. Miftar Gerbolli, TIRANA) Shtepia ndodhet prane rruges kryesore afer resorant Gjeli. E pershtatshme per banim ose biznes. 6dhoma, 1dhomndenjeguzhine e madhe, 3 banjo 6 ballkone oborr para dhe pas shtep...
Apartament 1+1 me qira te Spitalet
Apartament 1+1 me qira te Spitalet

(te Spitalet, Shkoder) Sun Real Estate ofron për qira një apartament me sipërfaqe 55 m² në katin e pestë të ndodhurte Spitalet. Apartamenti ka një dhomë gjumi, një ballkon dhe është i s...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(afer lokal Freskut,rruga Thesarit, TIRANA) Jap me qera aparta.ent 2+1 ,sip 96m/2,kati 4, 2 banjo, ballkon i madh, nga ana e diellit, pjesrishti mobiluar zona me e preferuar per qetesi ,ajer i paster, me te gjitha sherb...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(afer lokal Freskut,rruga Thesarit, TIRANA) Jap me qera aparta.ent 2+1 ,sip 96m/2,kati 4, 2 banjo, ballkon i madh, nga ana e diellit, pjesrishti mobiluar zona me e preferuar per qetesi ,ajer i paster, me te gjitha sherb...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(afer lokal Freskut,rruga Thesarit, TIRANA) Jap me qera aparta.ent 2+1 ,sip 96m/2,kati 4, 2 banjo, ballkon i madh, nga ana e diellit, pjesrishti mobiluar zona me e preferuar per qetesi ,ajer i paster, me te gjitha sherb...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
jap me qera apartament 2+1 te Fresku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
jap me qera apartament 2+1 te Freshlku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
jap me qera apartament 2+1 te Freshlku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
jap me qera apartament 2+1 te Freshlku
(TIRANE, TIRANA) Jap me qera apart 2+1, sip 95 m2,kat4,ne pall 6 kat, ka organizi perfekt, me 2 banjo, ballkon i madhqe lidhet me dy dhoma, me diell gjith diten. Ka punime cilsore, dritare me ...
Ne Rr. Petronini Luarasi, Jepet me Qira Apartament Dupleks.
Ne Rr. Petronini Luarasi, Jepet me Qira Apartament Dupleks.

(Tirane, TIRANA) Ne Rr. Petronini Luarasi, Jepet me Qira Apartament Dupleks. Dupleksi ndodhet ne katin e 1-re dhe2-te, ku secili kat ka nje siperfaqe 200m2 ku ambjentet kane nje komunikim me...
Ne Rr. Teodor Keko, Jepet me Qira Super Apartament 2+1.
Ne Rr. Teodor Keko, Jepet me Qira Super Apartament 2+1.

(Tirane, TIRANA) Ne Rr. Teodor Keko, Jepet me Qira Super Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhetne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 d...
Vile me qera , Don Bosko
Vile me qera , Don Bosko

(Rruga Androkli Kostallari, TIRANA) Ambjent i qete , shtepi e kompletuar 2 kateshe . 1 muaj garanci . Cmimi 35,000 lek/muaj
flat for rent
(durres, Durres) 2bed flat for rent by the see site
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.

(Tiran Rruga sirri kodra nr.44, TIRANA) Shtepia gjendet mrapa shkolles sirri kodra ne katin e 4/tert cmimi eshte 600 euro i diskutueshemmunte te perdoret per zyra call center shtepi banimi ect.Eshte ambient lluksoz ...
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.

(Tiran Rruga sirri kodra nr.44, TIRANA) Shtepia gjendet mrapa shkolles sirri kodra ne katin e 4/tert cmimi eshte 600 euro i diskutueshemmunte te perdoret per zyra call center shtepi banimi ect.Eshte ambient lluksoz ...
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.

(Rruga sirri kodra nr.44, TIRANA) Shtepia gjendet mrapa shkolles sirri kodra ne katin e 4/tert cmimi eshte 600 euro i diskutueshemmunte te perdoret per zyra call center shtepi banimi ect.Eshte ambient lluksoz ...
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.
Jepet me qera ambient lluksaz me qera per shpi zyra ect.

(Rruga sirri kodra nr.44, TIRANA) Shtepia gjendet mrapa shkolles sirri kodra ne katin e 4/tert cmimi eshte 600 euro i diskutueshemmunte te perdoret per zyra call center shtepi banimi ect.Eshte ambient lluksoz ...
flat for rent
(durres, Durres) 2bed flat for rent by the see site
jap shtepi me qira
(durres afer ures daj lanit, Durres) jap me qira nje super hyrje fantastike kati i 2 afer ures dajlanit prane rruges kryesore
Vilë tri-katëshe me qira te Vilë tri-katëshe me qira te rruga "Hysej"
Vilë tri-katëshe me qira te Vilë tri-katëshe me qira te rruga "Hysej"

(rruga "Hysej", Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m²për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja. Vila ka...
Jepet me qera 1+1, kati 4, 300 eur, e mobiluar
(Bllok, TIRANA) Jepet me qera 1+1, kati 4, 300 eur, e mobiluar Hyrje shume e mire per familjare dhe per nje jetesenormale. Jepet per nje kohe te gjate .
Jepet me qera 1+1, kati 4, 300 eur, e mobiluar
(Bllok, TIRANA) Jepet me qera 1+1, kati 4, 300 eur, e mobiluar Hyrje shume e mire per familjare dhe per nje jetesenormale. Jepet per nje kohe te gjate .
Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1.
Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1.

(Tirane, TIRANA) Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhom...
Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1.
Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1.

(Tirane, TIRANA) Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 112m2, ndodhet nekatin e 8-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma...
Ne Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1.
Ne Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1.

(Tirane, TIRANA) Ne Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 114m2, ndodhet nekatin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ambjenti organizohet nga salloni, ...
Jap me qera shtepi 1+1 25000 leke e mobiluar
(Rruga Don Bosko prane shkolles Qazim Turdiu, TIRANA) Jap me qera shtepi 1+1 e mobiluar . Cmimi 25000 . Kontakt 0682229359. Adresa Rruga Don Bosko praneshkolles Qazim Turdiu
Jap me qera shtepi 1+1 25000 leke e mobiluar
(Rruga Don Bosko prane shkolles Qazim Turdiu, TIRANA) Jap me qera shtepi 1+1 e mobiluar . Cmimi 25000 . Kontakt 0682229359. Adresa Rruga Don Bosko praneshkolles Qazim Turdiu

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale