|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 01 Maj, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4

(Durres, Durres) SHITET TOKE 10.000 m2 buze Autostrades Durres-Tirane Kilometri i 4, e pershtatshme per cfaredollojbiznesi. Cmimi 65 Euro m2.
Jepet me qera
Jepet me qera

(Tirana Petrel, TIRANA) Jepet me qera hotel bar restorant ne Petrel Tirane
SHITET  TOKE 4070  M2  PER  NDERTIM – TEK  TERMI...
SHITET TOKE 4070 M2 PER NDERTIM – TEK TERMI...

(TIRANA) SHITET TOKE 4070 M2 PER NDERTIM – TEK TERMINALI I RI MULTIMODAL I TIRANES SHITET4070 M2 TOKE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT , NE RRUGEN ALLAMAN DERVISHI , (KOMPL...
Jepet AMBJENT ZYRE/DYQAN me qera 20.000 leke/muaj
Jepet AMBJENT ZYRE/DYQAN me qera 20.000 leke/muaj

(Rr. Naim Frasheri, TIRANA) OFERTE Jepet AMBJENT ZYRE/DYQAN me qera 20.000 leke/muaj Jepet me paisje, tavolina, karrige pasimund te sherbej edhe si dyqan,bar.. Ambjenti ndodhet ne mezin e Rr. Naim F...
Shitet Objekt
Shitet Objekt

(Lac Vau Dejes, Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet ndertese 3-kateshe me njesiperfaqe totale prej 450 m², me vendodhje ne Lac, Vau Dejes. Secili kat i ndertese...
Shitet turall, prane Tegut, mbi shkollen Greke!!
Shitet turall, prane Tegut, mbi shkollen Greke!!

(prane Tegut, mbi shkollen Greke, TIRANA) Shitet truall 10.000m2 prane Tegut, mbi shkollen Greke!! Cmimi: 50Euro/m2, i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 42 73 672. Ose ju mirepres...
Jepet me qera Pub ne mes te Bllokut!!
(Bllok, Tirane, TIRANA) Jepet me qera Pub ne mes te Bllokut!! I sapo rikonstruktuar, super luks!!! Ambienti kasiperfaqe 370m2. Cmimi: 4500euro/muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne...
Jepet toke me qera per shfrytezim gjate sezonit te veres
(Dhermi,Vlore, Vlore) Ne fshatin Dhermi, ne zonen Drymades shitet nje toke me siperfaqe 2500 m2. Toka eshte me ullishta epeme te tjera, totalisht e pashfrytezuar. Toka e siperpermendur ndodhet vete...
OKAZION! Shes Truall 18 euro/m2
OKAZION! Shes Truall 18 euro/m2

(Fier, 100 metra siper ktheses patos, TIRANA) 100 metra siper ktheses patos, 14000 m2, buze rruge, e favorshme per ndertimin e objekteve perbiznese, me dokumenta te rregullta, shitet, 18 Euro/m2, i diskutueshëm. Cel: 069...
Shitet Toke + Ndertim
Shitet Toke + Ndertim

(Ulqin, Plazhi i Vogel, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. 🐚☀🐬 Shitet toke ne Ulqin,Plazhi ivogel. Nje hapesire toke prej 4250 m² qe perfshin : ndertim + dyqan + gar...
Shitet prone, toke, private
Shitet prone, toke, private

( Bathore, TIRANA) Pershendetje, Ju ofroj pron toke per shitje, toka ndodhet be kamez bathore lagjija 6 ne rrugekresore, Rruga demokracia dhe Rruga Rukaj ne krahe te tjeter, super per biznez ...
Prone per shitje
(KORCE, TIRANA) Rreth 400 m2. Mjaft e pershtatshme per ndertim pallati. Tek Rruga 1 Maji, Ish-Fabrika e Corapeve.
Shes prone
(Korce, Korce) Toke rreth 400 m2. Mjaft e pershtatshme per ndertim pallati. Tek Rruga "1 Maji",Ish-Fabrika e Corapeve.
Truall per ndertim
(Sarande zona e turizmit, Saranda) Truall 320 m2 i sheshuar dhe gati per ndertim pamje nga deti ku kalon dhe rrugkryesore.dokumentacion i rregullt shitet 50 000 euro ose kembehet me makin plus diferencen e lekv...
Jepet me qera bar/kafe, tek kodra e diellit!!
Jepet me qera bar/kafe, tek kodra e diellit!!

(Kodra e Diellit, TIRANA) Jepet me qera bar/kafe, ne hyrje te Kodres se Diellit!! Ambienti eshte i kompletur dhe jepet me650euro ne muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 42 73 672....
Jepet me qera dyqan, prane Gjykates!!
Jepet me qera dyqan, prane Gjykates!!

(Bulevardi Gjergj Fishta, TIRANA) Jepet ambient biznesi me qera, prane Gjykates, Bulevardi Gjergj Fishta!! Ambienti ka siperfaqe85m2 dhe ndodhet ne katin e dyte. E pershtatshme per cdo lloj biznesi, si b...
Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna Parisit!
Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna Parisit!

(Komuna e parisit, TIRANA) Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna Parisit! Ambienti ka siperfaqe 55m2 dhe ka pamje ngabrenda pallateve. E pershtatshme per farmaci dhe biznese te tjera. Cmimi:...
Dyqan 40m2 me qera tek Liqeni Thate!!
Dyqan 40m2 me qera tek Liqeni Thate!!

(Liqeni i Thate, TIRANA) Jepet dyqan me qera tek Liqeni I Thate!! Dyqani ka siperfaqe 40m2. Cmimi: 300mije lekne muaj Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 42 73 672.
shes toke
(Tirane (istitut), TIRANA) shes toke truall 2000m e pershtatshme per pallat dhe cdo lloj aktiviteti per me teper informacjon nakontaktoni
Shitet
Shitet

(G'juhadol, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Truall me siperfaqe 210 m² nePedonalen, G'juhadol. Trualli ndodhet ne nje zone shume te preferuar si nga ven...
Jepet ambient biznesi me qera, ne Bllok!!
Jepet ambient biznesi me qera, ne Bllok!!

(Bllok, Tirane, TIRANA) Jepet ambient biznesi me qera, ne Bllok, tek Delta!! Ambienti ka siperfaqe 45m2, me cmimin400euro/muaj ( i diskutueshem). I pershtatshem per parukeri, dhe biznese te tje...
Jepet ambient biznesi me qera, s. Dinamo !!!
Jepet ambient biznesi me qera, s. Dinamo !!!

(Stadiumi Dinamo, TIRANA) Jepet ambient biznesi me qera, prane stadiumit Dinamo!! Ambienti ka siperfaqe te brendshme rreth130m2 dhe te jashtme rreth 150m2. I pershtatshem per bar, restorant dhe s...
Jepet qera ose shitet ambient, prane s. Dinamo!!
Jepet qera ose shitet ambient, prane s. Dinamo!!

(Prane Stadiumit Dinamo, TIRANA) Jepet me qera ose shitet ambient biznesi, prane stadiumit Dinamo!! Ambienti ka siperfaqe rreth290m2. Ka dy tualete dhe nje ambient banaku, te pajisur dhe me frigoriger. ...
Jepet apartament 2+1 me qera, prane shkolles Harry Fulz!!
Jepet apartament 2+1 me qera, prane shkolles Harry Fulz!!

(Prane shkolles Harry Fulz, TIRANA) Jepet apartament 2+1 me qera, prane shkolles Harry Fulz!! Apartamenti ka siperfaqe 100m2, nekatin e 11 banim. E shtruar me laminat me banjo speciale , dritare durale dop...
Jepet apartament 2+1 me qera, prane shkolles Harry Fulz!!
Jepet apartament 2+1 me qera, prane shkolles Harry Fulz!!

(Prane shkolles Harry Fulz, TIRANA) Jepet apartament 2+1 me qera, prane shkolles Harry Fulz!! Apartamenti ka siperfaqe 124m2, nekatin e 11 banim. E shtruar me laminat me banjo speciale , dritare durale dop...
Nderrohet toke truall ne bregdet
(Karpen, TIRANA) Kembej me fuoristrade 1000 m2 ne Karpen/Kavaje me çertifikate pronesie ne bregdet,toke"babe" jo te kthyera nga Ligji 7501 si toke bujqesore por truall. Te intetes...
SHITEN: aMBJENT BIZNESI, ZYRA, APARTAMENT
(tIRANE, TIRANA) SHITET DYQAN Komuna e parisit 64 m2, i pershtatshem per piceri, me pajisejet perkatese. cmimi2500 euro m2,i diskutueshem me dokumenta te rregullta pronesie. SHITET AMBI...
shes tok ne bregdet tale
(tale, Lezhe) toka esht e paisur me te gjitha letrat dhe ipotek ndodhet 600 mt nga bregu i detit
Jepet ambient biznesi me qera, ne bllok!!!
Jepet ambient biznesi me qera, ne bllok!!!

(Bllok, Tirane, TIRANA) Jepet ambient me qera, ne Bllok!!! Ambienti ka siperfaqe 220m2, me dy kate, ku secili kat eshte110m2. I pershtatshem per Banka!! Me 10m fasade nga rruga. Cmimi: 45...
OKAZION
OKAZION

(Mezez Koder,Prane Top channel, TIRANA) OKAZION !!! Shitet 1500 m2 toke ne Mezez Koder 300 metra larg nga zyrat e Top ChanneL , perballekarburant BOLV OIL. Toka eshte me dokumenta te rregullta .Cmimi okazion 85eu...
OKAZION
(Mezez Koder,Prane Top channel, TIRANA) OKAZION !!! Shitet 1500 m2 toke ne Mezez Koder 300 metra larg nga zyrat e Top ChanneL , perballekarburant BOLV OIL. Toka eshte me dokumenta te rregullta .Cmimi okazion 85eu...
TRUALL NE AUTOSTRADE TIRAN-DURRES KM1
(TEK TREGU USHQIMOR NE AUTOSTRADE, TIRANA) TRUALL 2000 M2 ME DIMENSIONE 40 X 50 M. PRANE SHKOLLES " SARINA". ME LEJE NDERTIMI. CMIMI120 EURO/ M2. NDODHET NE NJE KOMPLEKS BANIMI. MUND TE SHITET EDHE PJESERISHT...
Shitje trualli okazion
(Tirane, TIRANA) Shitet truall me sip 1600 m2,ne autostraden Tirane-Durres,ne krahe te ish Universitetit Kristal,epershtatshme per magazina dhe biznese te tjera.Toka kufizohet me rruge.Cmimi o...
shes toke ne kamez,afer rrethrrotullimit
(kamez,tirane, TIRANA) Shes toke ne kamez,500 m larg rrethrrotullimit.Me dokumenta te rregullta,rruga e shtruar me asfaltderi te toka, nr tel 0672058310 047200299
Shitet ose kembehet me apartamente
Shitet ose kembehet me apartamente

(Tirane durres km 6, TIRANA) Shitet toke ne autostraden tirane durres, kilometri i 6 , 100 metra nga rruga dytesore . Ka rruge teasfaltuar . eshte ne zone industriale te komunes kashar , Cmimi aktual 15...
Jepet truall me qera.
(Permet, Permet) Jepet truall me qera ne Permet 1850 m2 - Eshte 1.5 KL pa hyr ne Permet - Kufizohet me rrugenkryesore edhe lumin Vjose - Eshte e pershtatshme per punishte te vogla edhe...
Shitet
Shitet

(Theth, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet toke ne Vermosh,afer doganes.Tokandodhet ne buze te rruges dhe ka siperfaqe prej 7500 m². Tashme kjo rruge ...
Shitet
Shitet

(Pazari i Vjeter, Shkoder) Shitet truall me siperfaqe prej 619 m², ku momentalisht jane 3 lavazhe. Trualli ndodhet te Pazari iVjeter ku sipas planit urbanistik te shkodres ka mundesi ndertimi. Per nga ...
Shitet
(Rr: Lin Delia, Shkoder) Sun Real estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Truall me siperfaqe 876 m², mevendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar ...
SHITJE TOKE
(KTHESA E POJANIT-FIER, Fier) SHITET TOKE TEK KTHESA E POJANIT-FIER,4 KM LARG NGA QYTETI FIER. SIPERFAQJA=4800 METER KATRORE,PRANERRUGES,PERBALLE KARBURANTIT,PIKE REFERIMI ESHTE BUNKERI I MADH BUZE RRUGES....
Jepet Urgjent me qera Pub te rruga Elbasanit
(rruga Elbasanit, TIRANA) Tek rruga Elbasanit afer me Ekonomikun jepet me qera Pub me siperfaqe 370 m/2, i rregulluar dhe ikompletuar totalisht lux, buze rruge,ne vend shume te mire dhe me klientele te...
Tek Stadiumi Qemal Stafa jepet me qera lokal
(Stadiumi Qemal Stafa, TIRANA) Tek Qemal Stafa buze rruge jepet me qera lokal me siperfaqe 140 m/2 me cmim 2000 euro ne muaj,kushtshitja e biznesit me cmim 16000 euro nga 40000 euro qe ka kushtuar,shitet pe...
Jepet me Qera
Jepet me Qera

(Pas Teater Migjenit, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera Objekt 5-katesh me njesiperfaqe ndertimi 900 m², me vendodhje pas Teater "Migjeni". Objek...
Afer piceri Eres jepet me qera lokal ne bllok
(rruga ismail Qemali ne bllok, TIRANA) Rruga Ismail Qemali ne bllok perballe me piceri Era nje nder rruget me te frekuentuara jepet me qeralokal me 100 m/2 brenda dhe 40 m verande ,fasade 8 m,i sapo rikonstruktuar ...
Shitet Toke
(Kashar,Yrshek,Tirane, TIRANA) Shitet Toka 3000 m2, me hipoteke ne autostraden Tirane-Durres km 6 , ne nje zone te populluar, tebanueshme,trualli mund te perdoret per ndertim shtepie, magazinash, pallate. ...
Disponojme truall ne shitje ne te gjithe vendin
(Ne te gjithe vendin, TIRANA) Disponojme toke ne te gjithe vendin per shitje me siperfaqe nga 1000 m/2-15000 m/2 te pershtatshme,per cdo lloj aktiviteti biznesi, hotele,resorte,spitale,komplexe pallatesh ...
Rruga Sami Frasheri jepet me qera ambjent biznesi
(Rruga Sami Frasheri tek Delta, TIRANA) Rruga Sami Frasheri ngjitur me Delta jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 45 m/2 irikonstruktuar totalisht super lux,me vetrat,i pershtatshem per laborator dentar,paruke...
Tek Ujvara jepet me qera ambjent biznesi
(Tek Ujvara, TIRANA) Tek Ujvara jepet me qera ambjent me siperfaqe te brendshme 107 m/2 i pershtatshem per restorant,piceri,taverne, etj cmimi 700 euro ne muaj
Toke ne bregdet
(RRJOLL-VELIPOJE, SHKODER, Shkoder) Shitet 1 dynym toke ne bregdet.Toka ndodhet ne Rrjoo-Velipoje rretdh 700 metra nga Bar RestorantIbiza ne drejtim te Ranes se Hedhur.Çmimi 3.5 milon.
SHITJE TOKE
(GRUDE E RE,SHKODER, Shkoder) SHESIM TOKE NE GRUDE E RE,SHKODER ME NE HAPSIRE PREJ 3 DYNYM E 800 M,ME LETRA TE RREGULLTA,TOKA NUKNDAHE SHITET E PLOTE,CMIMI I ARSYESHEM DHE I DISKUTUESHEM!!GJITHASHTU P NE...
Ish ekspozita kullat jeshile shitet ambjent biznesi
(Ish Ekspozita, TIRANA) Tek ish ekspozita pallatet jeshile, shitet ambjent biznesi, kati i dyte, komplet fasad xhami ngarruga,i rregulluar super lux,i pershtatshem per laborator dentar, siperfaqe 85...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale