|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi **Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore.Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer,...
Shtepi Pushimi Vlore
Shtepi Pushimi Vlore

(Uje i ftohte prane molit)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madhperreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata. Per me ...
Vlore, shes apartament ne plazh 1+1 ose 2+1 450m2(Orikum)
Vlore, shes apartament ne plazh 1+1 ose 2+1 450m2(Orikum)

(Orikum Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamente per shitje 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire ne Orikum, Vlore. Dhome gjumi, kuzhin, banjo dheballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te Karaburunit. Par...
 Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)
Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)

(Orikum Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepet apartament me qera ne Orikum, Vlore. Apartamente 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire. Dhome gjumi,kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te K...
APARTAMENT
(FABRIKA E ORIZIT NGJITUR ME SHKOLLEN LEF SALLATA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT NE QENDER TE VLORES TEK FABRIKA E ORIZIT 2+1 74M PALLAT EKZISTUES PJESERISHT IRREGULLUAR.SHITET ME CMIMIN OKAZION 29.000 EURO
Shtepi pushimi ne Orikum
Shtepi pushimi ne Orikum

(Prane portit te jahteve,1km pa shkuar ne Orikum)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pabanuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apart...
Shtepi pushimi me qera
Shtepi pushimi me qera

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dheperbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate tek, Salloni ...
GARSONIERE  PER PLAZH  VLORE
GARSONIERE PER PLAZH VLORE

(Vlore."uji i ftohte")  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi GARSONIERE PER PLAZH E MOBILUAR ME T GJITHA KUZHINE ; FRIGORIFER ;TV; LAVATRICE ; BANJO;BALLKON 50 METRA NGA DETI ; NDODHET TEK LUNGOMARE BUZE DETIT : KA AFER CDO...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi AP ME QERA APARTAMENT NE VLORE PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE, ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(vLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE,...
Shitje apartamenti dhe dyqani ne Lagjen Isa Boletini Vlore
(L. Isa Boletini, Rr Rap Sherifi, 9400, prane Shkol)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Nxjerrim ne shitje apartamentin ne lagjen Isa Boletini, ne Vlore, 2+1 + aneks + 2 ballkone (njeringa lindja dhe njeri nga perendimi). Eshte i pajisur me te gjitha dokumente...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH 100 METRA NGA DETI NE ZONEN E SKELES ZONE E RREGULLUAR NGALUNGOMARE. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE NGA HYRJE NE KORRIDOR NJE BANJE, NJE ANEKS-GU...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENTPER PLAZH NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NDA DETI. SHUMEKOMOD SI PER VAJTJEN NE PLAZH, SHETITOREN DHE PER SHERBIMET TE CILAT NDODHEN TE ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NGA DETI.ZONA E RREGULLUAR SIPAS PROJEKTIT LUNGOMARE, DHE GJITHCKA ESHTE FARE AFER SI...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT, 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR NJE DHOME NDENJ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT, 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR NJE DHOME NDENJ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN PERBELLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE, 100METRA NGA BREGU I DETIT. VENDI FANTASTI, KOMPLET I RREGULLUAR E SISTEMUAR S...
hyrje Orikum 38000Euro
(Orikum)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet hyrje ne orikum me nje cmim super.Apartamenti ndodhet ne qender te Orikumit kati i 5.Shumeafer Bashkise.Siperfaqja eshte 84 m2,e shtruar me pllaka dhe me instalime te k...
shitet apartament ne Radhime i mobiluar
(Radhime)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi shitet Apartament i ri i pabanuar me pare ne radhime.Apartamenti eshte i mobiluar .Siperfaqja e tijeshte 55 m2.Eshte i pozicionuar me pamje nga deti dhe ka perpara vend parkim...
Dhoma plazhi,vetem 0 mt nga deti
(Vlore(plazhi i Radhimes))  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi OFROJME DHOMA PER PLAZH NE VLORE(radhime) DISPONOJME DHOMA ME KEND GATIMI,ME 4 E 6 FJETJE. NE CMIMPERFSHIJME CADREN E DY SHEZLLONE,ME PARKIM BRENDA OBORRIT E 0 MT LARGESI NG...
Dhoma Plazhi
Dhoma Plazhi

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Ofrojm Dhoma plazhi per perjudhen e veres kushtet jan perfekte dhe shtepia nuk ndodhet me shum se180 M larg nga deti .Ambjentet jan t reja e me kushte komode .Ambjentet jasht ...
Shitet 1+1 ne Vlore, 33.000 euro, Shitje, Vlora
Shitet 1+1 ne Vlore, 33.000 euro, Shitje, Vlora

(Vlora)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Prona ndodhet në qytetin e Vlorës. Prona është një apartament i cili ndodhet në katin e parëtë një pallati me tre kate. Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma...
Shitet Apartament ne Vlore, 39.800 euro, Shitje, Vlora
Shitet Apartament ne Vlore, 39.800 euro, Shitje, Vlora

("Isa Boletini", Vlorë)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Prona ndodhet në lagjen "Isa Boletini", Vlorë. Apartament me sipërfaqe 105m². Apartamenti ndodhet në katin e parë të një ndërtese 5 katëshe të ndodhur n...
Shitet Apartament ne Vlore !! 34.200 euro , Shitje, Vlora
Shitet Apartament ne Vlore !! 34.200 euro , Shitje, Vlora

(në rrugën Halim Xhelo, Vlorë)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ndodhet në qytetin e Vlorës. Ai është pozicionuar në katin e gjashtë të njëpallati ndodhur në rrugën "Halim Xhelo", Vlorë, pranë spi...
URGJENTE OKAZION 2+1 34.999€
URGJENTE OKAZION 2+1 34.999€

(Vlorr)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet hyrjeb2+1 vlore cole 34.999€ i diskutueshem. Hyrja eshte e kompletuar dhe punime cilesorete kohes.ke dhe nje grazh 12 m² ne kat par per vegla apo sende te tjera. Hyr...
OKAZION! Apartament 2+1. 20 000 euro
(Lagja "24 Maji")  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION! Apartament me siperfaqe 86 m2 ofrohet ne shitje ne lagjen "24 Maji". Apartamentindodhet ne katin e pare te nje pallati 4-katesh dhe perbehet nga 2 dhoma te ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN E SKELES RRETH 100 METRA NGA BREGU I DETIT BUZELUNGOMARES. ZONA E RREGULLUAR, CDO GJE AFER . APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE VENDNDODHJA NE ZONEN E SKELES BUZE LUNGOMARES RRETH 100METRA NGA BREGU I DETIT. ZONA E RREGULLUAR FANTASTIKE! APARTAMENT 1+1 I PERSH...
Apartament turistik me qera
Apartament turistik me qera

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi I kompletuar me te gjitha pajisjet , dhome e guzhine , panorame detin dhe plazhi 5 minuta larg mekemb. Nuk do te zhgenjeheni! Kontaktoni sa me shpejt!
Shitet banese
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1, prane shkolles se Muzikes. Kati II, kuzhine me k/bufe. Çmimi 5000000 Lekë idiskutueshem.
Shes shtepi
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Pallati I lad kordhes. Apartment I ri ne lagjen Pavaresia Vlore.Shitet per shkak emigrimi. Shtepiaesht 82m2 . 2+1. Vendi eshte shume I mire ,me ashensor. Eshte komplet I mobil...
Shes apartament 1+1
(Prane drejtorise se policise vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartament 1+1 te mobiluar.Hyrje e vogel 1+1. Kati I pare,ne krah te Drejtorise se policiesVlore. Lagjia.’’Kushtrimi’’. Rr.”Rakip Malile”.Banesa Nr824. Cmim...
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION

(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "KompleksiOSLO", ne zonen "Uji i Ftohte". I ri gati per te banuar, i pa mob...
Shitet shtepi private
(Vlore ,afer tregut te orizit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi private 2+1 dhe oborr me dokumenta te rregullta. Shtepia ndodhet afer tregut teorizit.Cmimi 65mij€(i diskutueshem) Nr kontakti:+355694651196 ...
OKAZION,shitet apartament
(ORIKUM-VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament ne katin e peste ose te gjashte mbi toke.Apartamenti eshte i per bere prej njedhome pritje guzhine,dhome dhe nje tualet. Eshte ndertese e re.I pa banuar.Es...
shes apartament
shes apartament

(l.28nentori.rr.sadik zotaj,ap 1351 vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartamentin 1+1 60 metra katror brenda per brenda me sallon,kuzhine,ballkon dhomegjume,tualet,korridor me kondicioner,krevat dormeo me instalime elekrtike dhe hidraulike...
Shes Shtepi
Shes Shtepi

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes shtepi private me certifikate pronesie ne Vlore,prane Policise.Siperfaqe totale 500m2,siperfaqendertimi 140m2,(1 kateshe0. 2 dhoma gjumi,korridor,sallon/kuzhine,tualet,ve...
Apartament ne shitje Vlore,skele,lagjen pavarsia
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me ash...
Shitet ap 2+1 (Vlorë)
Shitet ap 2+1 (Vlorë)

(Lagja Lirim, Rr Rakip Malile)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepia perfshin edhe shtese 1+1 Çmim i leverdisshem Nr telefoni: 0695845863
Shitje/Dhenie me qera apartamentesh
(Lagja"Pavaresia",mbrapa Hotel "Mart)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Disponoj disa apartamente 1+1/2+1/gazonjere,i shes dhe i jap me qera dhe per pushime sezonale.
VENDO BILOCALE VICINO AL MARE, VLORE
VENDO BILOCALE VICINO AL MARE, VLORE

(VILAT (VLORE))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SI VENDE UN BILOCALE VICINO AL MARE, SPIAGGIA MOLTO AMBITA DAI TURISTI. PER INFO CONTATTARE : 00355675626037
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Okazion 2+1 ne Vlore
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes 2+1 , 97 m2 ne Vlore me cmim okazion per arsye familjare. Apartamenti eshte ne katin e 5,pallat i vjeter, teresisht e rikonstruktuar me punime cilesore dhe artistike, me ...
Dhoma plazhi, Vlore
Dhoma plazhi, Vlore

(plazhi i vjeter 400 m larg nga deti)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi apartamente te reja me kushte bashkohore, kondicioner, TV dhe wifi. cmime te leverdisshme nga 15euronata.
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(Vuno ,Himare)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Dhoma me qera . Vuno-himare . Cmimi n varesi t personave
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(HIMARE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA MBRAPA BASHKISE HIMARE,ME PAMJE NGA DETI,5 MINUTA LARG PLAZHIT,RRETH 80M2,E MOBILUARME TE GJITHA KOMODITETET,40 EURO NATA,NUMER KONTAKTI 0692272539
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(ORIKUM)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA NE ORIKUM,MBRAPA BASHKISE ORIKUM,NJE APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHOREME TE GJITHA KOMODITETET,ME KONDICIONER,ME PAMJE NGA DETI,CMIMI 25 EURO NATA...
Provide apartaments and villas with rent!
Provide apartaments and villas with rent!

(Vlore,Albania)  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate ***Colombo Albania Agency Provide apartaments and villas with rent! Provide apartaments, villaswith rent 1+1 2+1 and Gazoniere. Furnished with comfortable furniture, very ...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale