|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 23 Qershor, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Okazion 2+1 ne Vlore
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes 2+1 , 97 m2 ne Vlore me cmim okazion per arsye familjare. Apartamenti eshte ne katin e 5,pallat i vjeter, teresisht e rikonstruktuar me punime cilesore dhe artistike, me ...
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "KompleksiOSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i ri gati per ...
Apartament ne okazion !
Apartament ne okazion !

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet gazonjere ne Vlore, uji i ftohte perball detit. Apartament ne pallat te ri kati i 3 banimi meashensor dhe i pajisur me hipotek. Siperfaqa 44 m2 ,totalish i mobiluar. C...
Dhoma plazhi, Vlore
Dhoma plazhi, Vlore

(plazhi i vjeter 400 m larg nga deti)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi apartamente te reja me kushte bashkohore, kondicioner, TV dhe wifi. cmime te leverdisshme nga 15euronata.
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(Vuno ,Himare)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Dhoma me qera . Vuno-himare . Cmimi n varesi t personave
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(HIMARE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA MBRAPA BASHKISE HIMARE,ME PAMJE NGA DETI,5 MINUTA LARG PLAZHIT,RRETH 80M2,E MOBILUARME TE GJITHA KOMODITETET,40 EURO NATA,NUMER KONTAKTI 0692272539
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(ORIKUM)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA NE ORIKUM,MBRAPA BASHKISE ORIKUM,NJE APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHOREME TE GJITHA KOMODITETET,ME KONDICIONER,ME PAMJE NGA DETI,CMIMI 25 EURO NATA...
Apartament ne vlore/skele-stadiumi flamurtari
(Skele)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament ne shitje Vlore,qender,skele,te stadiumi Flamurtari
(Vlore,skele,stadiumi Flamurtari)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Shitet apartament
(Vlore, qender, prane xhamise, tek shkolla private )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament i hipotekuar, kati i shtate, siperfaqja 81 m2, 1+1+ambjent gatimi e ngrenie me vete.Tualeti me dritare, ballkon nga perendimi, dritare nga lindja. Pallat i ri me a...
Shes shtepi ne vlore
Shes shtepi ne vlore

(Vlore,transballkanike)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartamenti me siperfaqe 100 M2 cmimi 40.000 euro,me hipoteke,adresa; Rruga transballkaniketek 3 kullat (afer shinave te trenit.
Shes shtepi ne vlore
Shes shtepi ne vlore

(Vlore,transballkanike)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartamenti me siperfaqe 100 M2 cmimi 40.000 euro,me hipoteke,adresa; Rruga transballkaniketek 3 kullat (afer shinave te trenit.
Provide apartaments and villas with rent!
Provide apartaments and villas with rent!

(Vlore,Albania)  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate ***Colombo Albania Agency Provide apartaments and villas with rent! Provide apartaments, villaswith rent 1+1 2+1 and Gazoniere. Furnished with comfortable furniture, very ...
Hotel,dhoma plazhi Gockaj
Hotel,dhoma plazhi Gockaj

(Vlore uji ftoht)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Shtepi pushimi..gazoniere
dhoma plazhi
(vlore ,albania zona uje i ftohte )  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Per informacion te metejshme kontaktoni ne nr 0695149938
shtepi pushimi
shtepi pushimi

(vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.ambjent I qete e shlodhes I perbere nga 2 hyrje.dhoma tekompletuara te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
shtepi pushimi
shtepi pushimi

(vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.ambjent I qete e shlodhes I perbere nga 2 hyrje.dhoma tekompletuara te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
Shtepi pushimi
Shtepi pushimi

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.Ambjent i qete e shlodhes,i perbere nga 2 hyrje,dhoma tekompletuara,te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
Shtepi pushimi
(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.Ambjent i qete e shlodhes,i perbere nga 2 hyrje,dhoma tekompletuara,te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20 EURO NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20 EURO NATA

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte, Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi **Japim me qera shtepi pushimi per periudhen e plazhit. Shtepia eshte e pajisur me dhome gjumi mekondicioner, sallon me kuzhine gatimi dhe me tualet te kompletuar! Pamja e...
Dhoma shume komode për pushime verore.
Dhoma shume komode për pushime verore.

(Rradhimë, Vlorë)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Përshëndetje miq pushues dhe adhurues të pushimeve verore, unë ofrojë dhoma plazhi jo vetëmpër sezonin veror por edhe gjatë gjithë vitit. Dhomat janë vetëm 50...
jap me qera Vile
jap me qera Vile

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA PJESE TE NJE VILE TRE KATESHE E PERBERE NGA :40 m2 AMBJENTE TE BRENDESHME ME TE GJITHAPAJISJET BASHKEKOHORE 28 m2 VERAND ME PAMJE NGA DETI DHE 12m2 BALLKON ME PAMJ...
APARTAMENT PUSHIMI 10 METRA NGA DETI
APARTAMENT PUSHIMI 10 METRA NGA DETI

(vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Vlore afer shkolles Marines, jap me qera nje apartament vetem 10 metra larg nga deti i ndodhur nekat te trete me pamje te mbrekullueshme deti. Apartamenti ka nje soxhorno mode...
Apartament pushimi Vlore
Apartament pushimi Vlore

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Vlore afer shkolles Marines, jap me qera nje apartament vetem 10 metra larg nga deti i ndodhur nekat te trete me pamje te mbrekullueshme deti. Apartamenti ka nje spxhorno mode...
apartament per plazh me qira
(vlore, prane hotel delfinit)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi ne vlore, prane hotel delfinit, jepet me qira apartament 50 m 2 ,me ballkon me pamje nga deti ,30metra larg plazhit i mobiluar ,i pajisur me televizor,, banjo ,dush, frigor...
dhoma plazhi ne HIMARE
dhoma plazhi ne HIMARE

(HIMARE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Apartamete / Studio Studio Likoka J. ndodhen ne qender te qytetit Himare, ne ane te rrugesnacionale Vlore-Sarande, 150 metra large plazhit te Spilese. Ndertesa eshte e vitit...
GARSONIERE PER PLAZH
(VLORE UJI FTOHTE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPEN ME QERA PER PERIUDHEN VERORE DY GARSONIERE NGA 30 m. Garsonieret ndodhen ne zonen e Ujiftohte,te kompletuara me te gjitha komoditetet. Ndodhen 500 m nga deti ne nje vi...
APARTAMENTE PER PLAZH
(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JAP ME QERA APARTAMENTE PER NE VLORE 100 METRA NGA DETI PALLATI I DYTE ANES SHETITORES. 1-APARTAMENT ME DY DHOMA GJUMI I PERSHTATSHEM PER 6-7 PERSONA 2- APARTAMENT ME NJE DH...
Orikum-Vlore, jap dhoma plazhi 2.000 Leke/nata
Orikum-Vlore, jap dhoma plazhi 2.000 Leke/nata

(Orikum-Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Orikumit. Dhomat jane te pajisura me ambient dhe enegatimi. Stil i vecante arredimi. Gril dhe ambient jashte per BBQ. Vend pa...
APARTAMENT PER PUSHIME VLORE
APARTAMENT PER PUSHIME VLORE

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET APARTAMENT PER PUSHIME NE VLORE ME 20 EURO NATA OSE 200 EURO 15 DITE. SHTEPIA ESHTE E RE, EMADHE, ME TE GJITHA SHERBIMET, ME NJE TARACE MADHESHTORE, 200 M NGA DETI DHE S...
Apartamente 80m2 me qera per pushime verore ose fundjava buze detit Vlore
Apartamente 80m2 me qera per pushime verore ose fundjava buze detit Vlore

( midis hotel New york dhe hotel liro )  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon temadh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re...
 Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 15euro/nata
Orikum-qender Apartament + Verande , pamje nga deti duke filluar nga 15euro/nata

(Orikum ,Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande. Apartamentet ndodhen ne katin e 8(tarrace) te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron ...
Ndertojm Shtepi/villa/restorane/veranda/kabina plazhi nga druri
Ndertojm Shtepi/villa/restorane/veranda/kabina plazhi nga druri

(kosov)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Ndertojm Shtepi/villa/restorane/veranda/kabina plazhi nga druri Ndertojm shtepi nga druri me qmimete volitshme Me dru anglez dhe finlandez Me dru te llamelluar +37745...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale