|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Jepet me qira magazine
Jepet me qira magazine

(Rr.Deshmoret Lgj.28 Nentori Ne krahe te Shpise se )  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellimebiznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiv...
Jepet me qira magazine
Jepet me qira magazine

(Rr.Deshmoret Lgj.28 Nentori Ne krahe te Shpise se )  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellimebiznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiv...
Jepet magazine me qira
Jepet magazine me qira

(Rr.Deshmoret Lgj.28 Nentori Ne krahe te Shpise se )  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellimebiznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiv...
Jepet magazine me qira
Jepet magazine me qira

(Rr.Deshmoret Lgj.28 Nentori Ne krahe te Shpise se )  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellimebiznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiv...
Magazine me qira
Magazine me qira

(Rr.Deshmoret Lgj.28 Nentori Ne krahe te Shpise se )  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellimebiznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiv...
Magazine per qira
Magazine per qira

(Rr.Deshmoret Lgj.28 Nentori Ne krahe te Shpise se )  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera nje objekt 2 kate ne lagjen 28 Nentori Vlore. Objekti mund te perdoret per qellimebiznesi si palester,klinik,magazine,supermarket,oficine dhe cfaredo lloj altiv...
SHITET SHPI NE VLORE PERB. CONAD
SHITET SHPI NE VLORE PERB. CONAD

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET SHPI NE VLORE E KOMLPETUAR PERB. CONAD NE SHETITOREN E RE KAT 2 LINDJE PERENDIM 54 M2 MEPARKET KOMPL.E RIKONSTRUKTURUAR SE FUNDNMI ME CILESI TE LARTE ME TE GJITHA KU...
Apartament i mobiluar
Apartament i mobiluar

(Fillimi i Lungomare pas bar restorant Piazza)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Pallat relativisht i ri (7-8 vjet),2 dhoma te medha te mobiluara,kuzhine moderne ,hapesire ndenje ebollshme,2 ballkone te medhenj njeri me pamje nga deti tjetri me pamje nga k...
Objekt me qera
(lagjia 28 nentori,ne krah te shpise se oficerave)  - Prona,Realestate / Magazina me qera jepet me qera objekti per qellime te ndryshme(palester,klinik,oficine,magazine,hostel etj)
Shes nje Shtepi 2+1 e mobiluar per vetem 30 Milion te vjetra
Shes nje Shtepi 2+1 e mobiluar per vetem 30 Milion te vjetra

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes nje apartament ne pallat dy katesh. Shtepia ndodhet ne katin e pare. Ka 2 dhoma te ndara.Kuzhine e madhe bashke me dhomen e ndenjes. Banjo dhe koridor te madh. E gjithe s...
Vlore, Shitet Apartament 1+1
Vlore, Shitet Apartament 1+1

(Vlore, Lungomare)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Ne Vlore, zona e Lungomares, shitet aprtament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar nga ambjenti igatimit dhe ndenjes. nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin...
Dyqan 35 m2 këmbim me tokë Orikum
Dyqan 35 m2 këmbim me tokë Orikum

(Vlorë stadiumin flamurtari )  - Prona,Realestate / Dyqane Dyqan 35 m 2 përballë stadiumit flamurtari shkëmbim me tokë në Orikum, në bazë të vlerës evendit ku ndodhet dyqanishte flm
45 OOO EU SHES NE VLORE APART.54M2 NE BL VLORE-SKELE KAT 2 .
45 OOO EU SHES NE VLORE APART.54M2 NE BL VLORE-SKELE KAT 2 .

(BL VLORE-SKELE KAT 2 . PERB CONAD)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION ...45 OOO EU SHES NE VLORE APART.54M2 NE BL VLORE-SKELE KAT 2 .POZICIONI LINDJE - PERENDIM1=1 APARTAMENT LUKSOZ PUNIME CILESORE I KOMPLETUAR ME MOBILJE MODERNE TE FUND...
Shitje apartmenti
Shitje apartmenti

(Vlore, Skele, Lagjia "Pavaresia", Rruga )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 104m2, pa llogaritur hapsirat e perbashketa, 2+1, ne kat te 3, pallat ekzistues, ne zonene Rivieres, Skele, Vlore. I pajisur me dokumentacion dhe hipoteke. Apartam...
Dhoma plazhi me qera.(Garzoniera)
(Vlore prane zvernecit)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi **Japim dhoma plazhi me qera .Ndodhemi ne Vlore prane plazhit te vjeter ,10 min larg ZVERNECIT.Teinteresuarit te na kontaktojn ne numrin e telit 0692329962 .`**
shitet apartament
(vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi shitet apartament 1 plus 1 ne vlore zona kali trojes kompleksi green tower apartamenti esht tek 74mk cmimi fillestare 550 euro metri esht me dokumentacion te rregullt ...........
shtepi me qera per plazh vlore
(skel)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi japim shpi me qera per plazh 1+1.kati 4 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kusheshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
shtepi me qera per plazh vlore
(skel)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi japim shpi me qera per plazh 2+1.kati 5 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kusheshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
Shitet shtepi 1+1 (60 m2) 16.000 Euro
Shitet shtepi 1+1 (60 m2) 16.000 Euro

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi 1+1 (60 m2) 16.000 Euro, me certifikate pronesie, energji elektrike , uje te paguara.Shtepia ndodhet ne Lagjen Topana ose 4Heronjte. Te interesuarit te telefonoj...
SHITET APARTAMENTI
(VLORE )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITETE APARTAMENTI 80 METER KATI PARE APARTAMENTI NDODHET PRANE KISHES ORTODOKSE ...NDODHET NERUGEN QE TE LIDHE KISHEN ORTODOKSE ME SHKOLLEN ALI-DEMI APARTAMENTI ESHT...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte - Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomatjane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, t...
dhoma plazhi me qera
dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte - Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni"Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone t...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte - Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni"Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone t...
Apartament Per Plazh
(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi 35€ ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamentindodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +3556855295...
Apartament Per Plazh
(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi 35€ ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamentindodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +3556855295...
Siperfaqe Trualli+Banese
Siperfaqe Trualli+Banese

(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet siperfaqe trualli 257 m2 Ndertese brenda ksaj siperfaqje 77m2 Shitet per arsyeemigrimi Siperfaqja e truallit e pajisur me certifikat pronesie Ndodhet pas Bashkise...
Siperfaqe Trualli+Banese
Siperfaqe Trualli+Banese

(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet siperfaqe trualli 257 m2 Ndertese brenda ksaj siperfaqje 77m2 Shitet per arsyeemigrimi Siperfaqja e truallit e pajisur me certifikat pronesie Ndodhet pas Bashkise...
Siperfaqe Trualli+Banese
Siperfaqe Trualli+Banese

(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet siperfaqe trualli 257 m2 Ndertese brenda ksaj siperfaqje 77m2 Shitet per arsyeemigrimi Siperfaqja e truallit e pajisur me certifikat pronesie Ndodhet pas Bashkise...
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 63 m², Kati8 Apartamenti ndodhet ne Vlore, Qender, Lagjia Pavaresia Kompleks i ndertuar...
1+1 banese ne shitje Orikum,Vlore qender turistike
1+1 banese ne shitje Orikum,Vlore qender turistike

(Orikum,Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartamenti 1+1. Siperfaqja totale me gjithe ambjentet e perbashketa eshte 84m2. Ndersa vetemsiperfaqja e apartamentit eshte 82 m2. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nj...
Apartament ne shitje
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 69 m² (L. Isa Boletini, prane shkolles 9-vjecare IsmailQemali) Rruga Sadik Zotaj, Nxjerrim ne shitje apartamentin ne lagjen Is...
Finance nabídnuta všem lidem: Artussauve@linuxmail.org
Finance nabídnuta všem lidem: Artussauve@linuxmail.org

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Finance nabídnuta všem lidem: Artussauve@linuxmail.org Péče o všem. :Artussauve@linuxmail.org Díky e-mail: Artussauve@linuxmail.org Jste otec, ředitel podniku, ú...
Shitet apartament
Shitet apartament

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament ne Vlore, 2+1+ballkon, i rregulluar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 4 ,cmimi 4 000 000 leke ( i diskutueshem). Apartamenti shitet i mobiluar/pjeser...
Shes apartament
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament ne Vlore, 2+1+ballkon, i rregulluar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 4 ,cmimi 4 000 000 leke ( i diskutueshem). Apartamenti shitet i mobiluar/pjeser...
Shitet Apartament 1+1
Shitet Apartament 1+1

(Skele, Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartament 1+1, +2 ballkone, në Vlore, sip.80.4 m². Çmimi nga 1000 euro / m2 tani vetem750 Euro / m2. Apartamenti Perfshin: 1. Dhomë gjumi, 2. Soxhorno + k...
Apatament Luksoz njee Shit
Apatament Luksoz njee Shit

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi e mobiluar plotesisht.Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete njesallon dhe 1 kuzhin.Mobilimi eshte teper luksoz.Ka sistem ngrohje dhe ftohje.
Shes APARTAMENT 2+1+BLK Kati 2, 95 m² (Prane Gjykates Vlore Rruga Hajro Cakerri)
Shes APARTAMENT 2+1+BLK Kati 2, 95 m² (Prane Gjykates Vlore Rruga Hajro Cakerri)

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 2+1+ 2BALLKONE+ 2BANJO NE LAGJEN ME TE MIRE TE QYTETIT TE VLORES, PALLATI I RINDODHET NE KRAHE TE GJYKATES SE SHKALLES SE PARE VLORE (PAS TEATRIT PETRO MARKO...
APARTAMENT TURISITIK
APARTAMENT TURISITIK

(VLORE UJI FTOHTE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA APARTAMENT TUISTIK GJATE GJITHE MUAJIT E VITIT , DHOME E GUZHINE , E KOMPLETUAR MEGJITHE PAJISJET. . PANORAMA DETI DHE PLAZHI PESE MINUTA ME KEMBE.PRENOTONI SA M...
DYQAN/ VENDE PROFESIONAL
DYQAN/ VENDE PROFESIONAL

(VLORE)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Zona/Rruga : L' 24 MAJI SHITET DYQAN/ VENDE PROFESIONAL, ME SIPERFAQE 42 METER KATEROR, KATI IPAR. 750EURO/METER KATEROR (I DISKUTUSHEM). GJENDET AFER SHKOLL, POSTE, TREG D...
Shes apartment
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Pershendetje.shes apartment ne katin e 8 te riviera dy.shtepia eshte 2+1. Jane 120m eshte me treballkone me pamje NGA ceti che rruga kyesore . e shes per motiv emigrimi. Kush...
Shitje apartamentesh ne Vlore
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shiten apartamente te tipeve te ndryshme (garsoniera, 1+1, 2+1,3+1, si dhe ne katet e fundit meveranda te medha) ne qytetin e Vlores, prane Lungomares, prane tunelit dhe ne Sk...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi **Jap me qera dhoma plazhi per pushime verore. Dhomat jane te pajisura me kushte moderne,kondicioner, kuzhine gatimi dhe tualet personal per cdo dhome. Ambjenti perreth esht...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi **Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore.Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer,...
Shtepi Pushimi Vlore
Shtepi Pushimi Vlore

(Uje i ftohte prane molit)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madhperreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata. Per me ...
Vlore, shes apartament ne plazh 1+1 ose 2+1 450m2(Orikum)
Vlore, shes apartament ne plazh 1+1 ose 2+1 450m2(Orikum)

(Orikum Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamente per shitje 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire ne Orikum, Vlore. Dhome gjumi, kuzhin, banjo dheballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te Karaburunit. Par...
 Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)
Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)

(Orikum Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepet apartament me qera ne Orikum, Vlore. Apartamente 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire. Dhome gjumi,kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te K...
APARTAMENT
(FABRIKA E ORIZIT NGJITUR ME SHKOLLEN LEF SALLATA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT NE QENDER TE VLORES TEK FABRIKA E ORIZIT 2+1 74M PALLAT EKZISTUES PJESERISHT IRREGULLUAR.SHITET ME CMIMIN OKAZION 29.000 EURO
Shtepi pushimi ne Orikum
Shtepi pushimi ne Orikum

(Prane portit te jahteve,1km pa shkuar ne Orikum)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pabanuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apart...
Shtepi pushimi me qera
Shtepi pushimi me qera

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dheperbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate tek, Salloni ...
GARSONIERE  PER PLAZH  VLORE
GARSONIERE PER PLAZH VLORE

(Vlore."uji i ftohte")  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi GARSONIERE PER PLAZH E MOBILUAR ME T GJITHA KUZHINE ; FRIGORIFER ;TV; LAVATRICE ; BANJO;BALLKON 50 METRA NGA DETI ; NDODHET TEK LUNGOMARE BUZE DETIT : KA AFER CDO...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale