|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 20 Prill, 2014 Korce, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Korce / Realestate
Realestate
Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
DOLCE VITA
DOLCE VITA

(bul Republika KORCE)  - Realestate / Dyqane Jepet me qira ish DOLCE VITA ne Korce objekti ndodhet ne qender te qytetit ngjitur me NBGBANK siperfaqia 205 m2 cmimi 3000 Euro/muaj cel : 0697709777
shtepi me qera te mobiluar
(tek BKT 100 m larg qendres se korces)  - Realestate / Shtepi Me Qera ,apartamente,dhoma leshoj 2 hyrje me qira ,secila hyrje ka 2 dhoma gjumi ,sallon i madh kuzhine e kompletuar koridor,banja e kompletuar +lavatrice hyrjet jane te mobiluara dhe gati per banim ven...
Shiten 2 dyqane dhe 1 garazh
(KORCE)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Ulje 40% nga cmimi fillestar. Shiten 2 dyqane dhe 1 garazh, lagjia Blloku i Ri i Sportit,ne pallat te ri te firmes "Peroni shpk", Korce. Dyqan me siperfa...
OKAZION, SHITEN 2 DYQANE, 1 GARZH
(Korce)  - Realestate / Dyqane OKAZION ! Ulje 40% nga cmimi fillestar. Shiten 2 dyqane dhe 1 garazh, lagjia Blloku i Ri i Sportit,ne pallat te ri te firmes "Peroni shpk", Korce. Dyqan me siperfa...
Shitet Truall i lire
Shitet Truall i lire

(Ish Kampi i Punetoreve Korce)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet truall i lire 2700 m2, me certifikate pronesie, ngjitur me ish kampin e punetoreve Korce.
Restorant-Hoteleri
Restorant-Hoteleri

(Korce)  - Realestate / Lokale ne shitje Shitet ndertesa 3 katshe Restorant dhe Hoteleri. Siperfaqja 1000 m2 truall. Kati i 1- Restorant (380 m2) Kati i 2- Hoteleri (155 m2) Kati i 3- I paperfunduar. (155 ...
TOKE NDERTIMI
TOKE NDERTIMI

(KORCE)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. SHITET OSE NDERHOHET ME BANESE NE SELANIK TOKE NDERTIMI 500m2 ne rrugen DOKTOR SOTIR POLENA AFER(KANALIT TE GJANCIT) TOKA ESHTE ME DOKUMENTE TE KREJT TE RREGULLTA
Shiten 3 hyrje 115m katrore
(ne unaza shentriadha)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa esht tip vile 4 katshe cdo kat hyrje me vete me anshesor dhe me shkalle.. ka vent 400m katrore.afer 300 qe do perdoret si garazh dhe bace. shtepia nuk esht e mbaruar esht n...
DOLCE VITA
DOLCE VITA

(KORCE)  - Realestate / Dyqane jepet me qera 3000 Euro/muaj 205 m2 ngjitur me NBG BANK 0695255777
shitet shtepi 3 kateshe korce
(korce)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa shitet shtepi 3 kateshe ne korce rruga e ersekes,perballe kapuraneve.cdo kate eshte 110 m/2.katruall 217 m/2.shtepia ehte me certifikate.nr. shqiperi 00355698451090 nr. grek 0...
OKAZION, Shiten 2 dyqane dhe nje garazh
(lagjia, Varrt e Francezeve, rruge kryesore, Korce)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION Shiten 2 dyqane ne pallat te ri, kati I, dyqan me siperfaqe 35 m2 me cmim 50 000 lek/m2,dyqan me sip. 32 m2 me cmim 45 000 lek/m2, te pershtatshem per cdo lloj biznes...
truall ndertimi.
(lagj nr 4'ish fusha e druve;korce)  - Realestate / Vila për shitje,shtëpi shes toke truall per ndertim shtepie ose biznesi.toka ndollet ne vend te pershtatshem ,ka 2 rruge qepershkohet ;rruga e drenoves dhe nje rruge vertikale qe zbret nga lagjia.ne...
truall ndertimi.
(ish fusha e druve .)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. shes truall ndertimi per shtepi ose biznes privat,eshte ngjitur me rrugen e drenoves eshtei pershtatshem per shtepi ose dhe per biznes privat pershkohet nga 2 rruge ...
jepet me qera
jepet me qera

(bulevard "REPUBLIKA")  - Realestate / Lokale ne shitje Jepet me qera lokal (DOLCE VITA) ne qender te Korces. 205 m2!! 25 m nga Kinema MORAVA ngjitur meNBG BANK. , cmimi 3,000 €, tel 0695255777
Shes Apartament 2+1
Shes Apartament 2+1

(Korce)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Lagja 4,Rr Stefan Kotelli prane spitalit, shitet apartament, kati II, me ashensor, 90m2, kuzhine ekompletuar, 1 dhomë, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, verande 15m2 e mbyllu...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale