|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 24 Prill, 2018 Korce, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Korce / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Korce )  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Korce )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
SHITET APARTAMENT NE KORCE
(Rr. kico greco, Korce. )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament ne qytetin e korces, apartamenti esht 2+1 ,pak me e madhe se aq per shkak tenderhyrjeve dhe rregullimeve brenda baneses. Te dhenat : 140 m2 Pallat i ri...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Korce )  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Korce )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shes Shtepi e pajisur me gjithe dokumenatcionin perkates
(Korce)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes Shtepi ne Korce me siperfaqe trualli 200.6 m2 nga e cila eshte ndertese 87m2.
Shitet Apartament 90m2
Shitet Apartament 90m2

(Korce)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 90m2=23000Euro.Lagj2 prapa Mitropolise Korce. Eshte i ndare ne dyApartamente30m2(korridor banje dhome)dhe 60m2(korridor banje guzhine sallon dhom gjumi).te ...
Shitet Hyrje Kati i II
(Korçë)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sallon/guzhine + dhome gjumi + koridor, ballkon, banje, hyrja është e rinkonstruktuar ngafillimi.
shtepi+bahce-1500m2- 30.000 euro
(korce)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi + bahce ne periferi te Korces- 30.000 euro Shtepia ka nje siperfaqe prej 80m2: 3dhoma + kuzhine+ 2 banja, oborr perpara dhe mbrapa me nje siperfaqe 420m2 Bahcj...
Okazion: Shtepi + bahce 1500m2 - 35.000 leke
(korce)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi + bahce ne periferi te Korces. Shtepia ka nje siperfaqe prej 80m2: 3 dhoma + kuzhine+oborr perpara dhe mbrapa me nje siperfaqe 420m2. Bahcja eshte 1000m2 me 98...
Apartament ne shitje
(Rruga "Viktor Eftimiu" )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Rruga : "Viktor Eftimiu" Lagjia 15 Pallati A2 18 Siperfaqja : 80m2 2 dhoma dhe kuzhinane aneks + 2 ballkone (Tek Bashta e ushtrise-ish Korpusi)
Shes Apartament 90 m2
(lagj3 .Korce.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes Apartament 90 m2.Apartamenti eshte ndare me dy hyrje.Njera 60m2(kuzhine koridor banje dhomegjumi)tjetra 30m2(kuzhine korridor banje)Te dyja te rregulluara pjesrisht te mo...
Shes Hyrje Apartament 90 m2
(Lagj 3 Prapa Mitropolise Korce.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes Hyrje pallati kati i pare i nje pallati 4 katesh.siperfaqe 90m2 ambjenti eshte i ndare ne dyApartamente me hyrje te vecanta me dyer te Blinduara. Nje Garzoniere sip 30m2 ...
Truall + Ndertese me sip 1333 m2
(Tren Devoll, Korce)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Truall + Ndertese me sip. totale 1333 m2, nga e cila 1333 m2 truall dhe 134 m2 ndertese, me nr.pasurie 105/32, Vol 12, Fq 41, Zk. 3637, e ndodhur ne Tren, Devoll. cmimi 12...
Are me sip 2610 m2
(Proger Devoll, Korce)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Are me sip totale 2610 m2, me nr. pasurie 342/5, Volumi 10, Faqe 211, Zona Kadastrale 3822, endodhur ne Fshatin Vranisht, Komuna Proger, Devoll. cmimi 7100 euro
Truall + Ndertese me sip 242 m2
(Proger Devoll, Korce)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Truall me sip totale 242 m2 nga kjo ndertese me sip. 87 m2, me nr. pasurie 627/7, Volumi 11, Faqe248, Zona Kadastrale 3822, e ndodhur ne Fshatin Vranisht, Komuna Proger, Dev...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale