|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Janar, 2017 Shkoder, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Shkoder / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 to...
 - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 toke e ndodhur ne hyrje te Shkodres. Strukturaeshte thuajse gati per ti pershtatur per Bar-Restorant-Hotel kurse karburanti es...
Truall ne shitje!
Truall ne shitje!

(Ndocaj)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazësperëndimore të Shkodrës. - Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të ...
Shitet Apartament 2+1 me sip 105m2 prane teatrit M...
Shitet Apartament 2+1 me sip 105m2 prane teatrit M...

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 me sip 105m2 prane teatrit Migjeni. Aprtamenti eshte i ri i pa banuarndonjehere ndodhet ne katin e 4. Cmimi 599€/m2 Kontakto Amarildo Sterkaj 069288...
Shitet shtepi pushimi ne Velipoje.
Shitet shtepi pushimi ne Velipoje.

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi pushimi ne Velipoje. Shtepia perbehet : 2 dhoma gjumi 1 sallon e guzhine 2wc Shtepia zoteron gjithe dokumentacionin e nevojshem truall + shtepi te hipot...
Shitet shtepi private 2 kateshe e restauruar.
Shitet shtepi private 2 kateshe e restauruar.

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi private 2 kateshe e restauruar. Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara neShkoder prane Sheshit Isa Boletini. Sip ndertimi 90m2 per kat Sip totale ...
Shitet shtepi private 3 kateshe e ndohur ne Grude....
Shitet shtepi private 3 kateshe e ndohur ne Grude....

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi private 3 kateshe e ndohur ne Grude. Sip totale 2000m2 Sip 120m2 per kate Cmimi90000 euro Kontakto Amarildo Sterkaj 0682883398
Shitet super Apartament me sip 200m2
Shitet super Apartament me sip 200m2

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet super Apartament me sip 200m2 Perbehet nga: 2 sallone 3 dhoma gjumi 1 guzhine 2 wc 2ballkone Apartamenti ka nje strukture qe ka shfrytezuar cdo hapsire me efik...
Shitet super Apartament me sip 200m2
Shitet super Apartament me sip 200m2

(Ndodhet ne qender te Shkodre)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet super Apartament me sip 200m2 Perbehet nga: 2 sallone 3 dhoma gjumi 1 guzhine 2 wc 2ballkone Apartamenti ka nje strukture qe ka shfrytezuar cdo hapsire me efik...
Jepet me qera Apartament 3+1 me sip 130m2
Jepet me qera Apartament 3+1 me sip 130m2

(prane Teatrit Migjeni.)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera Apartament 3+1 me sip 130m2 Apartamenti ndodhet ne qender te shkodres prane TeatritMigjeni. Cmimi 270€ muaji Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose ...
Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 ...
Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 ...

 - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 + 200m2 oborr Objekti ndodhet ne qender ne njezone strategjike dhe pike reference e qytetit te Shkodres. Cmimi i qerase 180...
Jepet me qera objekt me sip 500m2
Jepet me qera objekt me sip 500m2

 - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Jepet me qera objekt me sip 500m2 Objekti eshte i pershtateshem per ndonje biznes te madh callcenter Zona eshte mjaft e preferuar dhe e lehte per tu gjetur. Objekti eshte n...
Jepet me qera apartament 1+1 me 25 oborr
Jepet me qera apartament 1+1 me 25 oborr

 - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera apartament 1+1 me 25 oborr Apartamenti eshte i ri i mobiluar me sendet e nevojshme.Cmimi 200€ ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp...
Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres...
Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres...

(ne qender te Shkodres.)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres. Shtepia mund te jete e pershtatshme edhe perbiznes po edhe per banim. Perbehet 3 dhoma gjumi 2 sallone 1 guZhine 2 wc ...
Jepet me qera dyqan me sip 150m2
Jepet me qera dyqan me sip 150m2

(prane bar Idromeno )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Jepet me qera dyqan me sip 150m2 Dyqani eshte i pershtatshem per shume lloje biznesi. Ka qene pernje kohe te gjate sallon bukurie qe ka ofeuar te gjitha sherbimet ne kete fu...
Shitet apartament ne Velipoje.
Shitet apartament ne Velipoje.

(Velipoje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament ne Velipoje. Apartamenti ka sip 80m2 Eshte mundesi per te krijuar nje dhome tedyte sespse ka hapsire ballkoni te bollshem. Cmimi 49000€ Kontakto Agjent...
Shitet mercedes benz E220 viti 2001
 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet mercedes benz E220 viti 2001 Manike malerakliu! Benzi eshte i ardhur nga jashte dhe eshteperdorur shume pak ne shqiperi Shumicen e kohes ka ndenjur ne garazh. Makin...
Shitet apartament 3+1 sip 120m2
Shitet apartament 3+1 sip 120m2

(Prane Katedrales Shkoder )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 3+1 sip 120m2 Apartamenti ka punime extra te bera. Cmimi eshte okazion vetem550€/m2 ose 66000€ I pa diskutueshem I bie dilelli qe ne mengjes deri ...
Shitet Apartament 88m2 ne L.Parruce Shkoder.
Shitet Apartament 88m2 ne L.Parruce Shkoder.

(L.Parruce Shkoder.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 88m2 ne L.Parruce Shkoder. Apartamenti eshte totalisht i restauruar ndodhet nekatin e 3 me pamje nga rruga. Sip ne tapi 80m2 + 8 m2 shtese ballkoni. Cmimi...
Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder.
Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder.

(Golem Shkoder.)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi 25milion leke te vjetra. Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp...
Shitet apartament 2+1 kati 4 prane Shkolles se nde...
Shitet apartament 2+1 kati 4 prane Shkolles se nde...

(prane Shkolles se ndertimit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 kati 4 prane Shkolles se ndertimit Spartamenti ka sip 73m2 Cmimi 5 milionleke te reja Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e ndodhur prane ...
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e ndodhur prane ...

(prane Sahatit Shkoder.)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera kati i 3 i nje vile e ndodhur prane Sahatit Shkoder. Sip 150m2 pamje nga rrugakryesore Perbehet nga: 2 dhoma gjumi 1 sallon 2 wc 2 ballkone. Shtepia eshte...
Shtepi private ne shitje!
Shtepi private ne shitje!

(Arra e madhe)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese te Rruga Arra e Madhe,prane shkolles 'Deshmoret e Prishtines. Prona ka nje siperfaqe totale prej 750 ...
shtepi me qera 1+1
(Lagjja: Fahri Ramadani Rr: Tregu i Ri)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap me qera nje shtepi 1+1 tek Lagjja Fahri Ramadani. Rr. Tregu i Ri Pallati: 258. Shtepia eshte emobiluar dhe rinovuar qe nga pllakat deri te dyert. Shtepia ndodhet afer tre...
Apartament 2+1 ne shitje
Apartament 2+1 ne shitje

(Rruga e Gjykates,perballe Don Boskos)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m², me vendodhje te Rruga eGjykatës. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të ndërtesës i cili shi...
Shtepi + toke ne shitje
Shtepi + toke ne shitje

(Vrake)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një katëshe dhe tokën rreth saj, meadresë në Vrakë. Kjo pronë ka një sipërfaqe totale prej 7600m² ku 162m² ë...
Dyqan Zdrale 12.2 m2
Dyqan Zdrale 12.2 m2

(Shkoder)  - Prona,Realestate / Dyqane Kemi per te shitur nje dyqan ne Zdrale tek pallati trekendesh afer tregut rruga Isuf Sokoli me njesiperfaqe prej 12.2 m2 me tapi te rregullt. Per me shume na kontaktoni ne nr...
Shtepi private ne Shkoder
Shtepi private ne Shkoder

(Xhabije)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe me adresë në Xhabije dhe kanjë sipërfaqe totale prej 150 m² ku 100 m² janë ndërtim. Kati i parë ...
Shtepi private ne shitje
Shtepi private ne shitje

(Rruga 1 qershori, Kiras, Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1Qershori. Sipërfaqja totale e kësaj prone shkon në 990 m², ku 130m² jane ndërt...
Vile me qera
Vile me qera

(Pedonalja Kole Idromeno, Shkoder)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron për shitje ose qera një vilë/ndërtesë të njohur si Vila 'Palma' endodhur në një pikë strategjike dhe shumë të favorshme të qytetit të Shkodr...
Vile ne shitje
Vile ne shitje

(Pedonale, Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje ose qera një vilë/ndërtesë të njohur si Vila 'Palma' endodhur në një pikë strategjike dhe shumë të favorshme të qytetit të Shkodr...
Apartament 2+1 ne shitje
Apartament 2+1 ne shitje

(Dergut, te kullat Italiane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V-të të NJë pallati me adresënë Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej ...
Apartament 1+1 ne shitje
Apartament 1+1 ne shitje

(Kryepazar, te kompleksi Bexhisteni)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një Apartament 1+1 në hyrje të Shkodrës me adresë te sheshiKryepazar, përballë kompleksit 'Bexhisteni'. Apartamenti ndodhet në katin ...
Apartament 2+1 ne Velipoje per shitje
Apartament 2+1 ne Velipoje per shitje

(Kompleksi Fishta, Velipoje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi pushimi ose banimi te kompleksi 'Fishta', në plazhine Velipojes. Apartamenti zë të gjithë katin e fundit të pallatit, dhe o...
Vile dy kateshe ne shitje
Vile dy kateshe ne shitje

(Zus, Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Nëse po kërkoni një shtëpi larg zhurmës dhe smogut të qytetit, atëherë Sun Real Estate ofronpër shitje një vilë dy katëshe me adresë në Zus mbas restorant Iliria...
Toke/Truall ne shitje
Toke/Truall ne shitje

(Rruga e Pazarit, perballe Bexhistenit, Shkoder)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/truall me sipërfaqe totale prej 6183 m² dhe meadresë te Rruga e Pazarit, perballe kompleksit Bexhisteni. Prona ndodhet buzë...
Apartament 2+1 me qera ne qender te Shkodres
Apartament 2+1 me qera ne qender te Shkodres

(Bulevardi Skenderbeu, kinema Millennium, Shkoder)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera një apartament 2+1 në katin e parë të banimit (kati i III-të) nënjë pallat me adresë: Bulevardi Skënderbeu, te kinema Millennium Shkodë...
Vila e 'Dan Hasanit' - Shitje
Vila e 'Dan Hasanit' - Shitje

(Rruga Sabri Busahti, Ura Dervishbeg, Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje vilën e njohur ndryshe si Vila e 'DAN HASANIT' një kryevepër etë madhit piktor,urbanist dhe arkitekt KOLË IDROMENO i cili i dha një kuj...
*SUPER OKAZION* Apartamente 2+1 130M² (300 EURO/M²)
*SUPER OKAZION* Apartamente 2+1 130M² (300 EURO/M²)

(Ne hyrje te Shkodres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate vjen me nje super okazion! Ofrojme per shitje apartamente 2+1 me nje siperfaqetotale prej 130.5 M² ne hyrje te Shkodres, apartamentet ndodhen ne katin 3-te,...
Hyrje 1+1 me qera (Shtepi private)
Hyrje 1+1 me qera (Shtepi private)

(Rruga Filip Shiroka)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera një hyrje 1+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresëte rruga Filip Shiroka. Hyrja ka një sipërfaqe totale prej 99m² dhe përb...
Dyqan me qera
Dyqan me qera

(Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron me qera një dyqan (ambient biznesi) në katin e dytë të një ndërtese meadresë: Rruga Kolë Idromeno, në pedonale mbi bankën Intesa San Paolo, dyq...
Dyqan ne shitje
Dyqan ne shitje

(Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan (ambient biznesi) në katin e dytë të një ndërteseme adresë: Rruga Kolë Idromeno, në pedonale mbi bankën Intesa San Paolo,...
Apartament 2+1 ne shitje
Apartament 2+1 ne shitje

(Rruga Besnik Sykja, siper bar Idromeno)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në qendër të Shkodrës, në katin e katërttë banimit me adresë te Rruga Besnik Sykja, sipër bar restorant Idromeno...
Apartament 1+1 me qera
Apartament 1+1 me qera

(Rus)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera një apartament 1+1 me adresë në Rus, në katin e dytë të njëpallati. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54m² dhe është i përbërë nga...
Toke ne shitje
Toke ne shitje

(Velinaj, Oblike)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë bujqësore) me sipërfaqe totale 12 dynym(12.000 m²) me adresë në Velinaj, Oblikë. ÇMIMI PËR DYNYM - 5000€ ÇM...
Zyra dhe ambiente sherbimi (biznesi) me qera
Zyra dhe ambiente sherbimi (biznesi) me qera

(Rruga Kardinal Mikel Koliqi, te truma)  - Prona,Realestate / Zyra Sun Real Estate ofron me qera një hyrje në katin e dytë të një ndërtese me adresë te rrugaKardinal Mikel Koliqi, Dugajt e reja, përballë me trumën, hyrja ka një sip...
Apartament 2+1 me qera
Apartament 2+1 me qera

(Mbas Rektoratit, Shkoder)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera një apartament 2+1 në katin e 1-rë të babimit (kati i 3-të) nëqendër të Shkodrës me adresë mbas Rektoratit, në një pallat të ri për...
Apartament 2+1 me qera
Apartament 2+1 me qera

(Te rektorati, mbas bibliotekes Marin Barleti)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron një apartament me qera në katin e 5-të, me adresë te Rektorati(Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale pr...
Magazine ne shitje!
Magazine ne shitje!

(Bulevardi Bujar Bishanaku, te stadiumi Loro Borici)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë nën tokë në një pallat me adresë te BulevardiBujar Bishanaku në qendër të qytetit të Shkodrës. Magazina ka një sip...
Apartament 1+1 ne shitje
Apartament 1+1 ne shitje

(Perash, rruga Bulevardi Mehmet Pashe Plaku)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e I-rë, me adresë në Perash teBulevardi Mehmet Pashe Plaku. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 60m2 ...
Vile me qera
Vile me qera

(G'juhadol, Shkoder)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera nje Vile te re 3 kateshe ne G'juhadol, vila ka nje siperfaqe trualliprej 297m2 dhe 74.26m2 ndertim per cdo kat, (rreth 222m2 hapesire totale bani...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale