|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 26 Maj, 2017 Shkoder, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Shkoder / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Truall ne shitje ne Boge
Truall ne shitje ne Boge

(Boge,rruges per Theth,Malesi e Madhe)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese nëBogë, rrugës për Theth. Prona ndahet perkatesisht ne: - 2735m² toke ...
Apartament 2+1 ne shitje ne Parruce
Apartament 2+1 ne shitje ne Parruce

(Parruce, siper bar Lira)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 ne qender te Shkodres, me vendodhje ne Parruce(siper bar "Lira") eshte i pozicionuar ne katin e III-te (II-te ban...
Apartament 2+1 me qera
Apartament 2+1 me qera

(Rruga e Tafiliceve, perballe shkolles Oso Kuka)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese: rruga e Tafiliceve, pallati perballeshkolles "Oso Kuka", apartamenti ndodhet ne katin e IX-te banim dhe k...
Vile prej 720m² ne shitje
Vile prej 720m² ne shitje

(Rruga Shkoder-Koplik, Shtoj)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe me adresë: 220m larg rrugesShkoder-Koplik tek rrugica e bar-retorant "Saraj", dhe ka një sipërf...
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake

(Omaraj/Vrake)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues. Hy...
Zyre me qera ne Shkoder
Zyre me qera ne Shkoder

(Rruga Don Bosko, te konsullata Italiane)  - Prona,Realestate / Zyra Sun Real Estate ofron me qera nje ambient sherbimi/zyre me adrese: Rruga "Don Bosko" teKonsullata Italiane, ambienti ka nje siperfaqe prej 20m². - Ka dalje ne rr...
Shtepi ne shitje ne Boge
Shtepi ne shitje ne Boge

(Boge, Malesi e Madhe)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe ne fshatin Boge qe ndodhet rruges perne Theth, prona gezon nje siperfaqe totale prej 300m² ku nga kjo siperfaqe...
Shtepi pushimi ne mal.
(Boge, Shkoder, Albania)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera nje hostel ne zonen malore te Boges ne Shkrel Malesi e Madhe. Shtepia leshohet eplote me 35 euro ne dite. Shtepia ka 3 dhoma, sallon, guzhine dhe nje banjo. ...
Dy shtepi private + dyqan ne shitje
Dy shtepi private + dyqan ne shitje

(Lagjia Partizani, te Policia,Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron per shitje nje prone me siperfaqe totale prej 600m² dhe brenda kesajsiperfaqeje perfshihen dhe 130m² godine banimi dy kateshe (shtepi private), 50 m² ...
Toke/Truall ne shitje ne Velipoje
Toke/Truall ne shitje ne Velipoje

(Velipoje)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) meadresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte pershtat...
Apartament 2+1 ne shitje te Kisha e Madhe
Apartament 2+1 ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 te pozicionuar ne katin e IV-t banim te njepallati me adrese te Rruga Marin Becikemi, perballe Kishes se Madhe, apartamenti...
Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe
Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 45 m² dhe adresë: RrugaMarin Beçikemi. Ky dyqan ndodhet në katin e I-rë të ndërtesës dhe ësh...
Kapanon/Magazine/Depo me qera
Kapanon/Magazine/Depo me qera

(Unaza perendimore, te kolegji Turk)  - Prona,Realestate / Magazina me qera Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk, kjo pronëeshte I kateshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² jan...
Dyqan ne shitje ne krah te Kishes se Madhe
Dyqan ne shitje ne krah te Kishes se Madhe

(Rruga Gerej)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e I-re (perdhe) te nje pallati te ndertuar vitete fundit me adrese: Rruga Gerej, ne krah te Kishes se Madhe, dyqani ka nje ...
Apartament 1+1 ne shitje te Kisha e Madhe
Apartament 1+1 ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 me adrese tek rruga Marin Bicikemi, pallatiperballe Kishes se Madhe, apartamenti pozicionohet ne katin e I-re te banimit dhe k...
Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe
Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, te Kisha e Madhe)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me njësipërfaqe prej 21 m² dhe me adresë: rruga Marin Bicikemi, tek pallati i M...
Apartament 3+1 ne shitje te Kisha e Madhe
Apartament 3+1 ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 te pozicionuar ne katin e VIII-te te nje pallatime adrese te rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe, apartamenti ka...
Dyqan me qera ne Shkoder
Dyqan me qera ne Shkoder

(Rruga Shtjefen Gjecovi, te kinema Millennium)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan me siperfaqe prej 47m² dhe adrese: rruga Shtjefen Gjecovine krah te Kinemase "Millennium". Pozicionohet ne katin e I-re te n...
Apartament per Shitje sip 79 m2
Apartament per Shitje sip 79 m2

(Velipoje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti eshte ne standarte luksi me siperfaqje 79 m2. I pozicionuar shume afer detit. cmimi79000 Euro. KONTAKT CITYHOME Rr. Kole Idromeno (Pedonale) Shko...
Apartament per Shitje sip 79 m2
Apartament per Shitje sip 79 m2

(Velipoje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti eshte ne standarte luksi me siperfaqje 79 m2. I pozicionuar shume aferdetit. KONTAKT CITYHOME Rr. Kole Idromeno (Pedonale) Shkoder Tel 0682052992...
Shitet apartament sip 69.68 m2
Shitet apartament sip 69.68 m2

(Rr. Studenti Shoder)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69.68 m2. I ndertuar me vetrata xhami luksoze dhe ashensor mesistem sigurie. Apartamenti ndodhet ne zemer te qyetit te shkodres. ...
Dyqan ne shitje ose qera
Dyqan ne shitje ose qera

(Rruga Hysen Lacej, rreth-rrotullimi i Dobracit)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimine Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallat...
Shtepi private 2+1 ne shitje te Kisha e Madhe
Shtepi private 2+1 ne shitje te Kisha e Madhe

 - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Kati perdhes. Forme te rregullt drejtkendore, ndodhet ne zone shume te zhvilluar, ka fasade me pamjenga rruga per nje reklamim sa me te mire.
Shtepi private 3+1 ne shitje
Shtepi private 3+1 ne shitje

(Kiras, rruga 1 Qershori)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1Qershori. Sipërfaqja totale e kësaj prone shkon në 990 m², ku 130m² jane ndërt...
Apartament 2+1 ne shitje tek Ish 5 Heronjte
Apartament 2+1 ne shitje tek Ish 5 Heronjte

(Sheshi Demokracia,rruga Qemal Dracini)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne qendër të Shkodrës me adresë: RrugaQemal Draçini, tek ish 5 Heronjtë. Prona ndodhet në katin e IX-të të një ...
Hyrje 3+1 me qera ne nje shtepi private
Hyrje 3+1 me qera ne nje shtepi private

(G'juhadol)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera nje hyrje 3+1 ne katin e II-te te nje shtepie private e ndodhur nerrugen historike G'juhadol. Hyrja ka nje siperfaqe rreth 135m² e cila ndahet r...
Hyrje 2+1 ne shitje ne nje shtepi private
Hyrje 2+1 ne shitje ne nje shtepi private

(Ura Dervishbeg, Shkoder)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese teUra Dervishbeg, hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane nder...
Vile dy kateshe ne shitje
Vile dy kateshe ne shitje

(Dobrac, perballe Xhovani 4)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron per shitje nje vile dy kateshe me adrese ne Dobrac, rrugica perballe"Xhovani 4", prona ka nje siperfaqe totale prej 2166m² e cila ndahet respe...
Apartament 2+1 me qera ne Xhabije
Apartament 2+1 me qera ne Xhabije

(Rruga Faik Konica, kryqezimi i Unazes, Xhabije)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese: rruga Faik Konica, pallati te kryqezimii Unazes (Xhabije), apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ...
Apartament 2+1 ne shitje te Ish 5 Heronjte
Apartament 2+1 ne shitje te Ish 5 Heronjte

(Sheshi Demokracia,rruga Qemal Dracini)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne qendër të Shkodrës me adresë: RrugaQemal Draçini, tek ish 5 Heronjtë. Prona ndodhet në katin e IX-të të një ...
Dyqan me qera ne G'juhadol
Dyqan me qera ne G'juhadol

(Perballe bar pasticeri Flo)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan (ambient biznesi) me adrese ne hyrje te rruges historikeG'juhadol, ne kryqezim me pedonalen Kole Idromeno (perballe bar 'Flo') Dyqan...
Apartament 1+1 me qera te Ura Dervishbeg
Apartament 1+1 me qera te Ura Dervishbeg

(Rruga Hafiz Sabri Bushati)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, ne katin e II-tete banimit ne nje pallat me adrese: Rruga Hafiz Sabri Bushati te Ura Dervish...
Apartament 2+1 ne shitje ne Parruce
Apartament 2+1 ne shitje ne Parruce

(Parruce, mbas bankes ProCredit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 ne qender te qytetit te Shkodres, te pozicionuarne katin e VII-te te nje pallati me adrese te Sheshi 'Parruce', mbas bankes...
Dyqan dy katesh me qera ne qender te Shkodres
Dyqan dy katesh me qera ne qender te Shkodres

(Rruga 28 Nentori, pedonale)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan dy katesh me adrese: rruga '28 Nentori' tek Pedonalja, mesiperfaqe 175 m². -Dyqani shtrihet ne dy kate dhe ne katin e dyte ka nje v...
Dyqan ne shitje ne Shkoder
Dyqan ne shitje ne Shkoder

(Rruga Kole Kamzi, bulevardi Skenderbeu)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan qe pozicionohet ne katin e pare te nje pallati me adrese:Bulevardi Skenderbeu, rruga Kole Kamzi, dyqani ka nje siperfaqe totale prej...
Dyqan me qera ne Shkoder te Ura Dervishbeg
Dyqan me qera ne Shkoder te Ura Dervishbeg

(Rruga Besnik Sykja, Ura Dervishbeg)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykjate Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Dyqani ndodhet b...
Ambient sherbimi/biznesi me qera
Ambient sherbimi/biznesi me qera

(Rruga Mirash Ivanaj)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron me qera nje ambient sherbimi/biznesi dy katesh me adrese: Rruga Mirash Ivanaj,ambienti ka nje siperfaqe totale prej 1056 m² e cila ndahet ne: - 460 m²...
Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder
Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder

(Rr. Bashej, L. Ahmet Haxhia, Ndocej)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. AhmetHaxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pe...
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder te Kisha e Madhe
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder te Kisha e Madhe

(Kisha e Madhe, pallati i Miculve)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese te Kisha e Madhe, tek pallati i'Miculve', apartamenti ndodhet ne katin e II-te (I-re te banimit) dhe ka nje siperfaq...
Toke ne shitje ne Velipoje
Toke ne shitje ne Velipoje

(Pulaj, Velipoje)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje, te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dheme dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Velipoje. Toka ka nje siperfaqe total...
Shtepi private 2+1 ne shitje
Shtepi private 2+1 ne shitje

(Rus, te 50 lekshi)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 2+1 me adrese ne Rus, te '50 Lekshi', shtepiaeshte nje kateshe dhe ka nje siperfaqe totale prej 300m², ku 100m² jane nder...
Ambient sherbimi/zyra me qera
Ambient sherbimi/zyra me qera

(Piace)  - Prona,Realestate / Zyra Sun Real Estate ofron me qera nje ambient per zyra me adrese ne Piace, ne katin e III-te te njegodine, ambienti ka nje siperfaqe prej 110m² te ndare ne 4 dhoma. Ambienti e...
Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg
Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg

(Rruga Daut Borici, perballe supermarket Conad)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballesupermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe pre...
Ambient per zyra me qera ne Shkoder!
Ambient per zyra me qera ne Shkoder!

(Bulevardi Skenderbeu, te kinema Millennium)  - Prona,Realestate / Zyra Sun Real Estate ofron me qera nje ambient per zyra me adrese te Bulevardi Skenderbeu, mbas KinemaMillennium. Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m², ndodhet ne katin e dyte te ...
Dyqan me qera ne Shkoder
Dyqan me qera ne Shkoder

(Rruga Besnik Sykja, mbas bar-restorant 'Idromeno')  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron me qera një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me njësipërfaqe prej 51 m² dhe me adresë: rruga Besnik Sykja, te bar-restorant 'Idr...
Apartament 2+1 ne shitje te Mahalla e Cakajve
Apartament 2+1 ne shitje te Mahalla e Cakajve

(Mahalla e Cakajve)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 me vendndodhje: "Mahalla Cakajve",pallat i ri (me ashensor). -Apartamenti pozicionohet ne katin e VII-te te nder...
Apartament 2+1 ne shitje te Kisha Franceskane
Apartament 2+1 ne shitje te Kisha Franceskane

(mbas hotel Colosseo, Shkoder)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në qendër të qytetit të Shkodrës,me adresëpas hotel 'Colosseo', te kisha Françeskane, apartamenti ndodhet në katin e ...
Super apartament 2+1 ne qender te Shkodres
Super apartament 2+1 ne qender te Shkodres

(Rruga Qemal Dracini,ish 5 Heronjte,te bar 'Exalco')  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e 11-të (10-të banimi), pjesë enjë pallati të ri në qendër të qytetit të Shkodrës me adresë: Rruga Q...
Ambient sherbimi/zyra me qera!
(Rruga Kole Idromeno,pedonale,Shkoder)  - Prona,Realestate / Zyra Sun Real Estate ofron me qera një ambient me adresë te pedonalja Kolë Idromeno, sipër bankësIntesa Sanpaolo, ky ambient zë një sipërfaqe totale prej 87 m² dhe ndodhet...
Dyqan me qera ne Shkoder
Dyqan me qera ne Shkoder

(Rruga Kole Idromeno, pedonale)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron me qera një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 40 m² dhe adresë tePedonalja, rruga Kolë Idromeno. Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës ...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale