|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITET VILE TRE KATE 100.000 EURO
SHITET VILE TRE KATE 100.000 EURO

(PERLAT - SUKTH - DURRES, Durres) SHITET VILE TRE KATE 100m2. ME BALLKON PAMJE NGA DETI, ME BACE TE MADHE, ME OBORR TE MADH, MEGARAZHD DHE 1.5 DYLYM VRESHT. SHTEPIA ESHTE 10 MINUTA ME MAKINE LARG DETIT. TEL: 0...
Jepet me Qira Super Apartament 2+1 tek Ambasador 3.
Jepet me Qira Super Apartament 2+1 tek Ambasador 3.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Super Apartament 2+1 tek Ambasador 3. Apartament me nje siperfaqe te bollshme prej141m2, ndodhet ne katin e 14 te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohe...
Shes Shtepi e pajisur me gjithe dokumenatcionin perkates
(Korce, Korce)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes Shtepi ne Korce me siperfaqe trualli 200.6 m2 nga e cila eshte ndertese 87m2.
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Durres , Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Saranda, Saranda)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Vitia , Vitia)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Lokal 95m2  300euro ne muaj
Lokal 95m2 300euro ne muaj

(Tek freskou, TIRANA)  - Prona,Realestate / Dyqane Lokali esht kati 1, 95m2 ka 2wc, a/c, aspiator per pastrimin e Airit dohanit , ka tavanin me formagipso dhe dricim led. Perprara lokalit ka park me lorja dhe stola per fe...
Lokal 95m2  300euro ne muaj
Lokal 95m2 300euro ne muaj

(Tek freskou, TIRANA)  - Prona,Realestate / Dyqane Lokali esht kati 1, 95m2 ka 2wc, a/c, aspiator per pastrimin e Airit dohanit , ka tavanin me formagipso dhe dricim led. Perprara lokalit ka park me lorja dhe stola per fe...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine, Prishtine)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lezhe , Lezhe)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
DYQAN ME SIP 40 M2
DYQAN ME SIP 40 M2

(Rr.Demokracia ose ish Rruga e Re, Vlore)  - Prona,Realestate / Dyqane Ambienti ka nje siperfaqe 40 m2 brenda per brenda,me banje brenda,me certifikate pronesie dhendodhet ne rruge kryesore (rruga demokracia ose ish rruga e re). I pershtatshme p...
Apartament 3+1 ne shitje kati 4
(Kucove, Berat)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Okazion!! shesim apartament 3+1 kati 4 ne qender te qytetit me parkim para pallatit e mobiluar!!!36.5 mil lek i diskutueshem
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji.
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji. Apartament 2+1 me nje siperfaqe 116m2, ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 t...
Toka ne shitje
Toka ne shitje

(tetove, Tetove)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet toke ne Tetove. Siperfaqja e tokes eshte 4000 m2. Toka te jep mundesi perdorimi tecfaredollojshem sic eshte agrikultura, banim etj, dhe po ashtu ndodhet ne nje vend shu...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Oher , Oher)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kumanove , Kumanove)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Saranda, Saranda)  - Prona,Realestate / Dyqane Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lipjan , Lipjan)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi))  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Apartament 2+1 në shitje në Xhabije
Apartament 2+1 në shitje në Xhabije

(Xhabije, Shkoder)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 65 m², me vendndodhje nëXhabije. Apartamenti ndodhet në katin e IV të ndërtesës. ✅Apartamenti p...
Shitet apartament 1+1 65 metra Lagja 13 Durres
Shitet apartament 1+1 65 metra Lagja 13 Durres

(Lagja 13 Durres, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 65 metra Lagja 13 Durres me dokumenta i mobiluar, cmimi 450 euro metri.e-mail senjaklement@yahoo.it
shes shtepi ne koder Durres
shes shtepi ne koder Durres

(lagjja nr 8. rruga Melek Kalamishi , Durres)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Shes shtepi private 3 Kat ndertim.Shtepia ka 266 m ndertim dhe 500 m truall. Ka 5 dhoma , guzhin ,4 banjo, 3 ballkone. Ndertime moderne dhe cilesore. Sistem ngrohje qendr...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Elbasan , Elbasan)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prizren , Prizren)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.., TIRANA)  - Prona,Realestate / Magazina me qera Lokali esht 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. Ka hapsire te madhe nga jast per te vendosurtavolina.. mundet ce te perdoret per cdo loj biznesi.. cmimi i diskutushem si...
Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes.
Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes. Apartament me nje siperfaqe115m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga sal...
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave.
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave. Apartament 100m2, ndodhet nekatin e 3-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 ...
Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri, 600 euro
(rruga Sami Frasheri, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri me ashensore . Apartamenti eshte i organizuarne nje soxhorno te madhe e perbashket me ambientin e gatimit , dy dhoma gjum...
Bllok Apartament me qera Kati 4, 600 euro
(rruga Sami Frasheri , TIRANA)  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri me ashensore, kati 4. Apartamenti eshte iorganizuar ne nje soxhorno te madhe e perbashket me ambientin e gatimit , dy dho...
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi.
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi. Apartament me nje siperfaqe115m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet ng...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke, Suhareke)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi))  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...
Kerkoj pune gjate sezonit te veres
(Shkoder, Shkoder)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Pershendetje jam nje studente nga shkodra me duhet nje pune gjate tre muajve te veres.
Dyqan me qera në Lushnjë
Dyqan me qera në Lushnjë

(lagja kongresi, Lushnje)  - Prona,Realestate / Dyqane .Dyqan me qera në Lushnjë 72 metra katror në qendër të qytetit të Lushnjës, pranëmonumentit “Toka jonë”, në afërsi të Bashkisë se Lushnjës...... Ka ujë ...
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center. Apartament me nje siperfaqe 109m2,ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, ...
Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit.
Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit. Apartament me nje siperfaqe102m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga sa...
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla prane Misto Mame
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla prane Misto Mame

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla prane Misto Mame. Apartament me nje siperfaqe 102m2, imobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apart...
jap nje dhom me qera ne peje
(peje, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma nese ka ndonje femer te interesuar qe don me punu ne peje ne kafiteri mundem me ja opfru nje dhom meqera 150 euro me gjitha shpenzimet ne qender qyteti te delta market ne peje...
jap nje dhom me qera ne peje
(peje, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma nese ka ndonje femer te interesuar qe don me punu ne peje ne kafiteri mundem me ja opfru nje dhom meqera 150 euro me gjitha shpenzimet ne qender qyteti te delta market ne peje...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kukes , Kukes)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Stan u Prishtini stare bele zgrade suncani breg 55m2+48m2!
Stan u Prishtini stare bele zgrade suncani breg 55m2+48m2!

(Suncani breg blok5,ulaz3,stan2., Prishtine)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi **Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jed...
Apartament 1+1 me qera
(Yzberisht, Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap apartament me qera 1+1, ne zonen e Yzberishtit, rruga: 3 Deshmoret, Apartamenti eshte ikompletuar dhe ndodhet afer stacionit te autobuzit. Per me shume informacione k...
Jap apartament me qera ne zonen e Yzberisht, Tirane
(Yzberisht, Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap apartament me qera 1+1, ne zonen e Yzberishtit, rruga: 3 Deshmoret, Apartamenti eshte ikompletuar dhe ndodhet afer stacionit te autobuzit. Per me shume informacione kon...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Manastir , Manastir)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto t...
Jepet me Qira Ambjent Komercal tek Kristal Center.
(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Jepet me Qira Ambjent Komercal tek Kristal Center. Ambjent me nje siperfaqe 278m² ndodhet ne katin0 te nderteses. Eshte i pershtatshem per lokal. Cmimi: 13.6 Euro/m², perf...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Peje , Peje)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto t...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto t...
Jepet me Qira Super Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate.
Jepet me Qira Super Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Super Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate. Apartament me nje siperfaqe 124m², ndodhetne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dh...
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Hotel Ferrari.
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Hotel Ferrari.

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Hotel Ferrari. Apartament me nje siperfaqe90m², ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa  ... 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale