|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 01 Qershor, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Cafe de Paris
(Elbasan, Elbasan) Shitet ose jepet me qera "Cafe de Paris" Elbasan. Siperfaqja 150 m2, Cmimi 2500 euro/m2.Adresa: Bulevardi "Aqif Pasha", kryqezimi i Dinamos (ne qender te q...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Shitet trual 800 m2 me hipoteke,Sarande
Shitet trual 800 m2 me hipoteke,Sarande

(Sarande, Saranda) Shitet Truall 800 m2 me Certifikate Hipotekore ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit.Epershtatshme per rezidence banimi. Cmimi i Negociushem Për më tepër informacio...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Apartament me qera - TIRANA E RE
Apartament me qera - TIRANA E RE

(Tirana e re, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, TIRANA) TIRANA e RE Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi,mbrapa Bar Coloseo, jepet me qera apartament imobiluar, kati III, 80m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, 3...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, (Golem - Durres) Ideal Per pushime
Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, (Golem - Durres) Ideal Per pushime

(Golem - Durres , Durres) Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobiluar dhe me ajer tekondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamj...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
OKAZION, SHITET VILE 3-KATESHE PRANE FUSHES ALI DEMI
OKAZION, SHITET VILE 3-KATESHE PRANE FUSHES ALI DEMI

(Rruga Onufri, prane fushes Ali Demi, TIRANA) OKAZION! Shitet vilë 3 - katëshe me hipotekë në rrugën Onufri. pranë fushës Ali Demi.Ndërtesa përbëhet nga tre kate për një sipërfaqe totale 280 m2 (garazh i mbyl...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Zyre me qera prane Gjykates
Zyre me qera prane Gjykates

(Durres, Durres) Ambiente per zyra me qera, godina ne krah te Gjykates se Rrethit Durres.Zyrat variojne nga16,28,32,42 m2.Ambientet jane te pershtatshme per zyra avokatie, noterie ,zyra kontab...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 450 Euro/m²(i diisskutueshem) (Perball KMY Yzberish
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 450 Euro/m²(i diisskutueshem) (Perball KMY Yzberish

(Tirane,Yzberish perball KMY, TIRANA) Zona/Rruga : Perball KMY Yzberish Shitet apartament perball KMY, Yzberish. Apartamenti eshte iperfunduar me dy dhoma, soxhorno ,dy ballkone banjo. Pozicioni eshte lindje-...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Apartament ne Okazion
(Pran shkolles : Dy Gjelave, Durres) Shitet apartament 2+1 i mobiluar, kati i dyte, 135 m², 440 € metri katror. Pronar Trualli.Pallat me punime cilesore dhe komshij te mire dhe te edukuar.
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë tok tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes, Durres) jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 250 Euro e kompletuar
Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 250 Euro e kompletuar

(Tirane Rr: Petro Nini Luarasi, TIRANA) Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 250 Euro e kompletuar (Perfshire dhe mirembajtjen mujore teapartamentit). Rruga : Petro Nini Luarasi, ndodhet 200 metra mbi Shkollen e Baletit...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITJE OKAZION
SHITJE OKAZION

(Durres) SHITET APARTAMENT OKAZION Siperfaqja totale e baneses: 140 m2 Perberja: 3 dhoma, soxhorno, 2banjo, 2 ballkone Adresa: Perballe Muzeut Arkeologjik, afer Pistes Ventus Harbo...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë shes shtepi tirane zona botaniku
(tirane, TIRANA) shes shtepi tek botaniku tirane ,shtepia ndodhet ne katin e dyte ,sip 89 meter katrore dy dhoimagjumi guzhie ,banjo me nje ballkon..per inf tel cel 0692522188:ose 069633715...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Magazine(bodrum)
(shkoze,Tirane, TIRANA) **Magazine(bodrum) ne zonen e Shkozes me siperfaqe 540m2. Ne gjendje shum ete mire dhe i saporikonstruktuar.**
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4

(Durres, Durres) SHITET TOKE 10.000 m2 buze Autostrades Durres-Tirane Kilometri i 4, e pershtatshme per cfaredollojbiznesi. Cmimi 65 Euro m2.
Apartament pushimi
Apartament pushimi

(Sarande,Shqiperi, Saranda)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Apartamenti eshte 1+1, ndodhet ne qender te Sarandes dhe eshte 3-4minuta largshetitores/detit. Apartamenti eshte mjaft komod dhe i mobiluar, ka nje dhome gjumi(krevat dopio/s...
Apartament pushimi
Apartament pushimi

(Sarande,Shqiperi, Saranda)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Apartamenti eshte 2+1, ndodhet ne lagjen nr 4 te Sarandes dhe eshte 10-15 minuta largshetitores/detit. Apartamenti eshte i ri mjaft komod dhe i mobiluar, ka dy dhoma gjumi ku...
Kerkojme nje punetore per agjensi udhetimesh
(shkoder, Shkoder)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Kerkojme nje punetore femer per agjenti udhetimesh.. te interesuarat te na kontektojne
flat for rent
flat for rent

(21 dhjetori prane rruges kryesore , TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi 2 bedroom second floor flat for rent, fully furnished, freshly painted, new kitchen installed, 10minute walk to the capital city, many shops nearby./ 2/1 per qira e sap...
flat for rent
flat for rent

(21 dhjetori prane rruges kryesore , TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi 2 bedroom second floor flat for rent, fully furnished, freshly painted, new kitchen installed, 10minute walk to the capital city, many shops nearby./ 2/1 per qira e sap...
Super cmim
(Unaza re, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Nje apartament i ngrohte e plot diell qe shitet me cmim fantastik. Rruga Aleksandri i madh. Nakontaktoni per me shume detaje. Ju flm 069 40 500 19
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe ...
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe ...

(Lezhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka pu...
100 apartamente
100 apartamente

(Durres, Durres)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesatndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhi...
Kerkoj pun si babysitter ose shitse market
(Shkoder, Shkoder)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Kerkoj pun si kujdestare per femij , shitse market ose dhoje te ndryshme dyqanesh,pun ne restorantsi ndihmese guzhinjere ose lavapjatse kam eksperienc pune jam 20 vjece dhe pe...
Kerkoj "1 dhome + 1 banje "
(Tufin , TIRANA)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kerkoj nje shtepi te ket nje dhome dhe banje personale. deri ne 7.000 lek (Mundesisht shtepiprivate, ne shtepi do te jetoj vetem nje person)Vendndodhja te jet ne Tufine, munde...
Kerkoj "1 dhome + 1 banje "
(Tufin , TIRANA)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kerkoj nje shtepi te ket nje dhome dhe banje personale. deri ne 7.000 lek (Mundesisht shtepiprivate, ne shtepi do te jetoj vetem nje person)Vendndodhja te jet ne Tufine, munde...
SHITET VILA DY KATESHE 250MQ
SHITET VILA DY KATESHE 250MQ

(HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT,DURRES,PLAZH, Shkup)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET VILA DY KATESHE NE HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT,PLAZH DURRES, MUND TE RRIJNE DYAPPARTAMENTE NGA 140MQ,OSE 4 APARTAMENTI NGA 70MQ. CMIMI 180MIJE€
SHITET VILA DY KATESHE
(HEKURUDHA PLAZH DURRES, Shkup)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET VILA DY KATESHE NE HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT. VILA ESHTE 250 MQ,SE BASHKU ME 350MQKOPESHT PRIVAT. CMIMI 180 MIJE €
SHES VILEN DY KATESHE
SHES VILEN DY KATESHE

(HEKURUDHA,PLAZH,DURRES, Prishtine)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET VILA 450MQ,ME KOPESHT PRIVATDY KATESHE NE ZONEN E PLAZHIT.HEKURUDHA,DURRES.MUND TE NGELI DYAPARTAMENTE NGA 140MQ,OSE 4 APARTAMENTE NGA 70 MQ. CMIMI ESHTE 180 MIJE ...
vila dykateshe
vila dykateshe

(plazh durres, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi shitet vila dykateshe,450 mq,plus 300mq kopesht.mund te rrijne dy vila,si edhe 4 apartamente nezonen e plazhit ne hekurudha.shtepia eshe e meremetuar.CMIMI 150 MIJE €
Shitet shtepi me hipoteke
Shitet shtepi me hipoteke

(. Rruga "Tre Vellezerit Kondi" ngjitur m, TIRANA)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Shitet shtepi me hipoteke me siperfaqe trualli 340 m2 dhe siperfaqe ndertese 63 m2. Rruga "TreVellezerit Kondi" ngjitur me Vilat Amerikane. E pershtatshme per ndert...
Shitet Apartament Okazion
Shitet Apartament Okazion

(Astir, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 1+1 (Okazion) Adresa: Astir, 500 m nga Sheshi Shqiponja. Apartamenti perbehetnga nje sallon i madh ndenjeje me kuzhine te vecuar, i kompletuar me te gjitha...
SHITEN APARTAMETE ME HIPOTEKE RR.ALI DEMI 2+1, 1+1
(Rr.Ali Demi prane fushes Ali Demi Tirane , TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shiten Apartamente te perfunduara me Hipoteke 830 /Euro m2 i Diskutueshem ! Objekti ndodhet buzeRruges Ali Demi 100m nga fusha Ali Demit . 1. Apartamet 1+1+Blk sip.58.48 ...
OKAZION ! APARTAMENTE 2+1 121.75 M2 330/Euro m2
(BUL.BLU KAMEZ, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shiten Apartamente perball shkolles Ibrahim Rrugova Bul.Blu Kamez mbi BKT 2+1 sip.121.75 m2 , kati3 dhe 4 Banim me hapsira te bollshme , cmim OFERTE 330/Euro m2 . Per me s...
Shitet Apartament 2+1 , tek Komuna e Parisit , Kompleksi Kika , mbi Carrefour
Shitet Apartament 2+1 , tek Komuna e Parisit , Kompleksi Kika , mbi Carrefour

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 , Komuna e Parisit , Kompleksi Kika , tek Carrefour Kati 8 me Ashensor ,Apartament 2+1 + 2 Banjo + Ballkon Soxhorno e madhe . Cmimi 115.000 Eur...
SHITET APARTAMENT 2+1 - 120 M2 - PAZARI I RI - HOXHA TAHSIM
SHITET APARTAMENT 2+1 - 120 M2 - PAZARI I RI - HOXHA TAHSIM

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 2+1 - 120 M2 - PAZARI I RI - HOXHA TAHSIM Kati V me Ashensor , 2+1 , 120 M2 Soxhorno e madhe me ballkon, Kuzhine (me vehte) me ballkon te madh,...
APARTAMENT 140 M2 ME QERA - KOMUNA E PARISIT - ME   VERANDE
APARTAMENT 140 M2 ME QERA - KOMUNA E PARISIT - ME VERANDE

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma APARTAMENT 140 M2 ME QERA - KOMUNA E PARISIT - ME VERANDE Komuna e Parisit -Rruga Medar Shtylla , tek Kryqezimi i Intesa Sanpaolo ( Carrefour) Japim me Q...
Vile 220 m2 me Qera - per Zyra ose Klinike - tek Ministria e Jashtme
Vile 220 m2 me Qera - per Zyra ose Klinike - tek Ministria e Jashtme

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Vile 220 m2 me Qera - per Zyra ose Klinike - tek Ministria e Jashtme Tirane - Fillimi i Rr.Vllazen Huta , 50 m nga Ministria e Jashtme , Jepet me Qera Vile 220 m2 , 2 K...
Apartament 2+1 me Qera - Ring Center - Zogu i Zi - i Ri - i Sapomobiluar
Apartament 2+1 me Qera - Ring Center - Zogu i Zi - i Ri - i Sapomobiluar

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament 2+1 me Qera - Ring Center - Zogu i Zi - i Ri - i Sapomobiluar Ne Qendren Tregtare RingCenter , Tek Zogu i Zi , Japim me Qera Apartament 2+1 , 113 m2 , 2 banjo...
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2 Rruga Bernoca , 300 mnga TEG dhe Residenca Rolling Hills , Jepet me Qera , Objekt 4 katesh , ...
Zyre me Qera ne Bllok, te Piceri Era , 150 m2 , 600 Euro
Zyre me Qera ne Bllok, te Piceri Era , 150 m2 , 600 Euro

(TIRANE QENDER - ZONA E BLLOKUT, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Zyre me Qera ne Bllok, te Piceri Era , 150 m2 , 600 Euro Ne Bllok , Rr. Ismail Qemali , perballePiceri Era , jepet me qera Apartament per Zyre , 3+1, 150m2, kati lV , me ...
Ambjent Biznesi 500 m2 me Qera , per Zyra - Call Center , ne Lezhe
Ambjent Biznesi 500 m2 me Qera , per Zyra - Call Center , ne Lezhe

(LEZHE - QENDER, Lezhe)  - Prona,Realestate / Zyra Ambjent Biznesi 500 m2 me Qera , per Zyra - Call Center , ne Lezhe Japim me Qera 3 katet e njendertese te re , ne Qender te Lezhes , prane nderteses se Albtelecomit . ...
Apartament 3+1 me Qera ne Bllok , 120 m2 , perballe Piceri Era
Apartament 3+1 me Qera ne Bllok , 120 m2 , perballe Piceri Era

(TIRANE QENDER - ZONA E BLLOKUT, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament 3+1 me Qera ne Bllok , 120 m2 , perballe Piceri Era Rr. Ismail Qemali , i mobiluar ,2 Tualete , 2 Ballkone , pallat me Ashensor , kati II , me Parking , ...
Zyre 97 m2 me Qera , tek 9 Kateshet
Zyre 97 m2 me Qera , tek 9 Kateshet

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Zyre 97 m2 me Qera , tek 9 Kateshet Mbrapa 9 Katesheve dhe Prokurorise se Pergjithshme , neRr. Kostandin Kristoforidhi , japim me Qera Zyre 97 m2 , ne katin e 13 , e p...
Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro
Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro

(TIRANE QENDER - ZONA E BLLOKUT, TIRANA)  - Prona,Realestate / Dyqane Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro Rr. Pjeter Bogdani , aferBllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 3 m nga rruga , afer lokalit Berlin dhe perbal...
Apartament 2+1 me Qera ne Bllok , 100 m2 , 550 Euro
Apartament 2+1 me Qera ne Bllok , 100 m2 , 550 Euro

(TIRANE QENDER - ZONA E BLLOKUT, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament 2+1 me Qera ne Bllok , 100 m2 , 550 Euro Rruga Pjeter Bogdani , Apartament kati V meAshensor , 110 m2 , 2 + 1 + 2 banjo + ballkon . I mobiluar , i qete . Qeraja...
APARTAMENT / ZYRE 100 M2 ME QERA - TEK RADIOTELEVIZIONI - 575 EURO
APARTAMENT / ZYRE 100 M2 ME QERA - TEK RADIOTELEVIZIONI - 575 EURO

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra APARTAMENT / ZYRE 100 M2 ME QERA - TEK RADIOTELEVIZIONI - 575 EURO Rruga Papa Gjon Pali II ,Perballe Radiotelevizionit dhe afer Kryeministrise , Japim me Qera Apartament...
AMBJENT 200 M2 ME QERA PER ZYRE / CALL CENTER  ETJ
AMBJENT 200 M2 ME QERA PER ZYRE / CALL CENTER ETJ

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra AMBJENT 200 M2 ME QERA PER ZYRE / CALL CENTER ETJ Qyteti Studenti , Rr. Budi , aferAmbasades Suedeze , Jepet me Qera Ambjent 200 m2 per Zyra / Call Center . ...
Apartament 4+1 me Qera, 200 m2 , Rruga Budi, Afer Ambasades Suedeze
Apartament 4+1 me Qera, 200 m2 , Rruga Budi, Afer Ambasades Suedeze

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament 4+1 me Qera, 200 m2 , Rruga Budi, Afer Ambasades Suedeze Kati II , perbehet 4+1 (Sallee madhe ) + 2 Banjo + Ballkon + Parking . Apartamenti eshte i pamobiluar ,...
100 apartamente me qera
100 apartamente me qera

(Durres, Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesatndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhi...
Apartament 2+1 me Qera, i ri , fillimi Komunes Parisit , 500 Euro
Apartament 2+1 me Qera, i ri , fillimi Komunes Parisit , 500 Euro

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament 2+1 me Qera, i ri , fillimi Komunes Parisit , 500 Euro Kompleksi modern Kika 3 , tekEco Market Kati VII me Ashensor . I mobiluar totalisht . Apartament i ...
Apartament 3+1 me Qera , Pallat i ri , Ish Ekspozita
Apartament 3+1 me Qera , Pallat i ri , Ish Ekspozita

(TIRANE QENDER, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament 3+1 me Qera , Pallat i ri , Ish Ekspozita Tirane , Bulevardi Gjergj Fishta tek IshEkspozita , mbi bar E88 , jepet me qera Apartament 3+1 + 2 banjo + 2 ba...
Ambjent Biznesi 225 m2 me Qera per Call Center - Zyra , ne Qender , afer Bllokut
Ambjent Biznesi 225 m2 me Qera per Call Center - Zyra , ne Qender , afer Bllokut

(TIRANE QENDER, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Ambjent Biznesi 225 m2 me Qera per Call Center - Zyra , ne Qender , afer Bllokut Rruga SamiFrasheri ( Deshmoret e 4 Shkurtit ) , Ngjitur me Shollen Petro Nini , Japim...
Zyre 113 M2 me Qera , ne Ring Center , Zogu i Zi
Zyre 113 M2 me Qera , ne Ring Center , Zogu i Zi

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Zyre 113 M2 me Qera , ne Ring Center , Zogu i Zi E sapoperfunduar , 113 m2 , Kati VII meashensor , 3 Ambjente pune , 1 Arkive , 2 Banjo , Ballkon . Punime cilesore ...
VILE 2 KATE ME QERA , NE QENDER TE TIRANES , ME PARKING , 800 EURO
VILE 2 KATE ME QERA , NE QENDER TE TIRANES , ME PARKING , 800 EURO

(TIRANE QENDER, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra VILE 2 KATE ME QERA , NE QENDER TE TIRANES , ME PARKING , 800 EURO Rruga Reshit Collaku , tekShallvaret , pak metra nga Bulevardi Gjergj Fishta , Japim me Qera Vile 200 m...
Apartament me Qera tek Radiotelevizioni , 2+1 , 100 m2 , me parking
Apartament me Qera tek Radiotelevizioni , 2+1 , 100 m2 , me parking

(TIRANE QENDER, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament me Qera tek Radiotelevizioni , 2+1 , 100 m2 , me parking Tirane Rruga ThemistokliGermenji Pallati Ambasador 1 , mbrapa Radiotelevizionit Apartament 100 m...
Tirane Zyre 170 m2 me Qera , Tek Radiotelevizioni, afer Coin
Tirane Zyre 170 m2 me Qera , Tek Radiotelevizioni, afer Coin

(TIRANE QENDER, TIRANA)  - Prona,Realestate / Zyra Tirane Zyre 170 m2 me Qera , Tek Radiotelevizioni, afer Coin Tirane Rruga ThemistokliGermenji afer Radiotelevizionit dhe Coin . Apartament me Qera Kati II me ...
Apartament Cilesor 2+1 me Qera , afer hyrjes se Parkut te Liqenit , tek Garda - Hotel Xheko Imperial
Apartament Cilesor 2+1 me Qera , afer hyrjes se Parkut te Liqenit , tek Garda - Hotel Xheko Imperial

(TIRANE QENDER, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament Cilesor 2+1 me Qera , afer hyrjes se Parkut te Liqenit , tek Garda - Hotel XhekoImperial Tirane Rruga Ibrahim Rugova , afer Gardes se Republikes dhe Hotel Xheko ...
Tirane - Vile me Qera - 450 m2 - 1500 Euro
Tirane - Vile me Qera - 450 m2 - 1500 Euro

(TIRANE, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane - Vile me Qera - 450 m2 - 1500 Euro Rruga Kadri Kerciku , mbrapa Fakultetit teEkonomise Jepet Vile ndertim i ri , me Qera ne Tirane, ( Banim ose Biznes ) 3 Kat...
Leshoj apartament me qera ne qender Shkoder
Leshoj apartament me qera ne qender Shkoder

(Afer Istitutit, Shkoder)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Leshoj me qera apartament 1+1 ne Shkoder ne qender ,ne rruge kryesore,afer Istitutit,kati i dyte,imobiluar,150mije te vjetra,jo studente.E pershtatshme per nje cift te ri me n...
Shes apartament 1+1
(Tirane Rruga Ibrahim Kodra, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Rruga Ibrahim Kodra, H1, Ap73, pallatet Hawai, shitet apartament, me ashensor, 65m2,kuzhinë-sallon, 1 dhomë, 1 banjo, ballkon, kati 10, e modifikuar ne 2+1, me hipoteke, 100...
http://sab-apartamente.com/
http://sab-apartamente.com/

(Lgj. 1 Maj, Rr. Skender Muskaj, Fier,Shqiperi, Fier)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi http://sab-apartamente.com/ http://www.merrjep.al/Listing/AdDetail/Index/2987839-Apartamente-2-1-dhe-1-1-SAB-Construction-Fier
Zyra me qera
(Vlore, Vlore)  - Prona,Realestate / Zyra Jepet me qera ambjent 70m2 per zyre noteriale,avokatie prane gjykatesVlore,200euro/muaj.Cel:0692168231
kerkoj vajza
(tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Te ndryshme jam ne gjendje shum te mir ekonomike 25 vjec press ftesa 0694555425
2 bed flat for rent
2 bed flat for rent

(21 dhjetori, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma 2/1 bed flat for rent

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa  ... 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale