|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime
Sherbime
Sherbime
Kërko
 
  Emërtimi
gold powder!!!
gold powder!!!

(Tuzi)  - Sherbime / Financiar gold powder We now have to export 80 kilograms of gold (AU) Brut whose characteristicsare: Nature: Powder OR. Quantity: 80 kgs purity rate: 97-98%, Quality: 22, 77 cara...
Alpha Business-Kurse
Alpha Business-Kurse

(Vlore, Fier)  - Sherbime / Financiar KURSE ONLINE, per programin ALPHA BUSINESS Web: www.trajnimiim.com Tel: 0684868595
Pajtoni Tradicional Sauk
Pajtoni Tradicional Sauk

(Liqeni i Farkes , Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Agjensi Martesore Ofrojme Pajton per gezime familjare, dasma, datelindje, klipe, shetitje me kuaj etj.
Kerkoj nje babysitter
(Zvicerr, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Kerkoj nje dado te kujdeset per vajzen time 14 muajshe, mund te jete nga Shqiperia,Maqedonia apondonje vend tjeter...per me shume informata : +41786277772
Agjenci Lidhje Martesore
Agjenci Lidhje Martesore

(bulevardi Bajram Curri, prane kinema Agimit, Tiran, TIRANA)  - Sherbime / Agjensi Martesore **Agjenci Lidhje Martesore** BEQARE, të-VE, apo të DIVORCUAR,ALM është një mundësi e ARTE për të gjetur partnerin e JETES. Agjen...
Ne mund të ju ndihmojë financiarisht
Ne mund të ju ndihmojë financiarisht

(Albania, TIRANA)  - Sherbime / Financiar Mirë se vini në Unitec Global Finance, ne kemi prezantuar shërbime financiare vetëm për ju. Ajeni në ndonjë vështirësi financiare dhe ju nuk e dini se çfarë të bë...
Ne mund të ju ndihmojë financiarisht
Ne mund të ju ndihmojë financiarisht

(Albania, TIRANA)  - Sherbime / Financiar Mirë se vini në Unitec Global Finance, ne kemi prezantuar shërbime financiare vetëm për ju. Ajeni në ndonjë vështirësi financiare dhe ju nuk e dini se çfarë të bë...
MOLER 0.50 M2
(Prishtine, Prishtine)  - Sherbime / Riparime bejme riparime te ndryshme ne shtepi dhe banesa per info tel>viber +377 45 33 78 98
Keshillim Pikologjik & Psikoterapi
(Tirane , TIRANA)  - Sherbime / Psikolog,psikoterapi Ofrojme sherbimet ne keshillim psikologjik dhe psikoterapi prane studios PSIKOTERAPI TIRANA. Per meteper info na vizitoni ne PSIKOTERAPITIRANA.COM Ju mirepresim.
Keshillim Pikologjik & Psikoterapi
(Tirane , TIRANA)  - Sherbime / Psikolog,psikoterapi Ofrojme sherbimet ne keshillim psikologjik dhe psikoterapi prane studios PSIKOTERAPI TIRANA. Per meteper info na vizitoni ne PSIKOTERAPITIRANA.COM Ju mirepresim.
Kerkohet kujdestare per femijë Zvicer
(Zvicer, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Kėrkohet kujdestare per fëmijë me eksperiencë pune, mosha maksimale per te aplikuar eshte derine 35 vjeç. ( nese jeni mbi kete moshe ju lutemi qe te mos na shkruani ). Pu...
Detektiv Kosova
Detektiv Kosova

(Tirana, TIRANA)  - Sherbime / Detektiv Privat - DETEKTIV PRIVAT - - Për të kontrolluar besnikërinë dhe besimin, epartnerit tuaj, është e lehtë dhe e mundur. - Të gjitha hetimet tona janë 10...
Kerkoj pune si pastruese ne zurich!urich
(Zvicer)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Punoj si bebisiter ne Zurich, kam kohe te lire, jam e interesuar te punoj si pastruese shtepijash,lokalesh ne kohe te lire.
Kerkoj pune si pastruese ne zurich!
(Zurich , Shkup)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Punoj si bebisiter ne Zurich, kam kohe te lire, jam e interesuar te punoj si pastruese shtepijash,lokalesh ne kohe te lire.
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE

(KOSOVE, Prishtine)  - Sherbime / Agjensi Martesore Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkimFatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe ...
A keni nevojë për një të holla
(albania, TIRANA)  - Sherbime / Financiar A keni nevojë për një të holla urgjente për të paguar faturat tuaja dhe zgjidhin borxhet tuajanëse po email: ramseydickson@outlook.com
Detektiv Private
Detektiv Private

(Albanian, Te gjitha qytetet)  - Sherbime / Detektiv Privat - Për të kontrolluar besnikërinë dhe besimin, e partnerit tuaj, është e lehtë dhe emundur. - Të gjitha hetimet tona janë 100% konfidenciale dhe sekrete. Ju mirëpre...
Hetime Private
Hetime Private

(Shkup, Shkup)  - Sherbime / Detektiv Privat - Për të kontrolluar besnikërinë dhe besimin, e partnerit tuaj, është e lehtë dhe emundur. - Të gjitha hetimet tona janë 100% konfidenciale dhe sekrete. - List i...
citadil constructions
(bangalore, Te gjitha qytetet)  - Sherbime / Financiar LOAN CUM CONSTRUCTION For Supreme Quality Construction at Economical Price All Types of LoansBkhata,Panchayat khata Including CIBIL cases available www.bkhataloans.com ...
Kerkojme vajza mer martese ne maqedoni
(Elbasan, Elbasan)  - Sherbime / Legale,ligjore Kush vajze ka deshire per tu martuar ne maqedoni kush ka patur ndo nje fatkeqesi nuk ka rendesibukuria apo mosha..le te kontaktoje me mua me gjith prindrit dhe ti prezantoj me...
Kerkoj femra ne diskrecion te plote
(Kosovë shqiperi kudo, Gjilan)  - Sherbime / Financiar Kerkoj femer diskrecioni garantuar per ato qe dojn sex te paharraur dhe te mbesim ne lidhje tegjate mundesisht nr.tel.dhe nje foto diskrecioni garantuar me respekt Intim...
Përkthime
(Durrës, Durres)  - Sherbime / Perkthyes Instituti i Edukimit & Trajnimeve ofron përkthimeve të gjuhëve ANGLISHT, ITALISHT dheGJERMANISHT Çmimi 1 cent/fjalë traedu@teachers.org 0662942009
Kerkoj sherbyese ne shtepi
(SHKUP / SARAJ, Shkup)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Kerkoj dy puntore, sherbyese per nenen time ne shtepi.
OFERT USTAHU I ELEKTRIKUT & UJIT
OFERT USTAHU I ELEKTRIKUT & UJIT

(Prishtine, Prishtine)  - Sherbime / Riparime Ofert ndrim apo montimi i sholes, lavaborit, bojlerit, pasqyret, bildeve, kadave, gypa te ndryshemte ujit , qeshmeve te ndryshme, tushbaterive , ndrim nxemse bojlei , ndrim i ...
Kerkoj urgjentisht pun si Kujdestare per Femij
(Sllupqan, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Urgjentisht jame duke kerku pune ne Zvicer si Kujdestare per Femij, apo per pastrim.. Jame membules, jame 26 vjeqare. Po bej 4 vjet qe punoj ne Zvicerr nga 3 muj si Kujdes...
baby sitter
(tirane , TIRANA)  - Sherbime / Babysitter pershendetje ju lutm eshte nje njoftim per baby sitter ne gazeten e dates 19.09.2015 per stambollinune jam e interesuar per kete pozicion e ne ate qytet ju lutem kontaktoni ne...
Electro City Prishtine
Electro City Prishtine

(Prishtine, TIRANA)  - Sherbime / Riparime Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo llojinstalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ...
behari
(tirane, TIRANA)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim kerkoj nje punetore shtepie per tju sherbyer prinderve te mi ne tirane ofrojmee seriozitet maksimumdhe kerkojme seriozitet flm
Hetues Privat
Hetues Privat

(Prishtine, Lugine, Vendet e BE-shengen, Prishtine)  - Sherbime / Detektiv Privat Bejme hetime private per tradhti bashkeshortore, zbulimin e skemave te mashtrimeve te llojevete ndryshme ne keto territore: Shqiperi, Maqedoni, Kosove, Lugine te Presheve...
Tung
(Mitrovic, Prishtine)  - Sherbime / Masazhe Jam me pushime ne KS 35 vjeqar sidhe ne kerkim te nje bukuroshej per sex,garantoj se qdo gje mbetetsekret.
Kerkojm nje kujdestare per nje femi 2 vjeq dhe kujdestare per shtepi
(Zvicerr, Cyrih , Zvicer)  - Sherbime / Babysitter kerkojm nje kujdestare per femin tonė 2 vjeqarë! duhet te keni provoj pune,! po ashtu jan edhepunet e shtepis! pagesa si mas marrveshjes! nga 15 shtatori 2015! te interesu...
Përkthyes anglisht -shqip
(gjilan, Gjilan)  - Sherbime / Perkthyes beje perkthime nga gjuha angleze dhe anasjlltas me qmime te volitshme
Detektiv Privat
Detektiv Privat

(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Detektiv Privat Hetime Private: info: hetime.private@gmail.com
Detektiv Privat
Detektiv Privat

(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Detektiv Privat Hetime Private, per me shum na kontaktoni: hetime.private@gmail.com
INTIMO
(Gjilan, Durres)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim kerkoj nje pastruese prej moshes 25-35 vj. per kujdesje ne shtepi nganjehere edhe te meshoqeroj diskrecioni ngarantuar me leni nr. e tel.dhe nje foto mos hezitoni nuk do...
kerkoj femra per ti plotesuar cdo deshire seksuale ,,, 0692703122
(tirane , TIRANA)  - Sherbime / Perkthyes Tme kontaktoj ato femra qe duan lidhje per seks Numri im i telit eshte 0692703122 1 e 82 i gjat Mjaft i bukur .. terheqes Mosha 20 vjec pranoj femra deri ne 30 vjec Sk...
ne jemi të ndihmës financiare
(financing, TIRANA)  - Sherbime / Financiar Udhëzime Sherbime Financiare ju sjell përvojë dhe ekspertizë. Ne mund të hyni të gjithëfurnizuesit e produkteve të sigurimit të jetës, planet e përfitimit të punon...
MJESHTRI
MJESHTRI

(Prishtine, Prishtine)  - Sherbime / Riparime Mjeshtri Shërbime profesionale dhe efikase, me çmime shumë të përshtatshme, për çdo llojriparimi në shtëpinë apo zyrën tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri është ...
Mjeshtri
Mjeshtri

(Prishtinë, Prishtine)  - Sherbime / Riparime Shërbime profesionale dhe efikase, me çmime shumë të përshtatshme, për çdo lloj riparimi nështëpinë apo zyrën tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri është për këto...
Kerkoj nje babysitter
(Zvicerr, Zvicer)  - Sherbime / Babysitter Kerkoje nje babysitter prej 1 Shtatorit 2015 mbi moshen 40 vjeqare te ket pervoje pune me femifemija eshte 1 vjeqare qmimi simbas marrveshjes. Tel nr : 076 500 7239 viber/...
Kredi financiare ( 5,000€ deri 20.000.000 €)
Kredi financiare ( 5,000€ deri 20.000.000 €)

(TIRANA)  - Sherbime / Financiar Individët që japin ndihmë për çdo person në nevojë për financim wholes për çdo projektete unë jam në rangun e 5.000€ deri 20.000.000 € për të gjithë njer...
Astrologji
(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Psikolog,psikoterapi Jam astrologe, qe parashikoj te ardhmen e njeriut. Mjafton te jepni datelindjen e sakte dhe emermbiemrin tuaj. *Ne se e di fatin tend di si ta drejtosh jeten tende* KY eshte ...
moler 0.50 m²
moler 0.50 m²

(Prishtinë, Prishtine)  - Sherbime / Riparime OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20VJET NË PUNËT E MOLERIT PO ASHTU KENI NJË STAF PROFESIONALË. NUK BËJM PIK...
Gardh me Saldim
Gardh me Saldim

(Shkozet, Durres)  - Sherbime / Reklama,marketing Pespa Alumin eshte kompania e cila prej 24 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve tealuminit duke ofruar nje game te gjere si: - Kangjella (Sistem Vertikal, Hori...
Bëjmë faqe interneti
(Tirane dhe në gjithë hapësirën shqiptare, Te gjitha qytetet)  - Sherbime / Legale,ligjore bëjme faqe interneti serioze për të gjithë ata që e kuptojnë se një faqe interneti përveçsei rrit famën e tijë do të rrisin dhe biznesin,shitjet ,rriten kontaktet ...
Quick ofrojnë kredi të aplikoni tani.
Quick ofrojnë kredi të aplikoni tani.

(All, TIRANA)  - Sherbime / Financiar A jeni duke u refuzuar të holla para, jeni në nevojë për ndihmë financiare për çdo qëllim,ka firma juaj, kompani apo industri nevojë për ndihmë financiare. holla ju...
SAP SuccessFactors online Training Company
SAP SuccessFactors online Training Company

(Te gjitha qytetet)  - Sherbime / Reklama,marketing SAP Success Factors is an emerging cloud based HR system owned by SAP. Demand for Success Factorsis rapidly growing in IT industry and almost all fortune 500 companies are mo...
tirane, ofroj vende pune modeling
(TIRANA)  - Sherbime / Fotograf,video IF Models është kompani me experiencë shumëvjecare në Itali dhe me agjensitë e saj nëEuropë, tashmë dhe në Shqipëri. IF Models ka dizenjuar një platformë të suk...
Kerkoj puntore pastrim kimik
(Tirane, TIRANA)  - Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim Kerkoj puntore per pastrim kimik, me eksperience pune, mosha 25-40 vjec. Turni pasdite.
kredi të shpejtë dhe të garantuara të ofrojë
kredi të shpejtë dhe të garantuara të ofrojë

(all, TIRANA)  - Sherbime / Financiar Ne proces kredi personale, kredi në shtëpi, kredi konsolidimin e borxhit, kredi biznesi, kredihipotekare, kredi e makinave dhe kredi kundër pronës me anë të të gjitha b...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   5   6   7   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale