|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Biznesi
Biznesi
Biznesi
Kërko
 
  Emërtimi
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, TIRANA)  - Biznesi / Te ndryshme Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Rahovec, Rahovec)  - Biznesi / Oferta Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Peje , Peje)  - Biznesi / Sherbime biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Rahovec , Rahovec)  - Biznesi / Oferta Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Programe per menaxhim Bar&Farmaci,Market,Butik,ExChange
Programe per menaxhim Bar&Farmaci,Market,Butik,ExChange

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta Super Oferte $$ MASTERPOS $$ Program Menaxhimi per aktivitetin tuaj. Aksesohet nga Celulari,Ithjeshte,Inovativ. Program+ Kompjuter+Lexues Barcode (Falas) = 266 EURO Ofrohe...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, TIRANA)  - Biznesi / Te ndryshme Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
do not worry, everything will be okay Your file will be registered and you will have  document a sig
do not worry, everything will be okay Your file will be registered and you will have document a sig

(Struge , Struge)  - Biznesi / Oferta do not worry, everything will be okay Your file will be registered and you will have document asigned
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Rahovec , Rahovec)  - Biznesi / Sherbime biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana)  - Biznesi / Oferta Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
GOMA GUMA ZVICERRANE ME SHUMIC E PAKIC TE GJITHA LLOJEVE !!!
GOMA GUMA ZVICERRANE ME SHUMIC E PAKIC TE GJITHA LLOJEVE !!!

(Gjendemi #Gjilan Magjistralja Gjilan - Preshev !, TIRANA)  - Biznesi / Te ndryshme Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kemmundesi të i postojm të gjitha në fb na shkruani ne viber +37744377710 Dhe ne s...
Fondet e shpejtë.
Fondet e shpejtë.

(Fondet e shpejtë., TIRANA)  - Biznesi / Oferta I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email judi.bon...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Mitrovice , Mitrovice)  - Biznesi / Oferta Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Gjakove , Gjakove)  - Biznesi / Sherbime biznesi Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë garantuar  100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit
Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit

(Decani , Decani)  - Biznesi / Sherbime biznesi Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com, WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë garantuar  100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit
Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit

(Lipjan , Lipjan)  - Biznesi / Sherbime biznesi Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com, WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë garantuar  100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit
Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit

(Skenderaj , Skenderaj)  - Biznesi / Sherbime biznesi Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com, WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
kerkoj pune ju lutem
(tirane-elbasan, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jamkorrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi ...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

(TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
(YZBERISHT, TIRANA)  - Biznesi / Shitje aktiviteti shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet enevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makine...
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
(YZBERISHT, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet enevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makine...
furre buke pasticeri
(VLORE, Vlore)  - Biznesi / Shitje aktiviteti shitet Furre buke pasticeri **
Shitet Biznes Pastrik Kimik
Shitet Biznes Pastrik Kimik

(Unaza e Re, TIRANA)  - Biznesi / Shitje aktiviteti Shitet biznes Pastrim Kimik. Biznes funksional disavjecar me klientele te rregullt. Dyqanieshte komplet i rinovuar me mobilje te reja (te gjitha perfshihen ne cmim). ...
Programimi nepermjet gjuhes Java SE 8
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi HardSoft organizon kursin "Programim nepermjet gjuhes Java SE 8" ne periudhen 2 tetor 2017- 28 janar 2018 (pushim nga data 25 dhjetor deri ne daten 7 janar). Ky k...
Financimi Credit dhe të ofrojë kredi
Financimi Credit dhe të ofrojë kredi

(Shkoder)  - Biznesi / Sherbime biznesi Përshëndetje, Unë jam një drejtor i kompanisë dhe unë ofrojnë kredi për çdo person mekarakter të mirë dhe me një burim të të ardhurave mujore. I ofrojnë kredi n...
OFERTE! Gjurmim GPS per automjete 7.5€/muaj
OFERTE! Gjurmim GPS per automjete 7.5€/muaj

(Shqiperi, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Pershendetje ! Perfitoj nga rasti per tju njohur me **GPSOB Tracking**,sherbim GPS perautomjete ne kohe reale. Me vetem **7.5 €/ne muaj**,ju mund te monitoroni mjetin/et ...
SHITET AKTIVITETI I NJË PARUKERIE. ÇMIM OKAZION VETËM 70000 LEKË
(TIRANË, TIRANA)  - Biznesi / Shitje aktiviteti Shitet aktiviteti I një parukerie. Çmim okazion. Vetëm 70000 lekë. 0695175375
SHITET AKTIVITETI I NJË PARUKERIE. ÇMIM OKAZION.
(TIRANË, TIRANA)  - Biznesi / Shitje aktiviteti Shitet aktiviteti I një parukerie. Mjete profesionale me çmim okazion. 0696679730
KURS PER VETULLA TATOO
(TIRANË, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Kurs me çmim të lirë për vetullat tatoo, konturin e buzëve, sfumaturën e buzëve, penelin esyve. 0696679730
KURS PARUKERIE 40000 LEKË
KURS PARUKERIE 40000 LEKË

(TIRANË, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi 0696679730
KURS MANIKYR-PEDIKYR 10000 LEKË
KURS MANIKYR-PEDIKYR 10000 LEKË

(TIRANË, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi 0696679730
Mbështetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja
Mbështetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja

(Gjirokaster)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ne jemi një institucion që ju ndihmon të arritur qëllimet tuaja Për të gjitha nevojattuaja projekti Mika Bank është në dispozicion. Ju lutemi të na conctacte...
Nevojë për ndihmë sociale?
Nevojë për ndihmë sociale?

(Burrel)  - Biznesi / Sherbime biznesi Nevojë për ndihmë sociale? Ju jeni refuzuar nga banka dhe ju doni kanë një asistencë socialepër të përmbushur çdo nevojë që ju keni? Për problemin. Cilado qoft...
KURS MANIKYR-PEDIKYR
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ofrohet kurs intensiv 2 javor për manikyr pedikyr për vetëm 10 000 lekë. 0696679730
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Fondet e shpejtë.
Fondet e shpejtë.

(all, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email: gm888066@g...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Global trade
Global trade

(Prishtine, Prishtine)  - Biznesi / Shitje aktiviteti Të ketë aftësi organizative ; Të njoh tregun dhe ta hulumtojë atë; Krijon kontakte meklientët potencial dhe kujdeset për klientët ekzistues në territorin ose sekto...
Profesionist ne Fushen e Gjelberimit
Profesionist ne Fushen e Gjelberimit

(Fushembret - Elbasan, Durres)  - Biznesi / Sherbime biznesi Profesionist ne fushen e gjelberimit Teoria dhe Praktika eshte marre nga nje vend shume i lartedhe shume i pasionuar pas ambienteve te gjelberta (Nga Britania e Madhe) Pas...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
KURS PËR MANIKYR-PEDIKYR 10 000 LEKË
(TIRANE, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi KURS INTENSIV PËR THONJTË PËR VETËM 10 000 LEKË. 0696679730
Shitet ferme me lope hollandeze ne sarandë
Shitet ferme me lope hollandeze ne sarandë

(Sarandë , Saranda)  - Biznesi / Shitje aktiviteti ★ Shitet Ferma - LOPE HOLANDEZE 100% ★ Lope HOLANDEZE 100% te ardhura nga Hollanda, 3 vjec. Ferma shtrihet ne 18 dynym toke dhe 1200 metra katror stalle. ★ Perfs...
KURS PARUKERIE & THONJ ME XHEL
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi KURS PARUKERIE 5, 6 DHE 9 MUJOR. KURS PËR THONJTË 1 DHE 2 MUJOR. KURSI ZHVILLOHET TE ASTIRIOSE RRUGA 5 MAJI TIRANE. NXITONI PER REGJISTRIMIN. 0696679730
 ofertë të besueshme assistancia në 72 orë
ofertë të besueshme assistancia në 72 orë

(shkoder, Shkoder)  - Biznesi / Sherbime biznesi Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro Ne jemi këtu për t'ju sjellë ndihmën tonë.Zgjidh metodën tuaj rimborso.il Kursi im është 3% vit mundësia e shlyerjes se...
Duke përdorur çdo projekt
Duke përdorur çdo projekt

(kosovo, ..., Gjilan)  - Biznesi / Sherbime biznesi Duke përdorur çdo projekt Unë e quaj Hen...
EventCreative DASMA IME - Dasma dhe Ahengje Familjare !!
EventCreative DASMA IME - Dasma dhe Ahengje Familjare !!

(Kosove !, Prishtine)  - Biznesi / Sherbime biznesi #Perzgjedheni me te miren per : Fjale Dore Çejz , Fejesa , Martesa, Babina, Ditelindje, Synetij, Hapje Solemne, Festa te ndryshme , Rregullimin dhe Dekorimin e Sallave er...
SHITET BIZNESI NJE PARUKERIE
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Shitje aktiviteti Shitet aktiviteti I nje parukerie. Me klientele te ngritur. 0695175375
Kopshtar-Luleshtar me eksperience
Kopshtar-Luleshtar me eksperience

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Sherbimet qe ofrojme Cdo gje qe nevojitet per kopshtin Pastrim kopshti Prerje krasitje dherregullim pemesh dhe bimeve dekorative Shtrime tapeta bari natyrale Mb...
Studio kontabiliteti
(tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi - Studio Kontabiliteti Ofroj : Mbajtje te kontabilitetit te cdo lloj biznesi imadh i vogel i mesem apo te cdo lloj fushe ndertim ,bar etj Konsulenca...
Profesionist ne fushen e gjelberimit
Profesionist ne fushen e gjelberimit

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Jemi Professionista ne fushen e Gjelbrimit, Deshironi te keni nje kopsht/bace te bukur me forma tendryshme ose nje kopsht/bace shume te thjeshte , Ne jemi ketu ne ndime te pop...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale