|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 26 Nentor, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Biznesi
Biznesi
Biznesi
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Rent a car Albania.     Makina me qera.
Rent a car Albania. Makina me qera.

(Tirane Albania, TIRANA) **Albania car rental** with us online and save money. Find out where you can collect your car rentalin Albania with us. Cheap Car Hire Albania Airport & Albania City Car ...
KANGJELLA ALUMINI
KANGJELLA ALUMINI

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Emri Kontaktues: Railing sh.p.k. | Qyteti: Tirane| Telefoni: 00355 69 20 34 569 Railingsh.p.k., distributor i Pespa & Albania Alumin, ofron gamen e saj me te re ne ...
Erozone.al Shitje Online
(Qendra Tragtare Casa Italia, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Erozone.al eshte dyqani i vetem me [lodra seksi][1] ne tirane. Blerjet mund te kryhen onlinenepermjet faqes erozone.al si dhe ne dyqanin tone fizik me adrese: Qendra Tregt...
Kredi ofron serioze
Kredi ofron serioze

(Durres)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm në shkallën e 3% Ne jemi një shërbim tëhuadhënien e parave në mes të veçantë që i ndihmon të gjithë në nevoj...
Creos Studio
Creos Studio

(Rr. e Dibres(50m pas Deutsch Color, ne rr. gjon bu, TIRANA)  - Biznesi / Sherbime biznesi Creos Studio - Studio Grafike & Programimi ne Tirane [Krijim Faqeenter code hereInterneti][1] duke filluar nga 150 Euro (20.000 Leke). [Faqe interneti per shitje onl...
Jepen me qera ambjentet e sherbimit Bar-restorant-piceri-pishine-pool bar
(Resort "Marea"Qerret, Kavaje, Kavaje)  - Biznesi / Sherbime biznesi Ambjenti ndodhet ne brendesi te resortit"Marea", nje nga resortet me te kompletuara neShqiperi ne zonen e resorteve turistike, ne Qerret te Kavajes. Rezidenca eshte ...
Jap lokal me qera, ose dhe partneritet ne bisnes.
(Durres , Durres)  - Biznesi / Partneritet Kam nje lokal qe eshte ne aktivitet bar/bilardo/ lojra tavoline ne bulevardin Dyrrah, prane bankesgreke.Deshiroj ta jap me qera me cmim te arsyeshem, ose dhe si partner ne nje...
JAP ME QERA MAGAZINA
(RR. 5 MAJI , PRANE ISH PELICERISE , TIRANE., TIRANA)  - Biznesi / Te ndryshme JAP ME QERA MAGAZINA , AMBIENTE TE CILAT JANE TE RRETHUARA DHE TE SIGURUARA ME SECURITY. KETOMAGAZINA MUND TE PERDOREN PER PRODUKTE FARMACEUTIKE , USHQIMORE, VESHMBATHJE A...
Cati dhe Tenda Druri
Cati dhe Tenda Druri

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta OFERTE! Cmimet me te mira ne treg! Prodhim , montim, riparim per Cati dhe Tenda druri te formave dhemadhesive te ndryshme, Izolime per tarracat tuaja dhe tenda dielli te lloj...
Shitet shtepi private afer qendres se qytetit me oborr para dhe prapa
(Elbasan, Elbasan)  - Biznesi / Partneritet Ne Elbasan , shitet shtepi private me rreth 650 m2 truall gjithsej e pozicionuar ne Lagjen AqifPasha, ne rrugen Ptoleme Xhuvani , rruga qe ndan anen veriore te lagjes Kala me ...
Prerje llamarinash me forma te ndryshme.
Prerje llamarinash me forma te ndryshme.

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta AK shpk ju ofron sherbimin e prerjes se llamarinave per aktivitetin tuaj. AK shpk dispononteknologjine e prerjes se programuar me pantograph te llamarinave, ne te gjitha form...
Marrim persiper projektimin,zbatimin dhe lejeT e ndertimit
(TIRANA)  - Biznesi / Projekte Per te gjitha ndertesat 1,2 ose shumekateshe marrim persiper projektimin,zbatimin dhe lejen endertimit nga bashkia ose komuna. I gjithe ky sherbim behet me seriozitet dhe t...
bashkpuntor
(tirane, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet JENI DUKE KERKUAR PUNE JA NJE MUNDESI E MIRE PER TE PERFITUAR TE ARDHURA TE MJAFTUESHME.KOMPANIA FMGROUP NE ME SHUME SE 50 SHTETE TE BOTES TASHME EDHE NE SHQIPERI JU OFRON MUN...
probleme ligjore ne itali
(itali, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Probleme ligjore ne Itaii, jeni larguar nga territori duke lene pa zgjidhur probleme ne fushen e tedrejtes familiare, tributare, penale, sigurimet, inps, Ne ju ndihmojme te zg...
Call center per bashkepunim
(TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Pershendetje kerkohen call center urgjentisht per telemarketing dhe app. VODAFONECONSUMER +BUSINESS TELE TU CONSUMER FASTWEB CONSUMER+BUSINESS WIND INF...
Call center per bashkepunim
(TIRANA)  - Biznesi / Projekte Pershendetje kerkohen call center urgjentisht per telemarketing dhe app. VODAFONECONSUMER +BUSINESS TELE TU CONSUMER FASTWEB CONSUMER+BUSINESS WIND INF...
Bashkepuntor i pavarur
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Mundesi punesimi per te gjithe Nese jeni energjik dhe kembngules,atehere kjo eshte puna idealeper ju. Nuk ka kriter moshe dhe arsimi cka e ben te mundshem punesimin per te ...
Printime Profesionale Indoor & Outdoor
Printime Profesionale Indoor & Outdoor

(Elbasan , Elbasan)  - Biznesi / Oferta Kompania Meritan Digital Art, ju ofron printime profesionale me cilesi fotografike indoor dhejetegjatesi outdoor deri 3 vjet pa laminim, Materialet qe printojme: Vinyl Adez...
AGJENCI BIZNESI ITALI SHQIPERI
(BARI, ITALI, TIRANA)  - Biznesi / Projekte JEMI NJE AGJENCI BIZNESI ME QENDER NE BARI DHE NE TIRANE. MBESHTETEMI NE DY STUDIO LIGJORE NGA TEDYJA ANET E ADRIATIKUT. PERFAQESOJME FIRMA TE NDRYSHME ITALIANE, SI FIRMA MOBI...
KAMERAMAN, FOTOGRAF ofrohet për gëzimet tuaja
KAMERAMAN, FOTOGRAF ofrohet për gëzimet tuaja

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta Kryejmë inçizime dhe fotografime për: Ceremoni Martesore, Mbledhjesh Festive, Përvjetore,Ditëlindje, Pagëzime, Fejesa, Mbrëmje Pensioni, Marrje Diplome etj. Me nj...
Partnere biznesi ne transport nderkombetar mallrash
(TIRANE,SHQIPERI, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Pershendetje, Jemi nje kompani qe operon ne fushen e transportit dhe spedicionit nderkombetar me qender ne Tirane, kerkojme parnere biznesi per te zgjeruar aktiviteti...
KERKOJME DISTRIBUTORE OSE SHUMICE PER MAQEDONINE DHE RRETHET
KERKOJME DISTRIBUTORE OSE SHUMICE PER MAQEDONINE DHE RRETHET

(ITALY, Tetove)  - Biznesi / Partneritet PRODHOJME XHAMA DHE XHAMA ME PJASTRA PASQYRASH PER MOTORRA, AUTOVETURA, KAMIONA, AUTOBUSA,TRAKTORE. KERKOJME NJE DISTRIBUTOR PER MAQEDONINE (DO TE JETE I VETMI NE MAQEDONI)...
KERKOJME DISTRIBUTORE OSE SHUMICE PER KOSOVEN DHE RRETHET
KERKOJME DISTRIBUTORE OSE SHUMICE PER KOSOVEN DHE RRETHET

(Italy, Prishtine)  - Biznesi / Partneritet PRODHOJME XHAMA DHE XHAMA ME PJASTRA PASQYRASH PER MOTORRA, AUTOVETURA, KAMIONA, AUTOBUSA,TRAKTORE. KERKOJME NJE DISTRIBUTOR PER KOSOVEN (DO TE JETE I VETMI NE KOSOVE) P...
KAMP VEROR
(RR.BUDI TIRANE, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet HAPET SERISH PER KETE SEZON **KAMPI VEROR **Princesha e vogel** "nga mosha 6-12 vjec,'me larmiaktivitetesh me 3 vakte ushqim vajtje ne pishina.piknik,eskursion e plot ak...
Ndreu Ndertesa Metalike
Ndreu Ndertesa Metalike

(Tiran, TIRANA)  - Biznesi / Projekte NDERTESA METALIKE NDERTESA ANTISIZMIKE VESHJE PANELASH MBULESA KAPANONESH PUNIME GIPSI NDERTESAFRIGORIFERESH ME SIPERFAQE TE MEDHA PROJEKTIME SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE ......
Fotograf dhe Kameraman ne Dasmen tuaj /studio-altini.tir@hotmail.com
Fotograf dhe Kameraman ne Dasmen tuaj /studio-altini.tir@hotmail.com

(TIRANE, TIRANA)  - Biznesi / Oferta kameraman regjistruar: 14.08.2010 postime: 10 Fotograf dhe Kameraman ne Dasmen tuaj/studio-altini.tir@hotmail.com SEZONI I DASMAVE PO AFRON. NXITONI TE PRENOTONI ...
Ofroj sherbimin e vleresimit per qellim rivlersimini per ZRPP
Ofroj sherbimin e vleresimit per qellim rivlersimini per ZRPP

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta Ofron sherbimin e vleresimit per qellim rivleresimi perZRPP:  Apartamente  Dyqane  Toka  Magazine Sherbim I shpejte. Çmimekonkurruese Per informa...
Buze unazes se madhe tek kopshti-botanik 400m².
(k.botanik-aneksi dinamo, TIRANA)  - Biznesi / Oferta Jepet me qera kati i pare dhe i dyte i nje objekti. Gjithsej 400m² jepen bashke ose veç e veç.Katet e ndara nga njeri tjetri. Buze unazes se re kopshti botanik ne nje vend...
transportit ndërkombëtar
transportit ndërkombëtar

(Rossweg 20 DE-20457 Hamburg, Te gjitha qytetet)  - Biznesi / Partneritet ***RollBo Transportit GmbH ofron transport: - Standard - Permbledhja - Special, ngarkesavetë tepërt dhe e rëndë peshon mbi 250 tonë - Transport i kontejnerëve,...
website e programe 149 EUR per bar,restorant,hotele,dyqane,farmaci
website e programe 149 EUR per bar,restorant,hotele,dyqane,farmaci

(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta SoftExpres Tashme edhe me DY PRODUKTE TE REJA: PharmaExpres (per Farmaci... kliko [ketu][1]) dheProExpres (per sipermarrje prodhimi si psh shtypshkronja,fabrika,ndermarrje etj...
www.lumafashion.com
(kosove, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet ofrojme bizhuteri cante e shum artikuj tjer fashion accessories jemi te kompletuar per nje bisnes teri nese keni plane mund te na vizitoni ne FB luma fashion ose ne www.lumafa...
Oferta për shitjen e linjes së makinave për bluarjen e gurit
(Ballkani, Te gjitha qytetet)  - Biznesi / Oferta Përmes fotografive po ua prezantojmë linjen për thërrmimin i gurit dhe mineraleve (kalcitit,gurit gëlqeror, feldsbatit e tj.), me thithës të pluhurit të importuar nga ...
bebisiter
(rr.budi tirane, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet jam nje zonje 33 vjece,kerkoj te mbaj ne shtepine time femije te moshes 1.5 -6 vjec. kameksperience ne edukimin dhe mirerritjen e femijeve.Kushtet e shtepise jane teper komod...
Seatrade (COJ231682)
(6, Gjirokaster)  - Biznesi / Partneritet Seatrade Reefer Chartering operates around 130 fully refrigerated vessels or reefer vesselsz,purpose-built ships for ocean transport of perishable and frozen cargo. (htt...
Ofroj sherbimin e mbajtjes se dokumentacionit financiar
(Tirane, Te gjitha qytetet)  - Biznesi / Oferta Jemi nje zyre kontabiliteti ne Tirane. Zyra jone ofron sherbime te mbajtjes se dokumentacionevedhe raportimeve tatimore te veprimtarise se biznesit tuaj si per biznese pers...
Work at home with multi million dollar companies s...
(jaranwala, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Work at home with multi million dollar companies such as coke, dell,walmart and more Visit(http://tinyurl.com/3uwtr8p)
kerkohen partneritet per biznes
(tirane, TIRANA)  - Biznesi / Projekte Jam i interesuar per contrata me subjekte ose partner privat per te investuar ne shqiperi ne shumate konsiderushme .. Cfare kerkoj 1- projektin 2-kontrakten 3-shumen sa k...
AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA
AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

(TIRANA)  - Biznesi / Oferta AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA • Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,127 m²,praneqendrave biznesi te medha prane stacionit te trenit Rr.Reshit Petrela 13€/m² I...
kerkoj shumice ose distributore ne rrethe
(tirane, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet kerkohen distributore ose shumica ne rrethe per shitjen e detergjenteve dhe letrave teguzhines,lagura,kartopecetes,higjenike cmim konkurues ne treg Faleminderit 0685932226...
Translation (Save your time)
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Now your translation it's not a headache any more...! English, Albanian, Italian, French Nolimit materials Save you time! Working online and in the address! Con...
AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA
AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

(TIRANE, TIRANA)  - Biznesi / Te ndryshme AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA • Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,127 m²,praneqendrave biznesi te medha prane stacionit te trenit Rr.Reshit Petrela 13€/m² I...
kerkoj nje vajze ose mami per nje kafe me bisht...
(tirane., TIRANA)  - Biznesi / Partneritet kerkoj nje mami ose nje vajze per nje kafe me bisht te gjate ?
Flooring Parquet DELUX
Flooring Parquet DELUX

(DURRES, Durres)  - Biznesi / Te ndryshme **Ju ofrojme shtrime parketi klasik dhe ato modern llamel parket dhe laminat, te cilesise sëlartë. Gjithashtu projektojme dhe shtepi prej druri. Respektojme me rigorozitet...
Gatime shtepiake nga brumi
(Prizren, Prizren)  - Biznesi / Oferta Gatuajme Mantija, Mantija Prizreni (me kos), Pogaca te mrekullueshme, Pite te ndryshme, Byrekspecial turk (su boregi). Poashtu gatuajme edhe Kek (me arra, me peme...) etj. ...
pishina dhe kopshte
(Elbasan)  - Biznesi / Projekte Projektojme ,ndertojme e mirembajme kopshte e pishina. Pishinat qe ndertojme ne jane nje e re qe poperhapet me te shpejte ne Itali. Kjo fale formave natyrale qe ato kane. D...
Shiten pajisje te nje Qendre Estetike
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Qender Estetike e sapo krijuar, vetem 3 muaj, nxjerr ne shitje: Recepsion, 35.000 leke Tavoline puneme xham me 2 vende pune, çmimi 500 Euro Aspirator 717-1/5, çmimi 35.000 l...
Bahkepunim bisnesi "Parukeri-Estetike"
(Rruga "Myslym Shyri" pallati Addidas, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet Kerkoj Parukier/e - Estetiste me klientelen e saj (tij) per te punuar bashke ne nje qenderParukeri-Estetike te ngritur plotesisht." Parukeri &Nails & Make up Stud...
SHITET AKTIVITETI ESTETIKE : Nails & Make up Studios (Rruga "Myslym Shyri", tek Addida
(TIRANA)  - Biznesi / Partneritet SHITET: ESTETIKE: Nails & Make up Studios all for beauty. Lokali ndodhet ne Rrugen Myslym Shyri,tek Addidas. (kryqezimi me Drejtorine e Policise Tirane, 10 m djathtas). Lo...
Agjent tregtar
(Prizren - Kosove, TIRANA)  - Biznesi / Te ndryshme Kerkojme nje agjent tregtar ne lemin e grafikes. Te interesuarit te na kontaktojne permes adresesse e-mailit siprint@hotmail.com
SHITET AKTIVITETI ESTETIKE : Nails & Make up Studios
(Rruga "Myslym Shyri", tek Addidas, TIRANA)  - Biznesi / Partneritet SHITET: ESTETIKE “CE BELLA DONNA”: Nails & Make up Studios all for beauty. Lokali ndodhetne Rrugen Myslym Shyri, tek Addidas. (kryqezimi me Drejtorine e Policise Tir...
Ofrojme faqe interneti
(Tirane, TIRANA)  - Biznesi / Oferta Ofrojme ndertim faqesh interneti Ljoji i projektit : Dinamike Gjuhe: 2 (Shqip-Anglisht) Fotografine faqe: Pa limit Video : Po Kategori per produktet: Po Nenkategori: Po ...

Faqe:
 E para  ‹ Mbrapa   1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Partneritet (48)
    Projekte (10)
    Oferta (59)
    Tendera (0)
    Shitje aktiviteti (6)
    Sherbime biznesi (24)
    Te ndryshme (22)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale